Νέα

Γαμώντας ΑΚΑΠΟΤΑ τον κώλο γκόμενας μας κινδυνεύουμε από ασθένειες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυπε πας για ακα και με το μιλφονι :think:

ναι , για αυτο ρωταω (την εχω πεισει)
αλλα σοβαρη απαντηση δεν λαμβανω τυπε


Υποσημειωση, το μιλφονι ειναι 48.....(οχι 45)...γραψτε λαθος


ΥΓ.....ασε που η γκομενα μου εχει κολλητη γιατρο δερματολογο και της κανει με Laser τις μουνοτριχες και την κολοτρυπιδα και ειναι τρελλα να την γαμας και να την γλειφεις....οποτε δεν γινεται να μην την ξεκολιαζω. Θελω ομως να ξερω τι κινδυνους ενεχει
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
:s&m_3:
ναι , για αυτο ρωταω (την εχω πεισει)
αλλα σοβαρη απαντηση δεν λαμβανω τυπε


Υποσημειωση, το μιλφονι ειναι 48.....(οχι 45)...γραψτε λαθος
ρε αγορι πολλοι απηντησαν σοβαρα.αν δεν τις παρεις απο το χερι να πας στο Συγγρος για εξετασεις πως μπορεις να αποκλεισεις οτιδηποτε;και περα απο τα αφροδισια παιζουν και οι μικρομολυνσεις που για αυτες νομιζω δεν σε καλυπτει κατι.πρεπει να παρεις και ενα ρισκο.
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140
τυπε εχει παιξει κανα τετοιο σκηνικο?για πες..

Ναι μου έχει τύχει με κοπέλα που είχα πριν χρόνια . Όταν μετά της είπα ότι χθες έφαγε φακές έμεινε κόκκαλο . Αυτή νόμιζε ότι μύριζε το στόμα της . Που να ξερε ότι βγήκε βόλτα η φακή από την κωλοτρυπιδα .
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
:s&m_3:ρε αγορι πολλοι απηντησαν σοβαρα.αν δεν τις παρεις απο το χερι να πας στο Συγγρος για εξετασεις πως μπορεις να αποκλεισεις οτιδηποτε;και περα απο τα αφροδισια παιζουν και οι μικρομολυνσεις που για αυτες νομιζω δεν σε καλυπτει κατι.πρεπει να παρεις και ενα ρισκο.

Μαν, εγω ΚΥΡΙΩΣ μιλαω για τις μολυνσεις λογω περιοχης.

Για τις αλλες ασθενεις μπορε να τις κολλησεις και απο το ακαποτο γαμησι μουνιου.


Ας το θεσω ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΑΚ ρε τυποι:

Τι μπορει να κολλησεις γαμωντας ακαποτα κολο της γκομενας μας που δεν μπορει να κολλησεις γαμωντας ακαποτα το μουνι της??

Προφανως εννοειται οτι γαμαω ακαποτα και την μουναρα της.


Για να σας δω τωρα μαγκες!
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
ρε η ερωτηση του τυπου ειναι σοβαρη, γιατι τη γαμησατε?

φιλος μου γιατρος που το εχει ασκησει το κωλογαμησι πολυ, μου εχει πει οτι η προστατιτιδα ειναι σιγουρη

εκτος του ιατρικου, λογικο δεν ειναι οτι αφου το κωλογαμησι δεν ειναι φυσιολογικοι θα πρεπει να το αντιμετωπιζουμε και αναλογα?

θελω να πω (εχω υποκυψει με γκομενα και τη κωλογαμουσα χωρις.... :headbang:) οτι το σωστο ειναι με την καποτα μας

τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι μαλακιες και ενεργειες της καβλας


  Οχι μωρε, απλα αν συμβαινει στα αληθεια, ο τυπος εχει κατουρηθει απο τη χαρα του που γαμαει γκομενα και δη απο το κωλο και θελει να το βροντοφωναξει μεχρι και στο ιντερνετ....αγαμητος ειναι...τι δεν καταλαβαινεις?
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.107
Like
2.930
Πόντοι
506
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:
ναι
και να ξερεις οτι η Ηπατιτιδα Β μπορει να εμφανισει συμπτωματα 20-30 χρονια μετα, οταν θα εξελιχθει σε καρκινο του υπατος και τοτε θα ειναι αργα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
ναι , για αυτο ρωταω (την εχω πεισει)
αλλα σοβαρη απαντηση δεν λαμβανω τυπε


Υποσημειωση, το μιλφονι ειναι 48.....(οχι 45)...γραψτε λαθος


ΥΓ.....ασε που η γκομενα μου εχει κολλητη γιατρο δερματολογο και της κανει με Laser τις μουνοτριχες και την κολοτρυπιδα και ειναι τρελλα να την γαμας και να την γλειφεις....οποτε δεν γινεται να μην την ξεκολιαζω. Θελω ομως να ξερω τι κινδυνους ενεχει

674px-Coral_009.jpg
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ναι
και να ξερεις οτι η Ηπατιτιδα Β μπορει να εμφανισει συμπτωματα 20-30 χρονια μετα, οταν θα εξελιχθει σε καρκινο του υπατος και τοτε θα ειναι αργα
Αυτο που ειπες ισχυει για την κιρρωση τυπε η ηπατιτιδα εμφανιζει παρα πολλη ποιο γρηγορα συμπτωματα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Μαν, εγω ΚΥΡΙΩΣ μιλαω για τις μολυνσεις λογω περιοχης.

Για τις αλλες ασθενεις μπορε να τις κολλησεις και απο το ακαποτο γαμησι μουνιου.


Ας το θεσω ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΑΚ ρε τυποι:

Τι μπορει να κολλησεις γαμωντας ακαποτα κολο της γκομενας μας που δεν μπορει να κολλησεις γαμωντας ακαποτα το μουνι της??

Προφανως εννοειται οτι γαμαω ακαποτα και την μουναρα της.


Για να σας δω τωρα μαγκες!
Καταρχην οτι μπαινει στον κωλο δε μπαινει ΠΟΤΕ στο μουνι και επειτα ειπαμε αν ειναι καθαρες και οι 2 που μονο με εξετασεις το επιβεβαιωνεις αυτο μονο καποια μολυνση απο τα βακτηρια του εντερου παιζει τιποτα αλλο
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.568
Κριτικές
12
Like
6.420
Πόντοι
2.646
τυπε,μη μασας.γαμα σα να μην υπαρχει αυριο,μεχρι να βγει μερεντα.οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καταρχην οτι μπαινει στον κωλο δε μπαινει ΠΟΤΕ στο μουνι και επειτα ειπαμε αν ειναι καθαρες και οι 2 που μονο με εξετασεις το επιβεβαιωνεις αυτο μονο καποια μολυνση απο τα βακτηρια του εντερου παιζει τιποτα αλλο


οπως????
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Εγω θα σου λεγα να πας για εξετασεις..
ΚΑΙ σπερματος...
Σου μιλω εκ προσωπικης πειρας..
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
  Οχι μωρε, απλα αν συμβαινει στα αληθεια, ο τυπος εχει κατουρηθει απο τη χαρα του που γαμαει γκομενα και δη απο το κωλο και θελει να το βροντοφωναξει μεχρι και στο ιντερνετ....αγαμητοςΛΕΒΕΝΤΟΜΑΛΑΚΑΣ ειναι...τι δεν καταλαβαινεις?


Πολύ καλύτερα τώρα.  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom