Νέα

Γαμώντας ΑΚΑΠΟΤΑ τον κώλο γκόμενας μας κινδυνεύουμε από ασθένειες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnny71

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα.Όσο καθαρή και να είναι η γκόμενα τα (κολο)βακτηρλιδια υπάρχουν στην περιοχή. Με ένα ουρολόγο που είχα μιλήσει κάποτε μου είχε πει πως έστω και μία φορά αρκεί να τσιμπήσεις Ecoli.Μπορεί να μην έχεις ποτέ σύμπτωμα ή να πάθεις ουρολοίμωξη (πολύ σπάνιο).Εγώ με την πρώην το είχαμε κάνει αρκετές φορές χωρίς και μετά απο καιρό που είχα κάνει εξετάσεις σπέρματος (λ'ογω ενοχλήσεων που είχα) βρέθηκε  μικρόβιο που ήταν (κατά τα λεγόμενα του γιατρού) από τις ακάποτες κολοβυθοσκοπήσεις....  Γενικά το καλύτερο είναι να γίνεται με σκουφάκι.
 

zaikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα.Όσο καθαρή και να είναι η γκόμενα τα (κολο)βακτηρλιδια υπάρχουν στην περιοχή. Με ένα ουρολόγο που είχα μιλήσει κάποτε μου είχε πει πως έστω και μία φορά αρκεί να τσιμπήσεις Ecoli.Μπορεί να μην έχεις ποτέ σύμπτωμα ή να πάθεις ουρολοίμωξη (πολύ σπάνιο).Εγώ με την πρώην το είχαμε κάνει αρκετές φορές χωρίς και μετά απο καιρό που είχα κάνει εξετάσεις σπέρματος (λ'ογω ενοχλήσεων που είχα) βρέθηκε  μικρόβιο που ήταν (κατά τα λεγόμενα του γιατρού) από τις ακάποτες κολοβυθοσκοπήσεις....  Γενικά το καλύτερο είναι να γίνεται με σκουφάκι.


Καλησπέρα στα παιδιά δε γραφω σχεδόν ποτέ λόγω φόρτου δουλείας αλλά και "συζυγικής χωροφυλακής" αλλά το συγκεκριμένο θέμα με έκανε να θέλω να πώ κι εγώ την εμπειρία μου ώς παθών.
Θα επιβεβαιώσω λοιπόν κι εγώ τον φίλτατο Johny71 με μια παρόμοια προσωπική μου εμπειρία. Πολυετής σχέση με τη γκόμενα (και πλεον σύζυγο) καταφέραμε μετα απο καιρό και μια μέρα που είχαμε πολύ υπομονή να γίνει απο πίσω. Κάποια στιγμή την δευτερη φορα που προσπαθούμε με πιάνει η μαλακία στον εγκέφαλο να το βάλω ακάποτο νομίζοντας οτι θα έχει καλύτερη αίσθηση. Όταν τελειώσαμε είχα κάποια "υπολοίματα της" τα οποία καθάρισα πηγαίνοντας αμέσως για μπανάκι. Να σημειώσω οτι δεν έβαλα κάτι σε αντισηπτικό απλά και μόνο αφρόλουτρο. Λίγο καιρό μετά είχα τσούξιμο στο κατούρημα.
Αποτέλεσμα απο τον ουρολόγο μικροβιακή προστατίτιδα με αντιβίωση πολύ δυνατή για τουλάχιστον ένα μήνα γιατι ο προστάτης δεν δέχεται την αντιβίωση στα γρήγορα. Ένα χρόνο μετά ξανά τα ίδια και ο γιατρός το διέγνωσε σαν ΧΡΟΝΙΑ μικροβιακή προστατίτιδα. Ξάνα τα ίδια με την αντιβίωση. Τώρα έχω καμια διετία που ηρέμησα αλλα το έμαθα καλά το μάθημα μου. Όσο για τους συναγωνιστές που μπαίνουν εδω και καιρό απο πίσω χωρίς πρόβλημα θα πω οτι πιστεύω οτι ειναι τυχεροί γιατί δυστυχώς εγω κόλλησα απο την πρώτη φορα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Το ζήτημα το έχουν λύσει εδω και χρόνια πολυπειροι συναγωνιστες ειπαμε!
Πριν η μετά την πράξη αρκει η κατανάλωση ενος τμχ:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 49

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
πως φροντιζει η γκομενα να μην εχει μερεντα;
δεν ξερω, η δικια μου αυτο φοβαται κ δεν δινει.
παντως αν ποτε, μονο με καποτε, δεν ειμαστε για πειραματα
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Αυτο κανει (καλη) δουλεια στις συνηθισμενες γυναικες...εχει κ ωραιο χρωματακι..χαχαχα..Στις αλλες
ομως με τα ξεσκισμενα κωλαντερα ενδυκνειται η χρηση λαστιχου ποτισματος 1" ιντσας..για καλυτερη εφαρμογη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom