Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στην Ε.Ο εκτός απο βορεια...στις παρκιδες κοντά στη Θεσσαλονίκη (διόδια Μαλγαρων) παίζει τίποτα αλλου;  Στις Θερμοπύλες στα λουτρά έχει ακόμα κίνηση;
 

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πηγαίνω στο Άλσος Ιλισίων αλλά συνέχεια με κυνηγάνε κάποιοι κακάσχημοι να με γαμήσουν...

Θες να μου στείλεις εδώ ή σε προσωπικό τι ώρες πηγαίνεις και σε ποιο σημείο ακριβώς; Εγώ δε βλέπω να κυκλοφορεί τίποτα.
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
τωρα που καλοκαιριάζει σε κανα άλσος να πάμε καμια βολτούλα με τα εσωρουχα μας? προτιμώ πολύ μεγάλες ηλικίες
:tits2: :pipa2:
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
ας βρουμε εμεις μια πλατεια-αλσος να κανουμε φαση και οποιος θελει ερχεται.. σε οσα εχουν αναφερθει εχω περασει και δεν εχω βρει τιποτα, πεδιον του αρεως, τουαλετες ησαπ πειραια κτλ
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
56
Like
62
Πόντοι
0
Εγώ πιστεύω είναι καλύτερο να δώσεις 5-7 γιουρο και να πας σε ένα τσοντοσινεμα ειναι πολλά τα  +
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
PARKING PLAZ YABANAKI VARKIZAAAAAAAA
ΠΙΠΟΥΛΕΣ Κ ΑΛΛΑ ......
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
;-)))
 

ksiris24

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2016
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
εγώ πάντως πριν κάνα τρίμηνο πήγα στην καβάλας πίσω  από το Σκλαβενίτη και με πιπωσε ένα θηλυπρεπή αγόρι και ο μαλάκας έχασα το τηλ του..έχω πάει άλλες τέσσερις πέντε φορές μόνο βόλτες κάνουν  με το αυτοκίνητο
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
εγώ πάντως πριν κάνα τρίμηνο πήγα στην καβάλας πίσω  από το Σκλαβενίτη και με πιπωσε ένα θηλυπρεπή αγόρι και ο μαλάκας έχασα το τηλ του..έχω πάει άλλες τέσσερις πέντε φορές μόνο βόλτες κάνουν  με το αυτοκίνητο

πες μας δυο λογια πως πεχτηκε η φαση.

ηταν πεζος?
ηταν απογευμα,ηταν πισσα σκοταδι?
πως τον προσεγγισες?
 

ksiris24

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2016
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
και οι δύο με αμάξι ήμασταν ήταν 9 ώρα σκοτάδι σταμάτησα δίπλα του και μιλήσαμε λίγο από τα αυτοκίνητα στη αρχή το πέρασα για κορίτσι με κουρεμένο κοντό και έτσι έσπασε ο πάγος αράξαμε τα αμάξια κατέβηκα και πήγα στο δικό του,
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
διερχομενοι απο βαρης κορωπιου παραλιακη μια σταση βαρκιζα στα παρκιν να σας ξαλαφρωσο..... :)
ταξι φοργητα λεωφορεια κτλ ....
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
και οι δύο με αμάξι ήμασταν ήταν 9 ώρα σκοτάδι σταμάτησα δίπλα του και μιλήσαμε λίγο από τα αυτοκίνητα στη αρχή το πέρασα για κορίτσι με κουρεμένο κοντό και έτσι έσπασε ο πάγος αράξαμε τα αμάξια κατέβηκα και πήγα στο δικό του,

πολυ καλα,ενδιαφερον.
 

lar3

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζετε πιάτσες στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά;
 

pansexual

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
27
Like
13
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους καβλαιρηδες..εχουμε καποια ενημερωση για πιατσες στο κεντρο της Αθηνας και ειδικα Ζαππειο και Πεδιο?
 

BickyCross

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ειμαι κρος,μεγαλουτσικη μεν,αλλα σχετικα καλη δε νομίζω. Δυστυχώς δεν οδηγω για να πάω σε κάποιο μερος για φάσεις. Ειμαι ΜΟΝΟ παθητική. Εχω φίλο που θέλει να με παει καπου να με γαμησουν διαφοροι,ξερει κανεις που μπορουμε να πάμε? Ευχαριστώ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα. Ειμαι κρος,μεγαλουτσικη μεν,αλλα σχετικα καλη δε νομίζω. Δυστυχώς δεν οδηγω για να πάω σε κάποιο μερος για φάσεις. Ειμαι ΜΟΝΟ παθητική. Εχω φίλο που θέλει να με παει καπου να με γαμησουν διαφοροι,ξερει κανεις που μπορουμε να πάμε? Ευχαριστώ.

Τύπισσα βίκυ τώρα που καλοκαιριάζει πιάστε τις παραλίες γυμνιστών και όλο και κάτι θα γίνει.
 

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή με ρωτήσατε με p.m.Στην Ε.Ο από Θεσσαλονίκη προς Κατερίνη στο 3ο parking  στη σειρά (το μεγάλο με τα δεντρα) από νωρίς το απόγευμα μέχρι το βράδυ έχει ψωνηστηρι και παιχνίδι...(εννοείται ότι δεν είναι στανταρ) αντίστοιχα και στο απέναντι στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη!
 

Pathitikos$$Ss

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Στην Αθηνα καποιο σημειο να βρω νταλικερη και μονο υπαρχει? Αλλα διαπιστωμενα σημειο για τετοια φαση...δηλαδη να πανε και οι νταλικερηδες με αυτη την προοπτικη για ψαχτηρι εκει περα...οχι να μου πειτε σημειο που πανε οι ανθρωποι για να ξεκουραστουν και εγω θα τους περιτρυγυριζω και θα με κοιτανε με μισο ματι...
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
Είχα μια ελπίδα να παίζουν φάσεις στο άλσος Συγγρού στην Λ. Κηφισίας (Μαρούσι-Κηφισιά) αλλά δυστυχώς δεν έχω πετύχει κάτι ακόμα. Μόνο σε κάποια κρυφά σημεία μερικά προφυλακτικά...
 

bi45bear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Είχα μια ελπίδα να παίζουν φάσεις στο άλσος Συγγρού στην Λ. Κηφισίας (Μαρούσι-Κηφισιά) αλλά δυστυχώς δεν έχω πετύχει κάτι ακόμα. Μόνο σε κάποια κρυφά σημεία μερικά προφυλακτικά...
Είχα μια ελπίδα να παίζουν φάσεις στο άλσος Συγγρού στην Λ. Κηφισίας (Μαρούσι-Κηφισιά) αλλά δυστυχώς δεν έχω πετύχει κάτι ακόμα. Μόνο σε κάποια κρυφά σημεία μερικά προφυλακτικά...
[/q
Είχα μια ελπίδα να παίζουν φάσεις στο άλσος Συγγρού στην Λ. Κηφισίας (Μαρούσι-Κηφισιά) αλλά δυστυχώς δεν έχω πετύχει κάτι ακόμα. Μόνο σε κάποια κρυφά σημεία μερικά προφυλακτικά...
Εχω ακουσει για ψωνιστηρι σε τουαλετες της εθνικη οδου Αθηνων-Λαμιας και Ιωνιας οδου.Δεν ειμαι σιγουρος ομως οποιος ξερει κατι πιο συγκεκριμενο ας πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom