Νέα

Γαμώντας ΑΚΑΠΟΤΑ τον κώλο γκόμενας μας κινδυνεύουμε από ασθένειες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Εδώ και δύο χρόνια έχει κυκλοφορήσει ένα φάρμακο που την αντιμετωπίζει πλήρως.
Το πρόβλημα είναι ότι,με μια μικρή αναζήτηση,κοστίζει σήμερα γύρω στις 17.000 ευρώ η συσκευασία με τα 28 δισκία.
Και χρειάζεται 1 χάπι τη μέρα για 2-3 μήνες.
Οπότε μπορεί να φτάσει κ τις 50.000 ευρώ..

Υ.Γ Συλλυπητήρια για τον πατέρα σου φίλε μου.
Κλασικα γαμημενες φαρμακοβιομηχανιες πανακριβα φαρμακα μονο για προνομιουχους.

Ευχαριστω να σαι καλα μαν
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.649
Κριτικές
61
Like
39.936
Πόντοι
22.785
τυπε εχουμε συναποφασισει οτι περιλαμβανει και κρεμπιεδες σε κωλοτρυπιδι και λαρρυγι.οποτε μπορεις κανε καμια περιγραφη :hi:.αφου η τυπισσα ειναι γκομενα σου πηγαιντε μαζι Συγγρος και καντε εξετασεις για τα παντα.και συνεχισε να της κρεμπεδιαζεις το κωλι non stop :rockon: :rockon:
..........

.......... 37 ,5 χρόνια ξέφρενου ass-CREAMPIE................
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
ο μεγαλύτερος κίνδυνος που διατρέχουμε είναι να μείνει έγγυος και να βγάλει το γνωστό...''κωλόπαιδο''.

Σημείωση: Μήπως θυμάται κανείς το νήμα που είχε γράψει ένας καούγκαλος εδώ μέσα για τη γκόμενά του που πήρε από τον κώλο και νόμιζε ότι έμεινε έγγυος κλπ.; ; ; Είχε πέσει τρελό γέλιο με το συγκεκριμένο.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:
Και τσιγαρο ακαποτο αν κανεις....ολο και κατι θα αρπαξεις μεγαλε! Αργα το σκεφτηκες, κανε τον σταυρο σου να μην τον δινει ακαποτα και αλλου.
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140
Αν δεν μείνει φακή πάνω στο πουλί σου μετά από κωλογαμίση ,δεν έχεις ζήσει τίποτα .
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ρε η ερωτηση του τυπου ειναι σοβαρη, γιατι τη γαμησατε?

φιλος μου γιατρος που το εχει ασκησει το κωλογαμησι πολυ, μου εχει πει οτι η προστατιτιδα ειναι σιγουρη

εκτος του ιατρικου, λογικο δεν ειναι οτι αφου το κωλογαμησι δεν ειναι φυσιολογικοι θα πρεπει να το αντιμετωπιζουμε και αναλογα?

θελω να πω (εχω υποκυψει με γκομενα και τη κωλογαμουσα χωρις.... :headbang:) οτι το σωστο ειναι με την καποτα μας

τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι μαλακιες και ενεργειες της καβλας

 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
ρε η ερωτηση του τυπου ειναι σοβαρη, γιατι τη γαμησατε?

φιλος μου γιατρος που το εχει ασκησει το κωλογαμησι πολυ, μου εχει πει οτι η προστατιτιδα ειναι σιγουρη

εκτος του ιατρικου, λογικο δεν ειναι οτι αφου το κωλογαμησι δεν ειναι φυσιολογικοι θα πρεπει να το αντιμετωπιζουμε και αναλογα?

θελω να πω (εχω υποκυψει με γκομενα και τη κωλογαμουσα χωρις.... :headbang:) οτι το σωστο ειναι με την καποτα μας

τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι μαλακιες και ενεργειες της καβλας
Συμφωνώ και επαυξάνω.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Μα ποιος εισαι παιχταρα μου? Ο βασιλιας του κωλου? Ο Ακαποτος Πισωχωστης???
Φυσικα κ μπορεις να κολλησεις! Αααααντε με τις πουτανες ολες!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.160
Πόντοι
24.596
ο μεγαλύτερος κίνδυνος που διατρέχουμε είναι να μείνει έγγυος και να βγάλει το γνωστό...''κωλόπαιδο''.

Σημείωση: Μήπως θυμάται κανείς το νήμα που είχε γράψει ένας καούγκαλος εδώ μέσα για τη γκόμενά του που πήρε από τον κώλο και νόμιζε ότι έμεινε έγγυος κλπ.; ; ; Είχε πέσει τρελό γέλιο με το συγκεκριμένο.
για βρεστο
 

stratigosalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
280
Πόντοι
280
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:
Καλα δεν ρωταω αν εισαι πανω απο 18 το θεωρω υπερβολη.Ειναι δυνατον να ανοιγεις τετοιες συζητησεις?Καλα δεν ξερεις ρωτα ενα φιλο , ενα γιατρο .Δεν  εχεις δεν θελεις να καρφωθεις μπες στο ρημαδι το ιντερνετ και μαθε.Σεχουαλικη διαπαιδαγωγιση του λυκειου ειναι.Και δεν φτανει αυτο γαμας πρωτα και μετα ρωτας.Μετα φταινε αυτοι που κανουν πλακα.Σου ζηταω και συγνωμη αλλα στα γραφω χωρισ κακια
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

σιγα ρε μεγαλε, σου επεσε βαρυ?

Αν ναι, παγαινε παρακατω ρε τυπε.

Γκρινια για την γκρινια. Πολλα προβληματα ο κοσμος

:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.160
Πόντοι
24.596
Village μετα την κουβεντα που ανοιξες εριξες κανα ακα κρεμπιε η εισαι σκεπτικος;
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Περα απο την σχεση μου που ειπα παραπανω για το οτι της εχω ξεσκισει τον κολο στο ακοποτο γαμησι ,παιζω και μια 45αρα που την εχω στριμωξει να της γαμησω την κολοτρυπιδα.

Οποτε το ερωτημα το εχω κανει σοβαρα.

Να μας λειπουν οι ταλαιπωροι στραβωμενοι. Οσοι ξερουν πραγματικα ας απαντησουν


thank yeahhhh
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Village μετα την κουβεντα που ανοιξες εριξες κανα ακα κρεμπιε η εισαι σκεπτικος;

oxi man, δεν εχω ριξει καν πηδημα απο τοτε που ανοιξα το νημα....

τρεχω με την δουλεια τρελλα....και δεν υπαρχει χρονος αλλα ουτε και δυνσεις με 15 ωρες δουλεια το 24ωρο.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.160
Πόντοι
24.596
Περα απο την σχεση μου που ειπα παραπανω για το οτι της εχω ξεσκισει τον κολο στο ακοποτο γαμησι ,παιζω και μια 45αρα που την εχω στριμωξει να της γαμησω την κολοτρυπιδα.

Οποτε το ερωτημα το εχω κανει σοβαρα.

Να μας λειπουν οι ταλαιπωροι στραβωμενοι. Οσοι ξερουν πραγματικα ας απαντησουν


thank yeahhhh
τυπε πας για ακα και με το μιλφονι :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom