Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.798
Κριτικές
20
Like
23.723
Πόντοι
8.346
"Γιατί έχω σκατά στο κεφάλι μου αντί μυαλό και τελικά πήγα να γίνω το μόνο πράγμα που μου αξίζει σε αυτή τη ζωή" έπρεπε να είναι ο τίτλος. Είσαι 23, αλλά οι αντιλήψεις σου και ο τρόπος που μιλάς για τις γυναίκες δε διαφέρει από κάτι χυδαίους μπάρμπες 60 ετών που αράζουν καφενεία. Μην απορείς γιατί θα μείνεις μέχρι τις βίζιτες με τέτοιες απόψεις για τον κόσμο. Τα κορίτσια καλά κάνουν και έχουν σόσιαλ και εσύ απέχεις. Γλίτωσαν από έναν βαθιά σεξιστή και κακοποιητικό τύπο.
Δικαστήριο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.512
Κριτικές
8
Like
11.453
Πόντοι
3.786
ίσως κάποιοι μπερδεύονται με το αντικομφορμιστής και στρατιωτικός. Εγώ θα πάρω το σενάριο πως ό,τι λεέι το παλικάρι είναι αλήθεια:

- Και πολύ το άργησες παίκτη. Καλά έκανες και απομυθοποίησες τον αγοραίο έρωτα, δεν είναι ντροπή, ελπίζω να μην απογοητεύτηκες και να γαμάς πιο τακτικά.

- Από αυτά που γράφεις είναι φανερό ότι δεν έχεις συναναστραφεί. Θα έλεγα δεν ξέρεις τίποτα από γυναίκες. Αυτό που λες "αν κάνεις like συνέχεια θα γαμήσεις" δεν ισχύει. Αν κάνεις like συνέχεια σε θεωρούν δεδομένο και δε θα σου κάτσει ούτε τρύπα στον τοίχο. Τα social media βοηθάνε να εντοπίσεις γυναίκες, να μάθεις για αυτές και να πιάσετε κουβέντα αλλά δε σημαίνει ότι είναι καθοριστικός παράγοντας. Αν κάποιος έχει κύκλο γνωριμιών με ελεύθερες, τι να του πουν τα facebook και insta... Αντίθετα, αν είσαι ντροπαλός ,δεν ανοίγεσαι και δε μπορείς να κάνεις την πρώτη κίνηση και ο Ζούκεμπεργκ να είσαι με τη ψωλή στο χέρι θα μείνεις.

- Αν κολλήσω σε μία για να τη γαμήσω και μετά να φύγω μετά θα με κάνει cancel σαν βιαστή. Σιγά ρε μεγαλπαράγοντα ποιος νομίζεις ότι είσαι; Μήπως έχει ο μπαμπάς σου την 3Ε και μας το κρύβεις; Αν είχες ανακατευτεί με τον κόσμο και δεν ήσουν μόνο τηλεόραση και ίντερνετ θα ήξερε ότι οι κοπέλες της ηλικίας σου δεν ψάχνονται από τα 22 για γάμο, και να βρεθεί ένας μαλάκας στο δρόμο τους και να πληγωθούν θα σου πατήσουν ένα unfriend ,θα σε βρίσουν και τελειώσαμε. Σιγά ρε υπεργαμιά μη σε κυνηγήσουν και με βιτριόλι, εδώ δεν έχεις βρει γκόμενα ,βρήκες και με ποιο τρόπο θα σε εκδικηθεί όταν τη χωρίσεις;

Και θα σου πω και κάτι που διαπίστωσα μετά τα 40. Τη φάση να συναναστρέφεσαι με μπουμπούκια κάτω των 30 που δε θέλουν σοβαρές σχέσεις και είναι μες στην καύλα και να έχεις χρόνο να ασχολείσαι μαζί τους, δε θα την ξαναβρεις. Τη φυσική κατάσταση και την καύλα που έχει το σώμα σου τώρα δε θα την ξαναβρείς. Άρα είτε πληρωτικά, είτε σαν σχέση κοίτα να γαμάς πολύ γιατί μετά από κάποια χρόνια θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Γυναικα-συντροφος σπανια θα βρεθει που λεει και ο @diogenis_c
1 με 2 φορες στη ζωη μας θα τυχει να συναντησουμε ενα συμβατο με εμας θηλυκο.
Ομως οχι απο τα 22 ρε τυπε μου.
Οχι στην αυγη της ζωης του να θεοποιησει το πρωτο καριολακι που θα τον κανει να νοιωσει ξεχωριστος.
Και μετα στα 28 του να βρεθει να σερνει καροτσι σα καλος μαλακας και να χει σπιτι μια φωκια να διαταζει...
Ας γλεντησει το μουνι τωρα που ειναι καιρος αν μη ψαρωνει απο το απορριπτικο υφος πολλων γυναικων...
Οσο για τις πουτανες εχουν τη γλυκα τους τι να λεμε τωρα
Ναι εχεις 23 ωρες να κανεις δικα σου πραγματα...
Να πας βολτες,να μαθεις πως εχει φτιαχτει η μηχανη που καβαλας να κανονισεις ταξιδια να δοκιμασεις γευσεις...
Δεν ειναι απαραιτητο να τα μοιραστεις αυτα με καποια
Ειδικα τωρα στα 22 του
Με καποιες(οχι μονο μια) ναι
Δηλαδη αν θελει το παληκαρι να παει για μπανιο ας παει με τη γκομενα του.
Μη κολλησει εκει ομως
Ας ειναι μια φορα τη βδομαδα
Οχι καθε μερα
Πως ειναι ο καφες με φιλους;
Ετσι
Συμφωνω απολυτα…αλλωστε και εγω στα 35 παντρευτηκα οταν αποφασισα για παιδια…αλλα απο τα 27 και μετα ειχα ηδη αρχισει το ψαξιμο για την «καταλληλη» να γινει μανα των παιδιων μου..ακριβως γιατι παιρνει πολλα χρονια και αν…το γκομενιασμα καλο αλλα πιστευω στους περισσοτερους υπαρχει το ενστκτο της πραγματικης αναπαραγωγης ..οποτε λογικα για οσους το εχουνε χτυπαει καμπανακι σε καποια ηληκια…βεβαια τωρα τα παιδια μου μεγαλωσαν, με την γυναικα χωρισα, και εχω σταθερο γκομενακι που ακολουθει στα παντα που γουσταρω (σκαφη, καταδυσεις, σκι, ταξιδια, μουσικες), χωρις να με πρηζει και απολαυανω και τις βιζιτες ενδιαμεσα..Αν ειχα ξεκινησει απο φουλ βιζιτες αμφιβαλλω αν θα ημουνα δυνατος αρκετα να κρατουσα οικογενεια…αλλοι παλι μπορουνε…αλλα εχει και πολλους που μια βιζιτα τους παιρνει τα μυαλα και τιναζουνε στον αερα σπιτια, επιχειρηση και οικογενεια…
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.240
Like
7.038
Πόντοι
1.056
Δεν γαμαω από τιντερ ,ινσταγκραμ έφτιαξα για ένα δίμηνο και το έκλεισα, κάνω λαικ μόνο σε όσες μου κάθονται.και πάλι γαμαω και ας είμαι συν 15 κιλά από ότι θα έπρεπε.

Όλος ο μονόλογος μου θυμίζει κάτι λουζερς που λένε οι γκόμενες δεν θέλουν καμάκι ενώ οι ίδιοι δεν κάνουν καμάκι ποτέ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
Στην επαρχία γαμάς ΜΟΝΟ με γάμο. Ο γάμος όπως έχει καταντήσει σήμερα είναι το χειρότερο είδος μουνοδουλίασης.
To χειρότερο είναι ότι το βιοτικό επίπεδο του άνδρα πέφτει με τον γάμο ενώ της γυναίκας ανεβαίνει .Η μόνη περίπτωση να ανέβει είναι να αρχίζει να τρώει κάνα φαγητό της προκοπής αλλά αυτό μάλλον γίνεται όλο και σπανιότερο στις μέρες μας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
22 χρόνων κάτι δεν κάνεις καλά... Έχω ένα μπάτσο μικρό που μένει παραδίπλα αθηνα και συγυριζει αρκετές... Η μόνιμη δουλειά σε αυτή την ηλικία είναι μαγνήτης...
Η στολή τραβάει πολλές ...τις υπόλοιπες τις τραβάει ο μισθός που είναι κοντά στο τετραψήφιο νούμερο την ώρα που άλλοι Δ.Υ.θα κάνουν δεκαετίες να δουν τετραψήφιο μισθό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
"Γιατί έχω σκατά στο κεφάλι μου αντί μυαλό και τελικά πήγα να γίνω το μόνο πράγμα που μου αξίζει σε αυτή τη ζωή" έπρεπε να είναι ο τίτλος. Είσαι 23, αλλά οι αντιλήψεις σου και ο τρόπος που μιλάς για τις γυναίκες δε διαφέρει από κάτι χυδαίους μπάρμπες 60 ετών που αράζουν καφενεία. Μην απορείς γιατί θα μείνεις μέχρι τις βίζιτες με τέτοιες απόψεις για τον κόσμο. Τα κορίτσια καλά κάνουν και έχουν σόσιαλ και εσύ απέχεις. Γλίτωσαν από έναν βαθιά σεξιστή και κακοποιητικό τύπο.
Στρατιωτικός είναι....έπρεπε να είναι κανένας yolo καγκουρας με μούσια και τατουάζ και ο,τιναναι στα μυαλά για να συμφωνείς μαζί του;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
863
Κριτικές
17
Like
2.891
Πόντοι
1.436
να πω και εγω λιγα πραγματακια χωρις να σημαινει οτι συμφωνω με αυτα που λεει ο νηματοθετης
πιστευω οτι στην ελλαδα παιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρολο ο κοινωνικος κυκλος οποτε αν καποιος δεν ειναι τοσο κοινωνικος εχει τεραστιο προβλημα

ειμαι γυρω στα 30 και προσφατα πηγα καποια ταξιδια κεντρικη ευρωπη και ειχα πολυ μεγαλυτερη επιτυχια απο οτι εδω
πραγμα που δε το περιμενα καθολου γιατι νομιζα οτι θα ελεγα οτι ειμαι απο ελλαδα και θα με εβλεπαν σα φτωχο συγγενη
σε κλαμπ γυναικα με προσέγγισε πρωτη kai μου εδωσε τηλεφωνο και μετα επισης μου εστειλε αργοτερα αυτη πρωτη μυνημα ...αυτο δεν εγινε ποτε στη ζωη μου στην ελλαδα..και αλλες παρόμοιες περιπτωσεις...
ακομα και οταν καποιες απέρριψαν το καμακι μου στο εξωτερικο ηταν πιο ευγενικες και εδειχναν κολακευόμενες σε αντιθεση με ελλαδα που εδειχαν μεχρι και προσβεβλημενες του τυπου 'ποια νομιζεις οτι ειμαι εγω καμια πουτανα'

και κατι ακομα που επιβεβαιωνει τη θεωρια μου...πριν καιρο μια γνωστη μου που ειχα να της μιλησω χρονια μου εστειλε μυνημα αν θελω να βρεθουμε μαζι με κατι καρδουλες...εγω με το ζορι τη θυμομουν και μετα ειδα στο social οτι οντως καποιες κολητες της ηταν φιλες μου...
στην αρχη νομιζα οτι ηταν φαρσα αλλα καταλαβα οτι μαλλον οι φιλες της ειπαν οτι ειμαι 'καλο παιδι' μαλλον δε με ξεραν καλα...λολ
τεσπα τελικα δεν εγινε τπτ γιατι ημουν και σε αλλη πολη πια αλλα αυτο δειχνει ποση σημασια εχει ο κυκλος στην ελλαδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.

Ασε τις κοινωνικες θεωριες και τις συμβουλες.
Ολα αυτα ειναι γυναικεια λογια του αερα και προεφηβικες παρλαπιπες για συναισθηματικη υποστηριξη.

Πηγες με βιζιτα γιατι ειχες γινει μπλε ολοκληρος και ολους γυρω σου τους εβλεπες θολους.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.910
Like
5.747
Πόντοι
1.056
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.

Αν εισαι 23 και εχεις αυτο το σκεπτικο μπραβο σου φιλε, θα πας μπροστα!

Διαφερεις απο ολους τους αλλους!

Απλα θα σου συνιστουσα να μην πηγαινεις μονο με πουτανες..
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Στρατιωτικός είναι....έπρεπε να είναι κανένας yolo καγκουρας με μούσια και τατουάζ και ο,τιναναι στα μυαλά για να συμφωνείς μαζί του;
Και οι καγκουρες τις ιδιες αντιληψεις εχουν. Δεν ειναι το αισθητικο κομματι ή ο τροπος ζωης το προβλημα, αλλα τα οσα γραφονται.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
εγω γελαω με οσους νομιζετε οτι θα ριξετε τα μουτρα σας και την αξιοπρεπεια σας, αν κανετε μια-δυο υποχωρησεις για να γαμησετε.
Δηλαδη αμα κανεις στα 23 σου ενα account της πουτσας με λιγες random φωτο σου στο ινστα για να φλερταρεις γκομενακια, θα γινεις μουνοδουλος και υποτακτικος; :2funny:

Σοβαρευτειτε ρε μαλακες, αν ειναι ετσι, να κυκλοφορειτε μονο με τις πυτζαμες εξω γιατι "καμια πουτανα δεν θα με κρινει για το τι φοραω", να κανετε μπανιο μια φορα το μηνα γιατι "αμα η αλλη δεν θελει την φυσικη μυρωδια μου τοτε δεν της αξιζω", να βγαινετε μονο με λεωφορειο και τραινο γιατι "δεν θα μου τα φανε εμενα οι πουτανες σε βενζινη" και να μην πηγαινετε σε μαγαζια αλλα να πινετε περιπτερομπυρες σε παρκακια γιατι "σιγα μη πληρωσω ενα ποτο για να δω τις καριολες".

Να λετε ευτυχως που οι πατεραδες σας δεν ειχαν τα μυαλα σας, γιατι δεν θα υπηρχατε ουτε ως σκεψη.
Εν πασει περιπτωσει, συνεχιστε την σταυροφορια σας εσεις, στο πουτσο μας, περισσοτερες ευκαιριες για εμας.

Και για να ενημερωθειτε λιγο, οσοι κλαιτε επειδη δεν σας καθονται γκομενες αλλα δεν ειστε και διατεθιμενοι να κανετε το παραμικρο για να γαμησετε, ονομαζεστε επισημα incels και εχουμε πηξει απο εσας, καθε γενια ειχε τους κλαψομουνηδες της αλλα πλεον το κακο εχει παραγινει γιατι εχετε βημα στα ιντερνετς (οπως καθε ανωμαλος).

οριστε και το νημα σας Το παράλογο φαινόμενο των Mgtow και των incels
στο οποιο μπορειτε να μπειτε και να κλαψετε

Καλη τυχη :blahblah1:
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Πάντως, δεν σημαίνει ότι όλες κάνουν ουρά μόνο και μόνο επειδή κάποιος είναι στρατιωτικός ή δικηγόρος. Υπάρχουν και άλλα πράγματα που μετράνε, όσο κι αν αυτό δεν βολεύει μερικούς. Το επάγγελμα μπορεί να βοηθάει αλλά πιστεύω ότι δεν είναι το παν.
Σίγουρα, αλλά όταν είσαι νέος και εμφανίσιμος με σταθερή δουλειά, εντάξει, κάτι θα τύχει.. δε λέμε να είσαι πολυφερνος γαμπρός, αλλά μια φιλεναδιτσα θα τύχει..αν όχι, υπάρχουν ίσως άλλα προβλήματα..
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Σοβαρευτειτε ρε μαλακες, αν ειναι ετσι, να κυκλοφορειτε μονο με τις πυτζαμες εξω γιατι "καμια πουτανα δεν θα με κρινει για το τι φοραω", να κανετε μπανιο μια φορα το μηνα γιατι "αμα η αλλη δεν θελει την φυσικη μυρωδια μου τοτε δεν της αξιζω", να βγαινετε μονο με λεωφορειο και τραινο γιατι "δεν θα μου τα φανε εμενα οι πουτανες σε βενζινη" και να μην πηγαινετε σε μαγαζια αλλα να πινετε περιπτερομπυρες σε παρκακια γιατι "σιγα μη πληρωσω ενα ποτο για να δω τις καριολες".

Καλη τυχη :blahblah1:
:2funny::2funny:
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Φίλε μου δεν διάβασα την ιστορία σου. Αν δεν τρολαρεις έχεις χοντρο πρόβλημα..Να το κοιτάξεις..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
Και οι καγκουρες τις ιδιες αντιληψεις εχουν. Δεν ειναι το αισθητικο κομματι ή ο τροπος ζωης το προβλημα, αλλα τα οσα γραφονται.
Οι καγκουρες θα βρουν καγκουρινες να ταιριάξουν.Που να βρει κάτι τις προκοπής ο νηματοθετης;
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.551
Πόντοι
8.846
φίλε καλά ξηγήθηκες , το κλασικό καμάκι (δια ζώσης την πέφτεις στην γκόμενα ) είναι αρκετά δύσκολο άθλημα σήμερα , όταν αυτές παίρνουν την επιβεβαίωση μεσω facebook ,twitter , αν δεις το facebook μιας μέτριας γκόμενας σήμερα θα δεις 30-40 προτάσεις από αυτούς θα κρατήσει 5-7 ως πιθανούς φίλους και δυσκολεύεται σε ποιον να πρωτοαρνηθεί. όσοι πρόλαβαν τις εποχές προ 2007 ξέρουν οτι ο ανταγωνισμός δεν ήταν τόσο σκληρός.
Όσοι ήταν έφηβοι-νέοι το 80 και το 90 ξέρουν ότι πλέον έχει γίνει η θάλασσα γιαούρτι στο θέμα σεξ...
Και οι κοπέλες πολύ πιο όμορφες, προσεγμένες κσι σπελευθερωμένες. Τώρα κάνουν πρσγματα που τότε μόνο σε τσόντες έβλεπες.
Οι νεοι ειδικά αφήστε τις βλακείες και την κλάψα, βγέστε έξω, κάντε το καμάκι σας, τις βόλτες σας, τις "μαλακίες" σας και χαρείτε τη ζωή γιατί ΣΑΝ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
κι από σεξ σήμερα...ΑΠΕΙΡΟ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.747
Κριτικές
10
Like
2.121
Πόντοι
3.187
Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μηπως καταφερω και διαφωτισω καποιους που περνούν την ιδια
φαση με μενα.

Καταρχας ειμαι 23, στρατιωτικος και γαμησα πρωτη φορα περυσι μια
ουκρανεζα απο γνωστο γραφειο στη Θεσσαλονικη. Πιο πριν δεν ειχα καποια
εμπειρια περα απο κατι εφηβικα φιλακια-χαδακια στο λυκειο. Να προσθεσω πως δεν ειμαι ουτε χοντρος,
ουτε σπυριαρης, ουτε εχω μικρο πουτσο, σε περιπτωση που νομιζετε πως εχω κομπλεξ με την εμφανιση.

Βρισκομαστε στην εποχη των σοσιαλ μιντια, ο τροπος που φλερταρουν οι καριολες
στην ηλικια μου ειναι μεσω ινστα,φβ κτλ. Οταν την πεφτεις σε καποια δεν ανταλλαζεις
πλεον τηλεφωνα, δινεις το ινστα σου και σε κανει φολοου ή την κανεις εσυ. Το θεμα
ειναι οτι εγω δεν τα παω καλα μ αυτα τα πραγματα, δεν γουσταρω να ανεβαζω προσωπικες
στιγμες μου ή να λεω τι τρωω και που βρισκομαι γιατι πολυ απλα δεν αναζητω επιβεβαιωση,
προσοχη.

Σημερα καποιος ακομα και με μετρια εμφανιση ειναι
πολυ ευκολο να γαμαει γκομενες και να περηφανευεται
για αυτο, αρκει να υπηρετει το εγω τους,
να τις παταει καρδουλες οταν ανεβαζουν ξωβυζα και ξεκωλα,
να απανταει ΑΜΕΣΩΣ σε μηνυματα που στελνουν, να δινει αναφορα που παει και με ποιους.
Με λιγα λογια πρεπει να εισαι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ, αν κανεις ολα τα παραπανω θα σ επιβραβευσουν,
θα σ αφησουν να γαμησεις.

Εχω σκεφτει να παω με τα νερα τους μεχρι να παρω αυτο που θελω (να γαμησω) και
μετα να τις κλασω αλλα καπως ετσι βγαινουν στα καναλια και λενε "με βιασαν"
και μιτου και αλλες νεοφιλελε παπαριες. Οι καριολες εχουν βγαλει αρχιδια πλεον,
δεν μας φοβουνται οπως παλια και δε δισταζουν να σε διασυρουν αν δεν εισαι καλος
χορηγος, αν δεν εισαι πιστο σκυλακι.

Να εχετε αξιοπρεπεια, να εχετε ενδιαφεροντα, να ειστε ο εαυτος σας και να μη τρεχετε πισω απο καριολες και
καποια στιγμη θα βρεθει η σωστη γυναικα, αυτη που θα σεβεται τον αντρα. Μεχρι τοτε μια καλη λυση ειναι οι βιζιτες, αν φυσικα εχετε την
οικονομικη ανεση. Εγω πηγα γαμησα, την εχυσα στα μουτρα και γυρισα σπιτι μου. Ουτε να μου πρηζει τον πουτσο,
ουτε τιποτα.
Φιλαρακο στρατιωτικέ, άκου να δεις, στην ηλικία σου μπορείς να έχεις όσες θέλεις οποίες θέλεις και να μη δίνεις λογαριασμό σε κανένα. Δεν έχει νόημα να απολογείσαι για τις επιλογές σου. Αν σου περισσεύουν να πηγαίνεις με call girl καντο. Κάθε περίπτωση έχει τα συν και τα πλην. Πάντως μη βασίζεσαι σε ότι ακούγεται και ότι λέει η τηλεόραση. Μη δίνεις βάση σε καταγγελίες και μητου. Αυτά είναι για τα δελτία ειδήσεων. Η πραγματικότητα είναι διαφορετική και ευτυχώς που είναι έτσι. Τώρα για τις φωτο στο ινστα τι να πω? Η κοροϊδία πάει σύννεφο. Εφόσον είσαι οπαδος των παραδοσιακών σχέσεων πρέπει να τις ακολουθήσεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.174
Κριτικές
18
Like
16.155
Πόντοι
4.546
Διάβασα βιαστικά τον τίτλο ως "Γιατί αποφάσισα να γίνω βίζιτα στα 22", και είπα να πάω να πάρω το ποπ κορν, αλλά το ξαναδιάβασα σωστά... και είπα να μπω για την ψυαχανάλυση και συνέχεια του νήματος "τι τρέχει επιτέλους με τις ελλεηνίδες".
 
OP
OP
A

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.757
Πόντοι
201
Αυτό το "incel" που γράψατε κάποιοι τι είναι ακριβώς? Δεν μ αρέσουν γενικά οι ταμπέλες...
Όπως και να χει ευχαριστώ για τις κριτικές καλες ή κακές, να ξέρετε δε παρεξηγουμαι εύκολα οπότε γράψτε ελεύθερα ό,τι νομίζετε.

Ήθελα να πω κάτι ακόμα, προχθές είχα βγει με κάτι φιλαράκια (όχι συνάδελφοι) οι οποίοι ασχολούνται πολύ με τα σοσιαλ και γαμανε πολύ καλά θα έλεγα απ αυτά. Είχαμε κάτσει να πιούμε καφέ και κάθε 2-3 λεπτά χτυπούσε το κινητό ενός "γκλιν γκλιν", ήταν μηνύματα απ τη γκομενα, του λέω σε κάποια φάση "Γραψτη στα αρχιδια σου ρε μαλακα μιλάμε τώρα εδώ", μου απαντάει "Δε γίνεται φίλε αν δεν απαντήσω θα βρω το μπελά μου μετά, θα πέσει ανάκριση" και σκέφτηκα από μέσα μου "Πόσο μουνοδουλος παιζει να σαι". Αυτό είναι που δεν θέλω, να εχω μπάστακα πάνω απ το κεφάλι μου δε μπορώ. Στη φάση που βρίσκομαι τις γυναίκες(εκτός της δουλειάς) μόνο για γαμησι τις θέλω, δε γουστάρω να με πρήζουν με τα ψυχολογικά τους. Και δεν γενικευω το 80% περίπου έχει την ίδια συμπεριφορά, το υπόλοιπο 20% είναι κυρίως κορίτσια από επαρχία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom