Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bi45bear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Στη λεωφόρο Αθηνών η κίνηση έχει κόψει πλέον.
Παλαιότερα υπήρχε κίνηση στην οδό μητροδώρου, τώρα όμως είναι νεκρή.

Στην περιοχή του σκλαβενίτη (πρώην καρφούρ) υπάρχει ακόμη λίγη κίνηση.
Κατά καιρούς μπορείς να βρεις πρόθυμους φορτηγατζήδες/νταλικέρηδες
που είναι αραγμένοι στην περιοχή (αλλά και πάνω στην Αθηνών, σε διάφορα σημεία),
λίγα πράγματα όμως.

Για τους λάτρεις των τραβεστί ωστόσο, υπάρχει πιάτσα στην περιοχή (όχι όπως παλιά όμως).
Τις προάλλες περάσαμε με ένα φίλο από την περιοχή και πετύχαμε 3-4 τραβέλια
που κάνανε πιάτσα στο σημείο...

Eγω είχα παρκάρει παρακάτω απο το σκλαβενιτη το χειμωνα για μια δουλειά.Οταν το βραδυ πηρα να παρω ταμάξι δεν επαιρνε μπροςεμεινε απο μπαταρία.Εβρεχε,δεν είχα μανάδες στο κινητο,ηταν αργά, ολα μαζί, ταξι δεν εβρισκα.. όλα τα καλα μαζί..Εκανα οτοστοπ κ κάποια στιγμη σταμάτησε ενα αμάξι. Ηταν ενα γυρω στα 35-40, ειχε καλωδια για φορτιση μπαταριας και τη στιγμη που παει να ανοιξει το πορτμπαγκαζ να τα βγαλει,δυναμωνει η καταιγιδα πολυ,κλεινω καπω και μπαινει μες ταμαξι μου, εν τω μεταξυ, μουσκεμα γιναμε εντελως.και περιμενουμε μας κ σταματησει η καταιγιδα. Μου πιανει κουβεντα μιλαμε χαλαρα,  πηγε την κουβεντα σε καβλες κ γαμισια οτι λειπει η δικια του κτλ και κατευθυνοταν να παει στο adult theater να βαρεσει μαλακια.Καβλωσα τρελα, δεν ξερω επαθα  κατι σαν να με περνα ηλεκτρικο ρευμα. αναβει το φως σταμαξι να βρει τον αναπτηρα του, το ματι του ενος κλεφτα στην πουτσα του αλλου για δευτερολεπτα, σβηνει το φως. μου λεει καβλωσες κιεσυ ε?  φυσικο ειναι του λεω μαυτα που λεμε. με χουφτωνει.. τον χουφτωνω πετρα ηταν. βαρεσαμε τρελ μαλακια, βαλαμε καποτες μην τα κανουμε λιμπα κιεπεσε τρελη πιπα. δεν μουχει ξανατυχει ετσι. μετα απο καμια ωρα σταματησε καπως η καταιγιδα, φορτισε τη μπαταρια του αμαξιου μου, μουδωσε τηλ. φυγαμε. μετα τον πηρα ενα τηλ μετα απο καμια βδομαδα. με ειχε καβλωσει η φαση. βρεθηκαμε δυο φορες.. μετα εφυγε σαλονικη και που και που μιλαμε στο τηλ. Απο περιεργεια ξαναπερασα μερικες φορες απο το σημειο,, ειχε ενα δυο αμαξια, μαλλον γαμιονταν μεσα αργα.Στη μητροδωρου πηγα μια φορα, δεν ειχε κανενα, αλλα ειχα καβλες και τον πεταξα βραδυ και χαλαρωσα.
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
εγω καυλωσα και μονο που διαβασα την ιστορια :cum: :wanker: :pipa2:
 

epivitoras00

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ήμουν πλατεία ομονοιας στα χοντος σάββατο βράδυ κατα τις 2 και περίμενα έναν φίλο μου....με βλέπει ένας παππούς και άρχισε να με κοζάρει τρελά. Έιχε κάτσει κάνα πεντάλεπτο και με κοίταζε απροκάλυπτα (τον έβλεπα με την άκρη του ματίου μου) Μέτα έκανε τον κύκλο τις πλατείας, και ξαναπέρασε από μπροστά μου και χαμογέλασε και κοίταξε τον πούτσο μου, όποτε φαντάζομαι και στην πλατεία ομόνοιας γίνετε φάση
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τύπε στην Ομόνοια και στα πίσω στενά, (Κοτοπούλη, Ξούθου κτλ) δεν γίνονται τέτοια πράγματα.
Είναι σοβαρή η πλατεία εκεί.
:zombie: :zombie:
 

efi80

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
0
Ναι, υπάρχει κίνηση στην περιοχή της Ομόνοιας (κυρίως έξω από τα Hondos και τον Γρηγόρη αλλά και σε παρακείμενες καφετέριες-καφενεία) και όχι μόνο τις βραδινές ώρες αλλά και τις απογευματινές ακόμα και τις μεσημεριανές.
Στην Ομόνοια βρίσκεις κυρίως μεσόκοπους και παππούδες. Ο εν λόγω παππούς που πέτυχες ήταν κατά πάσα πιθανότητα παθητικός.

Το κακό είναι ότι στην περιοχή υπάρχουν και πολλοί επαγγελματίες αλλοδαποί που αποτελούν σταθερή πελατεία για τους ηλικιωμένους.


Παιδια ήμουν πλατεία ομονοιας στα χοντος σάββατο βράδυ κατα τις 2 και περίμενα έναν φίλο μου....με βλέπει ένας παππούς και άρχισε να με κοζάρει τρελά. Έιχε κάτσει κάνα πεντάλεπτο και με κοίταζε απροκάλυπτα (τον έβλεπα με την άκρη του ματίου μου) Μέτα έκανε τον κύκλο τις πλατείας, και ξαναπέρασε από μπροστά μου και χαμογέλασε και κοίταξε τον πούτσο μου, όποτε φαντάζομαι και στην πλατεία ομόνοιας γίνετε φάση
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
97
Like
218
Πόντοι
20
Χαιδάρι στο parking είναι καλά :) Πήγα τις προάλλες και πέτυχα καλό σκηνικό :)
 

kk_athens

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος είχε γράψει μερικές σελίδες πιο πίσω για το άλσος ιλισιων που είναι στην Ούλωφ Πάλμε, οποτε είπα να το επισκεφτώ μιας και είναι κοντά μου. Έχω πάει 3 φορές ως τώρα κατά τις 9-10 το βράδυ και όντως γίνονται φάσεις. Την πρώτη φορά είχα πετύχει ένα τύπο να πιπωνει έναν άλλο και τις άλλες 2 βρήκα κι εγώ κάποιους. Απ’ ότι κατάλαβα έχει κίνηση γενικά το μέρος.
Και στην πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου πάντως έχω πετύχει κίνηση. Την ώρα που νυχτώνει γύρω από το γήπεδο που τρέχουν.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.407
Πόντοι
24.596
Παιδια ήμουν πλατεία ομονοιας στα χοντος σάββατο βράδυ κατα τις 2 και περίμενα έναν φίλο μου....με βλέπει ένας παππούς και άρχισε να με κοζάρει τρελά. Έιχε κάτσει κάνα πεντάλεπτο και με κοίταζε απροκάλυπτα (τον έβλεπα με την άκρη του ματίου μου) Μέτα έκανε τον κύκλο τις πλατείας, και ξαναπέρασε από μπροστά μου και χαμογέλασε και κοίταξε τον πούτσο μου, όποτε φαντάζομαι και στην πλατεία ομόνοιας γίνετε φάση
:coffee:
 

goukou

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καβάλα - Κομοτηνή - Ξάνθη - Αλεξανδρούπολη? Ξέρει κάνεις τίποτα?
 

sailorman69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
96
Like
44
Πόντοι
0
Για εμάς που ψηνόμαστε στην Αθήνα έχει μείνει τίποτα στις πιάτσες να μας δροσίσει το παπάρι μας???
 

BtmBoy27

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Μην ψάχνεις άλλο, εδώ είμαστε!!  :happy: :fuck2:
 

geo777

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους. καμια πληροφορια για λουτρα θερμοπυλων? τι φαση παιζει? ευχαριστω
 

daddypiraeus

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Παίδες στον Πειραιά παίζει τίποτα άλλο εκτός από τις τουαλέτες στον ΗΣΑΠ? Πολύ νέκρα έχει πέσει εκεί. Μια φορά έχω πετύχει φάση εκεί κι αυτό μεσημεράκι. Άντε, για ξεκουβαλάτε προς τα εκεί να γίνει παιχνίδι...  :grin:
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
εχω παει στις τουαλετες ΗΣΑΠ στον πειραια 4-5 φορες μεσημερι και δεν παιζει απολυτως τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom