Νέα

Γλύψιμο+Τσατσιλίκι--->Ελληνίδες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Αναφέρομαι στον Μαλάκα, που συνάντησε κάπου κάποτε μια γκόμενα, της ζήτησε το τηλέφωνό της, στη συνέχεια της ζήτησε 1.343.676.878.345 να βγούν για καφέ και αυτή αρνήθηκε και αυτός συνεχίζει να είναι όλο γλύκες μαζί της, να την παίρνει τηλέφωνα , να της κάνει κοπλιμέντα με την ελπίδα ότι ο γκόμενός της μπορεί να πάθει τροχαίο και οι υπόλοιποι 1564 που γουστάρει περισσότερο από αυτόν θα κλείσουν όλοι εισητήριο για νέο μοντέλο αεροπλάνου 1600 θέσεων, το οποία θα πέσει, οπότε ο Μαλάκας θα τη φάει , αφού θα έρθει ... πρώτος !

Με πιάνεις;
[/quote]


σε πιανω φιλε μου...
 

Επισκέπτης
εσυ οχι ουστ παντως.. μας διασκεδαζεις...
μηπως σκοπευεις μετα το ουστ απο δω να μας στειλεις κ σε κανενα χωρο αναψυχης τυπου αουσβιτς?

Κοίτα , προσωπικά το ξέρω καλά, ότι οι διάφορες βρώμες που μπαίνουν σε αντρικά φόρουμ , είναι συνήθως γυναίκες που δεν τις κοιτά κανείς, σαν τις χαμούρες που συχνάζουν στα Εξάρχεια, που βλέπουν παντού ... ναζιστές.
Με τέτοια γραφόμενα ενισχύεις την άποψή μου ότι είσαι μια από δαύτες.
Αν θες να εντυπωσιάσεις τα πλήθη ότι βρήκες έναν εχθρό σου , ναζιστή , φασίστα, κτήτορα του Άουσβιτς και άλλες μαλακίες που θα είχαν πέραση σε τεκέ της Καλλιδρομίου , άρχισε email με τον fethry και θα τα βρείτε τα δυό σας! Μπορεί να γνωρίζεστε και ήδη από το Λόφο του Στρέφη.

Αλλά δείξε έναν ελάχιστο σεβασμό στο θέμα και μην το γαμάς με άσχετα posts.
Αν δεν έχεις κάτι σχετικό να πεις πήγαινε στο διάολο και μην γράψεις άλλο εδώ.
Ή πήγαινε στο Λόφο με το fethry. Απλά μη μαγαρίζεις το θέμα που έβαλα!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Λάκη παιδι μου που εχεις μπλεξει;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κοίτα , προσωπικά το ξέρω καλά, ότι οι διάφορες βρώμες που μπαίνουν σε αντρικά φόρουμ , είναι συνήθως γυναίκες που δεν τις κοιτά κανείς, σαν τις χαμούρες που συχνάζουν στα Εξάρχεια, που βλέπουν παντού ... ναζιστές.
Με τέτοια γραφόμενα ενισχύεις την άποψή μου ότι είσαι μια από δαύτες.
Αν θες να εντυπωσιάσεις τα πλήθη ότι βρήκες έναν εχθρό σου , ναζιστή , φασίστα, κτήτορα του Άουσβιτς και άλλες μαλακίες που θα είχαν πέραση σε τεκέ της Καλλιδρομίου , άρχισε email με τον fethry και θα τα βρείτε τα δυό σας! Μπορεί να γνωρίζεστε και ήδη από το Λόφο του Στρέφη.

Αλλά δείξε έναν ελάχιστο σεβασμό στο θέμα και μην το γαμάς με άσχετα posts.
Αν δεν έχεις κάτι σχετικό να πεις πήγαινε στο διάολο και μην γράψεις άλλο εδώ.
Ή πήγαινε στο Λόφο με το fethry. Απλά μη μαγαρίζεις το θέμα που έβαλα!
Έλα κι εσύ βρε bite μαζί μου στο Στρέφη, μην του χαλάσουμε το χατίρι.    :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
λακη...

σου κανανε ηλεκτροσοκ μικρο? σε φερονταν ασχημα? ειχες δυσκολα παιδικα χρονια? εχεις δωσεις περιουσιες σε ψυχιατρους? απορω...

εν προκειμενω απαντησα επι του θεματος... στο μυαλουδακι σου συμβαινουν θυελλες... απ τις οποιες προκυπτουν τα απιστευτα ποστς σου ωσαν κ τουτο.. τι αλλο να σχολιασει καποιος οταν διαβαζει αυτα που γραφεις?
παντως εγω κυριως γελαω οταν σε διαβαζω... δεν σε θεωρω καθολου εχθρο... απλα διασκεδαστη...
 

Επισκέπτης
βριζεις χωρις λογο μελος

Αυτές οι ευαισθησίες ...
Κάποιος αντικειμενικός (δεν λέμε για σένα) , θα έβλεπε ότι δεν έβρισα το "μέλος" χωρίς λόγο. Το "μέλος" άρχισε τα άσχετα με το θέμα
Όταν -λέμε τώρα- έβγαινες επιτέλους με μια γκόμενα για καφέ και της έλεγες πως είσαι φασίστας
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Έλα κι εσύ βρε bite μαζί μου στο Στρέφη, μην του χαλάσουμε το χατίρι.    :dancing:

ερχομαι.. βεβαια θα χαθω αλλα θα προσπαθησω να φτασω εκει μην παει χαμενη η συναντηση μας... με τις ευλογιες του θεικου λακη
 

Επισκέπτης
σε φερονταν ασχημα?

Άσχετο , αλλά πάντα είχα την απορία και τη ... θυμήθηκα διαβάζοντας το παραπάνω!
Τα αναρχικά σκατά της Θεσσαλονίκης που συχνάζουν;
Φαντάζομαι θα έχουν το αντίστοιχο των Εξαρχείων , δεν μπορεί!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Αυτές οι ευαισθησίες ...
Κάποιος αντικειμενικός (δεν λέμε για σένα) , θα έβλεπε ότι δεν έβρισα το "μέλος" χωρίς λόγο. Το "μέλος" άρχισε τα άσχετα με το θέμα
Στην αρχη εξοργιζομουν με τα πανηλιθια ναζιστικα, ρατσιστικα, σεξιστικα ποστ σου. Πλεον δε στο κρυβω σε βλεπω ως εντερτεινερ. Ισως μεσα μου σε συμπαθω κι ολας. Παντα μου κινουσαν την επιστημονικη περιεργεια προβληματικες περιπτωσεις. Ειλικρινα είμαι περιεργος να σε γνωρισω.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Στην αρχη εξοργιζομουν με τα πανηλιθια ναζιστικα, ρατσιστικα, σεξιστικα ποστ σου. Πλεον δε στο κρυβω σε βλεπω ως εντερτεινερ. Ισως μεσα μου σε συμπαθω κι ολας. Παντα μου κινουσαν την επιστημονικη περιεργεια προβληματικες περιπτωσεις. Ειλικρινα είμαι περιεργος να σε γνωρισω.
Αν ανοίξεις το lakis fan club, γράψε με ιδρυτικό μέλος!    :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
θεικε λακη...

πρεπει να ρωτησεις καποιον θεσσαλονικιο... ετσι να το θεσεις ομως να δουμε πως θ αντιδρασει... εμενα απλως μ αρεσει να χρησιμοποιω αυτο το χαριτωμενο τροπο εκφρασης στα ποστς μου... ετσι την βρισκω... πως εσυ την βρισκεις γραφοντας μεθυσμενα κατεβατα?  :rolleyes:

επισης να προσθεσω οτι οι απαντησεις μου ( 2 γραμμες ολες κ ολες ) πριν μου επιτεθεις λεκτικα ητο στο ιδιο υφος με των περισσοτερων σε τουτο το τοπικ... κανεις διακρισεις επειδη ειμαι γυναικα? κ εσυ βρουτε? δεν το περιμενα... δεν συναδει με τη φιλοσοφια σου...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θυμήθηκα και έναν παλιό μου φίλο. Καλό φίλο. Τίμιο παλληκάρι , ηθικό , με αρχές , ανατροφή , αλλά μαλάκα με τις γκόμενες. Το παιδί ήταν δυνατό στο καμάκι. Δεν κώλωνε. Την έπεφτε δυνατά.
Το κακό του ήταν , ότι για να δεχθεί ότι μια γκόμενα δεν τον γουστάρει , έπρεπε να τον πυροβολήσει, να φωνάξει την Αστυνομία ή να του πει "Άι γαμήσου, δεν θα πηδιόμουν ποτέ μαζί σου γιατί είσαι παλιομαλάκας, φτωχός, δεν σε γουστάρω."

Το να παρακαλά κάποιος μια γκόμενα που αποδεδειγμένα δε τον γουστάρει είναι πολύ κακό για εκείνον γιατί δείχνει ότι δεν έχει αξιοπρέπεια.

Αν οι λεβέντες αυτού του τόπου φέρονταν καλά μόνο σε όσες έχουν ήδη γαμηθεί μαζί τους και στις υπόλοιπες φέρονταν σαν ζώα, όλα θα ήταν καλύτερα και πιο εύκολα!

Εδώ διαφωνούμε φίλε Λάκη και πιστεύω πως αν ξανασκεφτείς αυτό που έγραψες θα καταλάβεις ότι ήσουν υπερβολικός...
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Άσχετο , αλλά πάντα είχα την απορία και τη ... θυμήθηκα διαβάζοντας το παραπάνω!
Τα αναρχικά σκατά της Θεσσαλονίκης που συχνάζουν;
Φαντάζομαι θα έχουν το αντίστοιχο των Εξαρχείων , δεν μπορεί!

Σοβαροτατη η απορια σου μπορω να πω ;)

Αν και θεσσαλονικια με την απορια θα σε αφησωwww.freesmileys.org] [/url]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θεικε λακη...

πρεπει να ρωτησεις καποιον θεσσαλονικιο... ετσι να το θεσεις ομως να δουμε πως θ αντιδρασει... εμενα απλως μ αρεσει να χρησιμοποιω αυτο το χαριτωμενο τροπο εκφρασης στα ποστς μου... ετσι την βρισκω... πως εσυ την βρισκεις γραφοντας μεθυσμενα κατεβατα?  :rolleyes:

επισης να προσθεσω οτι οι απαντησεις μου ( 2 γραμμες ολες κ ολες ) πριν μου επιτεθεις λεκτικα ητο στο ιδιο υφος με των περισσοτερων σε τουτο το τοπικ... κανεις διακρισεις επειδη ειμαι γυναικα? κ εσυ βρουτε? δεν το περιμενα... δεν συναδει με τη φιλοσοφια σου...
καλά ρε κορίτσι μου και συ.... Κάθεσαι και συνδιαλέγεσαι με μέλος που έχει αβατάρ τον Ιωάννη Μεταξά; Θα καθαρίσει τη Θεσσαλονίκη από τα αναρχικά σκατά με τη βοήθεια του Λάκη.....
Και που σαι Μεταξόπουλε.... δε μιλάει μόνο η Θεσσαλονίκη με το "σε" και το "με". Η μισή Ελλάδα μιλάει.
 

Επισκέπτης
Στην αρχη εξοργιζομουν με τα πανηλιθια ναζιστικα, ρατσιστικα, σεξιστικα ποστ σου. Πλεον δε στο κρυβω σε βλεπω ως εντερτεινερ. Ισως μεσα μου σε συμπαθω κι ολας. Παντα μου κινουσαν την επιστημονικη περιεργεια προβληματικες περιπτωσεις. Ειλικρινα είμαι περιεργος να σε γνωρισω.
μάλλον για λύπηση είναι το άτομο, ποιος ξέρει ίσως είναι και θαμώνας ψυχιατρείου αυτό βγαίνει πλέον από την ένδειξη των περιστασιακών του εμφανίσεων εδώ πιθανόν κατά το διάστημα των 5ήμερων αδειών του από αυτό.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
7
Πόντοι
5.765
Συγγενείς μου, έχουν κάνει εξορία. Ο lakis33 στο εναρκτήριο κείμενο του, βρίσκω ότι έχει ένα point.
Θα μου πείτε μήπως ότι είμαι ανώμαλος ?  :uglystupid:

Ξεκολλάτε από το ποιος γράφει το post, ρεεεεεεεεεεε ...
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Αν και φασιστομουτρο,ο Λακης εχει δικιο!Αν καποιοι ανταρτες της πορδης με τα λεφτα του μπαμπα και κατι αγαμητες μουνιτσες του διαδικτυου που σερνονται στο μπουρδελα.κομ για να αρπαξουν κανα χοντρο καβλι παρεξηγιουνται,προβλημα τους ναοοοοοοοοοοουυυυυυυυυμ! :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom