Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 932K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 139 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 748 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.814

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.452
Κριτικές
62
Like
39.734
Πόντοι
8.530
Το 2017 που ηταν η τελευταια φορα στη ζωη μου που γαμησα γενικα ειχα ξεκωλιασει μια ελλεινιδα…τη τελευταια γκομενα της ζωης μου! Δεν εκλεινε ο κωλος της ειχε γινει διευρω απο το ξεκωλιασμα που της ειχα ριξει… τοτε ομως δεν επινα μουρλοχαπα και ημουν καλα ντουρος και νεος…
Γενικα επειδη οι γυναικες ειναι κατωτερα οντα σα τους μαυρους σκλαβους τους αριστερους τους βρομα τους καθυστερημενους τους μπουστηδες και τους μπαοκτζηδες πρεπει να τρωνε ΜΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΚΣΥΛΟ! Δυνατες σφαλιαρες οχι μονο στα κωλομερια αλλα και στη μουρη μπουκετα και αναποδες οι παλιοκαριολες οι παλιοψωλες ναπουμε…
Αρχιδια να πουμε
Σε πάω αν και ΠΑΟΚτσης...
Ευτυχώς ζεις!
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Με τη γυναικα μου συνεχεια..Με γκομενες παλια ναι μου εχει τυχει δυο φορες..γενικα δεν ειναι και τοσο δεκτηκες αλλα ναι ναι τυχαινει θεωρω
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
952
Πόντοι
301
Γαμιουνται από τον κώλο χωρίς αύριο οι ψωλες. Δεν φταίνε αυτές που ανοιγοκλείνει η σουφρα τούς κάθε φορά που σκέφτονται πουτσο. Εμείς φταίμε που σαν γνήσιοι μετεμετάδες μη δούμε τρύπα, κατευθειαν να τη βουλώσουμε.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
37
Like
19.847
Πόντοι
12.896
ε ναι,απλα δεν το παραδεχονται κ δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη επισημα χαχα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.721
Πόντοι
3.656
Ισως τα ξαναλεμε θα το σκεφτω γιατι ακομα ποναω απ τα βρισιδια της χαλυβδογατας το 21…
Ποιός στην έσπασε αρχηγάρα μου ;
Κανένας εστεμμένος μαλάκας ή incognito μαλάκας ;

Μήπως είχε διπλή ιδιότητα ; Και εστεμμένος μαλάκας και ... κατουρημένος στραπονιάρης ;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΧΑΛΥΒΔΟΠΟΥΣΤΡΑ​

Ποιά είναι αυτή ρε ;
Έχω πελώρια ανάγκη να μάθω.
 

jelly1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2014
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Αναλόγως την ανατομία της καθεμιάς
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.220
Like
1.934
Πόντοι
216
Η απάντηση είναι «ναι, τον παίρνουν και από τον κώλο».

Αλλά μόνο πότε-πότε, και με τις παχουλές να δείχνουν μεγαλύτερο ενδιαφέρον από τις αδύνατες.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
792
Κριτικές
33
Like
2.476
Πόντοι
5.345
Εμπειρικά θα πω ότι το ποσοστό των ελληνίδων που δίνουν κώ΄λο είναι το 40% .
Σίγουρο ρόλο παίζει η εμπερία της πρώτης φοράς.
Το πόσο πονέσανε,με ποιον ήταν,εάν το έκαναν επειδή "έπρεπε" , εάν ε΄τυχε και κέρασαν μερέντες κλπ .
Μετά σε κάθε νέα "προσπάθεια εισόδο" θα έχουν τη κακιά εμπειρία και δεν θα τις αφήνει να χαλαρώσουν το κολάντερο και θα πονάνε χ10 φορές παραπάνω.

Θέλει προετοιμασία από πλευράς της. Να μην έχει φάει στα κοντά,να έχει χονέψει,να ε΄χει κάνει κλίσμα .
Είναι και λίγο θε΄μα εξουσίας το όλο πράγμα .

Θυμάμαι μία γκόμενα που τραβιόμουν όταν σπούδαζα όσες φορές και να πήγαμε να το κάνουμε από πίσω το σταματούσαμε επειδή έσκουζε από πόνο και μας άκουγαν μέχρι απέναντι. Αλλά δάκτυλα δεχόταν αδιαμαρτύρητα και τα ζητούσε .
Σε μερικές είναι και ΄θέμα ανατομικό.
Καλημέρα. Σε όλα σωστός όπως τα έθεσες.
 

batist

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
50
Like
296
Πόντοι
20
οι υπεργκομεναρες δεν τον δινουν οχι!!οι καλες προς μετριες ναι
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
10
Like
5.306
Πόντοι
2.816
Άμα με λίγο σάλιο μπαίνει αέρας τι σημαίνει τύποι;
 

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Είναι όλα θέμα οπτικής από τη γυναίκα και που θα πέσεις.

Η πρώην μου δε μου το έδινε με τίποτα, όταν πήγα να την πείσω μετά από λίγο χωρίσαμε και δε μπήκα.
Με μια ξεπετα λίγο μετά 19 χρονών το κοριτσάκι μου είπε μόνη της αφού τα δοκιμάσαμε όλα σεξ σε εξωτερικούς χώρους κλπ κλπ θέλω τώρα και από πίσω να δω αν αξίζει... Τελικά αφού μου το έδωσε μου λέει δε μπορώ να πω ότι μου άρεσε και δε καταλαβαίνω το λόγο που το θέλουν και οι φίλες μου.

Μια άλλη που το αρχίσαμε μόνο για σεξ όταν αυτή ήθελε να το σοβαρεψουμε κ εγώ όχι μου το εδωσε μπας και με κρατήσει αλλά μάταια.

Φίλη γυμνάστρια μεγάλη ψωλοαρπαχτρα εκεί που παρηγορούσε ο ένας τον άλλον για τον χωρισμό παίχτηκε σεξ απ'ολες τις τρύπες...μου κάνει μια στον πρώην δεν τον άφησα από πίσω... όταν ρώτησα τον λόγο με γειωσε, λέει μη θυμώσεις αλλά εκείνος τον έχει μεγάλο κ χοντρό θα με διέλυε αν τον άφηνα ενώ εσύ τον έχεις λεπτό και νορμάλ μέγεθος είναι το κατάλληλο για να μη μου γίνει Πηγάδι κ να μη καταλάβει ο επόμενος ότι τον έχω δώσει κ αλλού.

Κοπέλα τώρα σε φιλική παρέα όταν πιάσαμε αυτή τη κουβέντα λέει δε το δίνω γιατί μετά τι θα μείνει να δώσω στον άντρα που θα παντρευτώ;

Γενικά πιστεύω ότι από μια ηλικία κ μετά 40+ οι παντρεμένες τον δίνουν εύκολα εκεί που αρχίζουν να βαριουνται κ να θέλουν να δοκιμάσουν άλλα πράγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom