Νέα

Γκόμενες υψηλού επιπέδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Θα προσπεράσω τα παραπάνω στην τελική περί ορέξεως....
Υψηλό επίπεδο για εμένα είναι αυτή που συνδυάζει "μυαλό και εμφάνιση" και εξηγούμαι...
Να σου αρέσει εξωτερικά (που προφανώς μετράει) αλλά ΚΥΡΙΩΣ να σε ΕΛΚΕΙ
Να επικοινωνείς χωρίς ψευτιές και ευγένειες στη μέση...Να πας για ένα απλό καφέ και ο διάλογος, η ώρα, η θεματολογία να κυλάνε σαν το νερό, μέχρι να ρθει η στιγμή να πεις: "μα καλά πότε πέρασε η ώρα?"
Να υπάρχει "χημεία"-"σύνδεση"...να μην το "προσπαθείς" ΠΟΥΘΕΝΑ, να σας βγαίνει από το πιο απλό πράγμα ως το πιο "περίεργο"
Αυτό λοιπόν που πιστεύω είναι πως ο θυσαυρός του ενός είναι τα σκουπίδια κάποιοι άλλου κτλ...
Εγώ είμαι χύμα, αλητεία, ντομπροσύνη...αν μου ρθει η Βίκη Καγιά τι να την κάνω?
ετσι ακριβως...
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
τα εχετε μπερδεψει λιγο ρε τυποι.
και κλασατη να ειναι και μορφωμενη και κυριλε ντυσιμο και καλο μισθο να εχει δεν σημαινει οτι δεν ειναι γαμιολα και δεν εχει αρπαξει πουτσες για να κανει καριερα. οπως υπαρχουν και μορφωμενες κλασατες που εχουν πεσει μετα μουτρα στην δουλεια και μπροστα στην καριερα εχουν αφησει στην ακρη και γκομενους και πηδηματα και στο τελος κανουν εναν γαμο απο αναγκη ισα ισα για να μην τις λενε γεροντοκορες αγαμητες. με λιγα λογια απο ολα εχει ο κυριλε μπαξες.
παμε τωρα και στο φτωνομπινεδικο μπαξε.
γενικα ολες αυτες κανουν δουλειες του ποδαριου πωλητριες-σερβιτορες-νυχουδες-κομμοτριες και αλλα τετοια συναφη παπαριλικια. ενα καλο μεσω διαφημησεις για ολες αυτες ειναι η βιζιτοσελιδα που λεγετε ιστανγκραμ. δειχνουν απο το τι τρωνε μεχρι φωτο στημενες σε κυριλε μαγαζια και χοτελ 5αστερα. μονο το κολοχαρτο που σκουπιζουν το κωλο τους οταν χεζουν δεν μας εχουν δειξει ακομα. βεβαια καμια φορα ξεχνιουντε και βαζουν καμια φωτο απο το σπιτι τους και βλεπωντας το πατωμα με μωσαικο δεκαετιας 70-80 καταλαβαινεις οτι η πεινα βαραει κοκκαλο και τα γεροντια εχουν σηκωσει ψηλα τα χερια με την λεγαμενη και κανουν το σταυρο ολη μερα να βρεθει κανενας μαλακας να την φορτωθει και να ησυχασουν. οι περισσοτερες απο αυτες ειναι κολοχαρακτηρες και αν δουν καποιον με δουλεια 800-1000 ευρω και με ενα νορμαλ αυτοκινητο τον κοιτανε υποτιμιτικα ασχετα που αυτες δεν βγαζουν ουτε τα μισα απο το μισθο του. σε γενικες γραμμες μετα απο αρκετες πουτσες και αφου δεν βρηκαν τον σειχη που θελανε καταληγουν παντρεμενες με το καλο παιδι απο την γειτονια τους η απο το σχολειο, και σε καμια 5 χρονια αφου κανουν και κανενα παιδι γινοντε ζωντοχηρες διοτι ειναι κριμα να χαθει η συμπαθεις αυτη ρατσα γυναικων και το αρπαχτιλικι απο πουτσες συνεχιζετε. πλεον πιο ωριμες συνηθως πηδιουντε με μικροτερους αλλα παντα εχουν καβαντζα και κανενα παππου να τις πηδαει με το αζημιοτο φυσικα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
και κλασατη να ειναι και μορφωμενη και κυριλε ντυσιμο και καλο μισθο να εχει δεν σημαινει οτι δεν ειναι γαμιολα και δεν εχει αρπαξει πουτσες για να κανει καριερα. οπως υπαρχουν και μορφωμενες κλασατες που εχουν πεσει μετα μουτρα στην δουλεια και μπροστα στην καριερα εχουν αφησει στην ακρη και γκομενους και πηδηματα και στο τελος κανουν εναν γαμο απο αναγκη ισα ισα για να μην τις λενε γεροντοκορες αγαμητες. με λιγα λογια απο ολα εχει ο κυριλε μπαξες.
σιγουρα απλα σου λεει με ποιες του κανουν "κουκου' :think: ..και μενα μαρεσουν αυτες δε λεω απο κει και περα για μενα το "ποιον" της γυναικας δεν τα καθοριζουν αυτα..."μορφωμενα τσογλανια" στη ζωη μ εχω γνωρισει μπολικα δοξα το θεο.
 

doganos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
113
Like
147
Πόντοι
1
Είμαι επιτηρητής εξετάσεων σε ένα campus με διάφορες επαγγελματικές σχολές ευρείας κλίμακας, δηλ. που εκπαιδεύουν από απλές πωλήτριες μέχρι στελέχη πολυεθνικών. Παρατηρώ τις γκόμενες και διαπιστώνω τεράστιες διαφορές στο στυλ.
Είναι πολλές που την έχουν δει κάπως. Έχουν κυριλέ σέξυ ντύσιμο, δουλεύουν με mac, συμπεριφέρονται με επαγγελματική ευγένεια, πίνουν energizer αναψυκτικά και συχνάζουν πιο πολύ με καλοντυμένους γιάπηδες.

Τώρα αυτές, άμα τις συγκρίνεις με κάτι άλλες που έρχονται με σκισμένα τζιν στο γόνατο, με σπορτέξ, κάργα στα τατού και τα σκουλαρίκια και με κάτι φθαρμένους χαρτοφύλακες είναι η μέρα με τη νύχτα.

Φυσικά προτιμώ τις πρώτες, γιατί τις θεωρώ πιο ελκυστικές και πιο έξυπνες. Έξυπνες γιατί παρόλο που δεν έχουν αποφοιτήσει ακόμα έχουν μπει στο πετσί του ρόλου και δεν χάνουν ευκαιρίες. Ξέρουν ότι πολλοί recruiters που έρχονται στη σχολή θα τις εντοπίσουν πιο εύκολα.

Εσείς ποιες γκόμενες θεωρείτε υψηλού επιπέδου σε ότι αφορά το στυλ και τη συμπεριφορά;
Από 1.85 και πάνω :confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.128
Like
3.329
Πόντοι
1.706
ΥΓ Έβαλα παρελθοντικό χρόνο, γιατί από αύριο πάω σε άλλο τμήμα, σε άλλη σχολή του ομίλου και δεν γράφει στα χαρτιά μου τι είναι.
Σήμερα είχα αεροσυνοδούς και στιούαρτς. Όλοι κυριλέ, εκτός από έναν μαλάκα ισπανό που ήρθε ντυμένος πιο λαικά και είχε προβληματική συμπεριφορά.

Κάπου έντεκα γκόμενες, όλες ωραίες κι αεράτες, εξ ων τρεις αφρικάνες. Οι δύο αφρικάνες ήταν όνειρο, η τρίτη, σωματάρα μεν, αλλά έντονα αφρικάνικα χαρακτηριστικά, που είναι θέμα γούστου αν θα σου αρέσουν. Για τα αφρικάνικα στάνταρντς είναι αρκετά καλή. Θυμήθηκα τον @sex volcano που έχει στραφεί τελευταίως προς την Αφρική κι έχει ένα δίκιο.

Ήταν 5μιση ώρες εξέταση χωρίς διάλειμμα και είχαν δικαίωμα να τρώνε κατά τη διάρκεια. Βγάζανε κάτι πράγματα λες και είχαν διατροφή μελετημένη από διαιτολόγο: μπάρες δημητριακών, σποξηραμένα σύκα,
πόσιμο γιαούρτι σε θερμός, κύβους κρέατος με συνοδεία λαχανικών κλπ. Και μιλάγαν μεταξύ τους με μία τέτοια ευγένεια λες και ήσουν σε δεξίωση επισήμων. Να σημειώσω ότι όλοι είχαν mac.

Το πρωτόκολλο σχετικά με τη χρήση των κινητών απαιτούσε να τα αφήσουν σε ένα τραπέζι δίπλα στον πίνακα. Όλοι τα έβαλαν σε ειδική θήκη και τα άφηναν με τέτοιο τρόπο που στο τέλος ήταν όλα ευθυγραμμισμένα.

Το όλο σκηνικό σήμερα ήταν πολύ σέξι. Γέρος άνθρωπος και είχα πάθει ανατσουτσούρωση στον ύψιστο βαθμό.

Κακά τα ψέμματα, οι κυριλέ γκόμενες είναι πολύ καυλωτικές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
Σήμερα είχα αεροσυνοδούς και στιούαρτς. Όλοι κυριλέ, εκτός από έναν μαλάκα ισπανό που ήρθε ντυμένος πιο λαικά και είχε προβληματική συμπεριφορά.

Κάπου έντεκα γκόμενες, όλες ωραίες κι αεράτες, εξ ων τρεις αφρικάνες. Οι δύο αφρικάνες ήταν όνειρο, η τρίτη, σωματάρα μεν, αλλά έντονα αφρικάνικα χαρακτηριστικά, που είναι θέμα γούστου αν θα σου αρέσουν. Για τα αφρικάνικα στάνταρντς είναι αρκετά καλή. Θυμήθηκα τον @sex volcano που έχει στραφεί τελευταίως προς την Αφρική κι έχει ένα δίκιο.

Ήταν 5μιση ώρες εξέταση χωρίς διάλειμμα και είχαν δικαίωμα να τρώνε κατά τη διάρκεια. Βγάζανε κάτι πράγματα λες και είχαν διατροφή μελετημένη από διαιτολόγο: μπάρες δημητριακών, σποξηραμένα σύκα,
πόσιμο γιαούρτι σε θερμός, κύβους κρέατος με συνοδεία λαχανικών κλπ. Και μιλάγαν μεταξύ τους με μία τέτοια ευγένεια λες και ήσουν σε δεξίωση επισήμων. Να σημειώσω ότι όλοι είχαν mac.

Το πρωτόκολλο σχετικά με τη χρήση των κινητών απαιτούσε να τα αφήσουν σε ένα τραπέζι δίπλα στον πίνακα. Όλοι τα έβαλαν σε ειδική θήκη και τα άφηναν με τέτοιο τρόπο που στο τέλος ήταν όλα ευθυγραμμισμένα.

Το όλο σκηνικό σήμερα ήταν πολύ σέξι. Γέρος άνθρωπος και είχα πάθει ανατσουτσούρωση στον ύψιστο βαθμό.

Κακά τα ψέμματα, οι κυριλέ γκόμενες είναι πολύ καυλωτικές.
Έλα φίλε Ουγκάντα είμαι κ βαρέθηκα να γαμω
Εδώ κατεβάζεις το βρακί σου κ έρχονται μόνες τους
Είναι τόσο εύκολες που χάνεις το ενδιαφέρον σου σα κυνηγός αλλά σωματαρες
.βέβαια θα προτιμήσω λάτιν Κολομβία που θες λευκή θες μαύρη θες σοκολατιμα θες μοκατσινα θες λάτιν Ινδιάνα ,,,από όλα έχει ο μπαχτσες
IMG_20210614_153630.jpg
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Τυπε οι κυβοι κρεατος (?) που εβγαζαν και ετρωγαν απο το ταπερ τι φαση?
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.683
Like
1.945
Πόντοι
216
Έλα φίλε Ουγκάντα είμαι κ βαρέθηκα να γαμω
Εδώ κατεβάζεις το βρακί σου κ έρχονται μόνες τους
Είναι τόσο εύκολες που χάνεις το ενδιαφέρον σου σα κυνηγός αλλά σωματαρες
.βέβαια θα προτιμήσω λάτιν Κολομβία που θες λευκή θες μαύρη θες σοκολατιμα θες μοκατσινα θες λάτιν Ινδιάνα ,,,από όλα έχει ο μπαχτσες
IMG_20210614_153630.jpg
γυναίκα είναι αυτή?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.206
Πόντοι
21.896
γυναίκα είναι αυτή?
Άσε έπαθα μια νηλα
Τόση ώρα στο τροπικό δάσος ψάχναμε γορίλες trekking κ νόμιζα ότι τα καλάσνικοφ είμαι για τους γορίλες κ όταν στο γυρισμό τον ρώτησα γιατί κρατάν καλάσνικοφ μού απάντησε για rebels οργανωση επαναστατική μουτζαχεντίν που είναι μέσα στο δασος :confused:
IMG_20210612_113612.jpg
IMG_20210612_111849_1.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG_20210614_223315.jpg
    5,4 MB · Εμφανίσεις: 45
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι δύο αφρικάνες ήταν όνειρο, η τρίτη, σωματάρα μεν, αλλά έντονα αφρικάνικα χαρακτηριστικά, που είναι θέμα γούστου αν θα σου αρέσουν. Για τα αφρικάνικα στάνταρντς είναι αρκετά καλή.

Εννοείς ήταν μαύρη?
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.128
Like
3.329
Πόντοι
1.706
Τυπε οι κυβοι κρεατος (?) που εβγαζαν και ετρωγαν απο το ταπερ τι φαση?
Όχι, τάπερ δεν θυμάμαι να είδα. Συσκευασμένες τροφές είχαν σχεδόν όλοι. Υπάρχουν ειδικά μαγαζιά και βρίσκει κανείς και σε καταστήματα με είδη σπορ. Όλο αυτό μάλλον έχει να κάνει και με το επάγγελμα. Πιστεύω ότι τους μαθαίνουν στη σχολή τι τροφές να παίρνουν για τις ώρες που δεν θα καλύπτονται από το διαιτολόγιο της πτήσης, γιατί είναι δύσκολο επάγγελμα.

Κι εγώ σαν επιτηρητής, που πρέπει να είμαι συνέχεια σε εγρήγορση, συνειδητοποιώ ότι δεν βγαίνει η μέρα, αν τρως το λάθος φαγητό. Άλλα προκαλούν υπνηλία, άλλα σε κάνουν πιο ευερέθιστο κλπ. Το συνειδητοποίησα από την πρώτη μέρα κιόλας. Παίρνω κι εγώ μπάρες δημητριακών, και συμπλήρωμα διατροφής με βιταμίνη C και μαγνήσιο.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.128
Like
3.329
Πόντοι
1.706
Στις εξετάσεις των στιούαρτς πώς καταφέρνεις να μην αντιγράφουνε?
Τι εννοείς; Δουλειά μου είναι να προσέχω να μην αντιγράφει κανείς.

Εννοείς ήταν μαύρη?
Και οι τρεις μαύρες ήτανε, απλά αυτή είχε πιο έντονα χαρακτηριστικά πχ πλακουτσωτή μύτη, φουσκωμένα χείλια κλπ


Προφανώς δεν είχαν λεφτά για Windows?Η λες οι Macάδες απεχθάνονται τα κουστούμια και τις κυρίλες?
Λέω ότι το mac είναι η εξυπνότερη επιλογή. Για όλες τις δουλειές και χωρίς τα προβλήματα του windows και την έλλειψη ειδικού software του linux. Δηλαδή ότι οι κυριλέδες (εν προκειμένω οι γκόμενες υψηλού επιπέδου) κάνουν κι έξυπνες επιλογές και στο λειτουργικό.
 

Papa3187

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
66
Πόντοι
0
H μουναρα η γκομενα η επιπεδου παιζει μπαλα με hackintosh

ουτε big mac ουτε lenovo arxidiapad και πιπες
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.128
Like
3.329
Πόντοι
1.706
Όχι, τάπερ δεν θυμάμαι να είδα. Συσκευασμένες τροφές είχαν σχεδόν όλοι. Υπάρχουν ειδικά μαγαζιά και βρίσκει κανείς και σε καταστήματα με είδη σπορ. Όλο αυτό μάλλον έχει να κάνει και με το επάγγελμα. Πιστεύω ότι τους μαθαίνουν στη σχολή τι τροφές να παίρνουν για τις ώρες που δεν θα καλύπτονται από το διαιτολόγιο της πτήσης, γιατί είναι δύσκολο επάγγελμα.
Τελικά έχει καφετέρια με αυτόματους διανομείς και τα έπαιρναν από κει. Έχει και φαγητό σε κύβους σε version κοτόπουλο και ψάρι. Πήρα κι εγώ χτες και ήταν ελαφρύ και χορταστικό. Λοιπόν ο λόγος που είναι σε κύβους είναι επειδή γίνεται από υπολείμματα κοτόπουλου ή ψαριού που τα αλέθουν και τα κάνουν κύβους, εμπλουτίζοντάς τα με διάφορες ουσίες (βιταμίνες, ιχνοστοιχεία κλπ).
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Τελικά έχει καφετέρια με αυτόματους διανομείς και τα έπαιρναν από κει. Έχει και φαγητό σε κύβους σε version κοτόπουλο και ψάρι. Πήρα κι εγώ χτες και ήταν ελαφρύ και χορταστικό. Λοιπόν ο λόγος που είναι σε κύβους είναι επειδή γίνεται από υπολείμματα κοτόπουλου ή ψαριού που τα αλέθουν και τα κάνουν κύβους, εμπλουτίζοντάς τα με διάφορες ουσίες (βιταμίνες, ιχνοστοιχεία κλπ).
Φουλ κονσερβοποιημένο φαητό
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Είμαι επιτηρητής εξετάσεων σε ένα campus με διάφορες επαγγελματικές σχολές ευρείας κλίμακας, δηλ. που εκπαιδεύουν από απλές πωλήτριες μέχρι στελέχη πολυεθνικών. Παρατηρώ τις γκόμενες και διαπιστώνω τεράστιες διαφορές στο στυλ.
Είναι πολλές που την έχουν δει κάπως. Έχουν κυριλέ σέξυ ντύσιμο, δουλεύουν με mac, συμπεριφέρονται με επαγγελματική ευγένεια, πίνουν energizer αναψυκτικά και συχνάζουν πιο πολύ με καλοντυμένους γιάπηδες.

Τώρα αυτές, άμα τις συγκρίνεις με κάτι άλλες που έρχονται με σκισμένα τζιν στο γόνατο, με σπορτέξ, κάργα στα τατού και τα σκουλαρίκια και με κάτι φθαρμένους χαρτοφύλακες είναι η μέρα με τη νύχτα.

Φυσικά προτιμώ τις πρώτες, γιατί τις θεωρώ πιο ελκυστικές και πιο έξυπνες. Έξυπνες γιατί παρόλο που δεν έχουν αποφοιτήσει ακόμα έχουν μπει στο πετσί του ρόλου και δεν χάνουν ευκαιρίες. Ξέρουν ότι πολλοί recruiters που έρχονται στη σχολή θα τις εντοπίσουν πιο εύκολα.

Εσείς ποιες γκόμενες θεωρείτε υψηλού επιπέδου σε ότι αφορά το στυλ και τη συμπεριφορά;
ΟΑΕΔ τύπε;
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.128
Like
3.329
Πόντοι
1.706
Όχι, Γαλλία είμαι. Έχω καταθέσει βιογραφικό σε ένα γραφείο πρόσκαιρης εργασίας και με στέλνει σε διάφορες αποστολές. Τώρα είμαι σε έναν όμιλο ιδιωτικών επαγγελματικών σχολών και πάω από τη μία σχολή στην άλλη ως επιτηρητής εξετάσεων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom