Νέα

Γλύψιμο+Τσατσιλίκι--->Ελληνίδες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.766
Πόντοι
266
Νομίζω ότι θα ήταν απολύτως δίκαιο , αντρίκιο και σωστό να φερόμαστε στις γυναίκες όπως θα φερόμασταν σε κάποιον άνδρα στην αντίστοιχη περίσταση!
Τι να κάνουμε ρε Λάκη... Γυναίκα! το ασθενές φύλο, μας ομορφαίνει τη ζωή, το σπίτι, μας κάνει μπαμπάδες, μας γεννάει, κ.α.
 

Επισκέπτης
Να πω τι; Οτι όσες δεν μας κάθονται με τη μία θα τις πλακώνουμε στις μπάτσες;  :)
Γιατί εσύ κάτι τέτοιο έγραψες.

Αυτός κατάλαβες εσύ. Όσοι είναι νηφάλιοι και ξέρουν Ελληνικά (όχι εσύ δηλ.) δεν θα βρουν κάποια προτροπή για βίαια συμπεριφορά και ειδικά Ξύλο στα δικά μου κείμενα.Αλλά όταν η γκόμενα γουστάρει φαίνεται. Αν δεν δείξει κάτι τέτοιο , δεν αξίζει να τρέχει κανείς. Εκτός κι αν είναι χασικλοανάρχας των Εξαρχείων. Τότε θα τρέχει σε πορείες και θα γλύφει σκατά, μπας και του κάτσει καμία σύγχρονη Πασιονάρια ή Ρόζα Λούξενμπουργκ. Αλλά εγώ αναφέρομαι κυρίως σε άνδρες, όχι στις αδελφάρες των Εξααρχείων ...
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Αυτός κατάλαβες εσύ. Όσοι είναι νηφάλιοι και ξέρουν Ελληνικά (όχι εσύ δηλ.) δεν θα βρουν κάποια προτροπή για βίαια συμπεριφορά και ειδικά Ξύλο στα δικά μου κείμενα.Αλλά όταν η γκόμενα γουστάρει φαίνεται. Αν δεν δείξει κάτι τέτοιο , δεν αξίζει να τρέχει κανείς. Εκτός κι αν είναι χασικλοανάρχας των Εξαρχείων. Τότε θα τρέχει σε πορείες και θα γλύφει σκατά, μπας και του κάτσει καμία σύγχρονη Πασιονάρια ή Ρόζα Λούξενμπουργκ. Αλλά εγώ αναφέρομαι κυρίως σε άνδρες, όχι στις αδελφάρες των Εξααρχείων ...

χαχαχαχαχχαχ όλε
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
400 χρονια τουρκοκρατιας και μεσαιωνικου σκοταδιστικου χριστιανισμου εχουν επιδρασει οχι μονο στις Ελληνιδες αλλα και στην γενικοτερα στη ζωη μας. Απ'οπου να πιασει κανεις αυτη τη χωρα θα βρει μιζερια, κακομοιρια και αλλοπροσαλλες συμπεριφορες μακρια απο την κοινη λογικη.

Οι Ελληνιδες γκομενες ειναι μονο μια πλευρα. Παντως περιπου συμφωνω με τον λακη, αν η γκομενα κανει την δυσκολη μια-δυο φορες καλυτερα να ξεγραφεται. Θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα αν οι Ελληνες ειχαν λιγο παραπανω αυτοπεποιθηση.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αυτός κατάλαβες εσύ. Όσοι είναι νηφάλιοι και ξέρουν Ελληνικά (όχι εσύ δηλ.) δεν θα βρουν κάποια προτροπή για βίαια συμπεριφορά και ειδικά Ξύλο στα δικά μου κείμενα.Αλλά όταν η γκόμενα γουστάρει φαίνεται. Αν δεν δείξει κάτι τέτοιο , δεν αξίζει να τρέχει κανείς. Εκτός κι αν είναι χασικλοανάρχας των Εξαρχείων. Τότε θα τρέχει σε πορείες και θα γλύφει σκατά, μπας και του κάτσει καμία σύγχρονη Πασιονάρια ή Ρόζα Λούξενμπουργκ. Αλλά εγώ αναφέρομαι κυρίως σε άνδρες, όχι στις αδελφάρες των Εξααρχείων ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Αυτός κατάλαβες εσύ. Όσοι είναι νηφάλιοι και ξέρουν Ελληνικά (όχι εσύ δηλ.) δεν θα βρουν κάποια προτροπή για βίαια συμπεριφορά και ειδικά Ξύλο στα δικά μου κείμενα.Αλλά όταν η γκόμενα γουστάρει φαίνεται. Αν δεν δείξει κάτι τέτοιο , δεν αξίζει να τρέχει κανείς. Εκτός κι αν είναι χασικλοανάρχας των Εξαρχείων. Τότε θα τρέχει σε πορείες και θα γλύφει σκατά, μπας και του κάτσει καμία σύγχρονη Πασιονάρια ή Ρόζα Λούξενμπουργκ. Αλλά εγώ αναφέρομαι κυρίως σε άνδρες, όχι στις αδελφάρες των Εξααρχείων ...

Πάντως τώρα τελευταία και οι Κνίτισες έχουν φτιάξει. Και γουστάρουν κρατική συμμόρφωση. Είμαι βέβαιος χαχαχαχαχαχαχαχ
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Οι χαμούρες που λέγαμε ότι μπαίνουν στο φόρουμ και τις γλύφουν διάφοροι μπας και ανταποκριθούν θετικά σε pm με προτάσεις για καφέ ...ΟΥΣΤ
Λαλακη πέρα από ένας αυθεντικος δημοκρατης βλέπω ότι δεν εισαι και καθολου σεξιστης. Μηπως πιστευεις οτι όταν εχουν περιοδο οι γυναικες πρεπει να μενουν μεσα στο σπιτι για να μη μολυνουν τον αστικο ιστο;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Να πω τι; Οτι όσες δεν μας κάθονται με τη μία θα τις πλακώνουμε στις μπάτσες;  :)
Γιατί εσύ κάτι τέτοιο έγραψες.





Αυτός κατάλαβες εσύ. Όσοι είναι νηφάλιοι και ξέρουν Ελληνικά (όχι εσύ δηλ.) δεν θα βρουν κάποια προτροπή για βίαια συμπεριφορά και ειδικά Ξύλο στα δικά μου κείμενα.Αλλά όταν η γκόμενα γουστάρει φαίνεται. Αν δεν δείξει κάτι τέτοιο , δεν αξίζει να τρέχει κανείς. Εκτός κι αν είναι χασικλοανάρχας των Εξαρχείων. Τότε θα τρέχει σε πορείες και θα γλύφει σκατά, μπας και του κάτσει καμία σύγχρονη Πασιονάρια ή Ρόζα Λούξενμπουργκ. Αλλά εγώ αναφέρομαι κυρίως σε άνδρες, όχι στις αδελφάρες των Εξααρχείων ...


ενταξει δεν εγραψες την λεξη μπατσες




Αν οι λεβέντες αυτού του τόπου φέρονταν καλά μόνο σε όσες έχουν ήδη γαμηθεί μαζί τους και στις υπόλοιπες φέρονταν σαν ζώα, όλα θα ήταν καλύτερα και πιο εύκολα!

εγραψες αυτο...
Μεγαλη η διαφορα ε?

Τελικα str8 ουτε τα @@ δεν μπορουμε να του αναγνωρισουμε
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Λοιπόν αρχηγέ, είμαι μαζί σου από παλιότερα, κοιτώντας τα επιχειρήματα και όχι τις μαλακίες. Τη bite άστη ήσυχη. Είναι μια αξιοπρεπής κοπέλα χωρίς γνωστές κατινιές που ανεχόμαστε κάθε μέρα. Το να βρίζεις και να μειώνεις οποιαδήποτε δεν είναι αντριλίκι.
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οι χαμούρες που λέγαμε ότι μπαίνουν στο φόρουμ και τις γλύφουν διάφοροι μπας και ανταποκριθούν θετικά σε pm με προτάσεις για καφέ ...ΟΥΣΤ

Μπορει να ειναι λιγο αποτομος αλλα ο λακης εχει καποιο δικιο. Δεν υπαρχει καποιο φορουμ αντρικο που να μπορεις να μπεις χωρις την παρουσια γυναικων. Οπου μπαινουν γυναικες αρχιζουν τα γλυψιματα, το θρεντ κατανταει τσατ, και στο τελος γαμιεται.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Οι χαμούρες που λέγαμε ότι μπαίνουν στο φόρουμ και τις γλύφουν διάφοροι μπας και ανταποκριθούν θετικά σε pm με προτάσεις για καφέ ...ΟΥΣΤ

τετοιο γελιο απο τετοιες ιδιοφυιες σαν εσενα που αλλου θα βρισκαμε???
εσυ οχι ουστ παντως.. μας διασκεδαζεις...
μηπως σκοπευεις μετα το ουστ απο δω να μας στειλεις κ σε κανενα χωρο αναψυχης τυπου αουσβιτς?
 

Επισκέπτης
Λαλακη πέρα από ένας αυθεντικος δημοκρατης βλέπω ότι δεν εισαι και καθολου σεξιστης. Μηπως πιστευεις οτι όταν εχουν περιοδο οι γυναικες πρεπει να μενουν μεσα στο σπιτι για να μη μολυνουν τον αστικο ιστο;

Πέρα από το να θεωρείς ότι προσπαθείς να με προσβάλλεις , λέγοντας ανοησίες, έχεις κάτι να πεις πάνω στο θέμα;
Σου αρέσει να βλέπεις τυπάκια να γλύφουν γκόμενες για ... αιώνες , ενώ δεν υπάρχει κανένα σημάδι προόδου μαζί τους; Και ... όχι! Δεν αναφέρομαι σε κοινωνικές σχέσεις με γκόμενες , ούτε σε γυναίκες φίλες , που τις ξέρουμε από το Δημοτικό.

Αναφέρομαι στον Μαλάκα, που συνάντησε κάπου κάποτε μια γκόμενα, της ζήτησε το τηλέφωνό της, στη συνέχεια της ζήτησε 1.343.676.878.345 να βγούν για καφέ και αυτή αρνήθηκε και αυτός συνεχίζει να είναι όλο γλύκες μαζί της, να την παίρνει τηλέφωνα , να της κάνει κοπλιμέντα με την ελπίδα ότι ο γκόμενός της μπορεί να πάθει τροχαίο και οι υπόλοιποι 1564 που γουστάρει περισσότερο από αυτόν θα κλείσουν όλοι εισητήριο για νέο μοντέλο αεροπλάνου 1600 θέσεων, το οποία θα πέσει, οπότε ο Μαλάκας θα τη φάει , αφού θα έρθει ... πρώτος !

Με πιάνεις;
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν αρχηγέ, είμαι μαζί σου από παλιότερα, κοιτώντας τα επιχειρήματα και όχι τις μαλακίες. Τη bite άστη ήσυχη.

Αυτο ακριβως εννοω οταν λεω οτι θα γαμηθει το θρεντ. Αρχιζουν οι διαφορες "προστασιες" προς τις αδυνατες γυναικες. Αν η μπαιτ ηταν αντρας προφανως δεν θα το ελεγες αυτο.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τετοιο γελιο απο τετοιες ιδιοφυιες σαν εσενα που αλλου θα βρισκαμε???
εσυ οχι ουστ παντως.. μας διασκεδαζεις...
μηπως σκοπευεις μετα το ουστ απο δω να μας στειλεις κ σε κανενα χωρο αναψυχης τυπου αουσβιτς?
αν δεν του κατσεις μονο.
αν του κατσεις...χωρις παρακαλια ομως...μολις τον δεις να ανοιξεις τα ποδια,τοτε δεν εχεις προβλημα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Παντως ρε lakis33 σε παραδεχομαι. Οποια πολιτικη συζητηση και να αρχισει εδω μεσα, οι αριστερουληδες βλεπουν το φαντασμα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μπα, αυτός κυρίως είναι ο Αρίωνας.

Μόνο αυτός λείπει για να γίνουνε τελείως μπίλιες.

@lakis 33, δεν μπορώ να φανταστώ ότι η επανεμφανίση σου την σημερινή αποφράδα ημέρα είχε συμβολικό χαρακτήρα.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Πέρα από το να θεωρείς ότι προσπαθείς να με προσβάλλεις , λέγοντας ανοησίες, έχεις κάτι να πεις πάνω στο θέμα;
Σου αρέσει να βλέπεις τυπάκια να γλύφουν γκόμενες για ... αιώνες , ενώ δεν υπάρχει κανένα σημάδι προόδου μαζί τους; Και ... όχι! Δεν αναφέρομαι σε κοινωνικές σχέσεις με γκόμενες , ούτε σε γυναίκες φίλες , που τις ξέρουμε από το Δημοτικό.

Αναφέρομαι στον Μαλάκα, που συνάντησε κάπου κάποτε μια γκόμενα, της ζήτησε το τηλέφωνό της, στη συνέχεια της ζήτησε 1.343.676.878.345 να βγούν για καφέ και αυτή αρνήθηκε και αυτός συνεχίζει να είναι όλο γλύκες μαζί της, να την παίρνει τηλέφωνα , να της κάνει κοπλιμέντα με την ελπίδα ότι ο γκόμενός της μπορεί να πάθει τροχαίο και οι υπόλοιποι 1564 που γουστάρει περισσότερο από αυτόν θα κλείσουν όλοι εισητήριο για νέο μοντέλο αεροπλάνου 1600 θέσεων, το οποία θα πέσει, οπότε ο Μαλάκας θα τη φάει , αφού θα έρθει ... πρώτος !

Με πιάνεις;
Σε πιάνω ρε λάκη αλλα τα ποστ σου δεν εχουν αρχη και τελος. Μπλεκεις μεσα σκατα εξαρχειων, αριστερες αδερφες που γουσταρουν πακιστανους, βριζεις χωρις λογο μελος, εχεις μια διαχυτη οργη για εναν αοριστο τυπο αντρα, απο την αλλη δε φαινεται να πολυσυμπαθεις και τις γυναικες τι να πω...με εχεις μπερδεψει..Να το κοιταξεις.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αν δεν του κατσεις μονο.
αν του κατσεις...χωρις παρακαλια ομως...μολις τον δεις να ανοιξεις τα ποδια,τοτε δεν εχεις προβλημα
ωραια γιατι ειχα τρελλη αγωνια... αν βρεθω ποτε απεναντι στο λακη θα φαω χαστουκι? τρικλοποδια? μπουνια? θα βρεθω με ανοιχτα τα ποδια? τι τι... τι ειναι χειροτερο χαχαχα



καφε η τσαι να κερασω δεν ξερω στους προστατες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom