Νέα

Γνώμες για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.727
Πόντοι
2.306
Οπως έχω γράψει και παλιότερα, είχα δυο μηχανές καπνού στην μαγαζάρα μου κάποτε και μου είχαν περισέψει κάτι πεντόλιτρα με υγρό μηχανής. Τα μπάνισε ένα φιλαράκι μου στην αποθήκη διάβασε τα συστατικά ρε αυτό είναι η βάση για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα! και τα πήρε όλα.
Ακόμα αυτά καπνίζει ο φίλος μου και οι φίλοι του βάζουν και νικοτινη μέσα και κάτι αρώματα πατσουλι πουτανί καραμέλα λεμόνι σάπιο μήλο, και χαρμανιάζει το σύμπαν....... και τραγουδάνε
Ένα πιτσιρίκι είναι ξαπλωμένο
μες στα χορταράκια παραπονεμένο.
Θέλει να φουμάρει ένα τσιγαράκι,
μα δεν έχει φράγκο, είναι μπατιράκι
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
573
Like
485
Πόντοι
26
Έχω δοκιμάσει, αλλά δεν είμαι οπαδός. Δεν μου βγάζει αυτό το κάτι η συνθετική νικοτίνη. Το κανονικό τσιγάρο το νιώθω αλλιώς.
ειτε εκανες χαμηλη νικοτινη αλλα και παλι αν ηταν υψηλη και δεν την ενιωσες τοτε θα μπορουσες να δοκιμασεις νικοτινη αλατων που βαραει καλα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
Στα 50 μου πλέον εδώ και 10 χρόνια είμαι φίλος και χρήστης του ηλεκτρονικού τσιγάρου... Έχω πάντα μαζί μου ένα για τσιγαρισιο και ένα για ντουμάνι....στο τσιγαρισιο 6αρα νικοτίνη και στο ντουμάνι 3αρι....αυτό που θέλω να πω στου μελλοντικούς ατομιστές είναι τα εξής.... Μανιακός πρώην καπνιστής με 3 έως 3μισή πακέτα την ημέρα τα πνευμόνια μου ήταν χάλια...ο λόγος που με τρόμαξε ήταν ο πολύς βήχας και το πρωινό σιχαμερό ξύπνημα του μανιακού καπνιστή...έτσι ξεκίνησα δειλά δειλά το ηλεκτρονικό..πριν από λίγο καιρό λόγο ενος πολύ σοβαρού ατυχήματος με πέρασαν κόσκινο από την κορυφή έως τα νύχια...ρώτησα τους γιατρούς για τα πνευμόνια μου και μου είπαν οτι είναι σε πάρα πάρα πολύ καλή κατάσταση και πολύ καθαρά... Και από θέμα υγείας.... οικονομίας.... μυρωδιές (τσιγαριλας)... Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους τους φίλους που ακόμα καπνίζουν...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.324
Πόντοι
3.506
Τέστ πνευμονικής κατάστασης.

(Μεχρι το Α εισπνοές.
Μετα το Α κράτημα αναπνοης.Οποιος φθάσει μεχρι το Β ειναι σε καλή κατάσταση.Μετα η κατάσταση ειναι ακομη καλύτερη.)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
489
Like
1.459
Πόντοι
201
Είναι στη κατηγορία των πιο ανθυγιεινών τσιγάρων. Στην Ισπανία για παράδειγμα όπως μου είπε ένας τα τσιγάρα με το φίλτρο που κάνει κλικ (σπάει), στη Μάλτα τα iqos ούτε για δείγμα μου είπε ένας θεριακλής δε βρίσκεις στην αγορά. Ιδιοτροπίες τής κάθε χώρας.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
591
Like
1.274
Πόντοι
206
Τέστ πνευμονικής κατάστασης.

(Μεχρι το Α εισπνοές.
Μετα το Α κράτημα αναπνοης.Οποιος φθάσει μεχρι το Β ειναι σε καλή κατάσταση.Μετα η κατάσταση ειναι ακομη καλύτερη.)
Είναι αξιόπιστο; ή σαν κάτι σχολικά πειράγματα "αν δε μπορείς να ακουμπήσεις το πιγούνι σου στο στήθος έχεις aids" και τότε έπεφτε φάπα;
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Αδέρφια μου αλήτες πουλιά. Αν έχει κανείς κωδικό ινβαιτ έκπτωσης για icos ας μου στείλει πμ
 

6tc

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
γνωμη μου, ακομη πιο εθιστικα απο το τσιγαρο και τελειωνουν πολυ πιο γρηγορα - φευγουν περισσοτερα χρηματα. για disposables μιλαω τουλαχιστον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom