Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Παιδια να ρωτησω κατι. Που είναι καλυτερα? Στο ζαππειο ή στο πεδιον του αρεως? Αυτά τα δυο ξερω. Που εχει περισσοτερο κοσμο?
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Για να ταΐσεις πάπιες;
Πες μου κατι. Γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλανε ειρωνικα στα σχολια και εχουν αυτο εξυπνακιστικο υφος που εχουν οι γκομενες? Εσυ νομιζεις οτι ηταν εξυπνο να πεταξεις τις "παπιες" σε ενα θεμα που λεγεται "Gay πιατσες"? Ή δεν εχεις χιουμορ ή εισαι οντως χαζος.

Παμε παρακατω. Οποιος θελει ας απαντησει. Θελω να παω για την εμπειρια αλλα δεν ξερω που. Εχω ακουσει κιολας οτι ειναι επικυνδυνα. Επισης δεν ξερω και τι ωρες να παω
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Πες μου κατι. Γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα μιλανε ειρωνικα στα σχολια και εχουν αυτο εξυπνακιστικο υφος που εχουν οι γκομενες? Εσυ νομιζεις οτι ηταν εξυπνο να πεταξεις τις "παπιες" σε ενα θεμα που λεγεται "Gay πιατσες"? Ή δεν εχεις χιουμορ ή εισαι οντως χαζος.

Παμε παρακατω. Οποιος θελει ας απαντησει. Θελω να παω για την εμπειρια αλλα δεν ξερω που. Εχω ακουσει κιολας οτι ειναι επικυνδυνα. Επισης δεν ξερω και τι ωρες να παω
Για να κάνεις τι ρε τύπε εκεί που θα πας;Να αρμέξεις πούτσες;Να σου κάνουν τον κώλο φινιστρίνι;Τι;
Για αυτό πρέπει να διευκρινήσεις .
Χιούμορ έχω,εσύ δεν το πιάνεις.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Για να κάνεις τι ρε τύπε εκεί που θα πας;Να αρμέξεις πούτσες;Να σου κάνουν τον κώλο φινιστρίνι;Τι;
Για αυτό πρέπει να διευκρινήσεις .
Χιούμορ έχω,εσύ δεν το πιάνεις.

Εεεε αυτο σου λεει ο ανθρωπος βρε  παλικάρι!
Στο θρεντ με ονομα "Gay Πιατσες" τι διαολο να θελει να παει να κανει εκει στην ερημια? ....να μαζεψει χορτα?
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Για να κάνεις τι ρε τύπε εκεί που θα πας;Να αρμέξεις πούτσες;Να σου κάνουν τον κώλο φινιστρίνι;Τι;
Για αυτό πρέπει να διευκρινήσεις .
Χιούμορ έχω,εσύ δεν το πιάνεις.

Να κανω σεξ. Ειτε ενεργητικο ειτε παθητικο ειτε για να παρω ματι. Γενικα να δω τι παιζει ετσι για την εμπειρια.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Είναι Σαρακοστή,δεν κάνει!!!



:grin: :2funny: :2funny:
Είδες που απάντησε ο τυπάκος 12345 τι θέλει να κάνει;

Α. Είμαι αμαρτωλή το παραδέχομαι!!

Β. Εμ, αναγκαστικε να το κανει λιανα για αυτούς που δεν τα πιάνουν με την πρώτη!
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Εν τω μεταξυ εχετε κανει τοσα σχολια και ακομα να απαντησει καποιος στο ερωτημα μου. Απορω που βρισκετε την ορεξη. Και αυτο γινεται σε ολα τα θεματα που διαβαζω εδω στο forum. Ειρωνια, κακια, και ηληθιοτητα. Προφανως οι περισσοτεροι απο εσας δεν εχετε με τι να ασχοληθειτε και λετε να κοροιδεψετε τον κοσμο. Δεν βρισκω αλλη εξηγηση. Λιγοι ειναι αυτοι που τους ρωτας και σου απαντανε αμεσα. Πραγματικα, το 99% των θεματων στο forum δειχνει οτι τα ατομα εδω μεσα ειναι το λιγοτερα τραγικα. Ηθελα να ξερα οι διαχειριστες γιατι δεν ελεγχουν τα σχολια

Καλη συνεχεια
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ego pantos an thelei kapoios poustrakos na m  kanei mia pipa kai na ton xusw alla na mou dwsei xrimata na kerasei diladi gamhsi se studio pou thelo oposdipote.....tote na mou steilei eimai dektos!Eimai neos.emfanisimo wraio gymnasmeno paidi kai panw ap ola pentakatharos skliros kariolis.....kai kavli arketa kalo
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
ego pantos an thelei kapoios poustrakos na m  kanei mia pipa kai na ton xusw alla na mou dwsei xrimata na kerasei diladi gamhsi se studio pou thelo oposdipote.....tote na mou steilei eimai dektos!Eimai neos.emfanisimo wraio gymnasmeno paidi kai panw ap ola pentakatharos skliros kariolis.....kai kavli arketa kalo
Πακιστανός;
 

NelinhaCROSS

Cross
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
168
Πόντοι
0
Εν τω μεταξυ εχετε κανει τοσα σχολια και ακομα να απαντησει καποιος στο ερωτημα μου. Απορω που βρισκετε την ορεξη. Και αυτο γινεται σε ολα τα θεματα που διαβαζω εδω στο forum. Ειρωνια, κακια, και ηληθιοτητα. Προφανως οι περισσοτεροι απο εσας δεν εχετε με τι να ασχοληθειτε και λετε να κοροιδεψετε τον κοσμο. Δεν βρισκω αλλη εξηγηση. Λιγοι ειναι αυτοι που τους ρωτας και σου απαντανε αμεσα. Πραγματικα, το 99% των θεματων στο forum δειχνει οτι τα ατομα εδω μεσα ειναι το λιγοτερα τραγικα. Ηθελα να ξερα οι διαχειριστες γιατι δεν ελεγχουν τα σχολια

Καλη συνεχεια

Γιατι δεν πας σε κανενα τσοντοσινεμα που ειναι πιο σιγουρο οτι θα βρεις κατι και ψαχνεσαι σε πιατσες?
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710

antrakos36

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες..πρωτη φορα εδω..νεος!!γουσταρω που κ που να σπρωχνω κανενα πουστακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom