Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
εγω γελαω με οσους νομιζετε οτι θα ριξετε τα μουτρα σας και την αξιοπρεπεια σας, αν κανετε μια-δυο υποχωρησεις για να γαμησετε.
Δηλαδη αμα κανεις στα 23 σου ενα account της πουτσας με λιγες random φωτο σου στο ινστα για να φλερταρεις γκομενακια, θα γινεις μουνοδουλος και υποτακτικος; :2funny:

Σοβαρευτειτε ρε μαλακες, αν ειναι ετσι, να κυκλοφορειτε μονο με τις πυτζαμες εξω γιατι "καμια πουτανα δεν θα με κρινει για το τι φοραω", να κανετε μπανιο μια φορα το μηνα γιατι "αμα η αλλη δεν θελει την φυσικη μυρωδια μου τοτε δεν της αξιζω", να βγαινετε μονο με λεωφορειο και τραινο γιατι "δεν θα μου τα φανε εμενα οι πουτανες σε βενζινη" και να μην πηγαινετε σε μαγαζια αλλα να πινετε περιπτερομπυρες σε παρκακια γιατι "σιγα μη πληρωσω ενα ποτο για να δω τις καριολες".

Να λετε ευτυχως που οι πατεραδες σας δεν ειχαν τα μυαλα σας, γιατι δεν θα υπηρχατε ουτε ως σκεψη.
Εν πασει περιπτωσει, συνεχιστε την σταυροφορια σας εσεις, στο πουτσο μας, περισσοτερες ευκαιριες για εμας.

Και για να ενημερωθειτε λιγο, οσοι κλαιτε επειδη δεν σας καθονται γκομενες αλλα δεν ειστε και διατεθιμενοι να κανετε το παραμικρο για να γαμησετε, ονομαζεστε επισημα incels και εχουμε πηξει απο εσας, καθε γενια ειχε τους κλαψομουνηδες της αλλα πλεον το κακο εχει παραγινει γιατι εχετε βημα στα ιντερνετς (οπως καθε ανωμαλος).

οριστε και το νημα σας Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels
στο οποιο μπορειτε να μπειτε και να κλαψετε

Καλη τυχη :blahblah1:
Φίλε έχεις δέκα ευρώ για να γαμησω αύριο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
15+χρονια μετα απο την πορεια μου με εκδιδομενες γυναικες,πολυ δυσκολα ταιριαζω με κοπελες της ηλικίας μου ή μικροτερες,αισθάνομαι οτι με μικραινουν με αποτελεσμα να ειμαι εξω απο τα νερα μου,μη λειτουργικος και ειμαι σε εντελως αλλους ρυθμους απο τους δικους τους...συνεπως για να μην μεινω αναπηρος ακολουθωντας τους ρυθμους τους,δεν πλησιαζω καν.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Ποτε θα το ανοιξεις ρε συ το μπουρδελο που ελεγες με τις μουναρες που θα τις γαμαμε με 10€?
Και σε αυτό παλι εμπόδιο είναι οι άχρηστες ποια θα ανοίξει τα πόδια στο δεκαρικο στη επαρχια πας να βγάλεις κέρδος και το μουνι εμπόδιο
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Και σε αυτό παλι εμπόδιο είναι οι άχρηστες ποια θα ανοίξει τα πόδια στο δεκαρικο στη επαρχια πας να βγάλεις κέρδος και το μουνι εμπόδιο

Μαλακα,γαμησε τα,δεν κανουν για τιποτα.Μονο αν φερεις με το ζορι γκομενες απ εξω και τις ταιζεις καμια σκονη,αλλιως δεν βλεπω να γινεται δουλεια στο 10αρικο αρχηγε μου.

Μαλλον,σε κανενα μηνα θα παω για δουλεια Βουκουρεστι.Αν δω καμια ευρωλαγνα Ρομουνα,θα της το προτεινω και θα σου πω.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
εγω γελαω με οσους νομιζετε οτι θα ριξετε τα μουτρα σας και την αξιοπρεπεια σας, αν κανετε μια-δυο υποχωρησεις για να γαμησετε.
Δηλαδη αμα κανεις στα 23 σου ενα account της πουτσας με λιγες random φωτο σου στο ινστα για να φλερταρεις γκομενακια, θα γινεις μουνοδουλος και υποτακτικος; :2funny:

Σοβαρευτειτε ρε μαλακες, αν ειναι ετσι, να κυκλοφορειτε μονο με τις πυτζαμες εξω γιατι "καμια πουτανα δεν θα με κρινει για το τι φοραω", να κανετε μπανιο μια φορα το μηνα γιατι "αμα η αλλη δεν θελει την φυσικη μυρωδια μου τοτε δεν της αξιζω", να βγαινετε μονο με λεωφορειο και τραινο γιατι "δεν θα μου τα φανε εμενα οι πουτανες σε βενζινη" και να μην πηγαινετε σε μαγαζια αλλα να πινετε περιπτερομπυρες σε παρκακια γιατι "σιγα μη πληρωσω ενα ποτο για να δω τις καριολες".

Να λετε ευτυχως που οι πατεραδες σας δεν ειχαν τα μυαλα σας, γιατι δεν θα υπηρχατε ουτε ως σκεψη.
Εν πασει περιπτωσει, συνεχιστε την σταυροφορια σας εσεις, στο πουτσο μας, περισσοτερες ευκαιριες για εμας.

Και για να ενημερωθειτε λιγο, οσοι κλαιτε επειδη δεν σας καθονται γκομενες αλλα δεν ειστε και διατεθιμενοι να κανετε το παραμικρο για να γαμησετε, ονομαζεστε επισημα incels και εχουμε πηξει απο εσας, καθε γενια ειχε τους κλαψομουνηδες της αλλα πλεον το κακο εχει παραγινει γιατι εχετε βημα στα ιντερνετς (οπως καθε ανωμαλος).

οριστε και το νημα σας Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels
στο οποιο μπορειτε να μπειτε και να κλαψετε

Καλη τυχη :blahblah1:
Εγώ προτείνω να βάλει την γυναίκα να βάλει την βενζίνη
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Αν εισαι 23 και εχεις αυτο το σκεπτικο μπραβο σου φιλε, θα πας μπροστα!

Διαφερεις απο ολους τους αλλους!

Απλα θα σου συνιστουσα να μην πηγαινεις μονο με πουτανες..
Άμα ρε φίλε δε μπορεί να κάνει σεξ εκτός ιερόδουλης τι θα κάνει?μόνο στις ιερόδουλες θα πάει,και να σου πω κάτι δε είναι κακο να πηγαίνεις μόνο με ιερόδουλες και αυτές γυναίκες είναι και με αυτές σεξ κάνεις,ποια η διαφορά?αντίθετα οι ιερόδουλες σε ξαλαφρωνουν ενώ οι άλλες δε σε θέλουν αν δε ξέρεις να φλερτάρεις,πάνε μόνο με αυτούς που ξέρουν από φλερτ.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
10
Like
5.349
Πόντοι
2.816
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
Τύπε ατυχησες . Έρχεσαι δεύτερος κ καταϊδρωμενος ..
αυτά μας τα είπε ο μεγάλος Πίκερ.. άραξε λοιπόν στα κυβικά σου και άσε τις ιστορίες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.867
Κριτικές
62
Like
40.285
Πόντοι
8.530
Όσοι ήταν έφηβοι-νέοι το 80 και το 90 ξέρουν ότι πλέον έχει γίνει η θάλασσα γιαούρτι στο θέμα σεξ...
Και οι κοπέλες πολύ πιο όμορφες, προσεγμένες κσι σπελευθερωμένες. Τώρα κάνουν πρσγματα που τότε μόνο σε τσόντες έβλεπες.
Οι νεοι ειδικά αφήστε τις βλακείες και την κλάψα, βγέστε έξω, κάντε το καμάκι σας, τις βόλτες σας, τις "μαλακίες" σας και χαρείτε τη ζωή γιατί ΣΑΝ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
κι από σεξ σήμερα...ΑΠΕΙΡΟ
Αυτό που λες ισχύει μέχρι και για φοιτητακια ....ας βγουν από την άνεση του κύκλου τους όλοι αυτοί και να δούμε τι ψάρια θα πιάσουν.Μιλαω για Ελλάδα...έξω τα γράμματα είναι άλλα και μόνο κοσμοκαλογεροι ( σπίτι δουλειά και δουλειά σπίτι) δεν ασχολούνται με το αγαπημένο μας άθλημα.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.903
Πόντοι
8.236
23 ετών και μιλάς έτσι; Και στρατιωτικός; Το ξέρω ότι δεν θα το δεχτείς αλλά η μοναδική λύση είναι "ψυχολόγος".:confused:
Γιατι να παει στον ψυχολογο?
Υπαρχει μια ποιο απλη λυση (εφοσον μιλαει σοβαρα κσι δεν κανει πλακα):
Να παει στο μπανιο, να τραβηξει μια γρηγορη και μολις καθαρισει η σκεψη του να σκεφτει τι κανει ο ιδιος λαθος :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.727
Κριτικές
30
Like
19.905
Πόντοι
8.746
Αυτό που λες ισχύει μέχρι και για φοιτητακια ....ας βγουν από την άνεση του κύκλου τους όλοι αυτοί και να δούμε τι ψάρια θα πιάσουν.Μιλαω για Ελλάδα...έξω τα γράμματα είναι άλλα και μόνο κοσμοκαλογεροι ( σπίτι δουλειά και δουλειά σπίτι) δεν ασχολούνται με το αγαπημένο μας άθλημα.
Μέχρι και για φοιτητες? Ποιος το λέει αυτο?
Ενας 40+ που κρατιεται χτυπάει μια χαρα 25αρες.
Τελος παντων καντε ότι θελετε...
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Τις πουτάνας γίνεται στο νήμα.Αλλοι βρίζουν τον στρατιωτικό, άλλοι του λένε μπράβο καλά κάνεις γενικώς είμαστε μια χαρούμενη οικογενει
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
αυτο ειναι το νημα ...τι σας χαλαει.. ? για τον μαλοκακαυλη που ανηξε το post και εσεις απαντατε :hi::rockon::headbang:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.727
Κριτικές
30
Like
19.905
Πόντοι
8.746
Ποτε θα το ανοιξεις ρε συ το μπουρδελο που ελεγες με τις μουναρες που θα τις γαμαμε με 10€?

Και σε αυτό παλι εμπόδιο είναι οι άχρηστες ποια θα ανοίξει τα πόδια στο δεκαρικο στη επαρχια πας να βγάλεις κέρδος και το μουνι εμπόδιο

Μαλακα,γαμησε τα,δεν κανουν για τιποτα.Μονο αν φερεις με το ζορι γκομενες απ εξω και τις ταιζεις καμια σκονη,αλλιως δεν βλεπω να γινεται δουλεια στο 10αρικο αρχηγε μου.

Μαλλον,σε κανενα μηνα θα παω για δουλεια Βουκουρεστι.Αν δω καμια ευρωλαγνα Ρομουνα,θα της το προτεινω και θα σου πω.
και να γιατί δεν θα γαμήσετε ποτέ χωρίς χρήμα...
σχόλια εμετικά, λίγες αράδες που δείχνουν ότι τα συμπλέγματα κάνουν πάρτι.
είμαι σίγουρος πως ανήκετε στην κατηγορία αυτών που και τα κορίτσια εδώ μέσα (ορθώς) ρίχνουν άκυρα...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.227
Like
15.877
Πόντοι
3.656
Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη.
Μεγάλε , αν ίσχυαν όλα , εκτός του στρατιωτικός , θα έλεγα όλα μια χαρά.
Στις ένστολες , από όσα ξέρω , έχουν ελάχιστο όριο ύψους και δεν παίρνουν και υπέρβαρες !
Οπότε το ποσοστό μπάζων , είναι το 1/10 σε σχέση με γυναίεκς ίδιας ηλικίας.
Δεν νομίζω επίσης ότι έχει και πολλές συντηριτικές μπουρούχες αγάμητες , θεούσες κτλ .

ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΟΥΝΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟ !!!!!!!!
Σε βάρδιες κτλ παντού θα έχει γυναίκες !!!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΕΚΕΙ ;;;;

Η μόνη δικαιολογία ίσως, αν είσαι ΕΠΟΠ. Οπότε δεν πολυγουστάρουν , γουστάρουν ανώτερους , γαλονάδες κτλ .
Σε οποιοδήποτε άλλο πόστο πάντως , πρέπει να γαμάς μέχρι να μη μπορείς άλλο.

Κατά τα άλλα εννοείται καλά έκανες και γάμησες βίζιτες, ωραία τεμάχια, σούπερ συμπλήρωμα διατροφής ψωλής κτλ.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.745
Πόντοι
216
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
Τύπε... μερικά σχόλια στην ιστορία σου.
1)Στα 23 σου, όπως λες, είναι απο απίθανο εώς αδύνατο να μην βρίσκεις να γαμήσεις. ΚΥΡΙΩΣ αν κυκλοφορήσεις λίγο έξω με τη στολή. Σαν ΕΠΥ στο ΠΝ, προ αμνημονεύτων χρόνων, έχω φάει πέσιμο απο μιλφ στο δρόμο για ένα στα γρήγορα, μέχρι και πρόταση για παρτούζα έχω δεχτεί απο παντρεμένο ζευγάρι που είχε φαντασιώσεις και καύλες. Σημείωση, ούτε γυμνασμένος έχω υπάρξει, ούτε και προικισμένος. Αλλά, τότε στα 20κάτι, στ'αρχίδια μου! Χέστηκα αν θα της φανεί μικρή η ψωλή μου, εγώ μια φορά θα έχω γαμήσει.
2) Μέχρι τα 23, είχα ήδη γαμήσει καμιά δεκαριά φορές, είτε σε μπουρδέλο, είτε σε νυχτερινές εξόδους. Εντύπωση μου κάνει που, μέχρι τώρα δεν... απο το λύκειο, μέχρι να ορκιστείς (θα υποθέσω οτι για να φτάσουμε στα 23 έφαγες μια τετραετία σε σχολή, είτε ΣΜΥΝ είτε αξιωματικών) μεσολαβούν αρκετά χρόνια... χρόνια που, ο μέσος συνομήλικός σου, περνά μεταξύ μπαρότσαρκας, καφετέριας, διαβάσματος και δουλειάς αν πρέπει να δουλέψεις. Συνθήκες δηλαδή που είναι εκτροφείο για γαμησοευκαιρείες.
3) Ποιός σου είπε οτι μόνο μέσω social media γίνεται παιχνίδι σήμερα; Ποίος σου είπε οτι μόνο εαν τους φιλάς το εγώ θα στρέψουν την προσοχή τους πάνω σου; Ο όρος Μουνόδουλος, είναι της δικής μου γενιάς, και, πίστεψέ με, η μόνη διαφορά είναι οτι, τότε, οι μουνόδουλοι δεν είχαν καν την πολυτέλεια των social media. Ότι βλέπεις στο insta και στο FB, γινόταν live. Λουλουδάκια, δωράκια, κεράσματα...
2+3) Μην το πάρεις στραβά, αλλά, τα σημεία 2 και 3, με κάνουν να πιστεύω οτι το πρόβλημα δεν είναι τόσο στις γκόμενες που είναι καριόλες (που, αρκετές στην ηλικία σου είναι), αλλά στη δική σου εξωτερική εικόνα. Δε μιλάω για εμφάνιση, αλλά για την συνολική εικόνα που βγάζεις προς τα έξω. Πως αντιδράς σε πειράγματα, καυλαντίσματα, νάζια απο γκόμενες, πως κάνεις (αν κάνεις) παιχνίδι με υποψήφια μουνιά για χώσιμο, τι λές στην ψιλή κουβέντα, τι ενδιαφέροντα παρουσιάζεις...
4) Το "metoo" μπορεί να λειτουργήσει μόνο εαν εσύ φανείς ικανοποιητικό υποψήφιο θύμα. Και, αυτό, πολύ φοβάμαι, οτι το κάνεις ήδη. Αν το 10% απο ότι έγραψες εδώ το λές και στις γκόμενες... δεν θα γαμήσεις ούτε με δικαστικό βούλευμα. Και, αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και γαμήσεις, τότε σε περιμένει η λαίλαπα του metoo γιατί με αυτά που θα έχεις πεί, το στόρυ "με βίασε" θα έχει αρκετό υλικό για να είναι πειστικό. Γιατί να σε φοβάται το μουνί που γαμάς; Πως περιμένεις να βρεθεί σωστό μουνί, αν σε βλέπουν σαν αγροίκο/μπαμπούλα/άτυπο νταβά; Ή, για να στο πω αλλιώς, τι σε κάνει να πιστεύεις οτι, αυτή η "σωστή γυναίκα" που θα πιστέψεις οτι βρήκες, δε θα στα φοράει με κάθε ευκαιρία, με κάποιον που απλά ΔΕΝ θα τον φοβάται, και θα περνάει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλά μαζί του, έχοντας εσένα απλά για σπόνσορα;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.138
Κριτικές
94
Like
46.439
Πόντοι
17.311
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
κουλ στορυ μπρο και ευχαριστουμε για τις συμβουλες σου, μετα το παρθενικο γαμησι που εριξες... και αυτο με βιζιτα :confused:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.619
Πόντοι
1.056
και ειμαι σε εντελως αλλους ρυθμους απο τους δικους τους...συνεπως για να μην μεινω αναπηρος ακολουθωντας τους ρυθμους τους,δεν πλησιαζω καν.

Μεγάλη κουβέντα..

Γενικά η νέα γενιά είναι καταδικασμένη, όλοι με ψυχολογικά!

Και το μεγαλύτερο ποσοστό προέρχεται απο τον ψηφιακό κόσμο που ζούνε..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.138
Κριτικές
94
Like
46.439
Πόντοι
17.311
Γενικά η νέα γενιά είναι καταδικασμένη, όλοι με ψυχολογικά!

Και το μεγαλύτερο ποσοστό προέρχεται απο τον ψηφιακό κόσμο που ζούνε..
απο τους ιδιους τους τους γονεις προερχεται, που εχουν και αυτοι και τα μεταδιδουν στα παιδια τους, με τον τροπο που τα μεγαλωνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom