Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Σε παραπέμπω στο άρθρο 9Α του Συντάγματος της Ελλάδας, αναθεώρηση 2001. Δεν είπα ότι πιστεύω.  Μιλάω με δεδομένα. Φυσικά και θεωρείται η επικοινωνία στο inbox ιδιωτική συνομιλία. Το λέει και ο τίτλος του. Καλό θα είναι να ξέρουμε τα δικαιώματα μας.
Επειδη λετε ο,τι θελετε,το ξερετε οτι η Google,Facebook κτλ ΔΕΝ υποκεινται σε ΚΑΜΙΑ ευρωπαικη νομοθεσια και συνταγμα?
ΔΕΝ θεωρουνται προσωπικα δεδομενα αυτα.Προσωπικα δεδομενα ειναι ιατρικο απορρητο,τραπεζ.λογαριασμοι,ομαδα ιαματος,θρησκευμα κτλ...

Εχω περιπτωση,πολυ γνωστου μου,και καθηγητη πανεπιστημιου, το ξεκωλακι που γαμουσε (μια φοιτητρια του- ΜΕ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ,ειχαν σχεση) εβγαλε στη φορα φωτος,συνομιλιες σε blog ,τον εκανε ρεζιλι(ηθελε να εκδικηθειπου την αφησε) σε ολοκληρο το πανεπιστημιο,συναδερφους καθηγητες,κτλ,και ΔΕΝ μπορεσε να κανει τιποτα διοτι ισχυει αυτο που σας ειπα. Η υποθεση ειναι 4ετιας,και πλεον την εχει παει στο Ευρωπαικο Δικαστηριο Ανθρωπινων Δικαιωματων το οποιο ΔΕΝ μπορει να επιβαλλει κυρωσεις στους κολοσσους αυτους οι οποιοι υποκεινται ΜΟΝΟ στην Αμερικανικη δικαιοσυνη (και μαλιστα με εξαιρεσεις,αναλογα την πολιτεια)

Μονο περιπτωση εκβιασμου για αποσπαση χρηματικου οφελους ενεργοποιει την Διωξη και διώκεται ποινικα
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Επειδη λετε ο,τι θελετε,το ξερετε οτι η Google,Facebook κτλ ΔΕΝ υποκεινται σε ΚΑΜΙΑ ευρωπαικη νομοθεσια και συνταγμα?
ΔΕΝ θεωρουνται προσωπικα δεδομενα αυτα.Προσωπικα δεδομενα ειναι ιατρικο απορρητο,τραπεζ.λογαριασμοι,ομαδα ιαματος,θρησκευμα κτλ...

Εχω περιπτωση,πολυ γνωστου μου,και καθηγητη πανεπιστημιου, το ξεκωλακι που γαμουσε (μια φοιτητρια του- ΜΕ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ,ειχαν σχεση) εβγαλε στη φορα φωτος,συνομιλιες σε blog ,τον εκανε ρεζιλι(ηθελε να εκδικηθειπου την αφησε) σε ολοκληρο το πανεπιστημιο,συναδερφους καθηγητες,κτλ,και ΔΕΝ μπορεσε να κανει τιποτα διοτι ισχυει αυτο που σας ειπα. Η υποθεση ειναι 4ετιας,και πλεον την εχει παει στο Ευρωπαικο Δικαστηριο Ανθρωπινων Δικαιωματων το οποιο ΔΕΝ μπορει να επιβαλλει κυρωσεις στους κολοσσους αυτους οι οποιοι υποκεινται ΜΟΝΟ στην Αμερικανικη δικαιοσυνη (και μαλιστα με εξαιρεσεις,αναλογα την πολιτεια)

Μονο περιπτωση εκβιασμου για αποσπαση χρηματικου οφελους ενεργοποιει την Διωξη και διώκεται ποινικα
Τυπε έτσι βάλε μας στη θέση μας. Μάθε μας γράμματα. Είμαστε άσχετοι. Μας αποστωμοσες άσχημα με αυτό το παράδειγμα του καθηγητή σου.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Τυπε έτσι βάλε μας στη θέση μας. Μάθε μας γράμματα. Είμαστε άσχετοι. Μας αποστωμοσες άσχημα με αυτό το παράδειγμα του καθηγητή σου.

Ειστε τελειως ηλιθιοι μερικοι εδω μεσα.... Νομιζετε οτι ολα ειναι στο φλου...


τα χετε μπερδεψει. Δε μπορω να δημοσιευσω συνομιλια που εχετε οι δυο σας μεταξυ σας.Ουτε πχ η αστυνομια μπορει να εχει προσβαση σ'αυτη χωρις αδεια δικαστηριου. Το κλασσικο παραδειγμα, πες ξεχναει η γυναικα σου ανοιχτο το facebook και βλεπεις οτι σε κερατωνει με τον μπαμπη. Τα μηνυματα αυτα δε μπορεις να τα τυπωσεις να τα πας στο δικαστηριο οταν συζητας το διαζυγιο. Αν ειμαι μερος της συνομιλιας μπορω. Αν η γυναικα σου σου στειλει σε εσενα μυνημα στο facebook οτι πηδαει το Μπαμπη το τυπωνεις και πας στο δικαστηριο. Και να τα δωσω στην αστυνομια, και στο δικαστηριο, και οτι θελω. Το μονο που δε μπορω να κανω ειναι να δημοσιευσω κατι το οποιο εχει πνευματικα δηκαιωματα, αν πχ εσυ μου στειλεις το πληρες κειμενο του νεου βιβλιου σου, τοτε  ναι δε μπορω να το δημοσιευσω.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.820
Like
4.012
Πόντοι
506
τα χετε μπερδεψει. Δε μπορω να δημοσιευσω συνομιλια που εχετε οι δυο σας μεταξυ σας.Ουτε πχ η αστυνομια μπορει να εχει προσβαση σ'αυτη χωρις αδεια δικαστηριου. Το κλασσικο παραδειγμα, πες ξεχναει η γυναικα σου ανοιχτο το facebook και βλεπεις οτι σε κερατωνει με τον μπαμπη. Τα μηνυματα αυτα δε μπορεις να τα τυπωσεις να τα πας στο δικαστηριο οταν συζητας το διαζυγιο. Αν ειμαι μερος της συνομιλιας μπορω. Αν η γυναικα σου σου στειλει σε εσενα μυνημα στο facebook οτι πηδαει το Μπαμπη το τυπωνεις και πας στο δικαστηριο. Και να τα δωσω στην αστυνομια, και στο δικαστηριο, και οτι θελω. Το μονο που δε μπορω να κανω ειναι να δημοσιευσω κατι το οποιο εχει πνευματικα δηκαιωματα, αν πχ εσυ μου στειλεις το πληρες κειμενο του νεου βιβλιου σου, τοτε  ναι δε μπορω να το δημοσιευσω.
τυπε ο νομος λεει πεντακαθαρα οτι απαγορευεται η γνωστοποιηση της επικοινωνιας σε τριτους... 4η παραγραφος...
Αυτο ισχυει και για τον συνομιλητη μου... θα μπορουσε να μας διαφωτισει ο Alex71....
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
Το νήμα ξεκίνησε για να βρούμε κανα νιμού να εισβάλουμε, και κατέληξε νομική ανάλυση περι προσωπικών δεδομένων... Αν δε μας ψεκάζουν ήδη, θα σας ψεκάσω εγώ!!
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.820
Like
4.012
Πόντοι
506
Το νήμα ξεκίνησε για να βρούμε κανα νιμού να εισβάλουμε, και κατέληξε νομική ανάλυση περι προσωπικών δεδομένων... Αν δε μας ψεκάζουν ήδη, θα σας ψεκάσω εγώ!!
Ετσι ειναι το μπου νεοπα.... Σε λιγο θα το γυρισουμε στο πολιτικο,και ποιος φταιει για την κριση,ποιος μας εφερε εδω κτλ... οπως σε ολα τα θρεντ...
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Αντί να ξεκατιναζόμαστε με σκριν σέιβερς απίθανων τύπων και τυπισσών, προτείνω να ανοίξουμε τα μάτια και τ' αυτιά μας στα πρόσχαρα αιδοία που αναμένουν μια κάποια πλήρωση, όσο είναι καιρός. Τα ντέιτινγκ και (για τους προσεκτικούς) το φουμπου, έχουν πήξει στην προσμονή, εν Ελλάδι και αλλαχού. Ξεκολλάτε.
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
Ετσι ειναι το μπου νεοπα.... Σε λιγο θα το γυρισουμε στο πολιτικο,και ποιος φταιει για την κριση,ποιος μας εφερε εδω κτλ... οπως σε ολα τα θρεντ...

Σύμφωνοι, αλλά... Ένα πολύ μεγάλο ποσοστό βρίσκεται σε αυτή τη σελίδα είτε γιατί έχει βαλτώσει σεξουαλικά, είτε γιατί όντως με τον καιρό έχει γίνει μπουρδελιάρης, είτε για διάφορους άλλους λόγους. Και η κοινότητα στο μπου είναι βέβαια πολύ ισχυρή και πρέπει να κάνουμε κάτι! Επιθυμία όλων είναι να γαμάμε, και να γαμάμε καλά και ποιοτικά. Είναι μεγάλος ο αριθμός των κοράσιων έξω που διψάνε για αυτό που αρκετοί από εδώ μέσα πληρώνουμε για να δώσουμε! Συμπέρασμα: ή θα γαμήσουμε ή θα χαθούμε!
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Σύμφωνοι, αλλά... Ένα πολύ μεγάλο ποσοστό βρίσκεται σε αυτή τη σελίδα είτε γιατί έχει βαλτώσει σεξουαλικά, είτε γιατί όντως με τον καιρό έχει γίνει μπουρδελιάρης, είτε για διάφορους άλλους λόγους. Και η κοινότητα στο μπου είναι βέβαια πολύ ισχυρή και πρέπει να κάνουμε κάτι! Επιθυμία όλων είναι να γαμάμε, και να γαμάμε καλά και ποιοτικά. Είναι μεγάλος ο αριθμός των κοράσιων έξω που διψάνε για αυτό που αρκετοί από εδώ μέσα πληρώνουμε για να δώσουμε! Συμπέρασμα: ή θα γαμήσουμε ή θα χαθούμε!

τυπε μη πεσεις απ' τα συννεφα αλλα οποιος δε γαμαει σημερα, με tinder ιστοριες και γυναικες που στο δινουν στο πιατο πλεον, μαλλον εχει θεματα που δε θα λυθουν με παρλαπιπα σ'ενα φορουμ
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
τυπε μη πεσεις απ' τα συννεφα αλλα οποιος δε γαμαει σημερα, με tinder ιστοριες και γυναικες που στο δινουν στο πιατο πλεον, μαλλον εχει θεματα που δε θα λυθουν με παρλαπιπα σ'ενα φορουμ

Ακριβώς αυτό, για να το θέσω αλλιώς, έχει θέματα που λύνονται μόνο με παρλαπίπες.
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
τυπε μη πεσεις απ' τα συννεφα αλλα οποιος δε γαμαει σημερα, με tinder ιστοριες και γυναικες που στο δινουν στο πιατο πλεον, μαλλον εχει θεματα που δε θα λυθουν με παρλαπιπα σ'ενα φορουμ

πήγαινε μια βόλτα έξω τύπε να μου πεις που στο δίνουν το πιάτο..
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
Ακριβώς αυτό, για να το θέσω αλλιώς, έχει θέματα που λύνονται μόνο με παρλαπίπες.

και για να συμπληρώσω, όσο δύσκολη κ να στο παίζει έξω στο δρόμο το ίδιο ισχύει και μέσω ιντερνετ. μόνο που στο ίντερνετ δεν ιδρώνει ούτε το δεξί σου @. απλά δυστυχώς εμείς οι ψωλαρέοι βλέπω ότι αρπαζόμαστε πλέον χειρότερα κ από γκόμενες και βγαίνει πολύ ξινίλα. από την άλλη, όποιος το χει να τα ρίξει έξω παίζει και τα τιντερ για να συμπληρώσει εντεκάδα, με νοείς?
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
πήγαινε μια βόλτα έξω τύπε να μου πεις που στο δίνουν το πιάτο..

παντου? πλακα κανεις ετσι ... Ελλαδα δε ζω, επισκεπτομαι, και καθε χρονο και πιο ευκολες ειναι οι γκομενες. Που στον πεο ζειτε
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Στο Tinder ψαχνουν πουτσα ή θελουν σχεσουλες?
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
μπαινουν οπως βγαινουν για καφε.. να περασουν τη μιζερη ωρα τους και οτι ηθελε προκυψει

Δε ξερω λετε οτι γαματε απο αυτα εμενα ουτε που απαντανε στα μειλ αλλα στελνω σε καλα μουνακια οχι σε μπαζολες
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
παντου? πλακα κανεις ετσι ... Ελλαδα δε ζω, επισκεπτομαι, και καθε χρονο και πιο ευκολες ειναι οι γκομενες. Που στον πεο ζειτε

εσυ για τις γνωστες εχεις το ατου του "ξενου".... ολες θελουν να φυγουν απο εδω και ολες φτιαχνονται με καποιον που στο μυαλλο τους μπορει να τις βοηθησει σε αυτο το θεμα...

επισης ξερουν (η πιστευουν μια και γενικα τα μυαλα τους ειναι σκατα) οτι εκει που εισαι γαμας 5 γκομενες τη μερα, οποτε τους εξαπτει τον γυναικειο ανταγωνισμο αυτο

αλλα και με αγνωστες στο δρομο καπως φαινεται ο αερας σου.. και εγω οταν μολις επιστρεφω απο ενα ταξιδι στο οποιο εχω περασει καλα βλεπω το μυριζονται καπως
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
δεν εχω φτιαξει τιντερ και το θεωρω οτι χαλαει και το παιχνιδι. είναι σαν να είσαι ποδοσφαιριστής και να προπονείσαι μόνο σουτάκια αλλά να μη μπορείς να πάρεις τα πόδια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom