Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saboteurgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
η οικονομική κρίση είναι ένα αναγκαίο φαινόμενο και αποδεικνύει πόσο λίπος και παχυσαρκία είχε και εξακολουθεί να έχει ο έλληνας

καταρχήν δεν καταλαβαίνω καν γιατι πρέπει να πάει κάποιος άνθρωπος σε studio (ακόμα και αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα)
με την έννοια ότι αν θέλει να κάνει έρωτα ,να έχει πολυ χρόνο ,να του λένε γλυκόλογα και τα συναφή ας βρεί γκόμενα , αλλά οι καλοαναθρεμένοι "λιπώδεις" μαλθακοί πιρφορέστηδες έχουν μάθει να λειτουργούν μ'αυτές τις προϋποθέσεις , για να υπάρξει στύση και εκσπερμάτωση.

όσοι δεν πάσχουν απο ψευδαισθήσεις πιρφορεστιδιακού τύπου (μειοψηφία) , κατανοούν ότι οι πουτάνες είναι για άδειασμα και όχι υποκατάστατο συναισθηματικής σεξουαλικής επαφής
για να τις πληρώνουμε 50άρικα 100άρικα και 500άρικα , ενώ υπάρχει η δυνατότητα των 20 και 10 ευρώ.

Το βλαχοκυριλίκι και ο ψευδαισθησιακός πιρφορεστισμός είναι η αιτία του οικονομικού προβλήματος και η οικονομική κρίση είναι ο τρόπος αντιμεπτώπισης (σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις πουτάνες των studio) .
Εγω γιατι πιστευω οτι πολλοι απ οσους εμφανίζονται πιστοι πελατες και υποστηρικτες των στουντιος δεν ειναι παρα ατομα δικα τους?Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αν θες την γνωμη μου σαν ωραια που τα λες, δεν ειναι σωστο να αναφερεις καποιον με προσβλητικο τροπο οταν δεν ειναι παρων,οσο και μαλκιες και αν εχει κανει. Φιλικά..
σωστό αλλά δεν είμαι ευγενικός μπροστά σε παθολογικά φαινόμενα (κατα την περιορισμένη και ταπεινή μου κρίση πάντα),
αυτά διαπιστώνω αυτά λέω , ελπίζω να έχω το δικαίωμα του λόγου τουλάχιστον,
ούτε τίθεται θέμα προσωπικής επίθεσης σε κανένα
μιλάω για το γενικότερο φαινόμενο όπως κατάλαβες

Εγω γιατι πιστευω οτι πολλοι απ οσους εμφανίζονται πιστοι πελατες και υποστηρικτες των στουντιος δεν ειναι παρα ατομα δικα τους?Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.
σίγουρα είναι κάποιοι ,
στάνταρ υπάρχουν αβανταδόροι
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
η οικονομική κρίση είναι ένα αναγκαίο φαινόμενο και αποδεικνύει πόσο λίπος και παχυσαρκία είχε και εξακολουθεί να έχει ο έλληνας

καταρχήν δεν καταλαβαίνω καν γιατι πρέπει να πάει κάποιος άνθρωπος σε studio (ακόμα και αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα)
με την έννοια ότι αν θέλει να κάνει έρωτα ,να έχει πολυ χρόνο ,να του λένε γλυκόλογα και τα συναφή ας βρεί γκόμενα , αλλά οι καλοαναθρεμένοι "λιπώδεις" μαλθακοί πιρφορέστηδες έχουν μάθει να λειτουργούν μ'αυτές τις προϋποθέσεις , για να υπάρξει στύση και εκσπερμάτωση.

όσοι δεν πάσχουν απο ψευδαισθήσεις πιρφορεστιδιακού τύπου (μειοψηφία) , κατανοούν ότι οι πουτάνες είναι για άδειασμα και όχι υποκατάστατο συναισθηματικής σεξουαλικής επαφής
για να τις πληρώνουμε 50άρικα 100άρικα και 500άρικα , ενώ υπάρχει η δυνατότητα των 20 και 10 ευρώ.

Το βλαχοκυριλίκι και ο ψευδαισθησιακός πιρφορεστισμός είναι η αιτία του οικονομικού προβλήματος και η οικονομική κρίση είναι ο τρόπος αντιμεπτώπισης (σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις πουτάνες των studio) .

Πως είναι δυνατόν να μιλάς τόσο απόλυτα για κάτι τόσο υποκειμενικό;  :think: Με την ίδια λογική θα σου πεί κάποιος γιατί να γαμήσεις σε μπουρδέλο και όχι μια μαύρη με 5 € στην ομόνοια;

Στα studio δεν πάνε όλοι για αισθησιασμό, χρόνο και όλα τα άλλα που είπες,υπάρχουν και άλλοι λόγοι που μπορεί κάποιος να τα προτιμήσει π.χ. καθαριότητα ή ατμόσφαιρα πιο καθαρή και ανθρώπινη. Όχι Ως απαραίτητη προϋπόθεση για να καυλώσουν αλλά επείδή έτσι αισθάνονται καλύτερα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Εγω γιατι πιστευω οτι πολλοι απ οσους εμφανίζονται πιστοι πελατες και υποστηρικτες των στουντιος δεν ειναι παρα ατομα δικα τους?Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.

Και γιατί να μην ισχύει το ίδιο και για όσους εμφανίζονται υποστηρικτές των μπουρδέλων ή των τσοντοσινεμά; Παντού τα πάντα, δεν υπάρχει μόνο μια διάσταση. Ο καθε ένας πως την βρίσκει. Με αυτή την λογική κάποιος που απέχει γενικά απο τον αγοραίο έρωτα μπορεί να πεί ότι όλοι εδώ είμαστε νταβατζήδες.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε τυπε καποια ατομα δεν μπορουν να λειτουργησουν στα τσαρδια και ειναι καταδικασμενοι να φυτιλιαζουν 50 και 60 και 100 για αυτο που εμεις κανουμε με 10 και 20...
εμεις ειμαστε τυχεροι, εκεινοι ατυχοι τι να κανουμε, thats life..  :dunno:
μη τους καραμουζιαζεις
thanx ρε bmw...μας καταλαβαίνεις... :rockon: :rockon:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
οταν υπαρχει μεταξουργειο με 10 ... φυλης με 20 ... βιζιτες στο σπιτι με 80-100 ... βασικος μισθος ελληνα 500 και οποτε καυλωσουν να στα δωσουν και αυτα .... τα 50-100 των στουντιο λογικο ειναι πεσουν απο θεμα δουλειας. Σωστη τιμη για μενα ειναι τα 25ευρω νορμαλ προγραμμα και +5 το καθε εξτρα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
υπηρξα και γω παθων και ξερω ποσο επιπονο ειναι για την τσεπη  ;)
αντε την κανω παω Ιασωνος να δοκιμασω την Αννα απο Φωκαιας22 που πηρε μεταγραφη με απαξιωτικο 10ρικακι  :grin: :cum:  :rockon:
απαξιωσέ την... :grin: :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
επιτρέψτε μου μια τελευταία τοποθέτηση επι του θέματος,

αν και δεν θα μπορέσω να το εξηγήσω όπως θα ήθελα, θα πώ μόνο δύο πράγματα πολύ συνοπτικά :

1) Υποκειμενισμός δεν υπάρχει , δλδ δεν είναι δυνατόν να έχουν δίκιο 100άνθρωποι για το ίδιο θέμα, αναγκαστικά κάποιοι θα είναι λάθος και κάποιοι σωστοί.

2) Αν κάποιος έχει συνηθίσει σε μια συμπεριφορά κατ'εμέ όχι και τόσο υγιή , είναι δύσκολο να απεξαρτηθεί απ'αυτή και αντιδρά σ'ότιδήποτε απειλεί αυτή τη συνήθειά του

πχ:

κοπρίτης αμόρφωτος τεμπέλης γλύφτης μπήκε με μέσο στον ΟΣΕ απο τα 18 έστω το 1982 και παίρνει 6000ε το μήνα
αυτόν τον άνθρωπο είναι δύσκολο να το πέισεις ότι είναι ανάξιος και κανονικά θα έπρεπε να παίρνει 500 ευρώ και πχ να δουλεύει αγρότης, θα αντιδράσει και θα σου πεί "όχι εσύ rigormortis έχεις άδικο , είσαι ανόητος, φταίει το κακό μνημόνιο..."
θέλω να πώ έχει συνηθίσει έτσι, δεν τον αλλάζεις

για να μην τα πολυλογώ , ο έλληνας είχε συσσωρεύσει πολύ λίπος σε πολλά επίπεδα

και στην τελική είναι άρρωστο το φαινόμενο : ξεδιάντροπες, πιθηκοειδούς διανοητικού επιπέδου πουτάνες των 50 ευρώ να πουλάνε ερωτιλίκια σε ξελιγωμένους  πιρφορέστηδες με εγκεφαλική μαλάκυνση (πολλές φορές ακόμα και άνεργοι ή με χαμηλό μισθό) και εκείνοι να τις χρυσώνουνε με την ψευδαίσθηση ότι θα τις πιάσουνε κάποτε γκόμενες
(πολλά συγκεκριμένα παραδείγματα ακόμα στο site )

ας μην έχουμε αυταπάτες , όλοι έτσι λειτουργούν (έστω και υποσυνείδητα) άσχετα αν εξωτερικά λένε τσιτάτα του στυλ : οι πουτάνες είναι μόνο για πήδημα για ξεκάρφωμα
εξάλλου μεγάλο μέρος του τζίρου της πορνείας οφείλεται σ'αυτό το φαινόμενο.

Αυτή είναι η γνώμη μου επι του θέματος , πολλοί διαφωνείτε το ξέρω
αλλά σεβαστείτε το δικαίωμα που έχουν όλοι οι άνθρωποι να εκφράζουν την γνώμη τους

το λήγω εδώ πάντως

νάστε καλά
και ευχαριστώ που το διαβάσατε  ;)  
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Στα studio δεν πάνε όλοι για αισθησιασμό, χρόνο και όλα τα άλλα που είπες,υπάρχουν και άλλοι λόγοι που μπορεί κάποιος να τα προτιμήσει π.χ. καθαριότητα ή ατμόσφαιρα πιο καθαρή και ανθρώπινη. Όχι Ως απαραίτητη προϋπόθεση για να καυλώσουν αλλά επείδή έτσι αισθάνονται καλύτερα.

είναι το "λίπος" που λέγαμε , ο κομφορμισμός που μας οδήγησε στην κρίση... ;)
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Eιναι 1-2 περιπτωσεις παντως που με το 10ευρω περναω καλυτερα αποτι με το 50-100ευρω....καλα για το 20ευρω δεν το συζητω υπαρχουν πολλεεες επιλογες που αξιζουν...

Το μονο που μου κανει ενα κλικ παραπανω και θα μπορουσε καποια στιγμη να με κανει να δωσω το 50αρικακι ειναι ο αριστος χωρος που εχουν τα στουντιο...Βεβαια το γεγονος οτι στο 10ευρω στην 1 απο τις 2 περιπτωσεις εχω τον ΑΡΙΣΤΟ χωρο για Μεταξι(+τελειες υπηρεσιες για μενα :grin:) με κανει και το ξανασκεφτομαι πριν δωσω το 50ευρω....

Γενικα οι εποχες ειναι πολυ δυσκολες και εγω θελω να πηγαινω τσαρκα και να καταθετω τουλαχιστον 3-4 φορες την εβδομαδα οποτε τα 50ευρα σκεφτομαι πολυυυ πριν τα δωσω... :rolleyes:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Βεβαια το γεγονος οτι στο 10ευρω στην 1 απο τις 2 περιπτωσεις εχω τον ΑΡΙΣΤΟ χωρο για Μεταξι(+τελειες υπηρεσιες για μενα :grin:) με κανει και το ξανασκεφτομαι πριν δωσω το 50ευρω....

Mε 10 ευρω και εχεις άριστες υπηρεσίες;  :think: Πλακα μας κανεις;Δωσε συντεταγμενες του μπουρδέλου! :cheesy:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Mε 10 ευρω και εχεις άριστες υπηρεσίες;   :think: Πλακα μας κανεις;Δωσε συντεταγμενες του μπουρδέλου! :cheesy:

Οχι τυπε μου γιατι να σας κανω πλακα?? :think: το εχω αναφερει πολλες φορες αλλα τεσπα.. κολωνου 30β...τζωρτζιαννα. πραγματικα ειναι ακριβως σαν να ειμαι με την γκομενα μου...τουλαχιστον εμενα με αφηνει να κανω τα παντα, μου δινει γλωσσοφιλα(δεν δινει στους περισσοτερους) και καθομαστε στο αξιοπρεπεστατο δωματιο περιπου 20 λεπτα...παντως το ξεκαθαριζω οτι ισως ειμαι σπεσιαλ περιπτωση γιαυτην οποτε δεν ξερω αν θα αποκτησεις την ιδια αποψη. :grin: σε στουντιο δεν περναω ετσι ουτε στο ελαχιστο... απλα στο στουντιο εχεις την ανεση του καλυτερου σχετικα χορου και χρονου και μετα κανεις και το ντουζακι σου αλλα εμενα μαρεσει να φευγω με το αρωμα της ετσι και αλλιως.. :rolleyes:
 

Επισκέπτης
επιτρέψτε μου μια τελευταία τοποθέτηση επι του θέματος,

αν και δεν θα μπορέσω να το εξηγήσω όπως θα ήθελα, θα πώ μόνο δύο πράγματα πολύ συνοπτικά :

1) Υποκειμενισμός δεν υπάρχει , δλδ δεν είναι δυνατόν να έχουν δίκιο 100άνθρωποι για το ίδιο θέμα, αναγκαστικά κάποιοι θα είναι λάθος και κάποιοι σωστοί.

2) Αν κάποιος έχει συνηθίσει σε μια συμπεριφορά κατ'εμέ όχι και τόσο υγιή , είναι δύσκολο να απεξαρτηθεί απ'αυτή και αντιδρά σ'ότιδήποτε απειλεί αυτή τη συνήθειά του

πχ:

κοπρίτης αμόρφωτος τεμπέλης γλύφτης μπήκε με μέσο στον ΟΣΕ απο τα 18 έστω το 1982 και παίρνει 6000ε το μήνα
αυτόν τον άνθρωπο είναι δύσκολο να το πέισεις ότι είναι ανάξιος και κανονικά θα έπρεπε να παίρνει 500 ευρώ και πχ να δουλεύει αγρότης, θα αντιδράσει και θα σου πεί "όχι εσύ rigormortis έχεις άδικο , είσαι ανόητος, φταίει το κακό μνημόνιο..."
θέλω να πώ έχει συνηθίσει έτσι, δεν τον αλλάζεις

για να μην τα πολυλογώ , ο έλληνας είχε συσσωρεύσει πολύ λίπος σε πολλά επίπεδα

και στην τελική είναι άρρωστο το φαινόμενο : ξεδιάντροπες, πιθηκοειδούς διανοητικού επιπέδου πουτάνες των 50 ευρώ να πουλάνε ερωτιλίκια σε ξελιγωμένους  πιρφορέστηδες με εγκεφαλική μαλάκυνση (πολλές φορές ακόμα και άνεργοι ή με χαμηλό μισθό) και εκείνοι να τις χρυσώνουνε με την ψευδαίσθηση ότι θα τις πιάσουνε κάποτε γκόμενες
(πολλά συγκεκριμένα παραδείγματα ακόμα στο site )

ας μην έχουμε αυταπάτες , όλοι έτσι λειτουργούν (έστω και υποσυνείδητα) άσχετα αν εξωτερικά λένε τσιτάτα του στυλ : οι πουτάνες είναι μόνο για πήδημα για ξεκάρφωμα
εξάλλου μεγάλο μέρος του τζίρου της πορνείας οφείλεται σ'αυτό το φαινόμενο.

Αυτή είναι η γνώμη μου επι του θέματος , πολλοί διαφωνείτε το ξέρω
αλλά σεβαστείτε το δικαίωμα που έχουν όλοι οι άνθρωποι να εκφράζουν την γνώμη τους

το λήγω εδώ πάντως

νάστε καλά
και ευχαριστώ που το διαβάσατε  ;)  


απλα respect
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.680
Κριτικές
1
Like
31.444
Πόντοι
8.006
Οχι τυπε μου γιατι να σας κανω πλακα?? :think: το εχω αναφερει πολλες φορες αλλα τεσπα.. κολωνου 30β...τζωρτζιαννα. πραγματικα ειναι ακριβως σαν να ειμαι με την γκομενα μου...τουλαχιστον εμενα με αφηνει να κανω τα παντα, μου δινει γλωσσοφιλα(δεν δινει στους περισσοτερους) και καθομαστε στο αξιοπρεπεστατο δωματιο περιπου 20 λεπτα...παντως το ξεκαθαριζω οτι ισως ειμαι σπεσιαλ περιπτωση γιαυτην οποτε δεν ξερω αν θα αποκτησεις την ιδια αποψη. :grin: σε στουντιο δεν περναω ετσι ουτε στο ελαχιστο... απλα στο στουντιο εχεις την ανεση του καλυτερου σχετικα χορου και χρονου και μετα κανεις και το ντουζακι σου αλλα εμενα μαρεσει να φευγω με το αρωμα της ετσι και αλλιως.. :rolleyes:
Γλύφεις και το μοσχομυριστό νινακι της τύπε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.680
Κριτικές
1
Like
31.444
Πόντοι
8.006
Ισχυει παντου αυτο φιλε !!!!!!

Τυχαιο ειναι νομιζεις που κλεινουν μαγαζια και επιχειρησεις ?
Εκλεισε κανενα στουντιο τωρα τελευταια λογω αναδουλειάς και δεν το ξερω?
 

nixtoperpatitis1983

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
οχι φιλοι  .... ακομα ειναι νωρις ... Αν μας βαλουν και τριτο μνημονιο να δειτε πως ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΜΑΣ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ .... Και τα Studiakia που εβρισκαν τους ευκολοπιστους να τους σκανε 100αρια , ενω οι κοπελες που VISITARANE ηρθαν απο χωρες που τον επαιρναν με 5 ευρω και εδω βρηκαν τους μαλακονεοπλουτους ελληνες , Οσο γα εμας τους πελατες ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ... Δουλευω 15 ωρες πλεον , για 700 ... βγαινω δυσκολα και να περισεψει και κανα 50αρι δεν τα σκαω απο πεισμα , θα βρω κανενα περιποιημενο με κανα 20αρικακι και αν το γουσταρω ξαναπαω κιολας , Για τους χαρτζιλικατους που δεν τα υπολογιζουν , χαλανε μεν την πιατσα , αλλα δεν ανησυωο πια διοτι αντι για χαρτζιλικια θα ψαχνονται για χαμαλοδουλειες να βοηθησουν πια αυτους που τους εδειναν τα χαρτζιλικια, εκει που μας οδηγησαν οι προδοπολιτικοι μας .... Ας προσαρμοστουν λοιπον και τα STUDIAKIA με τουλαχιστον κατα το ημισι τιμες , οχι για να κανουν δουλεια , αλλα για να μην χασουν και τους λιγοστους εναπομειναντες πελατες που συνεχιζουν και πανε .....
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Και να σε ρωτησω  καικατι άλλο  mefist;Το μπουρδελο που λες εκτος απο την κοπέλα που λες,εχει καμια αλλη καλή;Για μπουρδέλο το θεωρεις καθαρό;και γενικά τι κοσμος παει εκει;Πακισταν city  ή νορμάλ πράματα;A και τι ωρα κλεινει το βραδι;Sorry αν σε ζάλισα  :(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom