Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 934K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 140 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 748 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.815

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Aπο παντου γαμιουντε οι ελλεινιδες,αλλα μονο με φιλους και γνωστους
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
193
Πόντοι
0
Αν και άργησα να δω το σχόλιο σου, θα απαντήσω. Δεν ξέρω τι ηλικία είσαι, αλλά εγώ που ήμουν έφηβος και φοιτητής την δεκαετία του 80, θα συμφωνήσω ότι αυτό τότε συνέβαινε πολύ συχνά. Ο λόγος ήταν απλός........ πολλές ήθελαν να πηδηχτούν, αλλά όχι να ξεπαρθενιαστουν. Όσο και αν ακούγεται οπισθοδρομικό, ίσχυε τότε........ στην επαρχία (χωριά και μικρές πόλεις, που όλοι γνωρίζονται) έπρεπε να είσαι παρθένα, διαφορετικά ήσουν η πουτάνα του χωριού και δεν είχες καλή τύχη (καλό γάμο). Μιλάμε για εποχές που κάποιοι γονείς, δεν έστελναν τις κόρες τους να σπουδάσουν, για να μην πηδιούνται ή κάποιοι άλλοι έστελναν την μάνα της οικογένειας μαζί με το κορίτσι, εκεί που σπούδαζε, για να την προσέχει!!!!! Άλλος λόγος ήταν ότι μπορούσε να σε ψάξει η μάνα σου ή να σε πάει σε γυναικολόγο!!!!!! Ναι το έχω ακούσει και αυτό!!!!! Πάντα μιλάμε για επαρχία. Στην Αθήνα τα πράγματα ήταν πιο χαλαρά από τότε.

Σήμερα βέβαια τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά..... βασικά έχουν γίνει ίσιωμα και μπορεί αν ζητήσεις κώλο , να ακούσεις ακόμα και αυτό "έχω ένα φίλο γκέι, να σου δώσω το τηλέφωνο του να γαμισεις κώλο όσο θες"!!!!
Ναι, ίσχυε αυτό, εξ' ου και η παροιμία "Από μπρος παρθένα, από πίσω μπαίνουν τρένα"...

Αλλά, επιπλέον. κατά τις προσωπικές μου εμπειρίες πάντοτε, αν κάποιος ήταν την παλιά εποχή κωλομπαράς, οι γυναίκες που ήθελαν να διατηρήσουν την όποια σχέση μαζί του, προσέφεραν κωλαράκι, έστω και περιστασιακά. Ήταν πιο εύκολο, ίσω επειδή είχαν δώσει κώλο ως παρθένες...

Και ναι, σήμερα όλα είναι ίσιωμα. Ένας εικοσάρης κωλομπαράς, μπορεί να δώσει και κώλο και να το θεωρεί φυσιολογικό. Για εμας τους δεινόσαυρους, ο κωλομπαράς δεν γινόταν πούστης, είτε ενεργητικός, είτε παθητικός. Ας τους χαίρονται οι γκόμενες και ας χαίρονται και αυτοί. Εγώ χαίρομαι που ήμουν νέος κωλομπαράς στην δεκαετία του 80 και όχι σήμερα!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Aπο παντου γαμιουντε οι ελλεινιδες,αλλα μονο με φιλους και γνωστους
Η μαλακια που πιπιλάς ολη την ώρα έχει καταντήσει κουραστική…
Με το φίλους και γνωστούς…

η μονόχνοτος είσαι ή δεν βγαίνεις έξω
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Η μαλακια που πιπιλάς ολη την ώρα έχει καταντήσει κουραστική…
Με το φίλους και γνωστούς…

η μονόχνοτος είσαι ή δεν βγαίνεις έξω
για πες εσυ που βγαινεις με τι γαμιουντε με αγνωστους και τυχαιους στο δρομο
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
για πες εσυ που βγαινεις με τι γαμιουντε με αγνωστους και τυχαιους στο δρομο
Μάλλον δεν ξέρεις τι είναι το one night stand…
Δεν πειράζει ρε σύ, ειχα έναν γνωστό σαν και σένα που νόμιζε ότι τα ήξερε όλα.
Στην παρέα τον φωνάζαμε Clinton…γιατί μόνο ο πλανητάρχης τα ξέρει όλα !
 

Zak ly

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
103
Πόντοι
1
Πριν χρόνια τα είχα με μια από Αμαλιάδα 40αρα,όταν τελικά βρεθήκαμε στο χοτελ,αυτή εντωμεταξι χωρισμένη με παιδι,ενώ ξεκίνησε το μπαλαμουτι τελειώνω τον 1ο γύρο μου λεει εκει στο χαλαρό χωστο στο κωλο μου,θέλω να με ξεκωλιασεις,τελος παντων πήρα και πίσω πόρτα η τυπισσα σπαραζε το ευχαριστιοταν το κωλογαμησι και οταν τελειώσαμε μου λεει οτι στον άντρα της δεν τον έδωσε ποτέ, παρά μόνο σε γκομενους που έχει το δίνει απλόχερα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Μάλλον δεν ξέρεις τι είναι το one night stand…
Δεν πειράζει ρε σύ, ειχα έναν γνωστό σαν και σένα που νόμιζε ότι τα ήξερε όλα.
Στην παρέα τον φωνάζαμε Clinton…γιατί μόνο ο πλανητάρχης τα ξέρει όλα !
ναι ολες οι ελλεινιδες one night κανουν,εδω ακομα και οι 16χρονες σχεση κανουνε
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
142
Κριτικές
2
Like
376
Πόντοι
21
Αμα τον φανε μια φορα δε το χορταινουν...λιγη υπομονη και τεχνικη να γινει η αρχη, μετα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Αν και άργησα να δω το σχόλιο σου, θα απαντήσω. Δεν ξέρω τι ηλικία είσαι, αλλά εγώ που ήμουν έφηβος και φοιτητής την δεκαετία του 80, θα συμφωνήσω ότι αυτό τότε συνέβαινε πολύ συχνά. Ο λόγος ήταν απλός........ πολλές ήθελαν να πηδηχτούν, αλλά όχι να ξεπαρθενιαστουν. Όσο και αν ακούγεται οπισθοδρομικό, ίσχυε τότε........ στην επαρχία (χωριά και μικρές πόλεις, που όλοι γνωρίζονται) έπρεπε να είσαι παρθένα, διαφορετικά ήσουν η πουτάνα του χωριού και δεν είχες καλή τύχη (καλό γάμο). Μιλάμε για εποχές που κάποιοι γονείς, δεν έστελναν τις κόρες τους να σπουδάσουν, για να μην πηδιούνται ή κάποιοι άλλοι έστελναν την μάνα της οικογένειας μαζί με το κορίτσι, εκεί που σπούδαζε, για να την προσέχει!!!!! Άλλος λόγος ήταν ότι μπορούσε να σε ψάξει η μάνα σου ή να σε πάει σε γυναικολόγο!!!!!! Ναι το έχω ακούσει και αυτό!!!!! Πάντα μιλάμε για επαρχία. Στην Αθήνα τα πράγματα ήταν πιο χαλαρά από τότε.

Σήμερα βέβαια τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά..... βασικά έχουν γίνει ίσιωμα και μπορεί αν ζητήσεις κώλο , να ακούσεις ακόμα και αυτό "έχω ένα φίλο γκέι, να σου δώσω το τηλέφωνο του να γαμισεις κώλο όσο θες"!!!!!
:buck2::headbang:
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Εμπειρικά θα πω ότι το ποσοστό των ελληνίδων που δίνουν κώ΄λο είναι το 40% .
Σίγουρο ρόλο παίζει η εμπερία της πρώτης φοράς.
Το πόσο πονέσανε,με ποιον ήταν,εάν το έκαναν επειδή "έπρεπε" , εάν ε΄τυχε και κέρασαν μερέντες κλπ .
Μετά σε κάθε νέα "προσπάθεια εισόδο" θα έχουν τη κακιά εμπειρία και δεν θα τις αφήνει να χαλαρώσουν το κολάντερο και θα πονάνε χ10 φορές παραπάνω.

Θέλει προετοιμασία από πλευράς της. Να μην έχει φάει στα κοντά,να έχει χονέψει,να ε΄χει κάνει κλίσμα .
Είναι και λίγο θε΄μα εξουσίας το όλο πράγμα .

Θυμάμαι μία γκόμενα που τραβιόμουν όταν σπούδαζα όσες φορές και να πήγαμε να το κάνουμε από πίσω το σταματούσαμε επειδή έσκουζε από πόνο και μας άκουγαν μέχρι απέναντι. Αλλά δάκτυλα δεχόταν αδιαμαρτύρητα και τα ζητούσε .
Σε μερικές είναι και ΄θέμα ανατομικό.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Αμα τον φανε μια φορα δε το χορταινουν...λιγη υπομονη και τεχνικη να γινει η αρχη, μετα...
Υπαρχει και ενα γνωμικο που λεει "με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινετε μουνι "!!!!!!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Εμπειρικά θα πω ότι το ποσοστό των ελληνίδων που δίνουν κώ΄λο είναι το 40% .
Σίγουρο ρόλο παίζει η εμπερία της πρώτης φοράς.
Το πόσο πονέσανε,με ποιον ήταν,εάν το έκαναν επειδή "έπρεπε" , εάν ε΄τυχε και κέρασαν μερέντες κλπ .
Μετά σε κάθε νέα "προσπάθεια εισόδο" θα έχουν τη κακιά εμπειρία και δεν θα τις αφήνει να χαλαρώσουν το κολάντερο και θα πονάνε χ10 φορές παραπάνω.

Θέλει προετοιμασία από πλευράς της. Να μην έχει φάει στα κοντά,να έχει χονέψει,να ε΄χει κάνει κλίσμα .
Είναι και λίγο θε΄μα εξουσίας το όλο πράγμα .

Θυμάμαι μία γκόμενα που τραβιόμουν όταν σπούδαζα όσες φορές και να πήγαμε να το κάνουμε από πίσω το σταματούσαμε επειδή έσκουζε από πόνο και μας άκουγαν μέχρι απέναντι. Αλλά δάκτυλα δεχόταν αδιαμαρτύρητα και τα ζητούσε .
Σε μερικές είναι και ΄θέμα ανατομικό.
Πράγματι...όπως είπε και Brandi Love " o κωλος μου δεν είναι για σεξ"( εμπνέει αφόρητα...αλλά δεν τον δίνει).
 

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
88
Πόντοι
0
εμένα η γυναίκα στην αρχή και για κάμποσα χρόνια ήταν εντελώς αρνητική. δεν επέμεινα ούτε την πίεσα. πλέον το ζητάει. αυτό που κατάλαβα είναι οτι αν τα πρώτα παιχνίδια γίνουν σε στιγμές μεγάλης καύλας τότε θα ανοίξουν οι ορίζοντες και θα το δεί με άλλο μάτι.
 

m_ab

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
25
Like
61
Πόντοι
0
εμενα πανω σε ποτα μου εχει πει για σχεδον ολους τους πρωην οτι της το ειχαν κανει.. και εμενα με δυσκολια μονο σφηνες κλπ .. με τη σφηνα τρελαινεται ομως
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Ναι, ίσχυε αυτό, εξ' ου και η παροιμία "Από μπρος παρθένα, από πίσω μπαίνουν τρένα"...

Αλλά, επιπλέον. κατά τις προσωπικές μου εμπειρίες πάντοτε, αν κάποιος ήταν την παλιά εποχή κωλομπαράς, οι γυναίκες που ήθελαν να διατηρήσουν την όποια σχέση μαζί του, προσέφεραν κωλαράκι, έστω και περιστασιακά. Ήταν πιο εύκολο, ίσω επειδή είχαν δώσει κώλο ως παρθένες...

Και ναι, σήμερα όλα είναι ίσιωμα. Ένας εικοσάρης κωλομπαράς, μπορεί να δώσει και κώλο και να το θεωρεί φυσιολογικό. Για εμας τους δεινόσαυρους, ο κωλομπαράς δεν γινόταν πούστης, είτε ενεργητικός, είτε παθητικός. Ας τους χαίρονται οι γκόμενες και ας χαίρονται και αυτοί. Εγώ χαίρομαι που ήμουν νέος κωλομπαράς στην δεκαετία του 80 και όχι σήμερα!
Φίλε δεν είναι παροιμία αυτό που είπες ....τίτλος ταινίας είναι εκεί γύρω στο 80
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
εμένα η γυναίκα στην αρχή και για κάμποσα χρόνια ήταν εντελώς αρνητική. δεν επέμεινα ούτε την πίεσα. πλέον το ζητάει. αυτό που κατάλαβα είναι οτι αν τα πρώτα παιχνίδια γίνουν σε στιγμές μεγάλης καύλας τότε θα ανοίξουν οι ορίζοντες και θα το δεί με άλλο μάτι.
Ένα σχόλιο θα κάνω χωρίς να πρέπει να είναι έτσι τα πράγματα....για κάμποσα χρόνια δεν ειθελε και ξαφνικά θέλει ....μήπως κάποιος άλλος έκανε την αρχή και της άρεσε
 

Jockel

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
εμένα η γυναίκα στην αρχή και για κάμποσα χρόνια ήταν εντελώς αρνητική. δεν επέμεινα ούτε την πίεσα. πλέον το ζητάει. αυτό που κατάλαβα είναι οτι αν τα πρώτα παιχνίδια γίνουν σε στιγμές μεγάλης καύλας τότε θα ανοίξουν οι ορίζοντες και θα το δεί με άλλο μάτι.
Σωστα το βλεπεις και το αντιθετο μπορει να σημαινει απαγορευση για πολυ καιρο
 

Giannis676

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
13
Like
1.048
Πόντοι
1.010
Δεν υπαρχει κανονας για το αν σε μια γυναικα της αρεσει να τον παιρνει απο πισω ή οχι. Ειναι θεμα στιγμης, καυλας, ποσο θελει να γαμηθει και φυσικα ποσο καλα την εχει εκπαιδευσει ο πρωτος. Αν ο πρωτος της την πηγε σιγα σιγα, αφησε το κωλαρκι της να παρει τον χρονο του και να συνηθισει την διεισδυση πριν την ξεκωλιασει, τοτε θα ειναι παντα διαθεσιμη για πρωκτικο με αυτον που γουσταρει. Αν την ξεκωλιασε απο την πρωτη στιγμη και ο πονος επικρατησε της ηδονης, τοτε πολύ δυσκολα θα το επιχειρησει ξανα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Υπάρχουν φυσικά και κάποιες που δεν γουστάρουν για λόγους υγείας....μου είχε πει κάποια πριν καιρό ....από εκεί που βγαίνουν τα σκατα εκεί θες να το βάλεις ....βάλτο στο μουνι βάλτο στο στόμα βάλτο στην μασχάλη βάλτο στα αυτιά !!!!!!εκεί όχι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom