Νέα

Γιατί οι ξένες στα νησιά αποφεύγουν τους Έλληνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ahortagos141
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Μια χαρα κανουν παιχνιδι το καλοκαιρι οι ξενες και μια χαρα πηδημα πεφτει..
Υπάρχει εννοείται ναρκισσιμός, υπάρχουν αυξημένες απαιτήσεις αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
Σιγουρα τα πραγματα δεν ειναι οπως τη δεκαετια 2000-2010, που ηξερες οτι θα γαμησεις 100% το καλοκαιρι, εγω πηρα το βαπτισμα του πυρος στη Ροδο οπου αυτα που συνεβαιναν ηταν αδιανοητα και τα σκανδιναβικα μουνια που κατεφθαναν ηταν κι αυτα διανοητα, αλλά και τώρα με λιγη προσπαθεια γαμας μια χαρα
Οι Έλληνες μόνο με ελλεινιδες πάνε τυπε και μόνο μέσω κύκλου κια κοινής παρέας.. Δεν το έχει με το φλερτ ο Έλληνας, πόσο μάλλον να φλερτάρει και στα αγγλικά κιόλας..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ε όχι, δύο πράγματα ξέρουν καλά οι Ροδίτες: τον τουρισμό και το καμάκι. (...και δεν είμαι καν Ροδίτης)
Μη πιστεύεις αφτ απου λεεν, οι ροδιτες χωρίς κοινές παρεες δε γαμανε και μόνο καμιά ροδιτισα από διπλανά χωριά.. Τι Σκανδιναβές να γαμησουνε αφτοι ρε τυπε?
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Μια φορά έχω γαμησει Αγγλίδα από σάιτ γνωριμιών πολύ εύκολα..σε νησί έχω φασωθει..αναλογος ποιος τις πλησιάζει ..εμφάνιση σώμα να ξέρεις να μιλάς κτλ δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολες..ο λόγος που αποφεύγουν είναι γιατί πολύ απλά ξέρουν ότι πάμε μόνο να γαμησουμε
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Μια φορά έχω γαμησει Αγγλίδα από σάιτ γνωριμιών πολύ εύκολα..σε νησί έχω φασωθει..αναλογος ποιος τις πλησιάζει ..εμφάνιση σώμα να ξέρεις να μιλάς κτλ δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολες..ο λόγος που αποφεύγουν είναι γιατί πολύ απλά ξέρουν ότι πάμε μόνο να γαμησουμε
Αμα ειναι μεθυσμενες οι αγγλιδες και το παιξεις εξυπνα γαμας για πλακα. Ειδικα σε Λαγανα,Φαληρακι παλιοτερα και στα Μαλλια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Μια φορά έχω γαμησει Αγγλίδα από σάιτ γνωριμιών πολύ εύκολα..σε νησί έχω φασωθει..αναλογος ποιος τις πλησιάζει ..εμφάνιση σώμα να ξέρεις να μιλάς κτλ δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολες..ο λόγος που αποφεύγουν είναι γιατί πολύ απλά ξέρουν ότι πάμε μόνο να γαμησουμε
Γιατι αυτες τι θελουν? Να παντρευτουν?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
Το άθλημα με τις γκομενες δεν θέλει κόπο.
Το πρώτο και το κυριότερο είναι να ξερει ο καθένας τι αξίζει η καλύτερα τι εικόνα βγάζει έξω.
Σκέψου πχ να είσαι μουνέτο και να στην πεφτει:
-απλυτος
-να βρωμάει ξύδια
-να είναι με σαπια δόντια η έστω να χαμογελάει και να κλαις
-δεν θα πω υπέρβαρος αλλά φούσκας

Ε πως θα σου κάτσει ρε χαλβά το μουνι??
Υπαρχει η νοοτροπία να την πέφτουμε σε σε 6αρια 7αρια όταν οι τυπάδες ρε φίλε είναι αισίως υπό του μηδενος.

Δεν λέω να είμαστε και μπραντ πιτ,αλλά τουλάχιστον να έχουμε μια σωστή αντίληψη.

οσοι κράζουν το κάνουν εκ του ασφαλούς,αν έβαζαν μια φωτό εδώ μέσα να δούμε πως είναι,θα έκλαιγαν και οι browser.

Για να μην αναφέρω ότι η κλασική κίνηση είναι κερνάω ένα ποτό κλείνω μάτι και πρέπει τουλάχιστον να μου κάτσει να της πηδήξω και όλο το σόι επειδή είμαι γαμιας.

Βαλτε το μυαλό και την γλώσσα να δουλεψει.

Δεν αναφέρομαι σε τελειωμένες Αγγλίδες σε κω και Ρόδο
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
Για να μην αναφέρω περιπτώσεις ανθρώπων που ΑΠΛΑ ΔΕΝ μπορούν να συνεννοηθούν με τουρίστρια στα αγγλικά.
Δηλαδη κάπου έλεος ρε
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
οι αγγλιδες πανε με αγγλους οι ολλανδες με ολλανδους και οι ελληνες με ελλεινιδες..ολα τα αλλα ειναι υπερβολες..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.125
Like
15.705
Πόντοι
3.656
Ε όχι, δύο πράγματα ξέρουν καλά οι Ροδίτες: τον τουρισμό και το καμάκι. (...και δεν είμαι καν Ροδίτης)

 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τυπε οι ροδιτες έχουν σινδρομο down και ειναι παραμοεφομενοι σε μεγάλο ποσοστό από τα γαμιλησια που ρίχνουν τα ξαδελφια μεταξύ τους.. Τι Σκανδιναβές και ουκρα ες ονειρευοντε τώρα αυτοί...εκει εμένα και του είδα, οι τύποι είναι παλτά στο φλερτ, ακομα και για τα ελληνικά δεδομενα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.125
Like
15.705
Πόντοι
3.656
οι αγγλιδες πανε με αγγλους οι ολλανδες με ολλανδους και οι ελληνες με ελλεινιδες..ολα τα αλλα ειναι υπερβολες..

Οι άλλοι πάνε με τις δικές τους και οι έλληνες με τη χούφτα :bigdick:
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Το νημα πρεπει να μετανομαστει σε: Γιατι δυο τρεις αμπαλοι αλλοδαποι που ζουν σε κατσικοχωρια δεν γ@μανε ουτε την χουφτα τους.Λογω καταγωγης και εμφανισης. Και περιφερονται σε διαφορα νηματα για να βγαζουν τα ψυχολογικα τους. Ριχνοντας λασπη και χολη για τους ελληνες.
 

Συνημμένα

  • images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    8,4 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom