Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 718K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostaji

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ενδιαφέρεται κανεις ενεργητικός για πίπα και φάση αν γουσταρει; Έχω χώρο Πατησια. Αν θες και outdoor. Επίσης καβατζες ή πιάτσες Πατησια κέντρο υπάρχουν, γνωρίζει κανεις ; Είμαι νέος στην περιοχή και μαθαίνω. Ευχαριστώ.
 

Συνημμένα

  • IMG_8622.jpeg
    IMG_8622.jpeg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 26

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Πάντως σήμερα το μεσημέρι που πήγα στο Χαϊδάρι δεν υπήρχε ψυχή μόνο ένας μαυριδερός της συμπαθητικής ομάδας που μου εβηξε για να τον καταλάβω και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου διαπίστωσα πως δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στον ίδιο κουβά γιατί ήταν πολύ ευγενής και μάλλον και ντροπαλός λιγάκι στη αρχή , μου έδωσε και κατάλαβα γιατί ήταν ιδιαίτερα προικισμένος, το καβλί του μου θύμισε μανιτάρι σε σημείο που φοβήθηκα μήπως και μετά δεν μπορώ να κάτσω αλλά το καταευχαριστήθηκα μετά από τόσες ώρες νοιώθω ακόμη καυλωμένος. Το μόνο που με χάλασε ήταν που μόλις με έχυσε εξαφανίστηκε χωρίς να πει ούτε ένα γεια σου. Ήταν ωραίο αυτό το μεσημέρι από αυτά που τα θυμάσαι μετά και κωλοδαχτυλιάζεσαι μόνος σου.
 

Apollothegreat

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0

kostaji

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Πάντως σήμερα το μεσημέρι που πήγα στο Χαϊδάρι δεν υπήρχε ψυχή μόνο ένας μαυριδερός της συμπαθητικής ομάδας που μου εβηξε για να τον καταλάβω και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου διαπίστωσα πως δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στον ίδιο κουβά γιατί ήταν πολύ ευγενής και μάλλον και ντροπαλός λιγάκι στη αρχή , μου έδωσε και κατάλαβα γιατί ήταν ιδιαίτερα προικισμένος, το καβλί του μου θύμισε μανιτάρι σε σημείο που φοβήθηκα μήπως και μετά δεν μπορώ να κάτσω αλλά το καταευχαριστήθηκα μετά από τόσες ώρες νοιώθω ακόμη καυλωμένος. Το μόνο που με χάλασε ήταν που μόλις με έχυσε εξαφανίστηκε χωρίς να πει ούτε ένα γεια σου. Ήταν ωραίο αυτό το μεσημέρι από αυτά που τα θυμάσαι μετά και κωλοδαχτυλιάζεσαι μόνος σου.
Χαϊδάρι που περίπου γιατί κι εγώ γενικά ψαχνω καμία τέτοια φάση.;
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
37
Like
20
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
77
Like
151
Πόντοι
0
Γιατί δε κανονίζεται ρε μάγκες αφού ήμαστε τόοοοοοσοι εδώ,να φτιάξουμε τέτοια μέρη?
Γιατί όλοι πάνε στις πιάτσες για να παίξουν με το κινητό η να πάρουν μάτι.για πράξη ελάχιστα άτομα.για sex πάτε ρε .κάντε κιόλας
 

Apollothegreat

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Δηλαδή εγώ που γουστάρω να με τσιμπουκωνουν αν το πετάξω έξω δε θα έρθει κανείς?
 

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ενδιαφέρεται κανεις ενεργητικός για πίπα και φάση αν γουσταρει; Έχω χώρο Πατησια. Αν θες και outdoor. Επίσης καβατζες ή πιάτσες Πατησια κέντρο υπάρχουν, γνωρίζει κανεις ; Είμαι νέος στην περιοχή και μαθαίνω. Ευχαριστώ.
K ego patisia meno! Outdoor ine k emena I kavla mou
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
737
Like
674
Πόντοι
86
Γίνεται πάνω στην Καβάλας προς Χαϊδάρι δεξιά έχει έναν παράδρομο
Υπάρχει οδός Καβάλας, παράλληλη της Λεωφόρου Αθηνών. Αυτήν εννοείς;
Επίσης, αν "γίνεται ΠΑΝΩ στην Καβάλας", τότε γιατί αναφέρεται ο πεζόδρομος; Τέλος, αν ουσιαστικά εννοείς τον πεζόδρομο, ποιος είναι αυτός;
Όπως καταλαβαίνεις η διατύπωσή σου δεν βοηθάει παρά την προθυμία σου, για την οποία σε ευχαριστούμε πάντως.
Κάτι, λοιπόν, πιο συγκεκριμένο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom