Νέα

Γιατί δε βλέπω ερωτικά τις σχέσεις μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
ο  καθενας  μας εχει διαφορετικη αποψη για αυτο θεμα   την βαριεσαι  ειτε στι ερωτικο κομματι η δεν  την αντεχεις αλλο

Τι σου εκανε Γιώργο και δεν αντεχες άλλο?
Επαιζε cucklod και σε ξευτελιζε με το να γαμιεται μπροστα σου με άλλους?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ειχε γκρινια καλη στο κρεβατι αλλα την γκρινια  δεν την αντεχα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
το χειροτερο ειναι να ειναι καποιος παντρεμενος και να βαριεται ερωτικα την γυναικα του 
 

Επισκέπτης
Είναι όμορφες οι κοπέλες σου? Ή είναι ομορφότερα τα κορίτσια στα studio και τα μπουρδέλα? Έχω πάθει και τα δύο. Ήμουν με μέτριας εμφάνισης και μέρα παραμέρα ήμουν στα στούντιο, έμπλεξα με πολύ όμορφη και σταμάτησα τα πάντα για αρκετά χρόνια
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
οταν ειχα μπλεξει με μια καλη ειχα κοψει τα  ντελα  για λιγο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Είναι όμορφες οι κοπέλες σου? Ή είναι ομορφότερα τα κορίτσια στα studio και τα μπουρδέλα? Έχω πάθει και τα δύο. Ήμουν με μέτριας εμφάνισης και μέρα παραμέρα ήμουν στα στούντιο, έμπλεξα με πολύ όμορφη και σταμάτησα τα πάντα για αρκετά χρόνια
Όμορφη 8+ είναι με το ζόρι 1 στις 10 δυστυχώς. Και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι τις θέλει το 90% των αντρών οι πιθανότητες να κάνεις σχέση με πολύ όμορφη είναι συντριπτικές εναντίον σου.
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Είναι όμορφες οι κοπέλες σου? Ή είναι ομορφότερα τα κορίτσια στα studio και τα μπουρδέλα? Έχω πάθει και τα δύο. Ήμουν με μέτριας εμφάνισης και μέρα παραμέρα ήμουν στα στούντιο, έμπλεξα με πολύ όμορφη και σταμάτησα τα πάντα για αρκετά χρόνια
όταν τα ειχα με ένα καλο μουνι, στα μπουρδελα πηγαινα και γαμουσα πολύ χειρότερες της ενώ αυτή που τα ειχα δεν την ηθελα άλλο ερωτικα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
εγω γαβελος   ειχα  και καλες  γκομενες  και μετριες  γκομενες  μονο με μια σταματησα τα ντελα για λιγο
 

Επισκέπτης
Όμορφη 8+ είναι με το ζόρι 1 στις 10 δυστυχώς. Και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι τις θέλει το 90% των αντρών οι πιθανότητες να κάνεις σχέση με πολύ όμορφη είναι συντριπτικές εναντίον σου.

Σωστό. Και να ξέρετε ότι ποτέ δεν κάνουμε εμείς σχέση με πολύ όμορφη. Η πολύ όμορφη αποφασίζει να κάνει σχέση μαζί μας, να αφήσει για λίγα χρόνια στην άκρη τις πουτσοδρομίες.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Σωστό. Και να ξέρετε ότι ποτέ δεν κάνουμε εμείς σχέση με πολύ όμορφη. Η πολύ όμορφη αποφασίζει να κάνει σχέση μαζί μας, να αφήσει για λίγα χρόνια στην άκρη τις πουτσοδρομίες.

Τυπε αν καποια ομορφη ειναι μαζι σου θα το κανει συνειδητά. Εχει επιλογές αλλα διαλεξε εσενα. Μπορει να το εκανε για ενα εκατομμύριο λογους.
Η μετρια η το μπαζο σου εκατσε γιατι δεν ειχε και πολλές επιλογές
Οποτε ειναι πιο ασφαλές να εισαι με ωραια γκομενα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Τυπε αν καποια ομορφη ειναι μαζι σου θα το κανει συνειδητά. Εχει επιλογές αλλα διαλεξε εσενα. Μπορει να το εκανε για ενα εκατομμύριο λογους.
Η μετρια η το μπαζο σου εκατσε γιατι δεν ειχε και πολλές επιλογές
Οποτε ειναι πιο ασφαλές να εισαι με ωραια γκομενα

Σοφα λογια
κ καλο αβαταρ
 

Επισκέπτης
Τυπε αν καποια ομορφη ειναι μαζι σου θα το κανει συνειδητά. Εχει επιλογές αλλα διαλεξε εσενα. Μπορει να το εκανε για ενα εκατομμύριο λογους.
Η μετρια η το μπαζο σου εκατσε γιατι δεν ειχε και πολλές επιλογές
Οποτε ειναι πιο ασφαλές να εισαι με ωραια γκομενα

Το ίδιο λέμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom