Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 726K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Μένεις Χαλκίδα ή πηγαίνεις από Αθήνα; Εγώ βρίσκομαι κάποιες φορές στη Χαλκίδα και θα μου άρεσε μία "συνεύρεση".
Μένω Χαλκίδα , αλλά κατεβαίνω και συχνά στην Αθήνα (κάθε ΣΚ είμαι εκεί . Αυτή την εβδομάδα θα έρθω Κυριακή και θα κάτσω κάνα τριήμερο.) Εσύ κάθε πότε έρχεσαι ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

alexispap1234

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει να πετύχω κανέναν σήμερα στο Χαϊδάρι?
 

TnksSlv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιάννενα και τριγύρω περιοχές παίζει τίποτα; Υποτακτικός είμαι και γουστάρω πολύ πουτσα και ξεφτιλισμα
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Για χθες σένα ξέρω αλλά για σήμερα Κυριακή σιγουράκι εμένα πεσμένο στα τέσσερα
 

Xtreme

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Τι φάση παίζει Σκαραμαγκά πήγα σήμερα κατά τις 4 δυο μίλαγαν έξω απο τα αυτοκίνητα τους 2-3 αυτοκίνητα άδεια και άλλα 2 με τον οδηγό μέσα με κλειστά παράθυρα!!
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
101
Like
88
Πόντοι
1
Όποιος ενδιαφέρεται και έχει χώρο μου στέλνει μήνυμα.Μεταβαινω στο χώρο του τον τσιμπουκωνω και με χύνει πρόσωπο.γουσταρω γλυψιμο μιας καλής ψωλης σήμερα....
 

alexispap1234

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος θέλει σήμερα συνάντηση Χαϊδάρι να στείλει μνμ
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
224
Like
437
Πόντοι
21
Χαϊδάρι τέλος προς το παρόν υπάρχουν πολλά συνεργεία του δήμου που καθαρίζει τα δέντρα και δεν μπαίνει στο πάρκινγκ κάνεις και μάλλον δεν θα ξανά μπήκε κανείς
 

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Είχα παει μια βόλτα την Παρασκευή. Δεν ηταν ακόμα τουλαχιστον τα συνεργεία του δήμου στο παρκιν, αλλά παρ` ολα αυτά και τίποτα ενδιαφέρον. 6-7 αυτοκίνητα και οι περισσότεροι μέσα. Γύρω στις 3 το μεσημέρι πήγα. Παλιότερα αν και δεν πήγαινα συχνά, ολο και καμία φάση έπαιζε. Και δυστυχώς είναι κάποιοι που φωνάζουν βρωμάω απο μακριά. Οχι πίπα δεν έπαιρνα. Ούτε να με πάρουνε με προφυλακτικό δεν καθόμουν. Πάλι καλά που πάρχουν τα studio στο Χαιδαρι και ξεκαυλωνα σε κανένα μουνακι οσο και να ημουν σε φασση που γουσταρα λίγο αντρικο παιχνιδι. Μάλλον εχει καει σαν πιατσα.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
224
Like
437
Πόντοι
21
Είχα παει μια βόλτα την Παρασκευή. Δεν ηταν ακόμα τουλαχιστον τα συνεργεία του δήμου στο παρκιν, αλλά παρ` ολα αυτά και τίποτα ενδιαφέρον. 6-7 αυτοκίνητα και οι περισσότεροι μέσα. Γύρω στις 3 το μεσημέρι πήγα. Παλιότερα αν και δεν πήγαινα συχνά, ολο και καμία φάση έπαιζε. Και δυστυχώς είναι κάποιοι που φωνάζουν βρωμάω απο μακριά. Οχι πίπα δεν έπαιρνα. Ούτε να με πάρουνε με προφυλακτικό δεν καθόμουν. Πάλι καλά που πάρχουν τα studio στο Χαιδαρι και ξεκαυλωνα σε κανένα μουνακι οσο και να ημουν σε φασση που γουσταρα λίγο αντρικο παιχνιδι. Μάλλον εχει καει σαν πιατσα.
Έχεις δίκιο αδερφέ πάει η πιάτσα αυτή κάηκε τελείως
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
300
Πόντοι
21
Παιδιά τα συνεργεία του δήμου βραδάκι δεν είναι.. θα κάνουν τη δουλεια τους και θα φύγουν ..εκλογές έχουμε λίγο υπομονή
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Μόνο ξυλοκόποι στο Χαϊδάρι τώρα καθαρίζετε από δεδδηε για να μην πέσουν δέντρα στα καλοδια ένας μεγάλος διάδρομος παραμένουν πολλές καβατζες παντός
 

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα μια βόλτα να δω. Όντως έχουν κόψει δέντρα και είχε λαό. Προχώρησα και σταμάτησα στο επόμενο πάρκινγκ που έχει το φανάρι για να γυρίσεις πάλι προς Σκαραμαγκά. Πάρκαρα στην αρχή του ουσιαστικά εκεί που έχει μια εκκλησία. Αν περπατήσεις την περίφραξη της εκκλησίας κατά μήκος, κάνει ένα στενεμα με ένα ποταμάκι και μετά βρίσκεσαι ουσιαστικά στο πίσω μέρος. Μιλάμε για τρελές Καβαντζες. Μου άρεσε σαφώς καλύτερα από το κλασσικό πάρκινγκ. Πήγα εκεί κατά τις 5. Περπάτησα λίγο μήπως και βρω κανέναν άλλο εκεί στα μονοπάτια και παίξει καμία φάση αλλά τίποτα. Τελικά τράβηξα μια μαλάκια στην απόλυτη ησυχία, σημάδεψα το μέρος και έφυγα. Έχει άνετο χώρο στάθμευσης και πολύ πιο διακριτικό. Ίσως αξίζει να επισκεφθούν όσοι θέλουν. Ακόμα και για βόλτα αξίζει.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
224
Like
437
Πόντοι
21
Πέρασα σήμερα μια βόλτα να δω. Όντως έχουν κόψει δέντρα και είχε λαό. Προχώρησα και σταμάτησα στο επόμενο πάρκινγκ που έχει το φανάρι για να γυρίσεις πάλι προς Σκαραμαγκά. Πάρκαρα στην αρχή του ουσιαστικά εκεί που έχει μια εκκλησία. Αν περπατήσεις την περίφραξη της εκκλησίας κατά μήκος, κάνει ένα στενεμα με ένα ποταμάκι και μετά βρίσκεσαι ουσιαστικά στο πίσω μέρος. Μιλάμε για τρελές Καβαντζες. Μου άρεσε σαφώς καλύτερα από το κλασσικό πάρκινγκ. Πήγα εκεί κατά τις 5. Περπάτησα λίγο μήπως και βρω κανέναν άλλο εκεί στα μονοπάτια και παίξει καμία φάση αλλά τίποτα. Τελικά τράβηξα μια μαλάκια στην απόλυτη ησυχία, σημάδεψα το μέρος και έφυγα. Έχει άνετο χώρο στάθμευσης και πολύ πιο διακριτικό. Ίσως αξίζει να επισκεφθούν όσοι θέλουν. Ακόμα και για βόλτα αξίζει.
Αν μπορείς να βάλεις το σημείο στον χάρτη θα είσαι αρχηγός
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.637
Like
13.483
Πόντοι
2.256
Πέρασα σήμερα μια βόλτα να δω. Όντως έχουν κόψει δέντρα και είχε λαό. Προχώρησα και σταμάτησα στο επόμενο πάρκινγκ που έχει το φανάρι για να γυρίσεις πάλι προς Σκαραμαγκά. Πάρκαρα στην αρχή του ουσιαστικά εκεί που έχει μια εκκλησία. Αν περπατήσεις την περίφραξη της εκκλησίας κατά μήκος, κάνει ένα στενεμα με ένα ποταμάκι και μετά βρίσκεσαι ουσιαστικά στο πίσω μέρος. Μιλάμε για τρελές Καβαντζες. Μου άρεσε σαφώς καλύτερα από το κλασσικό πάρκινγκ. Πήγα εκεί κατά τις 5. Περπάτησα λίγο μήπως και βρω κανέναν άλλο εκεί στα μονοπάτια και παίξει καμία φάση αλλά τίποτα. Τελικά τράβηξα μια μαλάκια στην απόλυτη ησυχία, σημάδεψα το μέρος και έφυγα. Έχει άνετο χώρο στάθμευσης και πολύ πιο διακριτικό. Ίσως αξίζει να επισκεφθούν όσοι θέλουν. Ακόμα και για βόλτα αξίζει.
Μιλάς για την ιστορική "Μονή Δαφνίου" ρεεεεε αθεόφοβοι!!!
Είναι ιστορικός χώρος, θα σας την πέσει η αρχαιολογική υπηρεσία :cheesy::cheesy::cheesy:
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
224
Like
437
Πόντοι
21
Μήπως πρέπει να βρούμε άλλες καβαντζες? Μετά την κοπή των δέντρων πρέπει να γίνουμε ορειβάτες να πηγαίνουμε στο βουνό γιατί χαμηλά φαίνονται τα πάντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom