Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
καποιες κοπελες σκεφτονται πως αμα ειναι να τη πηδαει ο καθενας  για λιγα ευρω κερδος,γιατι κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  καλυτερα για αυτες να μην δουλευουν καθολου. οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια για να βγαλουν χρηματα, αμα ηθελαν πουτσο και διασκεδαση θα πηγαιναν σε ενα μπαρ και θα διαλεγαν με ποιον θελουν να πηδηχτουν. το να καθομαστε και να κανουμε παζαρια μαζι τους τις ξενερωνει.
εξαλλου τοσες ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν στην ελλαδα εκτος στουντιο. το να πηδηξει καποιος αντρας δεν αποτελει το στουντιο τη μια και μοναδικη επιλογη.

δηλαδή οι άντρες που αξίζουν εμφανισιακά πηδάνε εκτός στούντιο? τους κάθονται όλες οι ελεύθερες γκόμενες? είσαι υπερβολικός πιστεύω.

όντως κυκλοφορούν πολλές ελεύθερες γκόμενες εκτός στούντιο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι το φλέρτ ενός άντρα πετυχαίνει πάντα και πηδάει συνέχεια? οπότε εξασκείς και το φλέρτ και πηγαίνεις στα στούντιο για πήδημα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  
Αυτό το στηρίζεις κάπου π.χ. εμπειρία; Σε ρωτάω γιατί αυτο το ακούω απο πολλούς που δεν γνωρίζουν το θέμα του αγοραίου έρωτα ή από γυναίκες οι οποίες νομίζουν ότι Ιερόδουλη = πρεζακι στην ομόνοια άρα και οι πελάτες είναι αντίστοιχοι.

Η δική μου μικρή εμπειρία απο τα σαλόνια των studio και οι συζητήσεις με τις κοπέλες δείχνουν ότι μεγάλο ποσοστό είναι μια χαρά άνθρωποι και εμφανισιακά και ψυχολογικά.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
H δουλεια εχει πέσει στα στουντιο γιατί ο βασικος μισθος έχει φτάσει τα 500€.Στην ουσια στο στουντιο ειναι σαν να παιζεις καζινο.Λες να πονταρω 50€ να περασω καλα; ή θα τα χασω;Δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει στο δωματιο.Λυστε μου σας παρακαλω μια απορία για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα.
Οταν ενα στουντιο ζηταει 50 €,απο τι προκυπτει το κοστος 50€;Aπο καθαριότητα; απο καλη εξυπηρετηση κοπέλας;απο καλή εξυπηρέτηση υπηρεσίας;απο το αν είναι παλιο ή πιο νεο το κτίριο;απο εξοπλισμο;(δονητες.....κ αρχιδια καστορα..κλπ)Απο τι; Kαιτι διαφορα υπάρχει σε στουντιο των 40 και 35€;Λιγοτερη περιποιηση ισως;ξεπετα;τι; :think:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
H δουλεια εχει πέσει στα στουντιο γιατί ο βασικος μισθος έχει φτάσει τα 500€.Στην ουσια στο στουντιο ειναι σαν να παιζεις καζινο.Λες να πονταρω 50€ να περασω καλα; ή θα τα χασω;Δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει στο δωματιο.Λυστε μου σας παρακαλω μια απορία για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα.
Οταν ενα στουντιο ζηταει 50 €,απο τι προκυπτει το κοστος 50€;Aπο καθαριότητα; απο καλη εξυπηρετηση κοπέλας;απο καλή εξυπηρέτηση υπηρεσίας;απο το αν είναι παλιο ή πιο νεο το κτίριο;απο εξοπλισμο;(δονητες.....κ αρχιδια καστορα..κλπ)Απο τι; Kαιτι διαφορα υπάρχει σε στουντιο των 40 και 35€;Λιγοτερη περιποιηση ισως;ξεπετα;τι; :think:
είναι τα λειτουργικά έξοδα του στούντιο και το πόσο κοστολογεί κάθε κοπέλα το κορμί της...
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
είναι τα λειτουργικά έξοδα του στούντιο και το πόσο κοστολογεί κάθε κοπέλα το κορμί της...

A καταλαβα!παιρνεις το ιδιο προιον σε διαφορετικη τιμη.Πως πχ το ενα supermarket εχει την μερεντα 2,50€ και το αλλο 2,70€ και ειναι το ιδιο προιον;Kαπως ετσι λες ε;
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
A καταλαβα!παιρνεις το ιδιο προιον σε διαφορετικη τιμη.Πως πχ το ενα supermarket εχει την μερεντα 2,50€ και το αλλο 2,70€ και ειναι το ιδιο προιον;Kαπως ετσι λες ε;
ΕΕΕΕΤΣΙΙΙΙ σου λέει εδώ έχουμε σούπερ γκομενάκια, κορμάρες και ευάρες ευήλιες πάρε το 50άρι...αλλιώς άμα είναι τσουπωτές και πιο χαμηλού επιπέδου...
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
ΕΕΕΕΤΣΙΙΙΙ σου λέει εδώ έχουμε σούπερ γκομενάκια, κορμάρες και ευάρες ευήλιες πάρε το 50άρι...αλλιώς άμα είναι τσουπωτές και πιο χαμηλού επιπέδου...

Οποτε πας σε ενα μπουρδέλο που εχει και μουναρες,εχεις και κανα μαντηλακι με οινοπνευμα στην τσεπη σου για να απολυμανθεις μετα και ολα οκ  :cheesy: με 60€ γαμάς τρεις φορές  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Οποτε πας σε ενα μπουρδέλο που εχει και μουναρες,εχεις και κανα μαντηλακι με οινοπνευμα στην τσεπη σου για να απολυμανθεις μετα και ολα οκ  :cheesy: με 60€ γαμάς τρεις φορές  ;)
άμα είσαι οκ με αυτό τότε κάντο...εμένα δεν μου πάει αυτή η φάση...
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Οποτε πας σε ενα μπουρδέλο που εχει και μουναρες,εχεις και κανα μαντηλακι με οινοπνευμα στην τσεπη σου για να απολυμανθεις μετα και ολα οκ  :cheesy: με 60€ γαμάς τρεις φορές  ;)
ε ναι τι στο καλο μια στις τρεις θα ειναι καλη πιστευω  ;) η πας σε στουντιο που γνωριζεις.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
ΕΕΕΕΤΣΙΙΙΙ σου λέει εδώ έχουμε σούπερ γκομενάκια, κορμάρες και ευάρες ευήλιες πάρε το 50άρι...αλλιώς άμα είναι τσουπωτές και πιο χαμηλού επιπέδου...
θέμα μάρκετινγκ είναι όσον αφορά στην εμφάνιση..άλλωστε πολλές από αυτές που το <<παίζουν>> στουντιοκόριτσα από μπουρδέλα ξεκίνησαν και εκεί θα καταλήξουν..ακόμα και στα <<καλύτερα>> στούντιο υπάρχουν θείτσες,γιαγιάδες, γυναίκες που σε καμια περίπτωση δεν τις λες μοντέλα και ζητάνε 50αρικο..
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
θέμα μάρκετινγκ είναι όσον αφορά στην εμφάνιση..άλλωστε πολλές από αυτές που το <<παίζουν>> στουντιοκόριτσα από μπουρδέλα ξεκίνησαν και εκεί θα καταλήξουν..ακόμα και στα <<καλύτερα>> στούντιο υπάρχουν θείτσες,γιαγιάδες, γυναίκες που σε καμια περίπτωση δεν τις λες μοντέλα και ζητάνε 50αρικο..
θα συμφωνήσω και θα το βάλω και αυτό ως έξτρα παράμετρο για σκέψη...άρα καταλήγουμε ότι είναι θέμα ελεύθερης αγοράς! ;)
 

Saboteurgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Kαλωσήρθα.Αν δείτε τι γυναίκες παίζουν στα στουντιος που ζητάνε 50γιούρια θα ρίξετε πολύ γέλιο!!Εγώ τρόμαξα προχτές!Σίγουρα υπάρχουν και στούντιος με ωραίες γκόμενες αλλά κάτι άλλα σε καμμία περίπτωση δεν δικαιούνται να ζητάνε 50 για τις γυναίκες που διαθέτουν.Χώρια που σε μερικά φεύγεις με την απορία αν βγήκε γυναίκα ή τρανσέξουαλ.Αλλά ακόμα και στις ωραίες,50 γιούρια είναι πολλά.Ξεχάστε το.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Kαλωσήρθα.Αν δείτε τι γυναίκες παίζουν στα στουντιος που ζητάνε 50γιούρια θα ρίξετε πολύ γέλιο!!Εγώ τρόμαξα προχτές!Σίγουρα υπάρχουν και στούντιος με ωραίες γκόμενες αλλά κάτι άλλα σε καμμία περίπτωση δεν δικαιούνται να ζητάνε 50 για τις γυναίκες που διαθέτουν.Χώρια που σε μερικά φεύγεις με την απορία αν βγήκε γυναίκα ή τρανσέξουαλ.Αλλά ακόμα και στις ωραίες,50 γιούρια είναι πολλά.Ξεχάστε το.
Οσον αφορα την εμφανιση ειναι ασχετο ολο αυτο που ειπες καθως η εμφανιση και η προτιμηση ειναι καθαρα υποκειμενικη και διαφερει στον καθεναν βαση του γουστου του

Οσον αφορα τις τιμες ειναι πραγματι σε πολυ υψηλα για την εποχη επιπεδα...
Ομως περαν τουτου η δυναμη της αγορας ειναι αυτη που διαμορφωνει τις τιμες και οχι η προσωπικη εκτιμηση ....

1,2 εκ ανεργοι με στεγνη την αγορα παντος ειδους ειναι μια κατασταση που δυσκολα θα ανατραπει στο προσεχες διαστημα μετα τις εκλογες καλως εχοντων των πραγματων εκ του αποτελεσματος που θα προκυψει αυτων
 

Saboteurgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Οσον αφορα την εμφανιση ειναι ασχετο ολο αυτο που ειπες καθως η εμφανιση και η προτιμηση ειναι καθαρα υποκειμενικη και διαφερει στον καθεναν βαση του γουστου του

Οσον αφορα τις τιμες ειναι πραγματι σε πολυ υψηλα για την εποχη επιπεδα...
Ομως περαν τουτου η δυναμη της αγορας ειναι αυτη που διαμορφωνει τις τιμες και οχι η προσωπικη εκτιμηση ....

1,2 εκ ανεργοι με στεγνη την αγορα παντος ειδους ειναι μια κατασταση που δυσκολα θα ανατραπει στο προσεχες διαστημα μετα τις εκλογες καλως εχοντων των πραγματων εκ του αποτελεσματος που θα προκυψει αυτων
Φίλε μου πίστεψε με,μερικές φορές η εμφάνιση δεν είναι υποκειμενικό θέμα.Δεν μπορείς να δεις τον Γολιάθ πχ και να πείς ότι σ'άλλους αρέσει και σ'άλλους όχι.Εγώ αυτό που κατάλαβα βέβαια ότι στο ιντερνετ παίζει πάρα πολυ μούφαααα!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Φίλε μου πίστεψε με,μερικές φορές η εμφάνιση δεν είναι υποκειμενικό θέμα.Δεν μπορείς να δεις τον Γολιάθ και να πείς ότι σ'άλλους αρέσει και σ'άλλους όχι.Εγώ αυτό που κατάλαβα βέβαια ότι στο ιντερνετ παίζει πάρα πολυ μούφαααα!
Υποθετω οτι μιλας για τις φωτο που σε πολλες περιπτωσεις θα ειναι φωτοσοπιασμενες για θεμα μαρκετινγκ

Θα σου προτεινω να δεις τις δικες σου φωτο η για να μην νομιζεις οτι σου την λεω δες ενα αλμπουμ φιλους σου η φιλης σου και θα δεις οτι πολλες φωτογραφιες ταιριαζουν και πολλες οχι στην εμφανιση του ατομου
Ειναι και θεμα φακου που λεμε και φωτογεννειας ....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
η οικονομική κρίση είναι ένα αναγκαίο φαινόμενο και αποδεικνύει πόσο λίπος και παχυσαρκία είχε και εξακολουθεί να έχει ο έλληνας

καταρχήν δεν καταλαβαίνω καν γιατι πρέπει να πάει κάποιος άνθρωπος σε studio (ακόμα και αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα)
με την έννοια ότι αν θέλει να κάνει έρωτα ,να έχει πολυ χρόνο ,να του λένε γλυκόλογα και τα συναφή ας βρεί γκόμενα , αλλά οι καλοαναθρεμένοι "λιπώδεις" μαλθακοί πιρφορέστηδες έχουν μάθει να λειτουργούν μ'αυτές τις προϋποθέσεις , για να υπάρξει στύση και εκσπερμάτωση.

όσοι δεν πάσχουν απο ψευδαισθήσεις πιρφορεστιδιακού τύπου (μειοψηφία) , κατανοούν ότι οι πουτάνες είναι για άδειασμα και όχι υποκατάστατο συναισθηματικής σεξουαλικής επαφής
για να τις πληρώνουμε 50άρικα 100άρικα και 500άρικα , ενώ υπάρχει η δυνατότητα των 20 και 10 ευρώ.

Το βλαχοκυριλίκι και ο ψευδαισθησιακός πιρφορεστισμός είναι η αιτία του οικονομικού προβλήματος και η οικονομική κρίση είναι ο τρόπος αντιμεπτώπισης (σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις πουτάνες των studio) .
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Φίλε μου πίστεψε με,μερικές φορές η εμφάνιση δεν είναι υποκειμενικό θέμα.Δεν μπορείς να δεις τον Γολιάθ πχ και να πείς ότι σ'άλλους αρέσει και σ'άλλους όχι.Εγώ αυτό που κατάλαβα βέβαια ότι στο ιντερνετ παίζει πάρα πολυ μούφαααα!

Δυστυχώς στο ιντερνετ διαβαζεις υποπτες κριτικές και βλεπεις φωτογραφιες τιγκα στο photoshop.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η οικονομική κρίση είναι ένα αναγκαίο φαινόμενο και αποδεικνύει πόσο λίπος και παχυσαρκία είχε και εξακολουθεί να έχει ο έλληνας

καταρχήν δεν καταλαβαίνω καν γιατι πρέπει να πάει κάποιος άνθρωπος σε studio (ακόμα και αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα)
με την έννοια ότι αν θέλει να κάνει έρωτα ,να έχει πολυ χρόνο ,να του λένε γλυκόλογα και τα συναφή ας βρεί γκόμενα , αλλά οι καλοαναθρεμένοι "λιπώδεις" μαλθακοί πιρφορέστηδες έχουν μάθει να λειτουργούν μ'αυτές τις προϋποθέσεις , για να υπάρξει στύση και εκσπερμάτωση.

όσοι δεν πάσχουν απο ψευδαισθήσεις πιρφορεστιδιακού τύπου (μειοψηφία) , κατανοούν ότι οι πουτάνες είναι για άδειασμα και όχι υποκατάστατο συναισθηματικής σεξουαλικής επαφής
για να τις πληρώνουμε 50άρικα 100άρικα και 500άρικα , ενώ υπάρχει η δυνατότητα των 20 και 10 ευρώ.

Το βλαχοκυριλίκι και ο ψευδαισθησιακός πιρφορεστισμός είναι η αιτία του οικονομικού προβλήματος και η οικονομική κρίση είναι ο τρόπος αντιμεπτώπισης (σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στις πουτάνες των studio) .
αν θες την γνωμη μου σαν ωραια που τα λες, δεν ειναι σωστο να αναφερεις καποιον με προσβλητικο τροπο οταν δεν ειναι παρων,οσο και μαλκιες και αν εχει κανει. Φιλικά..
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
αν θες την γνωμη μου σαν ωραια που τα λες, δεν ειναι σωστο να αναφερεις καποιον με προσβλητικο τροπο οταν δεν ειναι παρων,οσο και μαλκιες και αν εχει κανει. Φιλικά..
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom