Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nτάξει δεν κολλάει πολύ με το θέμα αλλά οκ.
248874_114114838676336_100002334627208_139489_120189_n.jpg


:2funny: :2funny:


 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Μερικοί μπορεί να μην γαμάνε μέσω Facebook αλλά τουλάχιστον κάνουν ωραία(λέμε τώρα...) tattoo....





p.s. H tattoo artist μεγάλη αρρωστια ρε παιδιά....  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μερικοί μπορεί να μην γαμάνε μέσω Facebook αλλά τουλάχιστον κάνουν ωραία(λέμε τώρα...) tattoo....


p.s. H tattoo artist μεγάλη αρρωστια ρε παιδιά....  :headbang2: :headbang2: :headbang2:

ααχαχαχα
το είδα προχτές σ'ένα σάιτ. Δεν υπάρχει πιο fail tattoo πραγματικά!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ι agree, epic fail...σοβαρά τώρα με πόσα γκαφρα θα το βάραγες αυτό Velvy?

Μανίκι θα γούσταρα πολύ να κάνω, αλλά θα έπρεπε να είμαι εισοδηματίας γτ θα με απέλυαν από όλες τις δουλειές μετά. :(

Έχω 205 φίλους στο φέις και στα 2/3 δε μιλάω καν, πόσο πιο άκυρο να κάνω ταττού με τη φάτσα τους. :2funny:

edit:

θα ξαναπάς prodigy?  :cheesy:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Μανίκι θα γούσταρα πολύ να κάνω, αλλά θα έπρεπε να είμαι εισοδηματίας γτ θα με απέλυαν από όλες τις δουλειές μετά. :(

Έχω 205 φίλους στο φέις και στα 2/3 δε μιλάω καν, πόσο πιο άκυρο να κάνω ταττού με τη φάτσα τους. :2funny:

edit:

θα ξαναπάς prodigy?  :cheesy:

Eλα δεν θέλω οπισθοδρομικές βλακείες....που ζούμε?Στα ΄70s? Να φοράς τότε μακριμανικα χειμώνα καλοκαίρι... ;) ;)
Δηλαδή εάν έχεις piercing στην ρώγα ή σε ποιο περίεργο σημείο τι σου κάνουν?Εκτέλεση?

Εε δεν είναι μόνο οι Prodigy ..θέλοντας και μη ναι....Εσύ?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eλα δεν θέλω οπισθοδρομικές βλακείες....που ζούμε?Στα ΄70s? Να φοράς τότε μακριμανικα χειμώνα καλοκαίρι... ;) ;)
Δηλαδή εάν έχεις piercing στην ρώγα ή σε ποιο περίεργο σημείο τι σου κάνουν?Εκτέλεση?

Εε δεν είναι μόνο οι Prodigy ..θέλοντας και μη ναι....Εσύ?

E καλά δεν πάω με τη ρώγα εκτεθειμένη στη δουλειά χαχαχα

Ναι, τρίτη μέρα του rockwave. Δε γινόταν να μην ξαναπάω! Δεν το ευχαριστήκα το Σεπτέμβρη στο γαμωγήπεδο στο Φάληρο.
Aλλά είναι και οι gogol & monster :cheesy:
 

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες η συζήτηση κατάντησε spam!!!Υπάρχει κανά νεώτερο από το μέτωπο του FB???? Εγώ τον τελευταίο μήνα γνώρισα μια αξιόλογη βουλγάρα MILF  :kissass: χωρισμένη με παιδί 40+ (πρώτο ραντεβού για καφέ στην παραλιακή και γαμησάκι σε χωράφι στη Βάρης-Κορωπίου) και μια γλυκιά Ελληνίδα από Θεσσαλονίκη. Έπεσε ψήσιμο για 2-3 βδομάδες τηλεφωνικά και κλείστηκε ραντεβού 24ωρο στη Λάρισσα. Τρελά χιλιόμετρα, αρκετά έξοδα αλλά καλή εμπειρία :knockinb: :knockinb:.Φυσικά μετά ήθελε σχέση αλλά στην ηλικία μου δεν είμαι για σχέσεις από απόσταση (ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας). Πάντως από τη μια το άθλημα έχει δυσκολέψει και από την άλλη αρχίζουν να με΄ζώνουν τα φίδια σιγά σιγά να αράξω (36 γαρ!!!) :headbang: :headbang:.
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες η συζήτηση κατάντησε spam!!!Υπάρχει κανά νεώτερο από το μέτωπο του FB???? Εγώ τον τελευταίο μήνα γνώρισα μια αξιόλογη βουλγάρα MILF  :kissass: χωρισμένη με παιδί 40+ (πρώτο ραντεβού για καφέ στην παραλιακή και γαμησάκι σε χωράφι στη Βάρης-Κορωπίου) και μια γλυκιά Ελληνίδα από Θεσσαλονίκη. Έπεσε ψήσιμο για 2-3 βδομάδες τηλεφωνικά και κλείστηκε ραντεβού 24ωρο στη Λάρισσα. Τρελά χιλιόμετρα, αρκετά έξοδα αλλά καλή εμπειρία :knockinb: :knockinb:.Φυσικά μετά ήθελε σχέση αλλά στην ηλικία μου δεν είμαι για σχέσεις από απόσταση (ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας). Πάντως από τη μια το άθλημα έχει δυσκολέψει και από την άλλη αρχίζουν να με΄ζώνουν τα φίδια σιγά σιγά να αράξω (36 γαρ!!!) :headbang: :headbang:.


ωραιος φιλε  :thumbsup:

πες κ τπτ παραπανω αν θες για το πως ξεκινησε...εστειλες ρικουεστ να γινεται φιλοι η απο κανα απλικατιον η γκρουπακι σιγα σιγα ?
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον ας πω και εγω την γνωμη μου και αν θελετε την κρατατε    :s&m_3:

οτι μπαινει μετα τις 12 (το βραδυ)ειναι μονο για πηδημα  :knockinb:

καμια δεν ξενυχταει για χαβαλε-ψαχνουν αυτον π θα κερδισει την εμπιστοσυνη τους-σιγουρα παιζει ρολο μια καλη φωτο προφιλ κ το σπουδεοτερο...οχι τηλ απο την πρωτη φορα-εγω αν και ασχολουμε ελαχιστα  3 γκομενακια εχω χτυπησει απο την αρχη του ετους-αν ειχα
χρονο ισως ανεβαινε το σκορ- :rockon: :rockon: :rockon:

οποτε μαγκες υπομονη κ επιμονη στον στοχο σας-
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Ο  κλητήρας  έχει ένα δίκιο, βέβαια ας μην είμαστε απόλυτοι. Πολλές απλώς ψάχνουν παρεάκια...
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
λοιπον ας πω και εγω την γνωμη μου και αν θελετε την κρατατε     :s&m_3:

οτι μπαινει μετα τις 12 (το βραδυ)ειναι μονο για πηδημα   :knockinb:

καμια δεν ξενυχταει για χαβαλε-ψαχνουν αυτον π θα κερδισει την εμπιστοσυνη τους-σιγουρα παιζει ρολο μια καλη φωτο προφιλ κ το σπουδεοτερο...οχι τηλ απο την πρωτη φορα-εγω αν και ασχολουμε ελαχιστα  3 γκομενακια εχω χτυπησει απο την αρχη του ετους-αν ειχα
χρονο ισως ανεβαινε το σκορ- :rockon: :rockon: :rockon:

οποτε μαγκες υπομονη κ επιμονη στον στοχο σας-


πολλες μου εχουν δωσει αλλα δεν δεχτηκαν να βγουν λεγοντας διαφορες δικιολογιες...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
πολλες μου εχουν δωσει αλλα δεν δεχτηκαν να βγουν λεγοντας διαφορες δικιολογιες...
Σιγα μην βγαινανε.....

Εγω ουτε καν ασχοληθηκα ποτε με καμια στο φεις μπουκ
Μονο παιχνιδακι και ΤΙΠΟΤΑ αλλο.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
πολλες μου εχουν δωσει αλλα δεν δεχτηκαν να βγουν λεγοντας διαφορες δικιολογιες...

Ανταλλαγη μηνυματων θελουνε......Τιποτα αλλο
Κατα τα αλλα ειναι ......hot  sexy  sensual  και ελιεs θρουμπεs
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Ανταλλαγη μηνυματων θελουνε......Τιποτα αλλο
Κατα τα αλλα ειναι ......hot  sexy  sensual  και ελιεs θρουμπεs
Μαλακιες ειναι και τιποτα αλλο
Απλα να τονωσουν τον εαυτο τους ειναι οτι ταχα μου μετρανε ....

Κοινως παπαριες καμαρωτες !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom