Νέα

Γλωσσόφιλα σε οίκους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836


In some very rare cases, people have gotten HIV from deep, open-mouth "French" kissing because they and their partners had blood in their mouths from bleeding gums or sores (like canker sores).

Μπορείς βέβαια να ακούσεις τον δυσλεκτικό κυνηγό gfe με την στραβή πούτσα για αβαταρ. Έπαιρνε ακάποτα την Μαρία την φυλακοβια, οπότε ξέρει.
την Μαρία την φυλακοβια ακαποτα..
Καινούργιο είναι τώρα αυτό..
Που το βρίσκουμε το ντοκουμέντο..
 

saras

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
1.992


In some very rare cases, people have gotten HIV from deep, open-mouth "French" kissing because they and their partners had blood in their mouths from bleeding gums or sores (like canker sores).

Μπορείς βέβαια να ακούσεις τον δυσλεκτικό κυνηγό gfe με την στραβή πούτσα για αβαταρ. Έπαιρνε ακάποτα την Μαρία την φυλακοβια, οπότε ξέρει.
ωστοσο και παλι δεν απαντησες σε αυτο που σου εγραψα. ανέφερες αν ξερουμε ποσοι εχουν κολλησει απο γλωσσοφιλα.εσυ ξερεις ποσοι και δεν το λες ή απλα παραθετεις ενα αρθρο που παρουσαιζει πιθανοτητες και οχι νουμερα?καλο ειναι να ειμαστε υπευθυνοι οταν γραφουμε για ζητηματα υγειας και οχι να πλασαρουμε ενα αοριστο οτι μπορεις να κολλησεις απο γλωσσοφιλα, αλλα χωρις να ξερεις ποσοι και αν εχουν κολλησει με αυτον τον τροπο.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Εξαρταται για τι οικο μιλαμε. Σε εναν του 20αρικου χλωμο. Δεν ξερεις τι σοι ανθρωποι πηγαν πριν απο σενα και αν η εν λογω κοπελα εχει περιποιηθει τον ευατο της.
 

playmaker

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εξαρταται για τι οικο μιλαμε. Σε εναν του 20αρικου χλωμο. Δεν ξερεις τι σοι ανθρωποι πηγαν πριν απο σενα και αν η εν λογω κοπελα εχει περιποιηθει τον ευατο της.
Αν δε μυριζει λιστεριν το στομα της τοτε απλα, φιλας τα χυσια του προηγουμενου.
 

Bon4o

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
399
Πόντοι
280
Ρε πάτε καλά?

Δεν έχει σημασία που δουλεύει η πουτάνα

Τα κονδυλώματα είναι το ποιο κοινό σεξουαλικό μεταδιδόμενο νόσημα, δεν χρειάζεται να είναι ο άλλος πακιστανός για να το έχει, το έχουνε πολλοί Ελληνες.. μεταδίδεται με την επαφή και με τα υγρά για πλάκα, ειναι άκρως μεταδοτικό..

Και να μην έχει η πουτάνα ένας μλκς να πάει που έχει και της δώσει ακάποτο πάει κόλλησε... μετά πας εσύ βλάκα της δίνεις ένα γλωσσώφιλο και κολλάς..

Αμα έχεις και γκόμενα / γυναίκα θα την κολλήσεις σίγουρα και μετα αντε να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα...

Μαλακίες κάνετε, ακάποτα/γλωσσόφιλα/γλυφομούνια ειναι επικίνδυνα... κολλάς ηπατίτιδα Β και HPV

Να μου πείς απο την άλλη οι περισσότεροι πιστεύετε οτι ο πονοκέφαλος περνάει με το ξεμάτιασμα, εντάξει το επίπεδο μόρφωσης/αντίληψης  στο Ελλάντα είναι πολύ χαμηλό..
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Αν δε μυριζει λιστεριν το στομα της τοτε απλα, φιλας τα χυσια του προηγουμενου.

Κ παλι.. Μιλαμε για καταστασεις .... ρουλετας! Δε κολλας κατι στο βρωμερο μεταξι .κ κολλας σε ενα στουντιο!! Αλλες πιθανοτητες θα μου πεις,αλλα δεν μπορεις νασαι σιγουρος.Εδω με την γυναικα/γκομενα/συντροφο/καριολα σου υποτιθεται οτι εισαι οκ μεχρι να σου ερθει το...παρασημο!! Προσωπικα αν κ γουσταρω πολυ τα γλωσσοφιλα κ τα γλειψηματα,στις πουτανες δεν παιζει με ΤΙΠΟΤΕΕΕ!!Τωρα αυτες που τσιμπουκωνουν ακαποτα,οι περισσοτερες εχουν εσανς ΨΩΛΙΛΑΣ στο στομα τους..αν θελουν μερικοι κ την γευση στη γλωσσα τους..τι να πω..γουστα ειναι αυτα..χαχαχαχα..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.830
Κριτικές
8
Like
1.363
Πόντοι
216
Ρε πάτε καλά?

Δεν έχει σημασία που δουλεύει η πουτάνα

Τα κονδυλώματα είναι το ποιο κοινό σεξουαλικό μεταδιδόμενο νόσημα, δεν χρειάζεται να είναι ο άλλος πακιστανός για να το έχει, το έχουνε πολλοί Ελληνες.. μεταδίδεται με την επαφή και με τα υγρά για πλάκα, ειναι άκρως μεταδοτικό..

Και να μην έχει η πουτάνα ένας μλκς να πάει που έχει και της δώσει ακάποτο πάει κόλλησε... μετά πας εσύ βλάκα της δίνεις ένα γλωσσώφιλο και κολλάς..

Αμα έχεις και γκόμενα / γυναίκα θα την κολλήσεις σίγουρα και μετα αντε να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα...

Μαλακίες κάνετε, ακάποτα/γλωσσόφιλα/γλυφομούνια ειναι επικίνδυνα... κολλάς ηπατίτιδα Β και HPV

Να μου πείς απο την άλλη οι περισσότεροι πιστεύετε οτι ο πονοκέφαλος περνάει με το ξεμάτιασμα, εντάξει το επίπεδο μόρφωσης/αντίληψης  στο Ελλάντα είναι πολύ χαμηλό..

Τυπε εσυ σιγουρα θα πεθανεις απο το αγχος  :grin:
 

Επισκέπτης
Δυστυχως ελαχιστοι κανουμε εμβολια για προστασια.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Σύμφωνο κ εγω δεν αντιλέγω υπαρχει ένας κίνδυνος,στην βιβλιογραφία αλλού αναφέρεται πιο έντονος αλλού  οχι τόσο αλλά αναμφισβήτητα υπαρχει..
αλλά τα ζευγάρια μεταξύ τους που γνωρίζονται είτε απο κοινές παρέες είτε  απο προξενιό κ κανουν σχέση του τύπου ταιριαζουμε η οχι για να συνεχίσουμε πιο επισιμα-αποκατασταθουμε εκει δεν υπαρχει κίνδυνος κ μην μου πείτε οτι δεν πέφτουν γλοσσωφυλα πιπες γλυφομουνια..μονο απο καμία εγκυμοσύνη φυλάγονται..
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Σύμφωνο κ εγω δεν αντιλέγω υπαρχει ένας κίνδυνος,στην βιβλιογραφία αλλού αναφέρεται πιο έντονος αλλού  οχι τόσο αλλά αναμφισβήτητα υπαρχει..
αλλά τα ζευγάρια μεταξύ τους που γνωρίζονται είτε απο κοινές παρέες είτε  απο προξενιό κ κανουν σχέση του τύπου ταιριαζουμε η οχι για να συνεχίσουμε πιο επισιμα-αποκατασταθουμε εκει δεν υπαρχει κίνδυνος κ μην μου πείτε οτι δεν πέφτουν γλοσσωφυλα πιπες γλυφομουνια..μονο απο καμία εγκυμοσύνη φυλάγονται..
Δεν έχεις άδικο , αλλά και πάλι, μια γυναίκα έξω δεν πάει με την ίδια συχνότητα με άλλους άντρες , με αυτή που πάει μια πουτάνα. Οι πιθανότητες σαφώς και είναι πολύ λιγότερες
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
:wanker:
Δεν έχεις άδικο , αλλά και πάλι, μια γυναίκα έξω δεν πάει με την ίδια συχνότητα με άλλους άντρες , με αυτή που πάει μια πουτάνα. Οι πιθανότητες σαφώς και είναι πολύ λιγότερες
ναι σίγουρα ειναι λιγότερες οι πιθανοτιτες..
Αλλά όμως αφού το κανει με εμένα καποια κοπελιά το εχει κανει κ με αλλους..οπως κ εγω το εχω κανει με άλλες..οχι τις κυρίες κατόπιν  χρηματικής αμοιβής..κανονικές κοπέλες..
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
:wanker:ναι σίγουρα ειναι λιγότερες οι πιθανοτιτες..
Αλλά όμως αφού το κανει με εμένα καποια κοπελιά το εχει κανει κ με αλλους..οπως κ εγω το εχω κανει με άλλες..οχι τις κυρίες κατόπιν  χρηματικής αμοιβής..κανονικές κοπέλες..
μην ξεχναμε οτι τα συμπτωματα στον αντρα απο το σμν πολλες φορες δεν γινονται αντιληπτά
 

cmos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Αυτά τα σπορ δεν είναι για μπουρδελα παίδες. Απο στούντιο και πάνω και σε αξιόπιστα δοκιμασμενα κορίτσια μονο

Καλα εσυ με αυτο το πλευρο να κοιμασε.
Ρε πατε καλα?
Τι στουντιο τι μπουρδελο ενα και το αυτο ειναι.
Οι ιδιες πουτανες σε αλλο κτιριο,με λουσα και χλιδα για να θαμπωνονται κατι ελαφρομυαλοι.

Ειναι σαν τον γιατρο στο χτικιαρικο βρωμερο δημοσιο νοσοκομειο που δεν τον εκτιμας και τοσο.
Αλλα εαν τον ιδιο γιατρο  τον δεις στο ιδιωτικο του ιατρειο,νομιζεις οτι πηγες σε προφεσορα...και στα περνει κιολας...

κατι παρομοιο ισχυει.
Εχουν πιασει το νοημα οι τυποι.




 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα. Έχω μια προτίμηση σε έναν οίκο του 20άρικου, ο οποίος έχει πολύ ωραίο περιβάλλον αλλά νομίζω ότι οι εργαζόμενες εκεί -συχνά μεγάλης ηλικίας αλλά σε καλή κατάσταση πάντα- «δίνουν» πάρα πολλά για την κατηγορία τιμής του, μεταξύ αυτών και γλωσσόφιλα. Και ερωτώ: Είναι συχνό φαινόμενο τελευταία ή είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό και έχει κάποιον λάκκο η φάβα όπως ΣΜΝ κλπ;
Καλησπέρα. Έχω μια προτίμηση σε έναν οίκο του 20άρικου, ο οποίος έχει πολύ ωραίο περιβάλλον αλλά νομίζω ότι οι εργαζόμενες εκεί -συχνά μεγάλης ηλικίας αλλά σε καλή κατάσταση πάντα- «δίνουν» πάρα πολλά για την κατηγορία τιμής του, μεταξύ αυτών και γλωσσόφιλα. Και ερωτώ: Είναι συχνό φαινόμενο τελευταία ή είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό και έχει κάποιον λάκκο η φάβα όπως ΣΜΝ κλπ;
τύπε μου εκεί ρίσκαρις και παιζεις με την άμυνα του οργανισμού σου κανονικά !! Είμαι πάθων και ξέρω τι σου λέω!! Αν μια είναι πολύ βρομιαρα και κάνει πολλά με πολλούς έχεις πιο πολλές πιθανότητες να αρπάξεις κάτι από απλό έως σοβαρό !! Αν παλυ μια είναι πολύ επιλεκτική πολύ όμως !!και είναι και καθαρή έχεις πιο λίγες πιθανότητες να αρπάξεις κάτι !!! Προσωπικά ειμουν τυχερός και δεν άρπαξα κάτι σοβαρό ενοω πολύ σοβαρό !!! Αλλά έχω πάθει στο παρελθόν : νόσο του Φίλιου , στοματίτιδα , ερπη στα χειλοι κτλ.... όποτε μακρυά από αυτά !!! Εδώ με την γυναίκα σου ξέρεις ποσά μικρόβια μεταδίδονται με ένα φιλί ; Και εκεί έχεις πιθανότητες για την νόσο του Φίλιου !!!! Και μειλαμε για 40 πυρετό όχι αστεία !!
 

Επισκέπτης
Ο άντρας με το γλυφομούνι που κάνει κολλάει ό,τι και με το ακάποτο γαμήσι!
 

Nipper

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
66
Like
324
Πόντοι
20

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ο άντρας με το γλυφομούνι που κάνει κολλάει ό,τι και με το ακάποτο γαμήσι!
ειδικα αν βάζεις την γλώσσα σου μέσα στην μουνοτρυπα βαθειά .. εκεί να δεις τι άρπας τύπε μου ...η βαθειά μέσα στην κολοτρυπηδα ...
 

mikros_gamikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
23
Πόντοι
0
Άμα θέλει να σε φιλήσει η πουτάνα πως το αποφεύγεις?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom