Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
όπα ρε μεγάλε, για κουλάρισε λίγο, δηλαδή όσοι είναι γύρω στο 1.70 είναι "μισή μερίδα"? και από 35 χρονών και πάνω "σιτεμένοι"? Δεν ξέραμε ότι για να πηγαίνουμε πρέπει να είμαστε σέντερ στο μπάσκετ. Σε πληροφορώ ότι είμαι 39 και σε φυσική κατάσταση τουλάχιστον και αντοχές βάζω πολλά [glow=red,2,300]20άρικα και 25άρικα παιδάκια κάτω[/glow]
Τι μαλακίες λες?  :jerking: :jerking:
εχασες  :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οσοι λετε εδω για μπουρδέλα..

εχω φαει 4 χρονια ηδη εκει περα φυλης συγκεκριμενα, να πω την αληθεια πλεον ειμαι σε αλλα επιπεδα, δεν με ικανοποιουν δεν κανουν αυτα που θελω..

Ειμαι δυσκολος ανθρωπος στο κρεβατι, την εχω μεγαλη,και γενικα για να μου σηκωθει πρεπει να κανει ασυνηθιστα πραγματα..

εαν ειναι ομορφη οκ,αλλα να ξεχωριζουμε τι και πως..  :birdman:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
οσοι λετε εδω για μπουρδέλα..

εχω φαει 4 χρονια ηδη εκει περα φυλης συγκεκριμενα, να πω την αληθεια πλεον ειμαι σε αλλα επιπεδα, δεν με ικανοποιουν δεν κανουν αυτα που θελω..

Ειμαι δυσκολος ανθρωπος στο κρεβατι, την εχω μεγαλη,και γενικα για να μου σηκωθει πρεπει να κανει ασυνηθιστα πραγματα..

εαν ειναι ομορφη οκ,αλλα να ξεχωριζουμε τι και πως..  :birdman:
εχεις κανει και παλιοτερα παραπονα οτι δεν κανουν ολες στραπον.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
οσοι λετε εδω για μπουρδέλα..

εχω φαει 4 χρονια ηδη εκει περα φυλης συγκεκριμενα, να πω την αληθεια πλεον ειμαι σε αλλα επιπεδα, δεν με ικανοποιουν δεν κανουν αυτα που θελω..

Ειμαι δυσκολος ανθρωπος στο κρεβατι, την εχω μεγαλη,και γενικα για να μου σηκωθει πρεπει να κανει ασυνηθιστα πραγματα..

εαν ειναι ομορφη οκ,αλλα να ξεχωριζουμε τι και πως..  :birdman:
απο τους κινεζους?  :birdman:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι μου αυτο το θεμα σχετικα με την οικονομικη κριση που εχει πληξει τον αγοραιο ερωτα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει πεσει η δουλεια  60% - 70% στα μπουρδελα , Στουντιο και στα Call Girls. Μου φαινεται η ειναι η ιδεα μου.

ΓΙΑΤΙ αρχηγε μου , ακομα και να εχεις κανα πενηνταρικο να πασ σε στουντιο, θα προτιμησεις να το δωσεις σε κανα μασατζιδικο που ειναι η νεα μοδα.
και το μασαζ σου κανεις και αν εισαι τυχερος και η τυπισσα ξερει σε φτιαχζνει μια χαρα. και το μπανακι σου κανεις , και αμα ειναι και καλη στα παρακατω η λαδοκορη τοτε χεις την απολυτη value for money
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Στα μασατζιδικα θελει μεγαλυτερη προσοχη, καθως ειναι ολα παρανομα και δεν ξερεις που να απευθυνθεις σε περιπτωση τυχον αρρωστειας .....

Δεν ξερουμε αν ελεγχονται καθολου οι κοπελες εκει (οχι οτι ξερουμε γενικως για τις υπολοιπες παντου)
 

kool13

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Άσε που τώρα ταλαυταία γίνονται έλεγχοι
 

Επισκέπτης
Την προηγουμενη Κυριακη που μας περασε 12-08-2012 ειχα παει για βολτα στα στουντιο στην Λεωφορο Κωνσταντινουπολεως και Κασσανδρας και ωρα γυρω στις 10 το βραδυ. Το μονο που αντικρυσα ηταν τα Στουντιο αδεια. Δεν υπηρχε κανενας πελατης στο σαλωνι υποδοχης.

Με παρακαλαγανε οι τσατσαδες και τα κοριτσια να περασω μεσα. Αλλα δεν ειχα διαβασει καθολου τις κριτικες στην ιστοσελιδα για την καθε κοπελα και δεν μπορουσα να το ρισκαρω και να κλαιω μετα τα χρηματα μου. Πηγα ετσι για βολτα.

Τα συμπερασματα δικας σας αγαπητοι φιλοι μου.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
οσοι λετε εδω για μπουρδέλα..

εχω φαει 4 χρονια ηδη εκει περα φυλης συγκεκριμενα, να πω την αληθεια πλεον ειμαι σε αλλα επιπεδα, δεν με ικανοποιουν δεν κανουν αυτα που θελω..

Ειμαι δυσκολος ανθρωπος στο κρεβατι, την εχω μεγαλη,και γενικα για να μου σηκωθει πρεπει να κανει ασυνηθιστα πραγματα..

εαν ειναι ομορφη οκ,αλλα να ξεχωριζουμε τι και πως..  :birdman:


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
καλημέρα

εγω ζω σ επαρχιακή πόλη και ένα θα σας πω για δείτε που έχουμε φτάσει και πόσο δρόμο ακόμα έχουμε στην κατηφόρα...

πριν αρχίσει το πανηγύρι με το κλείσιμο των τραπεζών, μουνάρα 27 ετών με παιδί, για 2ωρο και φουλ φουλ πρόγραμμα παίρνει 50 ευρά.

Βάλτε με το νου σας που θα φτάσει το πράγμα στα μπουρδέλα...

Να παρακαλάμε να μη γίνουν οι ελληνίδες οι πουτάνες τις ευρώπης.
Κάποτε απαξιώναμε το γεγονός ότι είμαστε τα γκαρσόνια της ευρώπης...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
καλημέρα

εγω ζω σ επαρχιακή πόλη και ένα θα σας πω για δείτε που έχουμε φτάσει και πόσο δρόμο ακόμα έχουμε στην κατηφόρα...

πριν αρχίσει το πανηγύρι με το κλείσιμο των τραπεζών, μουνάρα 27 ετών με παιδί, για 2ωρο και φουλ φουλ πρόγραμμα παίρνει 50 ευρά.

Βάλτε με το νου σας που θα φτάσει το πράγμα στα μπουρδέλα...

Να παρακαλάμε να μη γίνουν οι ελληνίδες οι πουτάνες τις ευρώπης.
Κάποτε απαξιώναμε το γεγονός ότι είμαστε τα γκαρσόνια της ευρώπης...

Οπως διαβασα και καπου σε λιγο αντι να κερναμε εμεις τα ρωσιδακια ποτα θα κερνανε αυτα εμας :grin:
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες αφηστε την μουρμουρα κ γαματε γιατι χανομαστε...... :knockinb: :2funny: :knockinb: :2funny: :rockon: :rockon:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα ώρα  05.10 ξημερωμα έξω από Βριλησου36 πέρναγα με το αμάξι καθόνταν και εκαναν τσιγαρο ή τσατσά με την κοπέλα που φόραγε τη ρόμπα της δεν διέκρινα ποια ήταν αλλά αυτό τα λέει όλα για την μεγαλη πτώση της δουλειας
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Καλημέρα ώρα  05.10 ξημερωμα έξω από Βριλησου36 πέρναγα με το αμάξι καθόνταν και εκαναν τσιγαρο ή τσατσά με την κοπέλα που φόραγε τη ρόμπα της δεν διέκρινα ποια ήταν αλλά αυτό τα λέει όλα για την μεγαλη πτώση της δουλειας
Λόγω ζέστης τύπε θα βγήκαν να δροσιστούν λιγάκι
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Ναι εντάξει οχτώ ωριτσες χωρίς να κανείς τίποτα είναι ανίαρες και βαρετές γιατί δεν στήνουν ένα πάσο να αράζουν ώστε να τις βλέπουν χωρίς να χρειάζεται να μπαινει μεσα κανείς και να εισπρατει τις ειρωνίες και την αγενεια κάποιων υπηρεσιων σε αυτά τα μαγαζια36,36Α.Ιδέες τους δίνω τωρα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Μού φαίνεται ότι πλησιάζει αυτή η ώρα!  :woldman:
5000_lek_obverse.jpg
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
:rockon:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1435754158423.jpg
    FB_IMG_1435754158423.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 35
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom