Νέα

Γιατί δε βλέπω ερωτικά τις σχέσεις μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξυπνήστε τύποι. Εσείς πάτε στα μπουρδέλα όταν έχετε κέφια. Μόνο αν έχετε πολύ όμορφη γυναίκα θα σκεφτείτε να μην ψάχνεστε για ένα διάστημα. Δείτε τον κόσμο από τα μάτια τους. Οι όμορφες έχουν 5 ψωλές έτοιμες σηκωμένες και τις περιμένουν, δεν χρειάζεται να πληρώσουν, απλά τις έχουν διαθέσιμες. Αυτό εννοώ. Πολύ συνειδητοποιημένα κάθονται με κάποιον και είναι προς τιμήν του. Το ίδιο λέμε. Δεν συγχωρούν όμως. Με την πρώτη "βαρεμάρα" - όπως και αν αυτό ορίζεται, καβαλούν την πρώτη διαθέσιμη πούτσα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ξυπνήστε τύποι. Εσείς πάτε στα μπουρδέλα όταν έχετε κέφια. Μόνο αν έχετε πολύ όμορφη γυναίκα θα σκεφτείτε να μην ψάχνεστε για ένα διάστημα. Δείτε τον κόσμο από τα μάτια τους. Οι όμορφες έχουν 5 ψωλές έτοιμες σηκωμένες και τις περιμένουν, δεν χρειάζεται να πληρώσουν, απλά τις έχουν διαθέσιμες. Αυτό εννοώ. Πολύ συνειδητοποιημένα κάθονται με κάποιον και είναι προς τιμήν του. Το ίδιο λέμε. Δεν συγχωρούν όμως. Με την πρώτη "βαρεμάρα" - όπως και αν αυτό ορίζεται, καβαλούν την πρώτη διαθέσιμη πούτσα

Δεν εχεις κ αδικο
 

Επισκέπτης
Δεν εχεις κ αδικο

45 χρονών φίλε ακόμα προσπαθώ να πιστέψω το αντίθετο, άλλα πάντα, πάντα επιβεβαιώνουν την παραπάνω θεωρία. Βόλτες, λεφτά, ταξίδια, ωραία γαμήσια, σούπερ τυπάς και ίσως την κρατήσεις λίγο παραπάνω. Μετά ή ψιλοκάνεις τα στραβά μάτια (ονομάζεται "εμπιστοσύνη") ή την στέλνεις από εκεί που ήρθε
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
45 χρονών φίλε ακόμα προσπαθώ να πιστέψω το αντίθετο, άλλα πάντα, πάντα επιβεβαιώνουν την παραπάνω θεωρία. Βόλτες, λεφτά, ταξίδια, ωραία γαμήσια, σούπερ τυπάς και ίσως την κρατήσεις λίγο παραπάνω. Μετά ή ψιλοκάνεις τα στραβά μάτια (ονομάζεται "εμπιστοσύνη") ή την στέλνεις από εκεί που ήρθε

κοντα ειμαστε
42 εγω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ξαναλέω. Ότι έχουν μια ολόκληρη στατιά στα πόδια τους από σηκωμένες ψωλές οι όμορφες δεν πάει να πει και ότι γαμιούνται.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ξαναλέω. Ότι έχουν μια ολόκληρη στατιά στα πόδια τους από σηκωμένες ψωλές οι όμορφες δεν πάει να πει και ότι γαμιούνται.

Βρε δεν διαφωνω
Αλλα ο κ οι πατσαβουρες μπορει να στην.κανουν
Φιλος με σαβουρα γκομενα τον κερατωσε
Τι δουλεμα του ριξαμε :heavymetalbig:
 

Επισκέπτης
Ξαναλέω. Ότι έχουν μια ολόκληρη στατιά στα πόδια τους από σηκωμένες ψωλές οι όμορφες δεν πάει να πει και ότι γαμιούνται.

Εσύ αν είχες μία στρατιά υγρά μουνιά στα πόδια σου δεν θα τα γαμούσες?
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Ξέρω περίπτωση μουναρας που ειναι πίστη στο γκόμενο εδώ και 10 χρόνια, χωρίς ο τύπος να ειναι ιδιαίτερα όμορφος , λεφτάς ή τύπος .

Ξέρω περίπτωση μπάσου που έχει περάσει βόλτα όλο το τμήμα στο πανεπηστημιο που ήτανε και ο όμορφος , πλούσιος και τυπάς γκόμενος να τρέχει από πίσω της .

Απλά δε μπορείς να βάλεις στεγανά

Τώρα όσο για το θέμα του νήματος ...

Ποιος μένει με μια γυναίκα πάνω από μερικούς μήνες για το σεξ ? Η ποιο όμορφη, αθλήτρια , γνωστικά του Κάμα σούτρα να ειναι η άλλη εάν δε σε καλύπτει άλλου απλά πας για αλλά
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ολα παιζουν
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Συνηθως ο λογος που ενας αντρας δεν βλεπει ερωτικα τη σχεση του ειναι γιατι βλεπει τη γυναικα μονο σαν μεσο ικανοποιησης των σεξουαλικων του αναγκων.

Και ο αντρας ειναι πολυγαμικο ον οπως ολα τα πρωτευοντα θηλαστικα αρα ενστικτωδως θα ζητησει και αλλες γυνσικες για να ικανοποιηθει σεξουαλικα.

Ομως αλλο πραγμα το σεξ και αλλο ο ερωτας.

Επιπλεον αυτο που διαχωριζει τον ανθρωπο απο τα ζωα ειναι οτι δεν ζει μονο με βαση τα ενστικτα του.

Αυτα τα λιγα ως "τροφη για σκεψη".

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Συνηθως ο λογος που ενας αντρας δεν βλεπει ερωτικα τη σχεση του ειναι γιατι βλεπει τη γυναικα μονο σαν μεσο ικανοποιησης των σεξουαλικων του αναγκων.

Και ο αντρας ειναι πολυγαμικο ον οπως ολα τα πρωτευοντα θηλαστικα αρα ενστικτωδως θα ζητησει και αλλες γυνσικες για να ικανοποιηθει σεξουαλικα.

Ομως αλλο πραγμα το σεξ και αλλο ο ερωτας.

Επιπλεον αυτο που διαχωριζει τον ανθρωπο απο τα ζωα ειναι οτι δεν ζει μονο με βαση τα ενστικτα του.

Αυτα τα λιγα ως "τροφη για σκεψη".

αν ζουσε μονο με βαση τα ενστικτα τι θα γινοταν λες
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
20
Like
1.201
Πόντοι
1.011
Φίλε είσαι απ'αυτούς που πάντα θα ψάχνουν μια καινούρια τρύπα να το χώσουν και δεν σε ενδιαφέρει αν είναι καλύτερη από αυτή που ήδη έχεις ή ακόμη κι αν πρέπει να πληρώσεις. Τώρα αν αυτό θες να το αλλάξεις, μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό, μάλλον σεξολόγο.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
αν ζουσε μονο με βαση τα ενστικτα τι θα γινοταν λες

Θα είχαμε μια τεραστια ζούγκλα αρκετα διαφοροποιημενη απο τη "καμουφλαρισμενη" ζουγκλα στην οποια σημερα ζουμε.

Αλλα δεν ειμαι μαντης. Την αποψη μου απλα και συνοπτικα γραφω μια και η ερωτηση σου δεν απαντιεται ευκολα.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Συνηθως ο λογος που ενας αντρας δεν βλεπει ερωτικα τη σχεση του ειναι γιατι βλεπει τη γυναικα μονο σαν μεσο ικανοποιησης των σεξουαλικων του αναγκων.

Και ο αντρας ειναι πολυγαμικο ον οπως ολα τα πρωτευοντα θηλαστικα αρα ενστικτωδως θα ζητησει και αλλες γυνσικες για να ικανοποιηθει σεξουαλικα.

Ομως αλλο πραγμα το σεξ και αλλο ο ερωτας.

Επιπλεον αυτο που διαχωριζει τον ανθρωπο απο τα ζωα ειναι οτι δεν ζει μονο με βαση τα ενστικτα του.

Αυτα τα λιγα ως "τροφη για σκεψη".
mind το θεμα είναι γιατι μετα από ένα χρονικο διαστημα δεν θελω να κανω σεξ με τη κοπελα μου και αν το κανω είναι σαν αγγαρεια ενώ ταυτόχρονα θα προτιμουσα να πηγαινα σε οικο ανοχης απ ότι να το κανα με τη σχεση μου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
mind το θεμα είναι γιατι μετα από ένα χρονικο διαστημα δεν θελω να κανω σεξ με τη κοπελα μου και αν το κανω είναι σαν αγγαρεια ενώ ταυτόχρονα θα προτιμουσα να πηγαινα σε οικο ανοχης απ ότι να το κανα με τη σχεση μου.

Χωρις να ξερω συγκεκριμενες λεπτομερειες και χωρις να θελω να παραστησω τον ψυχαναλυτη θα σου γραψω την αποψή μου.

Πιστεύω οτι απλά τις βαριεσε σεξουαλικα, και δεν βρισκεις τροπο να διαχειριστεις αυτη τη κατασταση που λιγο πολυ ολοι οι αντρες βιωνουν.

Ξερω παντρεμενους που κανουν σεξ με τη γυναικα τους μια φορα το μηνα ισως και λιγοτερο συχνα.

Επιπλεον οι παντρεμενοι ειναι οι καλυτεροι πελατες των πουτανων.

Τα δυο παραπανω γεγονοτα ειναι πιστευω πολύ ενδεικτικα.

Οι λογοι που οι αντρες "κρατανε" τις σχεσεις τους η τους γαμους τους μπορει να ειναι πολλοι, αλλα το καλό σεξ σιγουρα δεν ειναι ενας απο αυτους. Τουλαχιστον στη πλειοψηφια των περιπτωσεων.

 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
470
Κριτικές
32
Like
3.214
Πόντοι
2.591
Χαίρεται και από εμένα, νιούφης στη σελίδα :boobies: άλλα όχι στο άθλημα...

Πιστεύω ότι συμβαίνει το εξής: όσο το μάτι εξοικιώνεται με τις πορνοφωτογραφίες και βίντεο στο διαδίκτυο χάνει από την αίσθησιασμό του. Αυτό σημαίνει ότι κατασκευαζει το μυαλό μας καταστάσεις όπως θέλουμε να ξαναζήσουμε μέσω του αγοριαίου σεξ. Το θέμα είναι ότι μέσα από αυτήν την απώλεια αίσθησης χάνεται και η επικοινωνία στο κρεββάτι με την εκάστοτε σχέση. Προσωπικά μου πήρε χρόνια να μπορέσω να μιλήσω για βίτσια που ήθελα να κάνω μαζί της ενώ μου είχαν βγει με αλλη εν μια νυκτί.

Είμαι σε μακροχρόνια σχέση αλλά 1-2 φορές το χρόνο πληρώνω για να γαμήσω γιατί χρειάζομαι/θέλω την εναλλαγή...

Άλλο ο έρωτας, αλλό το γαμήσι. (για να ξηγιόμαστε)
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Δε βγάζουν τον πραγματικό τους εαυτό στο κρεβάτι τα ζευγάρια. Δε πάνε παρακάτω να δοκιμάσουν καινούργια πράγματα. Έτσι έρχετε ο κορεσμός και αλλάζεις εικόνα. Πας στα δέλα να εμπλουτίσεις τις εικόνες σου και να κάνεις διαφορετικό σεξ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Google Coolidge effect ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom