Νέα

Γλαύκη Spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Skept.omenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Οι υπηρεσιες ειναι γνωστες.Το μαγαζι ανηκει στα ΔΕΝ.Το μασαζ ειναι πολυ καλο.Αν παω απο βδομαδα θα ενημερωσω.
Δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Γι' αυτό ρωτάω.
Είναι στα ΔΕΝ γαμάς ή στα ΔΕΝ κάνεις απολύτως τίποτα (φραπέδες, καλαμάκια κτλ)??
Αν είναι κυριλέ, σκεφτόμουν να πάω με κοπέλα (όχι του χώρου) για απλό μασάζ, ή κανένα χαμαμ που λένε οτι έχουν. Και να κάνω τη φάση μου και να τσιμπήσω κανένα έξτρα...
Παίζει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Γι' αυτό ρωτάω.
Είναι στα ΔΕΝ γαμάς ή στα ΔΕΝ κάνεις απολύτως τίποτα (φραπέδες, καλαμάκια κτλ)??
Αν είναι κυριλέ, σκεφτόμουν να πάω με κοπέλα (όχι του χώρου) για απλό μασάζ, ή κανένα χαμαμ που λένε οτι έχουν. Και να κάνω τη φάση μου και να τσιμπήσω κανένα έξτρα...ρόδων
Παίζει?
Πιθανότατα να παίζει το δεύτερο ερώτημα σου εφόσον είναι στα ΔΕΝ που σημαίνει τίποτα από όλα τα έξτρα ! Η απορία σου θα λυθεί με ένα τηλεφώνημα σου με ερώτηση προς την διεύθυνση για την δυνατότητα ζευγάρι μασαζ ή χαμαμ
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Πιθανότατα να παίζει το δεύτερο ερώτημα σου εφόσον είναι στα ΔΕΝ που σημαίνει τίποτα από όλα τα έξτρα ! Η απορία σου θα λυθεί με ένα τηλεφώνημα σου με ερώτηση προς την διεύθυνση για την δυνατότητα ζευγάρι μασαζ ή χαμαμ
Ευχαριστώ για την απάντηση
ναι, προφανώς και θα λυθεί , αλλά το μασάζ για ζευγάρια το προσφέρουν λίγο πολύ όλα τα μαγαζιά
Το ερώτημα απευθυνόταν σε κάποιον που να έχει ήδη πάει. Να μας δώσει λίγο " το κλίμα" του μαγαζιού
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ευχαριστώ για την απάντηση
ναι, προφανώς και θα λυθεί , αλλά το μασάζ για ζευγάρια το προσφέρουν λίγο πολύ όλα τα μαγαζιά
Το ερώτημα απευθυνόταν σε κάποιον που να έχει ήδη πάει. Να μας δώσει λίγο " το κλίμα" του μαγαζιού
Αν κάποιος έχει πάει και είναι μέλος εδώ στο μπου φαντάζομαι ότι θα απαντήσει
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
281
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για την απάντηση
ναι, προφανώς και θα λυθεί , αλλά το μασάζ για ζευγάρια το προσφέρουν λίγο πολύ όλα τα μαγαζιά
Το ερώτημα απευθυνόταν σε κάποιον που να έχει ήδη πάει. Να μας δώσει λίγο " το κλίμα" του μαγαζιού
Εγω σου προτεινω να πας.Δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου.Το μασαζ ειναι καλο.Εξτρα δεν επαιξε με μενα αν και ρωτησα.Παντως μασαζ μπορεις να κανεις γυμνος.Με γυναικα δεν παω για μασαζ οποτε δεν ξερω τι παιζει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Αν κάποιος έχει πάει και είναι μέλος εδώ στο μπου φαντάζομαι ότι θα απαντήσει
Ναι παίζει με κάποιες φραπεδιά , αν σε γνωρίσει η αφεντικίνα -παλιά καραβάνα του χώρου- θα στείλει την κατάλληλη , πρέπει να σε γνωρίσει όμως πρώτα , πάντως καλό μασάζ θα πάρεις τουλάχιστον σε ωραίο χώρο και με λίγα λεφτά.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
115
Like
281
Πόντοι
21
Ναι παίζει με κάποιες φραπεδιά , αν σε γνωρίσει η αφεντικίνα -παλιά καραβάνα του χώρου- θα στείλει την κατάλληλη , πρέπει να σε γνωρίσει όμως πρώτα , πάντως καλό μασάζ θα πάρεις τουλάχιστον σε ωραίο χώρο και με λίγα λεφτά.
Σωστος.Εχεις παει απο τοτε που μετακομισαν στο Ν.Φαληρο?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Ναι παίζει με κάποιες φραπεδιά , αν σε γνωρίσει η αφεντικίνα -παλιά καραβάνα του χώρου- θα στείλει την κατάλληλη , πρέπει να σε γνωρίσει όμως πρώτα , πάντως καλό μασάζ θα πάρεις τουλάχιστον σε ωραίο χώρο και με λίγα λεφτά.
Ενδιαφέρον. Θα πάω να κόψω κίνηση και θα ενημερώσω.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456

waidas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες κοπέλες/κυρίες είναι τώρα στο Ν. Φάληρο; Ποιες προσφέρουν το εξτραδάκι;;
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
είχα επισκεφθεί το συγκεκριμένο εννοείται προ κοβιντ εποχής και όταν ήταν στο παλαιό φάληρο ...έκανα με το χριστινάκι...στη συνεδρία ήμουν γυμνός αλλά δεν είναι χάππυ εντ και φραπέδες αν και γενικά η υπηρεσία ήταν μια χαρά και το μασάζ καλό και η τιμή σχετικά καλή...όμως δεν ξαναπήγα και έτσι έχασα επαφή με το συγκεκριμένο μαγαζί...
 

waidas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
κανείς με πρόσφατη επίσκεψη;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom