Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

zulte

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
ακολουθει ιστορια

ειμαι 48 εχω πολλα χιλιομετρα στο νετ απο παλια με μεγαλα διαστηματα αποχης.εδω και ενα χρονο και εχω μια σχεση με μικροτερη που την γνωρισα απο παιχνιδι γνωσεων(ασχετο τελειως απλα ετυχε)
αφου περασε ο πρωτος καιρος με επιασε η καψα και ξαναμπηκα.εκανα τιντερ μπαντου και συνεχιζω στο ηρωικο ζοο απο το 2005.
ενα βραδυ πριν κανενα μηνα μιλαω στο ζοο με μια και την βλεπω πολυ κινητικη. μου λει ενας πριν της ζητουσε φωτο κλπ ενω εγω πηρα το ρισκο και δεν ειπα για φωτο.στα 5 λεπτα κουβεντας την ρωταω π μενει και ειναι 8 στενα απο μενα....τυχερος απιστευτα..μου λεει θελεις να παμε για ποτο?της λεω ναι δινουμε ραντεβου σε παρακειμενη καφετερια εγω δεν την ξερω εκεινη εχει δει φωτο μου.
παω την βλεπω πινουμε ποτα και ειναι 43 ζουμερη με παραπανω κιλακια αλλα πολυ γκαβλιαρα μακρυ μαυρο μαλλι βυζαρες κολαρες...αρχιζω και ξερογλειφομαι αλλα πρεπει να μιλησω με την αλλην στο τηλ...και τι κανω παω σπιτι και εκεινη περιμενει στο αμαξι απο κατω και καπνιζε...αφου μιλησα με την αλλην κατεβαινω παμε για αλλα ποτα εκει αρχιζει λιγο χαμουρεματακιαφου της εχω πει οτι εχω σχεση
δεν την ενοιαζε τπτ...παει 3 η ωρα την παω στο σπιτι της παρκαρω και μου κανει ενα τσιμπουκι σπανιας ομορφιας χυνω στο στομα της.
μετα απο 10 μερες πηγα σπιτι την γαμησα αφου με ζαλισε 1,5 ωρα πρωτα και μετα ηθελε παρεα ενω εγω εφυγα....τωρα βεβαια της ξαναειπα αλλα δεν θελει μου το παιζει και καλα...
μιλαμε για 8 στενα δωρο φοβερο...
βρηκα και αλλη μια απο μπαντου η οποια ειναι στα 240 μετρα αλλα ειναι γεωργιανη π φροντιζει μια γρια και δεν θελει ειμαι μικρος λεει ειναι 53!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.515
Κριτικές
56
Like
6.266
Πόντοι
4.806
τυπε μη πεσεις απ' τα συννεφα αλλα οποιος δε γαμαει σημερα, με tinder ιστοριες και γυναικες που στο δινουν στο πιατο πλεον, μαλλον εχει θεματα που δε θα λυθουν με παρλαπιπα σ'ενα φορουμ
Φίλε αυτό ξανα πές το. Αυτό το τίντερ τι εργαλείο...Ώρες ώρες δεν παίζει τίποτα και πάνε όλα σκατά και είναι φορές που δεν προλαβαίνω να γαμάω διαφορετικές ξελιγωμένες τύπισσες. Προσοχή στα ψυχάκια όμως παιδιά. Δυστυχώς είναι πολλές οι παλαβές που το έχουν χαμένο.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
333
Πόντοι
36
εσυ για τις γνωστες εχεις το ατου του "ξενου".... ολες θελουν να φυγουν απο εδω και ολες φτιαχνονται με καποιον που στο μυαλλο τους μπορει να τις βοηθησει σε αυτο το θεμα...

επισης ξερουν (η πιστευουν μια και γενικα τα μυαλα τους ειναι σκατα) οτι εκει που εισαι γαμας 5 γκομενες τη μερα, οποτε τους εξαπτει τον γυναικειο ανταγωνισμο αυτο

αλλα και με αγνωστες στο δρομο καπως φαινεται ο αερας σου.. και εγω οταν μολις επιστρεφω απο ενα ταξιδι στο οποιο εχω περασει καλα βλεπω το μυριζονται καπως
αυτο για το ατου του ξενου οντως αληθεια ,εχω βαλει φωτος απο νορβηγια,και γινονται πολλα ματσ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στο Tinder ψαχνουν πουτσα ή θελουν σχεσουλες?

Στην Ελλαδα δεν το έχω πολυψάξει το θέμα,
Ευρώπη sexapp θεωρείται αν και πολλες στην περιγραφή τους,
γράφουν π.χ.ΝΟ ΟΝS οπότε εκει αν θες να φας,έχει shit tests,ραντεβουδάκια και υπομονή.
Άλλες ανταποκρίνονται αμεσως και για σεξ.
Οι ευκολες για μένα,είναι οι περαστικές τουριστριες.
Αν η άλλη δεν θέλει να φάει άμεσα πούτσο,δεν ανοίγει για μερικές μερες παραμονής το Tinder..


εσυ για τις γνωστες εχεις το ατου του "ξενου".... ολες θελουν να φυγουν απο εδω και ολες φτιαχνονται με καποιον που στο μυαλλο τους μπορει να τις βοηθησει σε αυτο το θεμα...

Εχεις πολύ δίκιο σε αυτο.
Δε θα γράψω πόσο μετράει σε άγνωστες να είσαι κάτοικος εξωτερικού και να φαινονται σε φωτό οι συχνες σου "αποδράσεις" σε ωραία μέρη.

Το τραγικο που μου συμβαίνει ειναι ότι από τότε που η μετανάστευσή μου φαίνεται απο τις φωτό του fb επιτυχής,έχουν φαγωθεί γνωστοί/ες..

Μιλάω για πρώην συμφοιτητή να θέλει να μου κανει κονε με την αδερφή του,φίλο του πατέρα μου με την ανηψιά του και το πιο κουφό,πατέρας να μου γράφει πόσο ομορφη και προκομένη είναι η κόρη του. :rolleyes:
Εν τω μεταξύ,οποτε κατεβαίνω,ουρά για καφέ.

Αυτό που δεν ξέρουν όλοι αυτοι γιατί δε θέλω για μερικές μερες που κατεβαινω να τους πικράνω,ειναι ότι με Ελληνιδα,δεν πρόκειται να υπαρξω ξανά ΠΟΤΕ στη ζωη μου.
Το μονο σίγουρο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
Βαλκάνιε, πως εντοπιζεις τις περαστικες τουριστριες στο tinder?
Υπαρχει τροπος να τις ξεχωρισεις απο τις υπολοιπες;
Ή μονο απο τυχη αν πεσεις στο προφιλ τους;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Φίλε αυτό ξανα πές το. Αυτό το τίντερ τι εργαλείο...Ώρες ώρες δεν παίζει τίποτα και πάνε όλα σκατά και είναι φορές που δεν προλαβαίνω να γαμάω διαφορετικές ξελιγωμένες τύπισσες. Προσοχή στα ψυχάκια όμως παιδιά. Δυστυχώς είναι πολλές οι παλαβές που το έχουν χαμένο.
Το εχω ξανα πει οτι κυκλοφορει στο tinder και στο οποιο tinder κυκλοφορουν κ εξω οι ιδιες. ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
Στο fb, οποια γράφει 'single' σημαινει οτι μαλλον ψαχνεται;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Βαλκάνιε, πως εντοπιζεις τις περαστικες τουριστριες στο tinder?
Υπαρχει τροπος να τις ξεχωρισεις απο τις υπολοιπες;
Ή μονο απο τυχη αν πεσεις στο προφιλ τους;
Καθαρα απο τυχη και αναλογα την αποσταση που εχεις ορισει στο φιλτρο εντοπισμου
 

Επισκέπτης
το Tinder ξέρει κανείς που το κατεβάζουν και πως δουλεύει?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
τα χετε μπερδεψει. Δε μπορω να δημοσιευσω συνομιλια που εχετε οι δυο σας μεταξυ σας.Ουτε πχ η αστυνομια μπορει να εχει προσβαση σ'αυτη χωρις αδεια δικαστηριου. Το κλασσικο παραδειγμα, πες ξεχναει η γυναικα σου ανοιχτο το facebook και βλεπεις οτι σε κερατωνει με τον μπαμπη. Τα μηνυματα αυτα δε μπορεις να τα τυπωσεις να τα πας στο δικαστηριο οταν συζητας το διαζυγιο. Αν ειμαι μερος της συνομιλιας μπορω. Αν η γυναικα σου σου στειλει σε εσενα μυνημα στο facebook οτι πηδαει το Μπαμπη το τυπωνεις και πας στο δικαστηριο. Και να τα δωσω στην αστυνομια, και στο δικαστηριο, και οτι θελω. Το μονο που δε μπορω να κανω ειναι να δημοσιευσω κατι το οποιο εχει πνευματικα δηκαιωματα, αν πχ εσυ μου στειλεις το πληρες κειμενο του νεου βιβλιου σου, τοτε  ναι δε μπορω να το δημοσιευσω.
Ηχογραφηση μπορω να δημοσιευσω στο ιντερνετ;

Επισης μπορω να ξεμπροστιασω κακο επαγγελματια μαγαζατορα στο φβ ή θα μου το κατεβασουν λογω δυσφημισης;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε, πως εντοπιζεις τις περαστικες τουριστριες στο tinder?
Υπαρχει τροπος να τις ξεχωρισεις απο τις υπολοιπες;
Ή μονο απο τυχη αν πεσεις στο προφιλ τους;

Στην Πράγα δεν ζουν/εργάζονται πολλές ξένες,πλην Σκλαβοειδών.
Απο συγκεκριμένες χώρες δε,είναι κάρτα ότι είναι τουρίστριες:Αμερική,
Καναδας,Αυστραλία,Σκανδιναβία και άλλες.

Όμως οι πιο προφανείς περιπτώσεις είναι αυτές που το γράφουν στην περιγραφή.
Για παράδειγμα
-"Είμαι Αμερικάνα και απο 8/7 μέχρι 12/07 θα μαι Πράγα.Ψάχνω ενδιαφέροντες ανθρώπους να γνωρίσω την πόλη"

Τέτοιες περιπτωσεις,ειδικά ΠΣΚ είναι εκατοντάδες..

Όταν από περιέργεια έβαλα Location Αthens είχα superlike και ματσάρισμα με τουρίστριες που ήταν περαστικες από Αθήνα για να πάνε σε κάποιο νησι,μια άλλη που εκανε κρουαζιέρα.
Έχει ψωμί η φαση και στην Αθήνα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
το Tinder ξέρει κανείς που το κατεβάζουν και πως δουλεύει?

Εν συντομία
-Ειναι app οπότε από το αντίστοιχο store αναλογα με το τι τρέχει η συσκευη σου
-Συνδέεται με το fb σου(χωρις fb δεν παιζει tinder) και του οριζεις ποιες φωτό του fb θες να φαινονται και στο Tinder
-Αυξομειώνεις χιλιομετρικά την αποσταση από το σημείο σου,εχει φιλτρο για να ορίσεις την ηλικια αυτού που ψάχνεις και μετά αρχίζεις να απορρίπτεις ή όχι τα προφίλ που σου βγάζει με γνώμονα φωτό, που κάποιες φορές συνοδεύονται(τα προφιλ) από ένα μικρό description
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Εχεις πολύ δίκιο σε αυτο.
Δε θα γράψω πόσο μετράει σε άγνωστες να είσαι κάτοικος εξωτερικού και να φαινονται σε φωτό οι συχνες σου "αποδράσεις" σε ωραία μέρη.

Το τραγικο που μου συμβαίνει ειναι ότι από τότε που η μετανάστευσή μου φαίνεται απο τις φωτό του fb επιτυχής,έχουν φαγωθεί γνωστοί/ες..

Μιλάω για πρώην συμφοιτητή να θέλει να μου κανει κονε με την αδερφή του,φίλο του πατέρα μου με την ανηψιά του και το πιο κουφό,πατέρας να μου γράφει πόσο ομορφη και προκομένη είναι η κόρη του. :rolleyes:
Εν τω μεταξύ,οποτε κατεβαίνω,ουρά για καφέ.

Αυτό που δεν ξέρουν όλοι αυτοι γιατί δε θέλω για μερικές μερες που κατεβαινω να τους πικράνω,ειναι ότι με Ελληνιδα,δεν πρόκειται να υπαρξω ξανά ΠΟΤΕ στη ζωη μου.
Το μονο σίγουρο.

Τυπε βαλκανιε ειλικρινα πιστευεις οτι παιρνεις τα superlikes επειδη εισαι κατοικος εξωτερικου; Χρησιμοποιω το Tinder χρονια, σε καθε γωνια της γης, εχω πανω απο 600 matches, αλλα superlike δεν εχω παρει ποτε. Το ιδιο και διαφοροι γνωστοι μου που συζηταμε καμια φορα για online dating.

Καλο ειναι να τα λεμε τα πραγματα με το ονομα τους για να μην παραμυθιαζεται ο κοσμος. Εσυ ο ιδιος εχεις δηλωσει πως εισαι 1.90, ωραιος, γυμνασμενος, αν αυτα τα συνδυασεις και με καλες φωτος τσιμπας τα superlikes. Μη νομιζει ομως ο καθε μεσος ορος πως θα βαλει Tinder και θα πεφτουν τα ματσαρισματα βροχη, ποσο μαλλον τα superlikes.

Αυτο που μου κανει παντως εντυπωση ειναι τα προξενια που λες οτι σου κανουν. Δεν ξερω ποσο πετυχημενη ειναι η μεταναστευση σου, αλλα επειδη και εγω ειμαι εξωτερικο σχεδον 4 χρονια τωρα, σε μια απο τις πλουσιοτερες χωρες της Ευρωπης, με εξαψηφιο εισοδημα το χρονο, θεση δυνατη σε πολυεθνικη εταιρια στις top5 technology companies παγκοσμιως, ταξιδια κυριολεκτικα παντου, στα καλυτερα ξενοδοχεια και με αναλογες φωτος, δεν εχω δει κανεις να μου προξενευει την κορη ή την αδερφη του. Εχω δει αρκετους να με δουλευουν για τη συχνοτητα που ταξιδευω (αλλοι καλοπροαιρετα, αλλοι με ζηλεια), πολλοι να με κανουν add στο LinkedIn και να μου ζητουν να τους προσλαβω στην ομαδα μου ή να τους κανω refer, αλλα προξενια κανενα. Ουτε προσκλησεις για καφεδες εχω βροχη, αλλα αυτο το καταλαβαινω, εκει τις παιρνεις παλι λογω δυνατης εμφανισης.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τυπε βαλκανιε ειλικρινα πιστευεις οτι παιρνεις τα superlikes επειδη εισαι κατοικος εξωτερικου; Χρησιμοποιω το Tinder χρονια, σε καθε γωνια της γης, εχω πανω απο 600 matches, αλλα superlike δεν εχω παρει ποτε. Το ιδιο και διαφοροι γνωστοι μου που συζηταμε καμια φορα για online dating.

Καλο ειναι να τα λεμε τα πραγματα με το ονομα τους για να μην παραμυθιαζεται ο κοσμος. Εσυ ο ιδιος εχεις δηλωσει πως εισαι 1.90, ωραιος, γυμνασμενος, αν αυτα τα συνδυασεις και με καλες φωτος τσιμπας τα superlikes. Μη νομιζει ομως ο καθε μεσος ορος πως θα βαλει Tinder και θα πεφτουν τα ματσαρισματα βροχη, ποσο μαλλον τα superlikes.

Αυτο που μου κανει παντως εντυπωση ειναι τα προξενια που λες οτι σου κανουν. Δεν ξερω ποσο πετυχημενη ειναι η μεταναστευση σου, αλλα επειδη και εγω ειμαι εξωτερικο σχεδον 4 χρονια τωρα, σε μια απο τις πλουσιοτερες χωρες της Ευρωπης, με εξαψηφιο εισοδημα το χρονο, θεση δυνατη σε πολυεθνικη εταιρια στις top5 technology companies παγκοσμιως, ταξιδια κυριολεκτικα παντου, στα καλυτερα ξενοδοχεια και με αναλογες φωτος, δεν εχω δει κανεις να μου προξενευει την κορη ή την αδερφη του. Εχω δει αρκετους να με δουλευουν για τη συχνοτητα που ταξιδευω (αλλοι καλοπροαιρετα, αλλοι με ζηλεια), πολλοι να με κανουν add στο LinkedIn και να μου ζητουν να τους προσλαβω στην ομαδα μου ή να τους κανω refer, αλλα προξενια κανενα. Ουτε προσκλησεις για καφεδες εχω βροχη, αλλα αυτο το καταλαβαινω, εκει τις παιρνεις παλι λογω δυνατης εμφανισης.

Τα superlikes τα παίρνω απο ντοπιες εδω ή τουρίστριες.
Ελλαδα ειχα ανοίξει μια φορά για πλάκα,δεν ξέρω οι Ελληνίδες με τι συχνοτητα  κανουν superlike.
Οι Ελληνιδες με "βλέπουν" μέσω του fb μου.

Και εχεις δίκιο,αν κάποιος καταλαβαίνει οτι το εξωτερικο ειναι παραδεισος superlike και άμεσου σεξ,όχι δεν είναι..
Τα superlikes(έχω postάρει screenshots σε αυτο το thread) τα παίρνω απλά γιατί παίζει ένα σχετικα αξιόμαχο πακετο.
Και όπως έχω καταλαβει απο γκόμενες που μου έχουν δειξει το Tinder τους,όπως οι δυνατές μαζεύουν superlikes από άντρες,το αντίστροφο συμβαίνει και με εμένα.

Όσο για τα προξενια από Ελλάδα θα σου πω..
Είμαι 30+,για την Ελλάδα είναι ηλικία γάμου..
Δεν ειναι ότι με γουστάρουν για να της μαμησω τη μια βδομάδα που θα κατέβω,αλλά γιατι με το νου τους σκεφτονται οτι όπου να'ναι θα "σοβαρευτώ" και θα αράξω με καποια μόνιμα.
Η προοπτική να είναι αυτες οι "νυφες",τις κανει να εκδηλώνουν περισσότερο ενδιαφέρον.

Για μενα το πιο ελκυστικο ατου,είναι η ευτυχία..
Δηλαδή αν εμένα με βλέπει μια γκόμενα σε 10 φωτο ευτυχισμένο(όχι απλά χαμογελαστό) θέλει αυτό που έχω,οχι απαραίτητα εμένα.Ειδικα μια Ελληνίδα που τρωει στη μάπα,ότι τρώει ο μέσος πολιτης της χώρας.

Ο πατερας που μου μίλησε για την κορη του,είναι χρονια γνωστός του πατέρα μου.
Μου είπε στα ίσια λοιπον,ότι επειδή έχει καρδιολογικα προβλήματα,φοβαται ότι θα πεθανει και θα κλεισει τα ματια του χωρις να ξερει οτι η κόρη του είναι "ασφαλης".Αυτός δε βλεπει αν έχω εμφανιση ή αν ειμαι 1.90,αυτός με ξερει χρόνια σα χαρακτήρα και βλέπει ότι δεν είμαι τεμπελης.
Στην Ελλαδα του 2017,να μην εισαι μαλάκας και τεμπελης είναι τελικά δυνατό πακέτο. :rolleyes:
Ο συμφοιτητης που μου κάνει κονε με την αδερφη του,απλά με εκτιμά σαν άνθρωπο και θεωρεί οτι μπορώ να δώσω μια καλή ζωή στην αδερφή του.
Ούτε αυτός κοιτάει αν είμαι γυμνασμενος.Η αδερφη του δε,ζήτησε το νούμερό μου και μου στέλνει Whatsapp,αλλά την ψιλοφρεναρω..Και είναι 27 και ωραία,οχι καμιά απελπισμενη 35άρα.

Υ.Γ.Εννοειται από αντρες/γυναίκες,πάρα πολλές φορές παρακλήσεις να τους βοηθήσω με δουλεια/μετανάστευση.


 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
"Στην Ελλαδα του 2017,να μην εισαι μαλάκας και τεμπελης είναι τελικά δυνατό πακέτο."
Δεν μπορω παρα να συμφωνησω...

Μιας και βαλατε και το 'επαγγελματικο' στη μέση, σε συσχετιση με το 'πακετο' που προσφερει κανείς,
αναρωτιεμαι αραγε ποσο 'ελκυστική' ειναι για τις ελληνιδες, η ιδίοτητα του αντρα δημόσιου υπάλληλου στην Ελλάδα...
Ολοι ξερουμε οτι αυτο το 'πακετο' ειχε διαφορα σκαμπανεβασματα στην Ελλαδα, αναλογα με την εποχη.
Μεχρι και η Βασιλειαδου στις παλιες ελληνικες ταινιες το σχολίαζε....
Αλλα μιας και η Ελλαδα πλεον εχει φτωχοποιηθει για εκατομμυρια Ελληνες και φυσικα και νεαρες Ελληνιδες,
αρα πως εχει η κατάσταση σήμερα;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Τα superlikes τα παίρνω απο ντοπιες εδω ή τουρίστριες.
Ελλαδα ειχα ανοίξει μια φορά για πλάκα,δεν ξέρω οι Ελληνίδες με τι συχνοτητα  κανουν superlike.
Οι Ελληνιδες με "βλέπουν" μέσω του fb μου.

Και εχεις δίκιο,αν κάποιος καταλαβαίνει οτι το εξωτερικο ειναι παραδεισος superlike και άμεσου σεξ,όχι δεν είναι..
Τα superlikes(έχω postάρει screenshots σε αυτο το thread) τα παίρνω απλά γιατί παίζει ένα σχετικα αξιόμαχο πακετο.
Και όπως έχω καταλαβει απο γκόμενες που μου έχουν δειξει το Tinder τους,όπως οι δυνατές μαζεύουν superlikes από άντρες,το αντίστροφο συμβαίνει και με εμένα.

Όσο για τα προξενια από Ελλάδα θα σου πω..
Είμαι 30+,για την Ελλάδα είναι ηλικία γάμου..
Δεν ειναι ότι με γουστάρουν για να της μαμησω τη μια βδομάδα που θα κατέβω,αλλά γιατι με το νου τους σκεφτονται οτι όπου να'ναι θα "σοβαρευτώ" και θα αράξω με καποια μόνιμα.
Η προοπτική να είναι αυτες οι "νυφες",τις κανει να εκδηλώνουν περισσότερο ενδιαφέρον.

Για μενα το πιο ελκυστικο ατου,είναι η ευτυχία..
Δηλαδή αν εμένα με βλέπει μια γκόμενα σε 10 φωτο ευτυχισμένο(όχι απλά χαμογελαστό) θέλει αυτό που έχω,οχι απαραίτητα εμένα.Ειδικα μια Ελληνίδα που τρωει στη μάπα,ότι τρώει ο μέσος πολιτης της χώρας.

Ο πατερας που μου μίλησε για την κορη του,είναι χρονια γνωστός του πατέρα μου.
Μου είπε στα ίσια λοιπον,ότι επειδή έχει καρδιολογικα προβλήματα,φοβαται ότι θα πεθανει και θα κλεισει τα ματια του χωρις να ξερει οτι η κόρη του είναι "ασφαλης".Αυτός δε βλεπει αν έχω εμφανιση ή αν ειμαι 1.90,αυτός με ξερει χρόνια σα χαρακτήρα και βλέπει ότι δεν είμαι τεμπελης.
Στην Ελλαδα του 2017,να μην εισαι μαλάκας και τεμπελης είναι τελικά δυνατό πακέτο. :rolleyes:
Ο συμφοιτητης που μου κάνει κονε με την αδερφη του,απλά με εκτιμά σαν άνθρωπο και θεωρεί οτι μπορώ να δώσω μια καλή ζωή στην αδερφή του.
Ούτε αυτός κοιτάει αν είμαι γυμνασμενος.Η αδερφη του δε,ζήτησε το νούμερό μου και μου στέλνει Whatsapp,αλλά την ψιλοφρεναρω..Και είναι 27 και ωραία,οχι καμιά απελπισμενη 35άρα.

Υ.Γ.Εννοειται από αντρες/γυναίκες,πάρα πολλές φορές παρακλήσεις να τους βοηθήσω με δουλεια/μετανάστευση.

φιλε μου καλα τα λες

αλλα οταν πληρωνεις φορους 60-70% ειναι δυσκολο να το παιζεις χαρουμενος και τι ωραια ειναι η ζωη και να βλεπεις τα πραγματα θετικα

αφου ειναι σκατα απο την φυση τους

να ματσαρω στο tinder με ξεκωλιαρες επειδη ειμαι χαμογελαστος και ευτυχισμενος στις φωτος οταν ο τσιπρας μου παιρνει και το τελευταιο σωβρακο μου ειναι καπως δυσκολοοοοοοοοοο κατορθωμα

οποτε τελιωνει το νταραβερι ετσι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
φιλε μου καλα τα λες

αλλα οταν πληρωνεις φορους 60-70% ειναι δυσκολο να το παιζεις χαρουμενος και τι ωραια ειναι η ζωη και να βλεπεις τα πραγματα θετικα

αφου ειναι σκατα απο την φυση τους

να ματσαρω στο tinder με ξεκωλιαρες επειδη ειμαι χαμογελαστος και ευτυχισμενος στις φωτος οταν ο τσιπρας μου παιρνει και το τελευταιο σωβρακο μου ειναι καπως δυσκολοοοοοοοοοο κατορθωμα

οποτε τελιωνει το νταραβερι ετσι

Φίλε δε μενω Ελλάδα εδω και λίγα χρόνια..

Όταν έμενα κάτω,τι ευτυχια να εκπέμψω ακριβως για τους λόγους που ανέφερες.
Να κάνω τον ηθοποιο δεν μου πήγαινε,οπότε αν δεις το fb μου εκείνες τις εποχές,περισσότερο τυπικες φωτό έχει.
Άσε που δεν είχα και πολύ ορεξη για γκομενιλίκια,μου είχαν σπάσει τα νεύρα.

Αυτό περί ευτυχιας κολλάει στο εξής.
Έχω παρατηρήσει ότι γκόμενες πάσης εθνικότητας έλκονται αν καταλάβουν ότι είσαι στα πάνω σου.
Και αυτό φαίνεται από μια φωτό στο fb,μέχρι και στην καθημερινότητά σου.
Απλά επειδή εμένα τα πράγματα μου πάνε γενικά καλά εδώ και  καιρο,το καταλαβαίνουν και έλκονται από αυτο.
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Στο  τινντερ πληρώνεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom