Νέα

Γκόμενες υψηλού επιπέδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.661
Like
1.920
Πόντοι
216
Όχι, Γαλλία είμαι. Έχω καταθέσει βιογραφικό σε ένα γραφείο πρόσκαιρης εργασίας και με στέλνει σε διάφορες αποστολές. Τώρα είμαι σε έναν όμιλο ιδιωτικών επαγγελματικών σχολών και πάω από τη μία σχολή στην άλλη ως επιτηρητής εξετάσεων.
ωραία φάση,βλέπεις και μουνάκια
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Όχι, Γαλλία είμαι. Έχω καταθέσει βιογραφικό σε ένα γραφείο πρόσκαιρης εργασίας και με στέλνει σε διάφορες αποστολές. Τώρα είμαι σε έναν όμιλο ιδιωτικών επαγγελματικών σχολών και πάω από τη μία σχολή στην άλλη ως επιτηρητής εξετάσεων.
Αν θυμάμαι καλά εσύ δεν έλεγες για το mentoring κτλ? Από εκεί που βοηθούσες γκόμενες να κάνουν business plan , τώρα είσαι στην Γαλλία επιτηρητης σε εξετάσεις;
Να κάνω και ένα καλοπροαίρετο σχόλιο; Πολύ μας το γυρνάς στις γκόμενες "υψηλού επιπέδου", είτε με το μεντορινγκ, είτε με το τωρινό σου νήμα .
Από προσωπική εμπειρία το φαίνεσθαι με το είναι απέχουν πολύ. Πολλές φορές όλες αυτές οι κυριλλατες γκόμενες είναι ότι πιο ρηχό και σνομπ υπάρχει. Ίσως εντυπωσιάζουν στις πρώτες στιγμές της γνωριμίας , αλλά στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Έλα φίλε Ουγκάντα είμαι κ βαρέθηκα να γαμω
Εδώ κατεβάζεις το βρακί σου κ έρχονται μόνες τους
Είναι τόσο εύκολες που χάνεις το ενδιαφέρον σου σα κυνηγός αλλά σωματαρες
.βέβαια θα προτιμήσω λάτιν Κολομβία που θες λευκή θες μαύρη θες σοκολατιμα θες μοκατσινα θες λάτιν Ινδιάνα ,,,από όλα έχει ο μπαχτσες
IMG_20210614_153630.jpg
Γάμησες αντάρτησα ρε σκύλε ????? :rockon::hi::kneel:

Δε μου λες .... πόσο το εισιτήριο για τους γορίλες ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τελικά έχει καφετέρια με αυτόματους διανομείς και τα έπαιρναν από κει. Έχει και φαγητό σε κύβους σε version κοτόπουλο και ψάρι. Πήρα κι εγώ χτες και ήταν ελαφρύ και χορταστικό. Λοιπόν ο λόγος που είναι σε κύβους είναι επειδή γίνεται από υπολείμματα κοτόπουλου ή ψαριού που τα αλέθουν και τα κάνουν κύβους, εμπλουτίζοντάς τα με διάφορες ουσίες (βιταμίνες, ιχνοστοιχεία κλπ).

Εχει και κύβο αστακό να κεράσεις καμιά γκόμενα για πουλ μουρ ή έστω γαριδοσαλάτα?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.065
Κριτικές
178
Like
39.699
Πόντοι
21.896
Γάμησες αντάρτησα ρε σκύλε ????? :rockon::hi::kneel:

Δε μου λες .... πόσο το εισιτήριο για τους γορίλες ?
800 usd αλλά λόγω κοβιντ 400 usd για μια μέρα
Aπο Ρουάντα μεριά 800 ενώ κανονικά 1200 usd per day
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.033
Like
1.465
Πόντοι
216
Αν θυμάμαι καλά εσύ δεν έλεγες για το mentoring κτλ? Από εκεί που βοηθούσες γκόμενες να κάνουν business plan , τώρα είσαι στην Γαλλία επιτηρητης σε εξετάσεις;
Να κάνω και ένα καλοπροαίρετο σχόλιο; Πολύ μας το γυρνάς στις γκόμενες "υψηλού επιπέδου", είτε με το μεντορινγκ, είτε με το τωρινό σου νήμα .
Από προσωπική εμπειρία το φαίνεσθαι με το είναι απέχουν πολύ. Πολλές φορές όλες αυτές οι κυριλλατες γκόμενες είναι ότι πιο ρηχό και σνομπ υπάρχει. Ίσως εντυπωσιάζουν στις πρώτες στιγμές της γνωριμίας , αλλά στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει.
Δηλαδή ο επιτηρητής δεν είναι ικανός να γαμήσει κερνώντας κονσέρβα;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο επιτηρητής ψάχνει προφανώς τις ζαρτιέρες και τα bras από τις businesswomen μην τυχόν έχουν κρύψει τίποτα σκονάκια.Βέβαια άμα τα έχουν κρύψει αλλού σιγά μην τα βρει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Όχι, Γαλλία είμαι. Έχω καταθέσει βιογραφικό σε ένα γραφείο πρόσκαιρης εργασίας και με στέλνει σε διάφορες αποστολές.

Αμα σε στείλει σε αποστολή πορνοστάρ να γαμάς τις γκόμενες του Woodman θα πήγαινες?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Καλά ο Kalogero σιγά μην τις γαμήσει άμα δε φοράνε ταγέρ αλλά λέμε τώρα.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.996
Like
3.279
Πόντοι
1.706
Αν θυμάμαι καλά εσύ δεν έλεγες για το mentoring κτλ? Από εκεί που βοηθούσες γκόμενες να κάνουν business plan , τώρα είσαι στην Γαλλία επιτηρητης σε εξετάσεις;
Να κάνω και ένα καλοπροαίρετο σχόλιο; Πολύ μας το γυρνάς στις γκόμενες "υψηλού επιπέδου", είτε με το μεντορινγκ, είτε με το τωρινό σου νήμα .
Από προσωπική εμπειρία το φαίνεσθαι με το είναι απέχουν πολύ. Πολλές φορές όλες αυτές οι κυριλλατες γκόμενες είναι ότι πιο ρηχό και σνομπ υπάρχει. Ίσως εντυπωσιάζουν στις πρώτες στιγμές της γνωριμίας , αλλά στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει.
Και το mentoring στη Γαλλία το έκανα, είμαι μόνιμος κάτοικος. Τώρα λόγω covid, πάτωσε η οικονομία, πάτωσε και το mentoring. Ψάχνουμε άλλους τρόπους. Σκέφτομαι να γίνω εργασιοπορνοτουρίστας. Να παίρνω αποστολές ολίγων μηνών για εξωτερικό, κατά προτίμηση σε περιοχές με αρκετές γκόμενες.

Από το γραφείο πρόσκαιρης εργασίας βρήκα πρόσκαιρη θέση ως επιτηρητής εξετάσεων σε όμιλο επαγγ. σχολών με πολλά παραρτήματα στο εξωτερικό. Η θέση αυτή είναι απλώς ένα σκαλοπάτι. Δεν θα άφηνα τέτοια ευκαιρεία να περάσει. Στοχεύω το παράρτημα της Βαρκελώνης για επόμενη στάση.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.996
Like
3.279
Πόντοι
1.706
Αμα σε στείλει σε αποστολή πορνοστάρ να γαμάς τις γκόμενες του Woodman θα πήγαινες?
Όχι. Ο,τιδήποτε σχετίζεται με πορνό δεν είναι του γούστου μου. Εγώ αναζητώ σκηνικά. Βέβαια κι αυτό μία ψευδαίσθηση είναι, γιατί και μέσω σκηνικών ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις με τι άτομο πας. Αλλά έτσι είναι, ο άνθρωπος λειτουργεί με ψευδαισθήσεις γενικώς.
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Είμαι επιτηρητής εξετάσεων σε ένα campus με διάφορες επαγγελματικές σχολές ευρείας κλίμακας, δηλ. που εκπαιδεύουν από απλές πωλήτριες μέχρι στελέχη πολυεθνικών. Παρατηρώ τις γκόμενες και διαπιστώνω τεράστιες διαφορές στο στυλ.
Είναι πολλές που την έχουν δει κάπως. Έχουν κυριλέ σέξυ ντύσιμο, δουλεύουν με mac, συμπεριφέρονται με επαγγελματική ευγένεια, πίνουν energizer αναψυκτικά και συχνάζουν πιο πολύ με καλοντυμένους γιάπηδες.

Τώρα αυτές, άμα τις συγκρίνεις με κάτι άλλες που έρχονται με σκισμένα τζιν στο γόνατο, με σπορτέξ, κάργα στα τατού και τα σκουλαρίκια και με κάτι φθαρμένους χαρτοφύλακες είναι η μέρα με τη νύχτα.

Φυσικά προτιμώ τις πρώτες, γιατί τις θεωρώ πιο ελκυστικές και πιο έξυπνες. Έξυπνες γιατί παρόλο που δεν έχουν αποφοιτήσει ακόμα έχουν μπει στο πετσί του ρόλου και δεν χάνουν ευκαιρίες. Ξέρουν ότι πολλοί recruiters που έρχονται στη σχολή θα τις εντοπίσουν πιο εύκολα.

Εσείς ποιες γκόμενες θεωρείτε υψηλού επιπέδου σε ότι αφορά το στυλ και τη συμπεριφορά;
Είμαι επιτηρητής εξετάσεων σε ένα campus με διάφορες επαγγελματικές σχολές ευρείας κλίμακας, δηλ. που εκπαιδεύουν από απλές πωλήτριες μέχρι στελέχη πολυεθνικών. Παρατηρώ τις γκόμενες και διαπιστώνω τεράστιες διαφορές στο στυλ.
Είναι πολλές που την έχουν δει κάπως. Έχουν κυριλέ σέξυ ντύσιμο, δουλεύουν με mac, συμπεριφέρονται με επαγγελματική ευγένεια, πίνουν energizer αναψυκτικά και συχνάζουν πιο πολύ με καλοντυμένους γιάπηδες.

Τώρα αυτές, άμα τις συγκρίνεις με κάτι άλλες που έρχονται με σκισμένα τζιν στο γόνατο, με σπορτέξ, κάργα στα τατού και τα σκουλαρίκια και με κάτι φθαρμένους χαρτοφύλακες είναι η μέρα με τη νύχτα.

Φυσικά προτιμώ τις πρώτες, γιατί τις θεωρώ πιο ελκυστικές και πιο έξυπνες. Έξυπνες γιατί παρόλο που δεν έχουν αποφοιτήσει ακόμα έχουν μπει στο πετσί του ρόλου και δεν χάνουν ευκαιρίες. Ξέρουν ότι πολλοί recruiters που έρχονται στη σχολή θα τις εντοπίσουν πιο εύκολα.

Εσείς ποιες γκόμενες θεωρείτε υψηλού επιπέδου σε ότι αφορά το στυλ και τη συμπεριφορά;

Για στειλε λινκ με το εκπαιδευτικό campus και τι ειδικότητες εκπαιδεύει . Φαντάζομαι για ανιδεικευτο προσωπικο θα ειναι οπως στην ελλαδα τα ΚΕΚ , κ η κομπίνα που έκαναν με τα Voucher ανέργων
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.996
Like
3.279
Πόντοι
1.706
Για στειλε λινκ με το εκπαιδευτικό campus και τι ειδικότητες εκπαιδεύει .
https://www.ecole-tunon.com/

Αυτή είναι η πιο high class σχολή του ομίλου, με παρακλάδια στο εξωτερικό (θυγατρικές, συνεργασίες κλπ) κι έχει ειδικότητες:
-επαγγέλματα αέρος πχ αεροσυνοδοί
-events πχ παρουσιαστές εκδηλώσεων
-ξενοδοχειακά πχ reception
-luxe πχ event & luxury manager
-τουρισμός πχ travel agent

Έχω κάνει και στην παρακάτω, που έχει ποικίλες ειδικότητες, από κομμωτική μέχρι ακίνητα κλπ
https://www.pigier.com/

Έχει κι άλλες που δεν τις έχω ψάξει ακόμα.
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Φιλε νομιζω τα ταξιδια σου αρεσουν.

Εκει ειδες 5-10 γκομενες που φορεσανε ταγιερ και νομιζεις οτι ειναι επιπεδου.
Την καλη.... εναν μαλακα δηλαδη ψαχνουν και αυτες.
Αν ηταν φτιαγμενες ή επιπεδου δεν θα δινανε εξετασεις για αεροσυνοδοι.
Για 800ε και να δουλευουν 10 ωρες την ημερα, να τρεχουν βαμενες σε αεροδρομια απο τις 6 το πρωι.
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
https://www.ecole-tunon.com/

Αυτή είναι η πιο high class σχολή του ομίλου, με παρακλάδια στο εξωτερικό (θυγατρικές, συνεργασίες κλπ) κι έχει ειδικότητες:
-επαγγέλματα αέρος πχ αεροσυνοδοί
-events πχ παρουσιαστές εκδηλώσεων
-ξενοδοχειακά πχ reception
-luxe πχ event & luxury manager
-τουρισμός πχ travel agent

Έχω κάνει και στην παρακάτω, που έχει ποικίλες ειδικότητες, από κομμωτική μέχρι ακίνητα κλπ
https://www.pigier.com/

Έχει κι άλλες που δεν τις έχω ψάξει ακόμα.


Για το πουτσο κλαιγανε ΦΙΛΕ
Δεν αποκτάς κανενα τυπικό προσόν , απο αυτα τα σεμινάρια , απλα καποια λαμογια ροκανίζουν τα χρηματα της ΕΕ

Αν θέλει καποιος νέος να μη καταντήσει να τρώει σκουπίδια απο τους κάδους , πρεπει να σπουδάσει σε κανονικό πανεπιστήμιο κ οχι σε αυτα τα σεμινάρια της πουτσας
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Οι πιο "τυχερες" απο αυτες θα πανε σε κανενα τσαρτερ , να τους σκιζει την σουφρα ο εκαστοτε και να τους αφηνει ενα χατζιλικι 600Ε για τα γουστα.

Δηλαδη για reception σε ξενοδοχειο θα πανε να δωσουμε 5-10 χιλιαδες στο σεμιναριο γμε την ελπιδα να τις προτιμησουν σε καποιο καλο ξενοδοχειο; Και ειναι γκομενες επιπεδου; Δηλαδη καποια που ειναι manager σε ξενοδοχειο, με μισθο 5κ και αμαξι και αλλες 100 παροχες τι ειναι;

Κυνηγωντας την ελπιδα λέγεται αυτο. Δυστυχως :(
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Όχι, Γαλλία είμαι. Έχω καταθέσει βιογραφικό σε ένα γραφείο πρόσκαιρης εργασίας και με στέλνει σε διάφορες αποστολές. Τώρα είμαι σε έναν όμιλο ιδιωτικών επαγγελματικών σχολών και πάω από τη μία σχολή στην άλλη ως επιτηρητής εξετάσεων.
το θεμα δεν ειναι τι φορανε απο πανω αλλα απο κατω τυπε μου!
Τι να το κανω το γκλαμ και απο μεσα σωβρακοφανελα και καλτσακι στον υπνο;
Μπορει να σου κατσει σκισμενο τζιν σπορτεξ και απο κατω κορδονια και πιρσινγκ στις θηλες και να ζαλιστεις.
Τα παντα ειναι θεμα προσωπικου γουστου αλλα γκομενα και «επιπεδο» δεν συνάδει, ανεξαρτήτως ένδυσης και υπόδησης…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom