Νέα

Γιατί δε βλέπω ερωτικά τις σχέσεις μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Λέγοντας και εγώ τη γνώμη μου, πιστεύω ότι μάλλον τα φτιάχνεις με γυναίκες που απο την αρχή δε σου κάνουν κλικ.

Γυναίκες που σε καβλώνουν απο την αρχή υπάρχουν πάρα πολλές. Γυναίκες για σχέση πολύ πιο λίγες.

Γενικά, άμα η γκόμενα γουσταρει τον πούτσο σου και το σπέρμα σου, δύσκολα την βαριέσαι.

Αν η γκομενά σου δίνεται ωραία τότε και εσύ γουστάρεις.

Π
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
κανοντας αλλεπαλληλες σχεσεις με κοπελες μετα από ένα χρονο που είμαι μαζι τους δεν τις βλεπω ερωτικα πια και ότι κανω μαζι τους ερωτικο το κανω με αγγαρεια αυτές το καταλαβαινουν ότι δεν τις θελω πια ερωτικα και ολες με χωριζουν,σβηνει περιπου στο χρονο το ερωτικο παθος που νιωθω για την εκάστοτε κοπελα.
να σημειωσω ότι είμαι τακτικος μπουρδελιαρης και ενώ εχω σχεση τα μπουρδελα δεν τα κοβω γιατι εχω εθιστει.λετε να φταινε τα μπουρδελα που πηγαινω που δεν βλεπω ερωτικα τις σχεσεις μου?
Οταν κανεις σχεση και συμβιονης και μαζι της..πρεπει ναναι χαμαλα...Σεξ οταν θελεις εσυ...Την υπολιπι χρονικη περιοδο ενοειτε στα μπουρδελα...κανονηκα..να σου μαγειρευει να δου πλενη κτλ...μονο αν μια σε αγαπηση καθετε...αυτη ειναι η αληθεια..
 

Επισκέπτης
Κάτσε να πάρεις μερικές απαντήσεις, με αφορμή τα 2 κογιότ, γιατί δε θέλησα να το συνεχίσω στο άλλο θέμα, σεβόμενος την Ελένη.

Καταρχάς, ΦΥΤΡΩΝΕΙΣ εκεί που δεν πρέπει ΩΣ παράσιτο κι αυτό ενοχλεί άτομα σαν κι εμένα. Θα είχες το δικαίωμα (άτυπα) βέβαια, αν την έβριζα/προσέβαλα/μείωνα.......
ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ κι όχι στη συγκεκριμένη αλλά και σε όλες.

μελι μελι και τηγανιτα τιποτα,φροντισε να φαει και τηγανιτα.

Και σου απαντάω με κάπως ήπιο τρόπο εκεί ΝΑ ΜΗΝ ανακατεύεσαι στα προσωπικά των άλλων. Και πόσο μάλλον το τι θα κάνω εγώ με τη συγκεκριμένη. Μπορεί να θέλω να μου διαβάζει τη βιογραφία του Μπετόβεν είτε να ποντάρω στοιχήματα. Το τι θα κάνει ο κάθε πελάτης με την κάθε κοπέλα και πώς θα ξοδέψει τα χρωματιστά κωλόχαρτά του δεν αφορά κανέναν σας. Είναι θέμα συμφωνιών όλα. Εσύ πήγαινε να τις γαμήσεις όλες, εγώ συμπεριφέρομαι αλλιώτικα με ορισμένες. Και δεν έχει σχέση με έρωτες και καψούρες γιατί είμαι αρκετά μεγάλος για παιδιαρίσματα.

ωραια προσωπικα εχεις γι αυτό τα ποσταρεις δημοσια?
η μπαλιτσα που κολλαει μαν παιζεις στοίχημα και μπερδευτηκες?
Από την άλλη μεριά, μην ανησυχείς αυτά που δε θέλω να βγουν στον αέρα, στέλνω pm κι αρκετές φορές μιλάω (ποστάρω) μεταφορικά (και ξέρει αυτή γιατί).

η μπαλιτσα που κολλαει μαν παιζεις στοίχημα και μπερδευτηκες?
Κολλάει στην περίπτωση σου. Ότι δεν ΞΕΡΕΙΣ ούτε ΕΝΟΙΩΣΕΣ τι είναι αγάπη, τι είναι έρωτας....
Πρέπει να έχεις καρδιά μέσα σου, να πληγώνεται, να υποφέρει.......
Εσύ όπως παρουσίασες την περίπτωσή σου φαίνεται ΟΤΙ ΔΕΝ ξέρεις να παίζεις μπαλίτσα με τις κοπέλες που κάνεις σχέση γιαυτό είσαι δυστυχής. Όπως αρκετοί εδώ μέσα, πάω με κοπέλες του χώρου για λόγους σωματικής ανάγκης, με τη συγκεκριμένη θα γίνει κάτι διαφορετικό όπως έγραψα εμμέσως παραπάνω.
Ο χρόνος μου είναι χρήμα ;) και φυσικά δεν πρόκειται να μπω σε κόπο να δω τι απάντησες, αλλά σε ενημερώνω ότι μπήκες σε μπλακ λιστ γιατί με πρήζουν αρκετοί εδώ μέσα με μηνύματα.
 

Συνημμένα

  • Πάρε κι ένα καλαματιανό σύκο.png
    Πάρε κι ένα καλαματιανό σύκο.png
    45,8 KB · Εμφανίσεις: 33

Nasdra

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Λέγοντας και εγώ τη γνώμη μου, πιστεύω ότι μάλλον τα φτιάχνεις με γυναίκες που απο την αρχή δε σου κάνουν κλικ.

Γυναίκες που σε καβλώνουν απο την αρχή υπάρχουν πάρα πολλές. Γυναίκες για σχέση πολύ πιο λίγες.

Γενικά, άμα η γκόμενα γουσταρει τον πούτσο σου και το σπέρμα σου, δύσκολα την βαριέσαι.

Αν η γκομενά σου δίνεται ωραία τότε και εσύ γουστάρεις.

Π
Ακριβώς έτσι είναι φίλε μου, τουλάχιστον από την εμπειρία μου μέχρι τωρα.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Κάτσε να πάρεις μερικές απαντήσεις, με αφορμή τα 2 κογιότ, γιατί δε θέλησα να το συνεχίσω στο άλλο θέμα, σεβόμενος την Ελένη.

Καταρχάς, ΦΥΤΡΩΝΕΙΣ εκεί που δεν πρέπει ΩΣ παράσιτο κι αυτό ενοχλεί άτομα σαν κι εμένα. Θα είχες το δικαίωμα (άτυπα) βέβαια, αν την έβριζα/προσέβαλα/μείωνα.......
ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ κι όχι στη συγκεκριμένη αλλά και σε όλες.

Και σου απαντάω με κάπως ήπιο τρόπο εκεί ΝΑ ΜΗΝ ανακατεύεσαι στα προσωπικά των άλλων. Και πόσο μάλλον το τι θα κάνω εγώ με τη συγκεκριμένη. Μπορεί να θέλω να μου διαβάζει τη βιογραφία του Μπετόβεν είτε να ποντάρω στοιχήματα. Το τι θα κάνει ο κάθε πελάτης με την κάθε κοπέλα και πώς θα ξοδέψει τα χρωματιστά κωλόχαρτά του δεν αφορά κανέναν σας. Είναι θέμα συμφωνιών όλα. Εσύ πήγαινε να τις γαμήσεις όλες, εγώ συμπεριφέρομαι αλλιώτικα με ορισμένες. Και δεν έχει σχέση με έρωτες και καψούρες γιατί είμαι αρκετά μεγάλος για παιδιαρίσματα.
Από την άλλη μεριά, μην ανησυχείς αυτά που δε θέλω να βγουν στον αέρα, στέλνω pm κι αρκετές φορές μιλάω (ποστάρω) μεταφορικά (και ξέρει αυτή γιατί).
Κολλάει στην περίπτωση σου. Ότι δεν ΞΕΡΕΙΣ ούτε ΕΝΟΙΩΣΕΣ τι είναι αγάπη, τι είναι έρωτας....
Πρέπει να έχεις καρδιά μέσα σου, να πληγώνεται, να υποφέρει.......
Εσύ όπως παρουσίασες την περίπτωσή σου φαίνεται ΟΤΙ ΔΕΝ ξέρεις να παίζεις μπαλίτσα με τις κοπέλες που κάνεις σχέση γιαυτό είσαι δυστυχής. Όπως αρκετοί εδώ μέσα, πάω με κοπέλες του χώρου για λόγους σωματικής ανάγκης, με τη συγκεκριμένη θα γίνει κάτι διαφορετικό όπως έγραψα εμμέσως παραπάνω.
Ο χρόνος μου είναι χρήμα ;) και φυσικά δεν πρόκειται να μπω σε κόπο να δω τι απάντησες, αλλά σε ενημερώνω ότι μπήκες σε μπλακ λιστ γιατί με πρήζουν αρκετοί εδώ μέσα με μηνύματα.
ntountara σε καταλαβαινω απολυτα εισαι ενας καψουρης και πληγωμενος αγαπουλης οπου ψάχνεις να βρεις στοργη εδώ και εκει σαν τις μαιμουδες που πηδανε από κλαδι σε κλαδι.
δεν δεχεσαι ουτε τη κριτικη αλλα ουτε και τις πλακες γιατι εισαι ανασφαλης.
το καλο είναι ότι δεν θα διαβασεις την απαντηση μου όπως ειπες αλλα εγω απαντησα για τους υπολοιπους συναγωνιστες για να ξερουν την κλινικη εικονα.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom