Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Χαϊδάρι πήρα μια δόση και καλή ο τύπος πρέπει να είχε να χύσει καμία βδομάδα δεν πρόλαβα να το πάρω από πίσω τελείωσε γρήγορα ήταν σίγουρα πάντως 18 πόντους γιατί δεν με έπνιξε καθόλου
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Την Δευτέρα το πρωί μετά της 10 θα είμαι στο Χαϊδάρι να περιμένω στα σπιτάκια έτοιμος και στημένος οποίος έρθει θα αδειάσει όπου θέλει περιμένω συμμετοχή εδώ ποιοι θα έρθουν!!!!
 

Συνημμένα

  • 1708719303622.jpg
    1708719303622.jpg
    143,1 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: Doum

Raidgay

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
44
Like
14
Πόντοι
0
Κανείς για παραλία Φρεαττύδος στον Πειραιά;
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Χαϊδάρι δεν είχε και πολύ κίνηση η γνωστή που θέλουν να βρουν το μοντέλο να τους κάτσει λες και αυτή είναι ο Ντι Κάπριο και η άλλη που κάθονται στο αμάξι και βλέπουν βίντεο και την παίζουν μόνοι τους . Εγώ πάντως πήρα την δόση μου από 2 καυλωμένους και μπόλικο σπέρμα και η δύο αλλά το κωλαρακι μου έμεινε λυπημένο χωρίς κάτι να το ανοίξει κι άλλο
 

Συνημμένα

  • dMj3HhGs.jpeg
    dMj3HhGs.jpeg
    121,4 KB · Εμφανίσεις: 23

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Την Δευτέρα το πρωί μετά της 10 θα είμαι στο Χαϊδάρι να περιμένω στα σπιτάκια έτοιμος και στημένος οποίος έρθει θα αδειάσει όπου θέλει περιμένω συμμετοχή εδώ ποιοι θα έρθουν!!!!
Που ακριβως ειναι η πιατσα Χαϊδαρίου, και σε ποιο σημειο τα σπιτάκια???
 

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Τι ηλικίες μαζεύει στο Χαϊδάρι ρε παιδιά. Εγω χθες κατα τις 1 το μεσημέρι που περασα 5 αμαξια ειδα. Ενας κοιμοταν, ενας που καθαριζε το ταξι του και 3 αυτοκίνητα χωρις κανεναν μεσα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Τι ηλικίες μαζεύει στο Χαϊδάρι ρε παιδιά. Εγω χθες κατα τις 1 το μεσημέρι που περασα 5 αμαξια ειδα. Ενας κοιμοταν, ενας που καθαριζε το ταξι του και 3 αυτοκίνητα χωρις κανεναν μεσα.
Αυτοί που δεν ήταν μέσα ήταν στο δάσος και σίγουρα κάποιος στα τέσσερα πέρναγε καλά σαν εμένα το απόγευμα
 

agamemnonasss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ έχω πετύχει διάσημο ηθοποιό-μοντέλο-αθλητή-παρουσιαστή ο οποίος έχει δική του εκπομπή αυτή τη στιγμή στην τηλεόραση καθώς και δημοσιογράφο που έχει γυναίκα και παιδί ο οποίος είναι γνωστός για τα ομοφοβικά του παραληρήματα…

και εγώ έχω πετύχει γνωστό δημοσιογράφο, μάλλον τον ίδιο λέμε χαχα
 

agamemnonasss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέος στην παρέα και είμαι από Θεσσαλονίκη. Θα ήθελα εάν γνωρίζετε πού μπορώ να απευθυνθώ ώστε να μάθω μέρη και εκτός καταστημάτων όπου παίζουν φάσεις..
Στο μέγαρο μουσικής στο δρομακι πλαι στην παραλία και στα γήπεδα, ανάμεσα στα δέντρα γίνεται παιχνίδι, επίσης και στον οσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom