Νέα

Γαμήσια σε Ζάκυνθο-Κεφαλλονιά- Κυλλήνη-Αμαλιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΡΥΦΩΝΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
αν θελει κανεις πατρα να γαμησει ενα κοριτσακι που χω ευκαιρο να με στειλει μηνυμα να τον κανονισω.....60 ευρω παιρνει το κοριτσι μου.....μελαχρινο ειναι βυζι μεγαλο.....αλλα χωρο δικο της δεν εχει,πρεπει να εχεις εσυ.....μηνυματα παρακαλω οποιος ενδιαφερομενος
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Λοιπόν χύστες  :s&m_2: :s&m_2: πέρασα από μπουρδέλα Αμαλιάδας δήμου Ήλιδας περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας ΤΚ27200 και δεν συμμαζεύεται :cheesy:.
Πέντε σπιτάκια ανοικτά.
Τα σπιτάκια έχουν τα νούμερα τους αλλά δεν έδωσα σημασία , με την επόμενη θα τα αναφέρω.

Στα πρώτα δεξιά:
Στο δεξιά μια νεαρή με καλό σφικτούλη σωματάκι αλλά μετριότατο πρόσωπο η τσατσά πιεστική να περάσεις.
Στο αριστερά μια ψιλοατσούμπαλη όχι ωραία αλλά η μόνη που με αγκάλιασε στο σαλόνι.

Λίγο παρακάτω δεξιά:
H ίδια από την προηγούμενη φορά που είχα πάει τον Μάρτιο,όνομα Ξένια, ξανθιά πολύ καλή από την μέση και κάτω και καλή από πάνω, η μόνη που εμφανίζεται ολόγυμνη, τότε που την είχα πάρει ήταν μέτρια μέσα.

Στα πιο πέρα αριστερά:
Στο δεξιά μια Αλεξάνδρα μέτριας εμφάνισης σχετικά σφικτή με λίγο ιδιότροπα βυζάκια ο χύστης που βγήκε δεν είχε μείνει ευχαριστημένος.
Στο αριστερά και νούμερο οκτώ (8) Λίζα :boobies: ακολουθεί κριτική...

Ο τσάτσος ευγενικός και απλός μου έλεγε ότι έχει την καλύτερη αλλά το ίδιο έλεγαν και οι προηγούμενες τσατσάδες.....
Ε λοιπόν πώς βρέθηκε στην Αμαλιάδα αυτή δεν ξέρω .
Το μουνόπουλο της μπουρδελοπεριφέρειας, την επόμενη εβδομάδα που θα περάσω από όλα της Πάτρας αμφιβάλω αν βρω τέτοια.
Εντάξει δεν είναι και Μόνικα Σέρβα εννοείται αλλά εμφανισιακά πάρα πολύ καλή από πάνω ως κάτω  συμμετρική,μελαχρινή με μακρύ μαλλί,με τις γόβες στο 180,σφικτή,νέα (-27? δεν είμαι καλός στις ηλικίες), με κάνα δυο ελαφρά τατουάζ.
Από σαλονάρισμα απλό και λίγο χωρίς αγκαλιές, μπλά μπλά κτλ μόνο λόγο εμφάνισης πέρασα.
Το μουνί της όμορφο μετρίου+ μεγέθους, άτριχο ,μου τρέξανε τα σάλια σαν τα σκυλιά του Παβλόφ δεν ξέρω πως κρατήθηκα και δεν το έφαγα.
Πίπα,ιεραποστολικό , στα τέσσερα με πολύ καλό στήσιμο και πάλι ιεραποστολικό όπου την σμπάριασα.
Ε λοιπόν μέσα στο πήδημα είχε πάρα πολύ καλή συμμετοχή, γελούσε αδιάκοπα και με κοίταζε στα μάτια, τα χέρια της να μην ξεκολλάνε από πάνω μου.
Φωνούλες καύλας συνεχώς και ήταν συνέχεια μέσα στην γλύκα,δεν στράβωσε μούτρα καθόλου για το παραμικρό ,ούτε βαριομάρες κτλ δεν έχω γαμήσει πολλές στα εν λόγο μπουρδέλα αλλά δεν μου έχει ξανασυμβεί.
Μόνο που δεν μίλαγε πολύ πχ. σκίσε με κτλ αλλιώς θα την απήγαγα.

Αν ήταν στην φυλής θα είχε μεγάλη επιτυχία (πιθανό και να ήταν δεν το γνωρίζω).
Αν περάσει κανένας μπουρδελογυρισμένος να μας πει πια είναι από περιέργεια.

25ε χρεώνουν για 12-15 λεπτά,ακάποτο +5 (ή Λίζα δεν κάνει), γλωσσόφιλα δεν ρώτησα για να αναφέρω, τελείωμα στο σώμα συνήθως δεν παίζει.
Όλες εκτός της Ξένιας ισχυρίστηκαν ότι είναι Ρουμάνες.
Όλες κάτω των τριάντα.
Προσοχή στο χαλικόδρομο έχει λακκούβες.


 

asterix1987

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
21
Like
15
Πόντοι
0
Στη Ζακυνθο ξερει κανεις αν παιζει τιποτα?
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Πρώτο ταξίδι προς τα σπιτάκια της Αμαλιάδας.

Σε λειτουργία 5.

Σε γενικές γραμμές φιλο-ανύπαρκτα σαλοναρίσματα. Στα 3/5 με το ίσα ίσα για 5 δεύτερα έρχεται η κοπέλα. Οπότε πρέπει να ΄χεις μάτι γυπαετού για να τη "κόψεις".

Σε 2/5 το πρόγραμμα είχε και πρωκτικό στα 30 EUR.

Στα 2/5 τα κορίτσια ήταν μοντελέ φάση, το οποίο δεν είναι απαραίτητα καλό.

Μοιρασμένες αποδόσεις, μέτρια προς μεγάλα τα ρίσκα. Επειδή ήμουν ψιλοκομμάτια θα δοκιμάσω δεύτερο γύρο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
καποτε ακουω δεκαετια 70-80 πριν σκασει το αιητζ ηταν προφανες ότι καποιος που παει διακοπες θα γαμησει τουριστρια.
σημερα αυτό το προφανες ισχυει μονο για 4 μερη που μεθανε
1 λαγανας ζακυνθο
2 φαληρακι ροδο
3 χερσονησσος ηρακλειου
4 καβος κερκυρα.
σε τοσο ατυχη γενια πεσαμε αντι να γινει πιο ευκολο το σεξ όπως στον υπολοιπο δυτικο κοσμο.
εκτος αν λεγανε οι προηγούμενες γενιες φιδια. εχω ακουσει ηλικιωμενο ροδιτη ότι παλια βαζανε στοίχημα ποσες τουριστριες θα παρει ο ακθενας σε μια μερα και ότι τωρα τετοια δεν γινονται.

Αυτο που σου ειπε ο τυπος ισχυει. Γενικα το καμακι ισχυε μεχρι και το 2004 ολυμπιακους και κανα μισο χρονο μετα το πολλη.
Εχει αλλαξει γενικος η Ευρωπη παρα πολλη .

Θυμαμαι το 90 με το που επεσε ο κουμουνισμος στα μπουρδελα στο μεταξουργειο το τι μουνια γαμουσες δεν λεγεται.(τωρα ολες αυτες παιρνουν πανω απο 150) το ιδιο και φυλης. Δεν υπηρχαν στουντιο και μαλακιες. Αυτα ειναι τα καταλοιπα του ψωνισματος λογο ευρω και παχιων αγελαδων.

Το ιδιο ισχυει και με τις τουριστριες για εκεινες τις εποχες.

Παλια οι τουριστριες οχι απλα τον τρωγανε καργα αλλα σε μαζευανε και στην χωρα τους.
Εγω ετσι ειχα παει σε 2 χωρες και εμεινα καποια χρονια. Μια ηταν Γερμανια και μια Αγγλια.Αγγλια λιγοτερο γιατι δεν αντεξα και Γερμανια περισσοτερο γιατι μου εκανε καλυτερες πιπες.(τωρα ξανα Γερμανια αλλα λογο δουλειας και λογο τις καταστασης που υπαρχει στην Ελλαδα).

Εχει αλλαξει το κλιμα και στην Γερμανια που ειμαι τωρα. Σε κλαμπακια που πηγαινα τα γκομενακια ηταν πολλη χυμα και μας γουσταρανε εμας τους μεσογειακους.
Τωρα εχει αλλαξει παρα πολλη για το λογο των ανοιχτων συνορων. Ηρθε ολοι οι μπλεμπα τις Ασιας και μεσης ανατολης  στην ευρωπη και εχουν παθει κοκομπλοκο εχει σκασει και ο ιερος πολεμος με τις ανατιναξεις των ισλαμιστων εχουν αρχισει να πεφτουν οι μισθοι αστατ να πανε.



Απλα εχει ανεβει πολλη ο Εθνικισμος (δες εκλογες σε ολες τις χωρες ανεβηκε ο Εθνικισμος  και ο ρατσισμος(μηπως παει για διαλυση η Ευρωπη) λεω εγω τωρα) και ειναι λογικο.

Γιαυτο φταιει και οι μπλεμπα που ηρθε κυριως Ινδοι Βραζιλιανοι Ασιατες. Αυτοι ολοι λοιπον σκασανε μυτη αρχες του 2000 και απο εκει ξεκινα το κακο.

Και να φανταστεις οτι ηταν συνηθησμενοι στους ξενους λογο μεταναστων τοτε Gast Arbeiter και τα ρεστα .

Οι Γερμανιδες εκει που πηδιοντουσαν καργα με ολους τωρα ειναι πιο μαζεμενες ψαχνουν Γερμανους (ασχετα εαν χωρισουν και το ξερουν γιατι οι Γερμανοι ειναι βαρετοι και ζωα αργα) για να κανουν παιδια.

το σεξ στον δυτικο κοσμο που λες εγινε πιο ευκολο απλα αλλαξε τροπο.Για να μην σου πω οτι εγινε πιο δυσκολο δες MGTW  εχει τετοια μπολικα .Και γιατι . Γιατι απλα αυτος ο διεθνισμος δεν ταιριαζε στον κοσμο αυτη οι ανταγωνιστικοτητα ηταν too much για ολους.
Δεν γινεται εκει που οι Γερμανοι στην Φαμπρικα βγαζανε μισθο και συντηρουσανε οικογενεια και ειχανε ευχερια να ζουν καλα τωρα να μην μπορουν να τα βγασλουν περα.
Και να ερχεται ο τελειωμενος ινδος με 3 παιδια και γυναικα και να ζει με το μισο μισθο που επερνε ο Γερμανος και να κανει τα ιδια και πιο πολλα απο τον Γερμανο γιατι ειναι αναγκασμενος να ζηση οικογενεια.
Παραδειγμα ηταν αυτο ο ινδος μπορει να ειναι Ελληνας (αν και δυσκολο ) συνηθως ειναι Ινδοι , Βραζιλιανοι Ασιατες δηλαδη εκτος ευρωπης λαοι.

οποτε ολα αναγκαστικα εχουν αλλαξει.
ελπιζω να σε καλυπτω.





 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
καμακι ακομη υπαρχει ! αλλα ποιο περιορισμενα! ειναι και τα φατσοβιβλια της μοδας βεβαια αλλα ακομη υπαρχει και το παραδοσιακο καμακι!

ναι οντως εχουν αλλαξει τα πραγματα αλλα ολα ειναι υποκειμενικα!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Οσοι ονοιρευονται ξεφρενα γαμησια με τουριστριες σε Λαγανα,Καβο,Φαληρακι καλυτερα να πληρωσουν καμια συνδρομη στο brazzers για να τους βγει φτηνα και να μην χαλαστουν.Πολυ πιο πιθανο να γαμησεις σε αλλο μερος των νησιων καμια ξεμπαρκη παρα εκει.
Μεχρι 2000 οντως επαιζε πολυ και ευκολο γαμησι,μετα οι Αλβανοι καναν τη ζημια,χωριατες που δεν ξεραν ουτε αγγλικα θελαν να γαμησουν με αγαρμπο τροπο,γιναν και σκηνικα με βιασμους και εκει εκοψε το πραμα.
Βγηκαν και ταξιδιωτικες οδηγιες απο τα πρακτορια και σχολασε ο γαμος,οσες ερχοντε σε αυτα τα μερη ερχοντε με γκρουπ και βγαινουν-γαμιουντε μεταξυ τους,πολυ δυσκολα να μπεις στις παρεες τους γιατι δεν θελουν.
Τωρα πια εκτος απο τους βρωμιαρηδες τους Αλβανους που συστηνοντε σαν Ελληνες εχει και πολλους Σερβους-Βουλγαρους που ειναι 20 χρονια πισω,πολυ επιθετικοι οταν μεθανε και οι τουριστριες ουτε να τους βλεπουν δεν θελουν.
Στη Ζακυνθο ειδικα οι Αλβανοι στις αρχες της δεκαετιας του 2000 ειχαν φαει πολυ στυλιαρι απο τους ντοπιους για τις μαλακιες που κανανε αλλα η ζημια ειχε γινει.
 

Επισκέπτης
Οσοι ονοιρευονται ξεφρενα γαμησια με τουριστριες σε Λαγανα,Καβο,Φαληρακι καλυτερα να πληρωσουν καμια συνδρομη στο brazzers για να τους βγει φτηνα και να μην χαλαστουν.Πολυ πιο πιθανο να γαμησεις σε αλλο μερος των νησιων καμια ξεμπαρκη παρα εκει.
Μεχρι 2000 οντως επαιζε πολυ και ευκολο γαμησι,μετα οι Αλβανοι καναν τη ζημια,χωριατες που δεν ξεραν ουτε αγγλικα θελαν να γαμησουν με αγαρμπο τροπο,γιναν και σκηνικα με βιασμους και εκει εκοψε το πραμα.
Βγηκαν και ταξιδιωτικες οδηγιες απο τα πρακτορια και σχολασε ο γαμος,οσες ερχοντε σε αυτα τα μερη ερχοντε με γκρουπ και βγαινουν-γαμιουντε μεταξυ τους,πολυ δυσκολα να μπεις στις παρεες τους γιατι δεν θελουν.
Τωρα πια εκτος απο τους βρωμιαρηδες τους Αλβανους που συστηνοντε σαν Ελληνες εχει και πολλους Σερβους-Βουλγαρους που ειναι 20 χρονια πισω,πολυ επιθετικοι οταν μεθανε και οι τουριστριες ουτε να τους βλεπουν δεν θελουν.
Στη Ζακυνθο ειδικα οι Αλβανοι στις αρχες της δεκαετιας του 2000 ειχαν φαει πολυ στυλιαρι απο τους ντοπιους για τις μαλακιες που κανανε αλλα η ζημια ειχε γινει.
Εγω ξερω οτι ολες οι νησιοτοπουλες ξεπαρθενιαζονται απο Αλβανους και οτι οι ντοπιοι οχι στυλιαρι δεν σηκωνουν, αλλα στηνουν και κωλο.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Εγω ξερω οτι ολες οι νησιοτοπουλες ξεπαρθενιαζονται απο Αλβανους και οτι οι ντοπιοι οχι στυλιαρι δεν σηκωνουν, αλλα στηνουν και κωλο.
Στην Ζακυνθο που ξερω πολυ κοσμο και ας μην ειμαι απο εκει οι Αλβανοι εχουν κακοπερασει,ειδικα για τις εποχες μεχρι 2005-6 καθοντουσαν σουζα,πολλα περιστατικα που εχουν βγει στις ειδησεις η μεινανε κρυφα,χαρακτηριστικο παραδειγμα ρο 04 που μας κερδισαν στην μπαλα κανανε βλαχομαγκιες και πολλοι κατεληξαν νοσοκομειο και ενας σε φερετρο.
Πλεον εχουν περασει αρκετα χρονια και η δευτερη γενεια Αλβανων ειναι πιο πολυ Ελληνες παρα Αλβανοι,αν βεβαια κανουν μαλακιες δεν το εχουν σε τιποτα να φανε κυνηγι απο ολο το χωριο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγω ξερω οτι ολες οι νησιοτοπουλες ξεπαρθενιαζονται απο Αλβανους και οτι οι ντοπιοι οχι στυλιαρι δεν σηκωνουν, αλλα στηνουν και κωλο.
απο που ακριβως το ξερεις αυτο?
2 χρονια δουλεψα σε νησια και δεν θυμαμαι 1 περιπτωση αλβανος να φυστικωνε ελληνιδα.
το αναποδο συνεβαινε, η αλβανιδα εβγαινε και γαμιοτανε με τον νεοελληνα με το καμπριο.

2007-8-9 ηταν.

στην γειτονια μου τωρα ενας παχυσαρκος παντρευτηκε αλβανιδα και το παιδι βγηκε κλωνος του κανονικος.
αλβανος να παντρεφτηκε ελληνιδα τωρα στην θεσσαλονικη που ειμαι δεν ξερω περιπτωση , μπορει και να υπαρχει καμμια πρεζου, σαν την τζανκι την μαρια με τα γυαλακια στην γιαννιτσων που πηρε βουλγαρο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
απο που ακριβως το ξερεις αυτο?
2 χρονια δουλεψα σε νησια και δεν θυμαμαι 1 περιπτωση αλβανος να φυστικωνε ελληνιδα.
το αναποδο συνεβαινε, η αλβανιδα εβγαινε και γαμιοτανε με τον νεοελληνα με το καμπριο.

2007-8-9 ηταν.

στην γειτονια μου τωρα ενας παχυσαρκος παντρευτηκε αλβανιδα και το παιδι βγηκε κλωνος του κανονικος.
αλβανος να παντρεφτηκε ελληνιδα τωρα στην θεσσαλονικη που ειμαι δεν ξερω περιπτωση , μπορει και να υπαρχει καμμια πρεζου, σαν την τζανκι την μαρια με τα γυαλακια στην γιαννιτσων που πηρε βουλγαρο.
την κατσαριδα λες?
ποιον ηθελες να περει ρε συ τον τζονι ντεπ και αυτος πολυ της ειναι..

ξερω μουναρα (μουναρα ομως) ελλεεινιδα που γυρναει με αλβανι με αμαξι του 1992 με led απο κατω
τρωει και τα καρπαζιδια της (απο οτι ακουσα)

μολις δω φως θα χωθω
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Για έναν συναγωνιστή που ρώτησε με pm που είναι τα σπιτάκια στην Αμαλιάδα, αν και υπάρχει χάρτης στο thread, αυτός είναι λίγο πιο λεπτομέρης. Προσοχή στη στροφή είναι ανάποδη αριστερή όπως ανεβαίνεις από Αμαλιάδα προς Γεράκι και η ορατότητα δεν είναι καλή.
 

Συνημμένα

  • amaliada_new.jpg
    amaliada_new.jpg
    313,3 KB · Εμφανίσεις: 168

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
απο που ακριβως το ξερεις αυτο?
2 χρονια δουλεψα σε νησια και δεν θυμαμαι 1 περιπτωση αλβανος να φυστικωνε ελληνιδα.
το αναποδο συνεβαινε, η αλβανιδα εβγαινε και γαμιοτανε με τον νεοελληνα με το καμπριο.

2007-8-9 ηταν.

στην γειτονια μου τωρα ενας παχυσαρκος παντρευτηκε αλβανιδα και το παιδι βγηκε κλωνος του κανονικος.
αλβανος να παντρεφτηκε ελληνιδα τωρα στην θεσσαλονικη που ειμαι δεν ξερω περιπτωση , μπορει και να υπαρχει καμμια πρεζου, σαν την τζανκι την μαρια με τα γυαλακια στην γιαννιτσων που πηρε βουλγαρο.
περσι που ειχα παει ροδο ο συναδελφος μου γαμουσε ενα θεομουνο Ελληνιδα που δουλευε και αυτη μαζι μας ο τυπος ηταν αλβανος και η γκομενα το ηξερα!την γαμουσε ομως! :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Η μοναδικη γκομενα-πυραυλος στο σεξ που πηδηξα πρωτα απο τον κωλο κ μετα μουνι την πρωτη φορα που βρεθηκαμε...
Ηταν ζακυνθινια,απο Λαγανα,δεν ξερω ακριβως. Εχω χασει τα ιχνη της

Ν****α να εισαι καλα οπου κ αν εισαι....ερχοντε στιγμες που μου λειπεις...
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Για έναν συναγωνιστή που ρώτησε με pm που είναι τα σπιτάκια στην Αμαλιάδα, αν και υπάρχει χάρτης στο thread, αυτός είναι λίγο πιο λεπτομέρης. Προσοχή στη στροφή είναι ανάποδη αριστερή όπως ανεβαίνεις από Αμαλιάδα προς Γεράκι και η ορατότητα δεν είναι καλή.

Τα σπιτάκια είναι στο κόκκινο κύκλο, σωστά;; ;
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Τα σπιτάκια είναι στο κόκκινο κύκλο, σωστά;; ;
Όχι, εκεί είναι η στροφή που πρέπει να μπεις. Τα σπιτάκια είναι στο δρόμο μετά τη στροφή... Ένας δρόμος είναι, χώμα όμως, με λίγες λακουβίτσες.
 

gundick

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
οι κοπελες(συηθως 5) προσφερουν νορμαλ ακαποτη πιπα με 25.εγω ειμαι απο την περιοχη και πηγαινω τακτικα κ πληρωνω 20 για νορμαλ πιπα με καποτα εκτος και ειναι καποια κ δινει κωλο(σπανιο)δινω 25.τα πρωτα 2 δωματια ειναι βρωμικα παντα θελουν ανακαινιση σοβαρη.στα τελευταια ειναι πιο καθαρα και μπορει να πεσεις σε μουνι που στην αθηνα θα γυρισεις 50 μπουρδελα για να το βρεις
 

nimekosrou

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Μαγκες τιποτα καλο στα μπουρδελα της ομορφης Αμαλιαδας;
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Αυτο που σου ειπε ο τυπος ισχυει. Γενικα το καμακι ισχυε μεχρι και το 2004 ολυμπιακους και κανα μισο χρονο μετα το πολλη.
Εχει αλλαξει γενικος η Ευρωπη παρα πολλη .

Θυμαμαι το 90 με το που επεσε ο κουμουνισμος στα μπουρδελα στο μεταξουργειο το τι μουνια γαμουσες δεν λεγεται.(τωρα ολες αυτες παιρνουν πανω απο 150) το ιδιο και φυλης. Δεν υπηρχαν στουντιο και μαλακιες. Αυτα ειναι τα καταλοιπα του ψωνισματος λογο ευρω και παχιων αγελαδων.

Το ιδιο ισχυει και με τις τουριστριες για εκεινες τις εποχες.

Παλια οι τουριστριες οχι απλα τον τρωγανε καργα αλλα σε μαζευανε και στην χωρα τους.
Εγω ετσι ειχα παει σε 2 χωρες και εμεινα καποια χρονια. Μια ηταν Γερμανια και μια Αγγλια.Αγγλια λιγοτερο γιατι δεν αντεξα και Γερμανια περισσοτερο γιατι μου εκανε καλυτερες πιπες.(τωρα ξανα Γερμανια αλλα λογο δουλειας και λογο τις καταστασης που υπαρχει στην Ελλαδα).

Εχει αλλαξει το κλιμα και στην Γερμανια που ειμαι τωρα. Σε κλαμπακια που πηγαινα τα γκομενακια ηταν πολλη χυμα και μας γουσταρανε εμας τους μεσογειακους.
Τωρα εχει αλλαξει παρα πολλη για το λογο των ανοιχτων συνορων. Ηρθε ολοι οι μπλεμπα τις Ασιας και μεσης ανατολης  στην ευρωπη και εχουν παθει κοκομπλοκο εχει σκασει και ο ιερος πολεμος με τις ανατιναξεις των ισλαμιστων εχουν αρχισει να πεφτουν οι μισθοι αστατ να πανε.



Απλα εχει ανεβει πολλη ο Εθνικισμος (δες εκλογες σε ολες τις χωρες ανεβηκε ο Εθνικισμος  και ο ρατσισμος(μηπως παει για διαλυση η Ευρωπη) λεω εγω τωρα) και ειναι λογικο.

Γιαυτο φταιει και οι μπλεμπα που ηρθε κυριως Ινδοι Βραζιλιανοι Ασιατες. Αυτοι ολοι λοιπον σκασανε μυτη αρχες του 2000 και απο εκει ξεκινα το κακο.

Και να φανταστεις οτι ηταν συνηθησμενοι στους ξενους λογο μεταναστων τοτε Gast Arbeiter και τα ρεστα .

Οι Γερμανιδες εκει που πηδιοντουσαν καργα με ολους τωρα ειναι πιο μαζεμενες ψαχνουν Γερμανους (ασχετα εαν χωρισουν και το ξερουν γιατι οι Γερμανοι ειναι βαρετοι και ζωα αργα) για να κανουν παιδια.

το σεξ στον δυτικο κοσμο που λες εγινε πιο ευκολο απλα αλλαξε τροπο.Για να μην σου πω οτι εγινε πιο δυσκολο δες MGTW  εχει τετοια μπολικα .Και γιατι . Γιατι απλα αυτος ο διεθνισμος δεν ταιριαζε στον κοσμο αυτη οι ανταγωνιστικοτητα ηταν too much για ολους.
Δεν γινεται εκει που οι Γερμανοι στην Φαμπρικα βγαζανε μισθο και συντηρουσανε οικογενεια και ειχανε ευχερια να ζουν καλα τωρα να μην μπορουν να τα βγασλουν περα.
Και να ερχεται ο τελειωμενος ινδος με 3 παιδια και γυναικα και να ζει με το μισο μισθο που επερνε ο Γερμανος και να κανει τα ιδια και πιο πολλα απο τον Γερμανο γιατι ειναι αναγκασμενος να ζηση οικογενεια.
Παραδειγμα ηταν αυτο ο ινδος μπορει να ειναι Ελληνας (αν και δυσκολο ) συνηθως ειναι Ινδοι , Βραζιλιανοι Ασιατες δηλαδη εκτος ευρωπης λαοι.

οποτε ολα αναγκαστικα εχουν αλλαξει.
ελπιζω να σε καλυπτω.
Παλιές καλές εποχές!Οι Γερμανίδες πάντως είναι φίλες μας!!!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
9
Like
2.103
Πόντοι
496
Μια και έπεσε η "πανούκλα" του κορονοιού, ξεθάβω το θέμα λέγοντας (μάλλον διηγώντας) την πρόσφατη επίσκεψη (πριν ένα μήνα περίπου.
Στην προηγούμενη σελίδα όντως σας κατατόπισε αρκετά δίνοντας λεπτομέρειες με χάρτη

που είναι τα σπιτάκια στην Αμαλιάδα
ε στην τελική αν μπερδεύεστε τόσο πολύ πληρώστε κι ένα ταξί να σας πάει.


Από εκεί και πέρα είχα γύρω στα 10 χρόνια να επισκεφθώ την περιοχή και παρόλο που δεν αρέσκομαι σε τσαρδιά, έκανα τον κασκαντέρ για να θυμηθώ τα νειάτα μου :woldman: συνδυάζοντας και με επίσκεψη σε έναν παλιόφιλο που είχαμε χαθεί.
Τα πράγματα δεν έχουν αλλάξει, λες κι ο χρόνος περνά αθόρυβα πάνω από την περιοχή δίχως να αφήνει σημάδια (τύφλα να έχει ο :grin: Σεφέρης είμαι σε διήγηση) το 1ο τσαρδί εγκαταλελειμμένο, ναι αναπόλησα το καλοκαίρι του 2007 πριν τις φωτιές που είχα :zfuck: εκεί μια Νιγηριανή (δεν ξέρω αν ξέφυγε από τη Μπόκο Χαράμ) και έδωσα εξτραδάκι για να σακ τα @@ρια (απλό πρόγραμμα έκανε με 25Ε), τράβηξα κι ένα μικρό βίντεο μετρίας προφανώς ανάλυσης - η Σοκολατίνα με πλάτη γυρισμένη να κάνει ιππασία - το οποίο χάθηκε στο πέρασμα των χρόνων σε κάποιον σκληρό δίσκο....
Αλλοτινές μου εποχές (αχ ρε Στέλιο - μυαλό δεν βάλαμε κι ούτε πρόκειται), ας πάμε στο δια ταύτα, στο 2ο ήταν μια κοντοχοντροκώλα Ρουμάνα γύρω στα 25, στο 3ο μία - μάλλον ύποπτος όπως το παλαιό Ford Sierra crosworth :2funny: με ακάπ πίπα και πίσω πόρτα στα 30Ε - τι διάολο Ωνάσηδες ψάχνουν με τέτοιες υπηρεσίες & τεμάχια :rolleyes:
Προχωρώντας στο βάθος που είναι άλλα 3 στο τελευταίο η νεαρή Ρουμάνα έκανε ακάπ πίπα με 25Ε δίχως πίσω πόρτα σχετικά εμφανίσημη ενώ στο πρωτοτελευταίο μια μετρίου αναστήματος και εμφάνισης με απλό πρόγραμμα - ο χώρος όμως μύριζε όπως ο γωνιακός κάδος Φωκαίας & Φυλής :S :S :S
Τέσπα νευριασμένος αφού ξοδεύτηκα για τη μετακίνηση, διάλεξα την κοντοχοντροκώλα που μεν δεν της έδωσα ακάπ για λόγους security :grin: και παρακαλώ δεν με άφησε να της τον καρφώσω κατευθείαν => μου είπε θα τον βάλεις πρώτα στο νινί και μετά πίσω λες κι είμαι μακρύκανη καραμπίνα :S :S :S
Ρε πήγαμε για κωλί και βγήκαμε κουρεμένοι, τέσπα τι να έκανα κράτησα τα νεύρα μου, στήθηκε στα 4, κανονικό γούτσου-γούτσου, βγαίνει η ντούντα βάζει λίγο ζελέ, καλός σχετικά σε σφίξιμο ο ποπός - μερέντα όχι - ούτε μυρωδιές, προσπάθησα κι εγώ με τις παπάτζες να δείξω τρυφερότητα ότι δεν θα είμαι βίαιος - κι έτσι με ψιλοεμπιστεύτηκε και δεν έκλεψε ούτε σφίχτηκε για να με εμποδίσει.
Έκανε λίγο αχ και βαχ (και καλά δηλαδή να με φτιάξει) της αρπάζω απαλά τα μακρυά της μαλλιά (τα είχε αλογοουρά πιασμένα) και βρυχήθηκα ελαφρώς σαν παλιοζωντόβολο :2funny: στην εκτόνωση.
Κλείνοντας, σας προλαβαίνω για τυχόν απορία αν έκανε έκπτωση επειδή δεν έδωσα ακάπ πίπα, προφανώς δεν με ένοιαξε διότι η επίσκεψη στην κωμόπολη της Ηλείας έγινε με την χορηγία της πουτάνας=Betshop  :takethis:
Μετά πήγαμε σε ένα σουβλάδικο και χλαπακιάσαμε (εκεί στην πλατεία Αγ. Αθανασίου αν δεν απατώμαι) και δρόμο προς τη βάση.
Αυτό ήταν το σχόλιο (και με κριτική μαζί), προσέχετε όσοι τζογάρετε διότι οι απώλειες κοστίζουν και για τα κορίτσια της επιλογής σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom