Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες... χρείαζομαι τις συμβουλές σας σε ενα ερωτικό θέμα!
Γουστάρω μια συμφοιτητρία μου η οποία κάθε φορά με βλέπει με χαιρετάει με ένα πλατυ χαμόγελο! την έψαξα στο fb και τελικά την βρήκα! τη πρώτη φορά που της μίλησα μου απαντούσε ταχύτατα! της είπα να βγούμε παρέα και μου κανει ναι αμέ! θέλω να τη πήδηξω αλλά δνε ξέρω αν γουστάρει! εσείς τι λέτε? Οποίος μπορεί και θέλει ας πεί τη γνώμη του!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
βγείτε πρώτα και βλέπεις πως πάει το πράγμα....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Καλησπέρα παίδες... χρείαζομαι τις συμβουλές σας σε ενα ερωτικό θέμα!
Γουστάρω μια συμφοιτητρία μου η οποία κάθε φορά με βλέπει με χαιρετάει με ένα πλατυ χαμόγελο! την έψαξα στο fb και τελικά την βρήκα! τη πρώτη φορά που της μίλησα μου απαντούσε ταχύτατα! της είπα να βγούμε παρέα και μου κανει ναι αμέ! θέλω να τη πήδηξω αλλά δνε ξέρω αν γουστάρει! εσείς τι λέτε? Οποίος μπορεί και θέλει ας πεί τη γνώμη του!
Μην τα αργείς αυτά τα θέματα, δε λέω να είσαι λιγούρης, αλλά μην το τρενάρεις μιλωντας μαζί της στο φβ για ένα μήνα. Μίλησες μια, μίλησες δυο, τώρα βουρ στο ψητό. Τι παρέα; Πες της ευγενικά να βγείτε μόνοι σας. "Θέλουμε και παρέα;", πες της. Αν δεις ότι αλλάζει κουβέντα, πάρτο πίσω (πες της ότι και καλά α ναι μωρέ κι εγώ δε μπορώ τελικά αύριο κλπ) αλλά μην της βάλεις χι. Ξαναπροσπάθησε μετά από 1-2 μέρες. Να ξέρεις, οι γκόμενες θέλουν κυνήγι. Έχω ακούσει από πολλές να λένε ότι εκτιμούν πολύ αυτούς που ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ. Να θυμάσαι τη λέξη. Οι γυναίκες δε θέλουν λαπάδες του στυλ: της είπα μια αρνήθηκε παραιτήθηκα. Γίνε ο διεκδικητής. Αν όμως δεις ότι με αυτά και με εκείνα δεν πέσει, ε τότε φύγε με ελαφρά. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές. Ελπίζω να βοήθησα. ;)
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα παίδες... χρείαζομαι τις συμβουλές σας σε ενα ερωτικό θέμα!
Γουστάρω μια συμφοιτητρία μου η οποία κάθε φορά με βλέπει με χαιρετάει με ένα πλατυ χαμόγελο! την έψαξα στο fb και τελικά την βρήκα! τη πρώτη φορά που της μίλησα μου απαντούσε ταχύτατα! της είπα να βγούμε παρέα και μου κανει ναι αμέ! θέλω να τη πήδηξω αλλά δνε ξέρω αν γουστάρει! εσείς τι λέτε? Οποίος μπορεί και θέλει ας πεί τη γνώμη του!

Βγες μια φορα.Αν υπαρξει και 2ο ραντεβου εισαι σε καλο δρομο.Αν δεν γουσταρει δεν θα σου δωσει 2ο ραντεβου.

Πηγαινε την  πρωτα για καφε (χαλαρα πραγματα δηλαδη) , στον τελος του 1ου ραντεβου προτεινε της να την βγαλεις εξω για φαγητο -οχι σε κυριλέ  πραγματα φοιτητες ειστε θες να την κανεις να νιωσει ανετα οχι να την αγχώσεις τι να βαλει κτλ- στο 3ο ραντεβου πας για ποτακι, την πας σε ενα μπαρακι και κοιτα να πιασεις θεση στο μπαρ η κατι αντιστοιχο (οχι σε τραπεζακι δηλαδη που θα ειστε απεναντι και μακρια)για να την εχεις οσο πιο κοντα γινεται, ωστε οταν μιλατε να σκυβει ο ενας προς την μερια του αλλου... το 1ο φιλι δεν θα αργησει να πεσει....ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙΣ ΧΕΡΙ....θα στο κόψει....

Στο μπαρ να διαβαζεις σνεχεια τις κινησεις του σωματος της.Αν αισθανεται ελξη  πωωωω(τι ποιητικά τα γραφω ο παπαρας) θα προσπαθει να σε ακουμπησει να σου πιασει το χερι κτλ , οταν ερθουνε τα ποτα πες της αν θελει να δοκιμασει απο το δικο σου κτλ κτλ αυτοσχεδιασε...Το χωσιμο παντως να το κανεις οταν κανεις για ποτο, οι συνθηκες ειναι οι καταλληλοτερες , λιγο το ποτο, λιγο η μουσικη, λιγο η αποσταση μεταξυ σας....δεν θελει πολυ παει μονο του.Αντε και καλα γαμησια.
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
παίδες σας ευχαριστώ πολύ! κοιταχτε τι άλλο έγινε σμρ..πήγα το πρωί σχολή και μόλις με βλέπει κάνει περίμενε έρχομαι να κάτσω μαζί σου! έρχεται καθόμαστε κάποια στιγμή της λέω πάω για καφέ θα έρθεις μου λεεί αν είναι σε λίγο! τελικά δεν ήρθε ποτέ! το επόμενο δίωρο κάθε φορά που γύρναγα να μιλήσω σε έναν φίλο μου έκανε μια μιλας ή μιλάς πολύ! πως το βλέπεται εσείς μεχρι τώρα?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
έκανε μια μιλας ή μιλάς πολύ! πως το βλέπεται εσείς μεχρι τώρα?

Ξαναδιατυπωσε δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις.

Για τον καφε που δεν ηρθε μην μασας, να θυμασαι οτι μπορει και να ντρεπεται.Φοιτητρια 19-20 δεν ειναι?Μπορει να μην ηρθε απλα γιατι δεν ηθελε να την δει ολοι η σχολη οτι φευγετε μαζι ,γιατι νομιζει οτι θα της χρεωσουνε γκομενο (τα εχουνε αυτα οι γυναικες  )

Μην της προτεινεις να πατε για καφε μπροστα σε φιλους θα την φερεις σε δυσκολη θεση, παρ την τηλεφωνο το απογευμα(ποτε βραδυ) , η αν την πετυχεις στην σχολη(και ειναι μονη της)προτεινε της  να συναντηθειτε καπου εξω.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
καλα ειστε πολύ μεγαλοι γνωστες της γυναικείας ψυχολογιας :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
καλα ειστε πολύ μεγαλοι γνωστες της γυναικείας ψυχολογιας :rockon:

οποιος αντρας εμπαινε καν σε αυτον τον κοπο θα κατεληγε να κανει τους ψυχιατρους να χτιζουνε επαυλεις στην Εκαλη....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Δεν ξερω  τι λες, αλλά μου αρέσει που τα σκέφτονται πολύπλευρα και δίνουν συμβουλες που ούτε καν θα σκεφτόμουν με τόσο λεπτομέρεια ευγε :grin:

Θα στο θεσω αλλιως...Δινεις δεκαρα τσακιστη να μαθεις πως λειτουργει η αντρικη ψυχολογια?  :rolleyes:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
οποιος αντρας εμπαινε καν σε αυτον τον κοπο θα κατεληγε να κανει τους ψυχιατρους να χτιζουνε επαυλεις στην Εκαλη....

Δεν ξερω  τι λες, αλλά μου αρέσει που τα σκέφτονται πολύπλευρα και δίνουν συμβουλες που ούτε καν θα σκεφτόμουν με τόσο λεπτομέρεια ευγε :grin:
 

Επισκέπτης
Βγες μια φορα.Αν υπαρξει και 2ο ραντεβου εισαι σε καλο δρομο.Αν δεν γουσταρει δεν θα σου δωσει 2ο ραντεβου.

Πηγαινε την  πρωτα για καφε (χαλαρα πραγματα δηλαδη) , στον τελος του 1ου ραντεβου προτεινε της να την βγαλεις εξω για φαγητο -οχι σε κυριλέ  πραγματα φοιτητες ειστε θες να την κανεις να νιωσει ανετα οχι να την αγχώσεις τι να βαλει κτλ- στο 3ο ραντεβου πας για ποτακι, την πας σε ενα μπαρακι και κοιτα να πιασεις θεση στο μπαρ η κατι αντιστοιχο (οχι σε τραπεζακι δηλαδη που θα ειστε απεναντι και μακρια)για να την εχεις οσο πιο κοντα γινεται, ωστε οταν μιλατε να σκυβει ο ενας προς την μερια του αλλου... το 1ο φιλι δεν θα αργησει να πεσει....ΜΗΝ ΑΠΛΩΣΕΙΣ ΧΕΡΙ....θα στο κόψει....

Στο μπαρ να διαβαζεις σνεχεια τις κινησεις του σωματος της.Αν αισθανεται ελξη  πωωωω(τι ποιητικά τα γραφω ο παπαρας) θα προσπαθει να σε ακουμπησει να σου πιασει το χερι κτλ , οταν ερθουνε τα ποτα πες της αν θελει να δοκιμασει απο το δικο σου κτλ κτλ αυτοσχεδιασε...Το χωσιμο παντως να το κανεις οταν κανεις για ποτο, οι συνθηκες ειναι οι καταλληλοτερες , λιγο το ποτο, λιγο η μουσικη, λιγο η αποσταση μεταξυ σας....δεν θελει πολυ παει μονο του.Αντε και καλα γαμησια.

Ιακωβε, εχω μια γνωστη που οταν βγαινουμε ολο με ακουμπαει οταν μου μιλαει και γερνει προς το μερος μου. Τι λες να κανω κινηση μπας και της τον ακουμπησω κι εγω ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ιακωβε, εχω μια γνωστη που οταν βγαινουμε ολο με ακουμπαει οταν μου μιλαει και γερνει προς το μερος μου. Τι λες να κανω κινηση μπας και της τον ακουμπησω κι εγω ?

που σε ακουμπάει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom