Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
η δροσερη ηδονη λοιπον λουζει ολη την αθηνα και ξυπναει τις πεποιθησεις και μαλιστα τις ατακτες ορεξεις των
αλοπρωσαλον φιλων μας...
θα ιθελα λοιπον σαν ρεπορτερ  να παραθεσο τισ πλιροφοριεσ μου οσον αναφορα τις gay πιατσες.. για τους  :effemine:
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
οπιος εχει ψωλαρα και θελει να τον μαλακισει ενα αγορι 23 ετων γλυκουλη ας στειλει.μονο για ψωλαραδες.
 

Thessman33

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,θεσσαλονικη που παιζει γνωριμια εξω για  :pipa1: :pipa2: :fuck1: :fuck1:
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
εκτος θεματος το thread του forum!! καμια πιατσα outdoor παιζει? αθηνα
 

amvrosios

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εκτος θεματος το thread του forum!! καμια πιατσα outdoor παιζει? αθηνα

Άλσος ιλισιων παίζει παιχνίδι. Από μεσημέρι και μετά, στην είσοδο από Ούλωφ Πάλμε απέναντι από την κεντρική πύλη της πανεπιστημιούπολης.
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Άλσος Ιλισίων που λες, τι φάση παίζει; Και πώς μπορώ να συμμετέχω σε μια τέτοια φάση; Τελείως άσχετος εδώ. Επίσης, σε ποιο σημείο του πάρκου γίνεται η δουλειά;
 

amvrosios

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μπαίνεις από την είσοδο που είναι στην Ούλωφ Πάλμε. Στείλε μου μήνυμα αν θες
 

married80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ στο άλσος Ιλισίων πηγαίνω κυριως μεσημερακι προς απογευμα. Δεν γινεται πανικος αλλα ειναι μια χαρα!
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Κι εγώ στο άλσος Ιλισίων πηγαίνω κυριως μεσημερακι προς απογευμα. Δεν γινεται πανικος αλλα ειναι μια χαρα!

Μπορείς να μου στείλεις πληροφορίες σε προσωπικό; Πού βρίσκεις και πώς; Χτες έκανα μια βόλτα αλλά δεν είδα τίποτα.
 

married80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείς να μου στείλεις πληροφορίες σε προσωπικό; Πού βρίσκεις και πώς; Χτες έκανα μια βόλτα αλλά δεν είδα τίποτα.
Επειδη προσπαθω να σου στειλω pm κ δεν τα καταφερνω, μπορεις να μου στειλεις εσυ κ να σου απαντήσω?
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Μπορείτε να ενημερώσετε και μένα?

Δυστυχώς ακόμα δεν έχει επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου να μου δώσει πληροφορίες. Κι εγώ δεν έχω βρει κάτι. Μέχρι τώρα έχω πάει  φορές μεσημεράκι, αλλά δεν είδα τίποτα. Ίσως γίνεται σε συγκεκριμένο σημείο η δουλειά. Ελπίζω κάποιος που ξέρει να επικοινωνήσει μαζί μου.
 

privedance

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς ακόμα δεν έχει επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου να μου δώσει πληροφορίες. Κι εγώ δεν έχω βρει κάτι. Μέχρι τώρα έχω πάει  φορές μεσημεράκι, αλλά δεν είδα τίποτα. Ίσως γίνεται σε συγκεκριμένο σημείο η δουλειά. Ελπίζω κάποιος που ξέρει να επικοινωνήσει μαζί μου.

Γνωρίζεις εσύ μήπως κανένα άλλο μέρος? Στείλε μου πμ να σου πω
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζεις εσύ μήπως κανένα άλλο μέρος? Στείλε μου πμ να σου πω

Όχι, δε γνωρίζω κάποιο μέρος, για αυτό ρωτάω εδώ. PM και να σου στείλω δε θα μπορείς να μου απαντήσεις ακόμα, γιατί δεν έχεις γράψει ακόμα 10 μηνύματα. Μπορούμε να μιλήσουμε αν θες μόλις ξεκλειδώσεις κι εσύ τα pm.
 

Mansave

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες γεια σας. Τελικά στην Ε.Ο. Αθηνών Λαμίας δεν παίζει καμια πιάτσα;
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Αν έχει σκοπό να πάει κανείς τις επόμενες μέρες Άλσος Ιλισίων ας μου στείλει ώρα και ακριβές μέρος μπας και γίνει τίποτα, γιατί όσες φορές έχω πάει δεν υπάρχει κανείς πέρα από άτομα που πάνε για τρέξιμο.
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
97
Like
218
Πόντοι
20
Εγώ πηγαίνω στο Άλσος Ιλισίων αλλά συνέχεια με κυνηγάνε κάποιοι κακάσχημοι να με γαμήσουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom