Νέα

Γλύψιμο+Τσατσιλίκι--->Ελληνίδες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αγαπητοί GIORGOSK , kokolongos , sonyp900
θα γνωρίζετε πολύ καλά, ότι είμαι ένας πολύ ... Δημοκράτης Φασίστας και δέχομαι κάθε άποψη , αρκεί να υποστηρίζεται από επιχειρήματα.

Αναφέρομαι σε κάτι πολύ συγκεκριμένο. Σε Άνδρες που θέλουν να γαμάνε γυναίκες.Και να παραμένουν Άνδρες ταυτόχρονα! (Στις Αδελφάρες που διαδηλώνουν για τους Πακιστανούς επιβήτορές τους θα αναφερθώ σε άλλο θέμα).
Αυτό που υποστηρίζω εγώ, είναι ότι το γαμήσι που έχει αξία , είναι με αυτές που δείχνουν να γουστάρουν τους Άνδρες με τη μία.
Όπως λέει και ο λαός μας (όχι οι αδελφάρες των Εξαρχείων που διαδηλώνουν για τους Πακιστανούς γαμιάδες, οι υπόλοιποι , οι Άνδρες δηλ.) "Παρακαλετό μουνί=ξυνό γαμήσι"

Αν όμως κάνω λάθος και εσείς έχετε παραδείγματα που να αποδεικνύουν ότι το να γλύφει κανείς γκόμενες που τον φτύνουν, θεωρώντας ότι δεν τον φτύνουν , αλλά ... βρέχει , είναι τεχνική που αποδίδει και ότι με γλύψιμο 5/10/20 μηνών/ετών μπορεί τελικά να ρίξει κανείς γκόμενα που δεν έφαγε σβέλτα, τότε θα δεχθώ το ορθό της άποψής σας!

Πρέπει όμως να με πείσετε και να ανατρέψετε τη λαική ρήση ...
"Παρακαλετό μουνί=ξυνό γαμήσι"
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ανεξαρτήτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε μαζί του, οφείλετε όλοι να αναγνωρίσετε ότι ο Λάκης έχει τα @@ να υποστηρίξει τις πλέον αιρετικές απόψεις δεν πα να χτυπανε και τα 30.000 μέλη του site τον κώλο τους...

Λάκη, +1 για την διαπίστωση και την απάντηση στο φέθρυ (μα και εσύ ρε παλικάρι την πιο βλαμμένη πάπια έβαλες για άβαταρ; ), -1 για το ύφος και το μισογυνισμό....

Και όχι, δεν είμαι κλώνος του Λάκη...
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μη σκεπτόμενοι ότι το πιθανότερο είναι να είναι άλλη μια κοντόχοντρη τριχωτή πατσόλα Ελληνίδα, πιστή στις διδαχές της μαμάς της να βρεί γαμπρό με "μερσεντέ" , σπίτι στην Κηφισιά και ... μπόλικα ακίνητα, ενώ η ίδια είναι καθηγήτρια Αγγλικών , μένει σε 2άρι στην Πλατεία Βάθη , ο πατέρας της είναι συνταξιούχος του ΟΑΣΑ και η μάνα της σφουγκάριζε αχνιστούς καμπινέδες (ενδεχομένως και με τη γλώσσα).

απιστευτη περιγραφη μου θυμιζει ενα σωρο γνωστες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αν οι λεβέντες αυτού του τόπου φέρονταν καλά μόνο σε όσες έχουν ήδη γαμηθεί μαζί τους και στις υπόλοιπες φέρονταν σαν ζώα, όλα θα ήταν καλύτερα και πιο εύκολα!

Περαστικά μας ...

και εγω  ειμαι ενας πολυ δημοκρατικος μπουρδελιαρης που ειναι ανοιχτος σε καθε σοβαρη συζητηση.

Με μαλακες ομως που γραφουν οπως εσυ παραπανω δεν ανοιγω διαλογο.


σιγα μην σου δωσω και αξια
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Αγαπητοί GIORGOSK , kokolongos , sonyp900
θα γνωρίζετε πολύ καλά, ότι είμαι ένας πολύ ... Δημοκράτης Φασίστας και δέχομαι κάθε άποψη , αρκεί να υποστηρίζεται από επιχειρήματα.

Αναφέρομαι σε κάτι πολύ συγκεκριμένο. Σε Άνδρες που θέλουν να γαμάνε γυναίκες.Και να παραμένουν Άνδρες ταυτόχρονα! (Στις Αδελφάρες που διαδηλώνουν για τους Πακιστανούς επιβήτορές τους θα αναφερθώ σε άλλο θέμα).
Αυτό που υποστηρίζω εγώ, είναι ότι το γαμήσι που έχει αξία , είναι με αυτές που δείχνουν να γουστάρουν τους Άνδρες με τη μία.
Όπως λέει και ο λαός μας (όχι οι αδελφάρες των Εξαρχείων που διαδηλώνουν για τους Πακιστανούς γαμιάδες, οι υπόλοιποι , οι Άνδρες δηλ.) "Παρακαλετό μουνί=ξυνό γαμήσι"

Αν όμως κάνω λάθος και εσείς έχετε παραδείγματα που να αποδεικνύουν ότι το να γλύφει κανείς γκόμενες που τον φτύνουν, θεωρώντας ότι δεν τον φτύνουν , αλλά ... βρέχει , είναι τεχνική που αποδίδει και ότι με γλύψιμο 5/10/20 μηνών/ετών μπορεί τελικά να ρίξει κανείς γκόμενα που δεν έφαγε σβέλτα, τότε θα δεχθώ το ορθό της άποψής σας!

Πρέπει όμως να με πείσετε και να ανατρέψετε τη λαική ρήση ...
"Παρακαλετό μουνί=ξυνό γαμήσι"

Σωστότατα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ανεξαρτήτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε μαζί του, οφείλετε όλοι να αναγνωρίσετε ότι ο Λάκης έχει τα @@ να υποστηρίξει τις πλέον αιρετικές απόψεις δεν πα να χτυπανε και τα 30.000 μέλη του site τον κώλο τους...

ε και?
σιγα το σπουδαιο.

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ανεξαρτήτως αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε μαζί του, οφείλετε όλοι να αναγνωρίσετε ότι ο Λάκης έχει τα @@ να υποστηρίξει τις πλέον αιρετικές απόψεις δεν πα να χτυπανε και τα 30.000 μέλη του site τον κώλο τους...

Λάκη, +1 για την διαπίστωση και την απάντηση στο φέθρυ (μα και εσύ ρε παλικάρι την πιο βλαμμένη πάπια έβαλες για άβαταρ; ), -1 για το ύφος και το μισογυνισμό....

Και όχι, δεν είμαι κλώνος του Λάκη...
Μου απάντησε; Πότε;    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θεωρώ μουνόδουλος, τσάτσους και γλύφτες όσους δείχνουν υπερβολικές ευγένειες σε άτομα μόνο και μόνο λόγω του φύλου τους και συγκεκριμένα επειδή είναι ... γυναίκες!

Νομίζω ότι θα ήταν απολύτως δίκαιο , αντρίκιο και σωστό να φερόμαστε στις γυναίκες όπως θα φερόμασταν σε κάποιον άνδρα στην αντίστοιχη περίσταση! Αν π.χ. κάποιος δεν λέει ούτε μία λέξη στους άνδρες πελάτες του μαγαζιού του και έτσι και μπει γυναίκα δεν βάζει γλώσσα στο στόμα, κάνει υποκλίσεις , στάζει συρόπια και είναι όλο ... τεμενάδες, τότε για μένα είναι τσάτσος, μουνόδουλος και γλύφτης.
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παντως ρε lakis33 σε παραδεχομαι. Οποια πολιτικη συζητηση και να αρχισει εδω μεσα, οι αριστερουληδες βλεπουν το φαντασμα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Παραδεξου το, αφου με το που βρεθει καποιος που σας την λεει, αμεσως ειναι ο lakis33 με αλλο νικ.... :2funny: :2funny:
Οκ, για να συμφωνήσουμε, θα τον χαρακτηρίσουμε "χαρισματικό" φασίστα. Μοναδικό μοντέλο!  :dancing:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Θεωρώ μουνόδουλος, τσάτσους και γλύφτες όσους δείχνουν υπερβολικές ευγένειες σε άτομα μόνο και μόνο λόγω του φύλου τους και συγκεκριμένα επειδή είναι ... γυναίκες!

Νομίζω ότι θα ήταν απολύτως δίκαιο , αντρίκιο και σωστό να φερόμαστε στις γυναίκες όπως θα φερόμασταν σε κάποιον άνδρα στην αντίστοιχη περίσταση! Αν π.χ. κάποιος δεν λέει ούτε μία λέξη στους άνδρες πελάτες του μαγαζιού του και έτσι και μπει γυναίκα δεν βάζει γλώσσα στο στόμα, κάνει υποκλίσεις , στάζει συρόπια και είναι όλο ... τεμενάδες, τότε για μένα είναι τσάτσος, μουνόδουλος και γλύφτης.

λακη αρχιζεις και το στρογγυλευεις





Αν οι λεβέντες αυτού του τόπου φέρονταν καλά μόνο σε όσες έχουν ήδη γαμηθεί μαζί τους και στις υπόλοιπες φέρονταν σαν ζώα, όλα θα ήταν καλύτερα και πιο εύκολα!

Περαστικά μας ...

αλλιως τα ελεγες εδω
 

Επισκέπτης
fethry έχεις κάτι να πεις για το θέμα, ανεξάρτητα από το ποιός το έγραψε;
Για το θέμα αυτό καθεαυτό και όχι για το συγγραφέα.

Γιατί βασικά θα ήθελα να γίνει κουβέντα για το θέμα αποκλειστικά.
Αν ήθελα πολιτική κουβέντα με τα σκατά των Εξαρχείων , θα έβαζα θέμα στο επίσημο φόρουμ σας , το athens.indymedia και όχι στο bourdela. Αυτό είναι για πουτάνες γκόμενες και γαμήσια , όχι για πολιτικά.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
fethry έχεις κάτι να πεις για το θέμα, ανεξάρτητα από το ποιός το έγραψε;
Για το θέμα αυτό καθεαυτό και όχι για το συγγραφέα.

Γιατί βασικά θα ήθελα να γίνει κουβέντα για το θέμα αποκλειστικά.
Αν ήθελα πολιτική κουβέντα με τα σκατά των Εξαρχείων , θα έβαζα θέμα στο επίσημο φόρουμ σας , το athens.indymedia και όχι στο bourdela. Αυτό είναι για πουτάνες γκόμενες και γαμήσια , όχι για πολιτικά.
Να πω τι; Οτι όσες δεν μας κάθονται με τη μία θα τις πλακώνουμε στις μπάτσες;  :)
Γιατί εσύ κάτι τέτοιο έγραψες.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
fethry έχεις κάτι να πεις για το θέμα, ανεξάρτητα από το ποιός το έγραψε;
Για το θέμα αυτό καθεαυτό και όχι για το συγγραφέα.
Αν ήθελα πολιτική κουβέντα με τα σκατά των Εξαρχείων , θα έβαζα θέμα στο επίσημο φόρουμ σας , το athens.indymedia και όχι στο bourdela. Αυτό είναι για πουτάνες γκόμενες και γαμήσια , όχι για πολιτικά.
Το ανέκδοτο του σάιτ. Παρακαλω να μπει κατω απο τον γλομπεο ως σλογκαν
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
χαχαχχα Τώρα ρε λακι τι λες? χαχαχαχαχχαχαααααααααααααααααααααα Τα... ποστ που έχεις κάνει έσυ τα ξεχνάς? 10 μέτρα εισαγωγές δια σχεδόν ασήμαντον αφορμήν? Στο πνεύμα και γράμμα του παρόντος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom