Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 935K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 140 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 748 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.815

R3D_STABILO

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Θεωρώ πως δύσκολα δίνουν κώλο ακόμα είναι ταμπού για πολλές εκει έξω
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Πάνω από 15 χρόνια , έχουν περάσει από τότε που γάμησα κάποια και δεν πήρα κώλο .
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.693
Like
44.672
Πόντοι
6.256
αντε να το ξαναπουμε...σχεδον ολες δινουν κωλο απλα καποιες δεν το δινουν σε ολους...το τελευταιο το εχω δει,μου το εχουν πει γυναικες και ετσι ειναι
 

bluemotion1975

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
42
Like
481
Πόντοι
20
καλησπερα παιδια εγω απο δικη μου εμπειρία οι περισσότερες δίνουν κωλαράκι άπλα πρέπει να τις φτιάξεις και λίγο να καυλωσουν και μετα βαρας φερτε............
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Πάλι θα τα λέμε, δίνουν κώλο στις αρχές της σχέσης που είναι μες την κάβλα. Μετά, αραιώνει το πράγμα, αισθητά.

Μετά όταν γίνουν μιλφάρες, ξαναδίνουν κώλο.

Π
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Γενικα δυσκολα δίνεται, πρεπει η αλλη να σε γουσταρει αρκετα και να ψαχνεται γενικα, να μην μενει στα τετριμμενα στο σεξ.
Μπα μη το λες... ξέρω περίπτωση που δίνει κώλο αλλά δεν δίνει πιπα... Είναι που θα τύχεις.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Μπα μη το λες... ξέρω περίπτωση που δίνει κώλο αλλά δεν δίνει πιπα... Είναι που θα τύχεις.

ισχυει ΑΠΟΛΥΤΑ!!! Στα φοιτητικά μου χρόνια ..Θυμάμαι μία κοπελιά...Παιδιά...η κοπέλα άξιζε review σε στησίματα για κώλο....στον έκανε λάστιχο..Αλλά δεν ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ να πάρει μια πίπα, και ούτε πολυπάλευε να μάθει...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Εγω εχω παρει το 95% απο τις γκονενες και γυναικες που ειχα και κλασικα ολες μου ελεγαν οτι ειμαι ο πρωτος που τον δινουν συχνα. Ολες απλα το ειχαν δικιμασει απλα. Παραμυθι φουλ ου γκομενες. Ολες παρθενες. Χαχαχαχα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
ισχυει ΑΠΟΛΥΤΑ!!! Στα φοιτητικά μου χρόνια ..Θυμάμαι μία κοπελιά...Παιδιά...η κοπέλα άξιζε review σε στησίματα για κώλο....στον έκανε λάστιχο..Αλλά δεν ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ να πάρει μια πίπα, και ούτε πολυπάλευε να μάθει...

Απορώ ρε ΦΙΛΕ πώς είναι δυνατόν μία γυναίκα να μην κάνει πίπες... Κια δεν μιλάμε για λόγους θρησκείας κλπ
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Απορώ ρε ΦΙΛΕ πώς είναι δυνατόν μία γυναίκα να μην κάνει πίπες... Κια δεν μιλάμε για λόγους θρησκείας κλπ

Τι να σου πω φιλε μου... Και εγώ απορούσα.. και δεν μου έχει τύχει 1 φορά, αλλά δύο τρεις (και όχι απαραίτητα σε νεαρή ηλικία) . Να παραθέσω και το εξής. Παρτακιας γυναίκα φίλε. ΤΗν νοιάζει να πάρει ηδονή και όχι να προσφέρει.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Μπα μη το λες... ξέρω περίπτωση που δίνει κώλο αλλά δεν δίνει πιπα... Είναι που θα τύχεις.
Τωρα βεβαια περαν της πλακας αυτο δεν ειναι φυσιολογικο.Κατι δεν παει καλα στο κεφαλι της.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.693
Like
44.672
Πόντοι
6.256
Εγω εχω παρει το 95% απο τις γκονενες και γυναικες που ειχα και κλασικα ολες μου ελεγαν οτι ειμαι ο πρωτος που τον δινουν συχνα. Ολες απλα το ειχαν δικιμασει απλα. Παραμυθι φουλ ου γκομενες. Ολες παρθενες. Χαχαχαχα
ποσο δικιο εχεις..η κλασσικη παραμυθα που λενε :grin:σχεδον ολες τον δινουν ομως εκει που θελουν :headbaning1:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Τωρα βεβαια περαν της πλακας αυτο δεν ειναι φυσιολογικο.Κατι δεν παει καλα στο κεφαλι της.

Αυτό είναι το μόνο βέβαιο. Δεν ξέρω, ίσως είναι και η ιδέα μου, ίσως και και να υπερβάλλω. Δεν θέλω να φανώ αρνητικός απέναντι στο άλλο φύλο αλλά γενικά τελευταία παρατηρώ μια αύξηση σε αυτές που δεν πάνε καλά.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Αυτό είναι το μόνο βέβαιο. Δεν ξέρω, ίσως είναι και η ιδέα μου, ίσως και και να υπερβάλλω. Δεν θέλω να φανώ αρνητικός απέναντι στο άλλο φύλο αλλά γενικά τελευταία παρατηρώ μια αύξηση σε αυτές που δεν πάνε καλά.

Δυστυχώς θα συμφωνήσω ιδιαίτερα στο θέμα του δούνε και λαβειν
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
Από τον κώλο γαμιούνται οι εξής Ελλεηνίδες:

1) Οι μικρούλες
2) Οι σιτεμένες
2) Οι παχουλές/άσχημες
3) Οι κοντές
4) Οι χαζούλες (αυτές που πιστεύουν ότι είμαστε ερωτευμένοι με τις παπαριές που τις λέμε)
5) Οι πραγματικά ερωτευμένες μαζί μας (για να μη μας χάσουν)
6) Οι πονηρές (μας προσφέρουν ορθάνοιχτα τον κώλο τους από νωρίς - κάνοντας μας να πιστεύουμε ότι θα είναι έτσι για πάντα) για/μέχρι να μας τυλίξουν σε μια κόλλα χαρτί
7) Οι καταπιεσμένες και οι ανασφαλείς παντρεμένες με απωθημένα
8) Οι χωρισμένες
9) Οι ανώμαλες/διεστραμμένες με το πολύ γλυκό αγγελικό baby-face προσωπάκι (συνήθως νεαρής ηλικίας - αυτές "οι παρθένες" που δεν σου πάει με τίποτα το μυαλό πόσο ξεκωλιάρες είναι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom