Νέα

Γλωσσόφιλα σε οίκους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.830
Κριτικές
8
Like
1.363
Πόντοι
216
Μια καλη ιδεα εσεις οι υποχονδριοι που θελετε γλωσσοφιλα να πηγαινετε με listerin και να ζητατε να κανει γαργαρες μπροστα σας.  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Χρυσές δουλειές πάλι η FANTA  :grin:
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Γλωσσόφιλα, και η στρεπτοκοκκική φαρυγγοαμυγδαλίτιδα
το λιγότερο, θα είναι  προ των πυλών. :S
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
ενω τα πατατακια κ τα ξηροκαρπια που τρωμε εξω με γαντια μας τα σερβιρουν.
 

Επισκέπτης
Με απλο κωλοχαρτο σκουπιζουν τα φλοκια απ τα βυζια τους για να τα γλειψετε.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
εγω παντος εβλεπα την αλλη πριν μπει στον πελατη να κανει γαργαρες με listerin
 

kokorikos888

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σε μιλφ cg απο την εμπειρια μου ξερω οτι αφου ληξει ο αγωνας σκουπιζουν τα φλοκια με χαρτι υγειας και βαζουν ρουχα και φευγουν για τον επομενο συναγωνιστη. Επισης οσες κανουν ντους καμια δεν βαζει αφρολουτρο η σαπουνι. Μπορει λιγο στο μουνι...

Δηλαδη κάνουν ντουζ μονο με νερο? Τι σοι ντουζ ειναι αυτο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αυτά τα σπορ δεν είναι για μπουρδελα παίδες. Απο στούντιο και πάνω και σε αξιόπιστα δοκιμασμενα κορίτσια μονο
Έχει να κάνει καθαρά με την κοπέλα !!! Μου έχει τύχη σε στούντιο να πάω να βαλο δάχτυλο όπου με δυσκολία έβαλα το μισό μέσα στην κολοτρυπηδα της κοπέλας ... μολης το έβγαλα ήταν καφέ το δάχτυλο μου ...άρα δεν έμπαινε καλά γιατί υπήρχαν κόπρανα έτοιμα για αφόδευση...εκείνη γέλαγε ... επισης μου έχει τύχη σε μπουρδελο να Χίσο την μισή γλώσσα μου μέσα στην κολοτρυπηδα μιας κοπέλας και ήταν πεντακάθαρη !!!!εχει να κάνει λοιπόν με την κοπέλα !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όσο αναφορά για γλωσοφιλα πλέον αν μου αρεση μια κοπέλα την γλοσοφιλαο καργα !!! Το σάλιο μάγκες είναι φυσική αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη μαζί !!! Εκτός από σπάνιες περίπτωσης όπου μπορεί μια κοπέλα να έχει κονδυλώματα μέσα στο στόμα της εκεί την πάτησες !!! Αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο !!!!
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Όσο αναφορά για γλωσοφιλα πλέον αν μου αρεση μια κοπέλα την γλοσοφιλαο καργα !!! Το σάλιο μάγκες είναι φυσική αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη μαζί !!! Εκτός από σπάνιες περίπτωσης όπου μπορεί μια κοπέλα να έχει κονδυλώματα μέσα στο στόμα της εκεί την πάτησες !!! Αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο !!!!

ΠΑΝΤΑ boosted LISTERINE forte και πριν και μετά...διότι το σάλιο αν και αντισηπτικό , όμως βρίσκεται σε χλιαρή θερμοκρασία όπου διατηρούνται σε ζωή τα βακτήρια κλπ.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Όσο αναφορά για γλωσοφιλα πλέον αν μου αρεση μια κοπέλα την γλοσοφιλαο καργα !!! Το σάλιο μάγκες είναι φυσική αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη μαζί !!! Εκτός από σπάνιες περίπτωσης όπου μπορεί μια κοπέλα να έχει κονδυλώματα μέσα στο στόμα της εκεί την πάτησες !!! Αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο !!!!
Αφού έχεις γλύφει κωλοτρυπιδι τυπε; ή μετά;
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
ΠΑΝΤΑ boosted LISTERINE forte και πριν και μετά...διότι το σάλιο αν και αντισηπτικό , όμως βρίσκεται σε χλιαρή θερμοκρασία όπου διατηρούνται σε ζωή τα βακτήρια κλπ.
Χρησιμοποιώ αντισηπτικό Hexalen Spray δεν ξέρω αν βοηθάει ουσιαστικά αλλά ψυχολογικά αισθάνομαι καλύτερα.
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Όσο αναφορά για γλωσοφιλα πλέον αν μου αρεση μια κοπέλα την γλοσοφιλαο καργα !!! Το σάλιο μάγκες είναι φυσική αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη μαζί !!! Εκτός από σπάνιες περίπτωσης όπου μπορεί μια κοπέλα να έχει κονδυλώματα μέσα στο στόμα της εκεί την πάτησες !!! Αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο !!!!
Τα κονδυλώματα σε πείραξαν; Ξέρεις πόσοι έχουν κολλήσει hiv επειδή είχαν ταυτόχρονα και οι δύο ουλίτιδα ή κουφάλα στα δόντια;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Τα κονδυλώματα σε πείραξαν; Ξέρεις πόσοι έχουν κολλήσει hiv επειδή είχαν ταυτόχρονα και οι δύο ουλίτιδα ή κουφάλα στα δόντια;
δερματολογος μου ειχε πει οτι και απο γλωσσοφυλο κολλας hiv
 

saras

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
1.992
Τα κονδυλώματα σε πείραξαν; Ξέρεις πόσοι έχουν κολλήσει hiv επειδή είχαν ταυτόχρονα και οι δύο ουλίτιδα ή κουφάλα στα δόντια;
ποσοι?έχεις καποιο συγκεκριμενο νουμερο να μας πεις επιστημονικα τεκμηριωμενο η απλα αναφερεις κατι αοριστο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τα κονδυλώματα σε πείραξαν; Ξέρεις πόσοι έχουν κολλήσει hiv επειδή είχαν ταυτόχρονα και οι δύο ουλίτιδα ή κουφάλα στα δόντια;
κανένας !!! Μόνο μετά από πολλές συνεβρεσεις η χρήση κοινής σύριγγας !!! Από γλωσσόφιλα κανένας !!!
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
ποσοι?έχεις καποιο συγκεκριμενο νουμερο να μας πεις επιστημονικα τεκμηριωμενο η απλα αναφερεις κατι αοριστο?


In some very rare cases, people have gotten HIV from deep, open-mouth "French" kissing because they and their partners had blood in their mouths from bleeding gums or sores (like canker sores).

Μπορείς βέβαια να ακούσεις τον δυσλεκτικό κυνηγό gfe με την στραβή πούτσα για αβαταρ. Έπαιρνε ακάποτα την Μαρία την φυλακοβια, οπότε ξέρει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom