Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Κατι τελειωμενους εχει σε τετοια μερη. Γιατι δεν πατε Alexander sauna? Πολυ πιο ωραιο κοσμο, πολυ πιο ακινδυνο και πολυ πιο ανετο απο το να εισαι στις τουαλετες και στους θαμνους.
 

giannis2909

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα στον καζαντζακη και τα ειδα ολα. τι τερατα συχναζουν σ αυτα τα μερη ρε?
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
σε καποιους αρεσουν οι θαμνοι και το outside οπως εμενα
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΨΑΧΝΩ ΠΑΧΟΥΛΟΥΣ +100 κιλά

Γεια σας, είμαι 100% παθητικός 35χρ 187 85κ από Αθήνα. Έχω αρρενωπή εμφάνιση αλλά στο κρεβάτι είμαι 100% πούστρα. Μου
αρέσει να κάνω τσιμπούκια πιο πολύ, γλύφω αρχίδια τα πάντα όλα. Έχω αδυναμία μόνο σε παχουλούς άντρες +100
κιλά, ηλικίες 30-60. Έχω δικό μου χώρο, δεν είμαι επαγγελματίας. Το βίτσιο μου είναι να με χύνουν στα
μούτρα. Χύσια δεν πίνω για λόγους υγείας αλλά τα παίρνω στη μάπα. Αν είσαι παχουλός και γουστάρεις, έρχεσαι
σπίτι μου και αδειάζεις τα αρχίδια σου πάνω μου, με πίπα ή χωρίς, μπορώ μόνο να σε μαλακίσω. Έχω αδυναμία
σε ταξιτζήδες, γενικά οδηγούς και μόνο παχουλούς +100 κιλά. Δεν ψάχνω μεγάλους πούτσους, τους τρώω όλους μικρούς
και μεγάλους. Ψάχνω μόνο για χύσιμο στη μάπα μου, δεν ψάχνω γνωριμίες, κουβέντα και τέτοια. Έρχεσαι με χύνεις
και φεύγεις σαν άρχοντας.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ωραίος και μερακλής αλλα έπρεπε να μπει στις αγγελίες. Όχι στις πιάτσες.
:tn04:
 

kavliaris31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Νέος μέχρι 35 για δοκιμή? Είμαι st8 πρώτη φορα θα δοκιμάσω παιχνίδια
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω ώριμους γαμιάδες από 40 μέχρι 60 οπωσδήποτε εύσωμους με κοιλίτσα και αν γίνεται τριχωτούς.
Είμαι 35χρ αρρενωπός μόνο παθητικός.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Ψάχνω ώριμους γαμιάδες από 40 μέχρι 60 οπωσδήποτε εύσωμους με κοιλίτσα και αν γίνεται τριχωτούς.
Είμαι 35χρ αρρενωπός μόνο παθητικός.
Γιατι δεν ψαχνεις στο planet romeo η στο Grindr? Εκει εχει πιο πολλους και σιγουρα θα βρεις αυτο που ψαχνεις
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω ώριμους γαμιάδες από 40 μέχρι 60 οπωσδήποτε εύσωμους με κοιλίτσα και αν γίνεται τριχωτούς.
Είμαι 35χρ αρρενωπός μόνο παθητικός. Έχω αδυναμία σε άντρες που βρίζουν, ξεφτιλίζουν, ταξιτζήδες,
οδηγούς κλπ. Τους τρώω όλους μικρούς, μεγάλους πούτσους δεν έχω πρόβλημα.
 

BtmBoy27

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Μετά τις 9 απόψε θα πάω Λεωφόρο Αθηνών στο πάρκινγκ, όσοι πιστοί προσέλθετε στα σκαλάκια  :fuck2:  :pipa3:
 

Hard-Candy

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καμία πιάτσα Θεσσαλονίκη με φορτηγατζίδες που να γίνεται φάση;
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
κανεις για outdoor cruising πριν χειμωνιασει? κανα παρκο-πλατεια-τουαλετες?
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
υπαρχει τελικα καπιο μερος στην αθηνα οπου να παιζουν αντρες οριμοι που τους αρεσει να δινουν πιπα σε αγορακια?αν καπιος το εχει μεγαλο και θελει ενα αγορι να του το δωσει ας στειλει μηνημα.
 

Teoutsos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Είμα st8 πρώτη φορα θα δοκιμάσω παιχνίδια αλλα γουστάρω πολύ Ειμαι 29 Ψαχνω κάποιον λίγο μεγαλύτερο σε ηλικία κατα προτιμηση .μένω αθηνα.
 

Pathitikos$$Ss

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση που εχω κανει για παιχνιδι με νταλικεριδες επι της Εθνικης Οδου Αθηνων-Λαμιας και αντιστροφα δεν μου απσντησε κανεις...!
Παιζει καποιο σημειο?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Στην Κακιά Σκάλα παίζουν γκειλίκια μου έλεγε ένας δροσερός που τα λέμε λίγο. Αθηνών Κορινθου. Πέτυχε φάση σε parking. Πήγε για κατούρημα και πέτυχε Βούλγαρο που ξεκουραζόταν.
:zombie: :zombie:

 

johnnakis94

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μέρη στη Θεσσαλονίκη που παίζονται φάσεις γενικά αλλά και με νταλικέρηδες θα ήθελα να μάθω που.. Όποιος ξέρει ας πει..
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
225
Like
60
Πόντοι
1
Η Αθήνα έχει πολλές επιλογές και διαφορετικές μεταξύ τους. Η Θεσσαλονίκη -όπως και όλη η υπόλοιπη επαρχία- είναι ομοφοβική, σε μεγάλο βαθμό κατά την γνώμη μου. Γνωριμίες σε εξωτερικούς χώρους μπορούν πάντα να γίνουν, όμως θα έχουν τον χαρακτήρα του τυχαίου. Ακόμα κι αν σου πουν ότι στο φ-χ-ψ σημείο της Θεσσαλονίκης γίνονται γνωριμίες, θα πας; Στην Νέα Παραλία ας πούμε το βράδυ, ποιός θα πάει; Πώς ξέρεις ότι εκεί δεν θα έχει και άλλο κόσμο και μπορεί να εκτεθείς, ενώ δεν το θέλεις, σε γνωστούς ή γνωστούς γνωστών; Εδώ μέσα στο πανεπιστήμιο, που -υποτίθεται- τα νέα μυαλά είναι πιο προχωρημένα και, τα αγόρια, ούτε μεταξύ μας δεν κοιτιόμαστε. Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα στην Θεσσαλονίκη. Και το να επιθυμεί κανείς να μην ξέρουν για τις επιλογές του, είναι διασφάλιση της προσωπικής του ζωής και της προσωπικότητάς του. Όσοι είστε Αθήνα είστε αρκετά τυχεροί στον τομέα αυτόν, αν και σίγουρα κι εκεί θα δεις τα όργια. Από ένα σημείο και μετά, είναι ζήτημα επιπέδου του καθενός. Όσες επιλογές και να υπάρχουν. Για εμένα, θα έπρεπε να υπάρχει ένα ζεστό και φιλικό καφέ, στην Θεσσαλονίκη, που έχει τόσο φοιτητόκοσμο και όχι μαγαζιά του τύπου gay friendly ή mixed. Τι θα πει gay friendly; Δηλαδή σε ρωτάνε στην είσοδο αν είσαι gay; Ή μήπως όλα τα υπόλοιπα καφέ δεν είναι mixed; Όταν πας κάπου και θέλεις να γνωρίσεις κάποιον, πώς να το εκδηλώσεις όταν πιο πέρα κάθεται μια γνωστή ή ένας γνωστός και αύριο θα το ξέρουν κι οι πέτρες; Και κανείς να μην το μάθει, εσύ θα νιώθεις άσχημα. Δεν είναι σοβαρα πράγματα αυτά.
κανε tinder μπορει να βρεις καποιον.εφαρμογη γνωριμιων ειναι για κινητο ειναι.βαζεις και την αποσταση του ποσο μακρια θες να ειναι ο αλλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom