Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Η δική μου άποψη είναι η εξής: (ισχύει ως αξιώμα και δεν επιδέχεται απόδειξης) Όλες οι κοπέλες που μπαινουν στο facebook δεν ψάχνονται και καλά θα κάνουν τα ανθρωποειδή που το παιζουν γκομενιάρηδες ("ξέρεις πως έχω ρίξει") να καταλάβουν πως δεν υπάρχουν "εύκολες" γκόμενες... Δηλαδή δεν υπάρχουν γκόμενες που μπορεις να τις γνωρίσεις  σε ένα μπαρ και να τις γαμήσεις γρήγορα χωρίς 500 ευρω κεράσματα... Τέτοιες είναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ  Αν υπήρχαν τέτοιες τότε δεν θα υπήρχαν οι οίκοι ανοχής, δεν θα υπήρχε η βιομηχανία των studio, Call Girls κλπ για τα οποία ξοδευουν αμέτρητες ώρες εδω μέσα πολλοί απο εμας σε κριτικές , παραθέσεις κλπ
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Πρωτα θα σε "γαμήσουν" και μετα ΙΣΩΣ βγεις μ αυτες...
θα σε ''πηδηξουν'' μονο στην περιπτωση που πιστεψεις κατι απο αυτες απροσωπα
αλλα σε αυτη την περιπτωση θα εισαι και βλακας αν το κανεις
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Αν δεν είσαι βλάκας Δημητρη ή δε κάνεις το βλακα, θα μένεις πάντα μπουκάλα. Εκτος αν είσαι ο Σούπερ Γκόμενος εμφανισιακά ή της κάνεις αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ το "κλικ"
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Ακουστε πλακα με δυο σε καποιο τσατ.....

Η μια που βγηκαμε εμενε λεει παγκρατι και μου εφερε κατοπιν προτροπης δικης μου το παιδακι της για να μην το αφησει σπιτι της
το οξυμωρο της ιστοριας ηταν οτι ενω εμενε παγκρατι επρεπε να παρει το καροτσι του παιδιου της απο το μεταξουργειο... ενω δεν ειχε λεφτα να πληρωσει το εισιτηριο του μετρο και καλα......


Η δε αλλη παλι με ιδιο νικ αλλα με αλλη εμφανιση οπως την ειδα στο φειςμπουκ μου ελεγε οτι ηταν αθηνα ενω εγω εβλεπα οτι μιλαει απο βουλγαρια ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φυσικα και την αφησα χωρις να πω τιποτα να λεει οτι ηθελε

Μετα απο 3 μερες την ρωταω τι καιρο κανει στην βουλγαρια ? :grin:
ΚΑΓΚΕΛΟ ΑΥΤΗ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Αν δεν είσαι βλάκας Δημητρη ή δε κάνεις το βλακα, θα μένεις πάντα μπουκάλα. Εκτος αν είσαι ο Σούπερ Γκόμενος εμφανισιακά ή της κάνεις αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ το "κλικ"
Φιλε μου δεν σε καταλαβαινω πως το εννοεις αυτο που λες
Να σου πω ομως οτι εγω ειμαι και δυσπιστος σε οτιδηποτε απροσωπο.....
Πιστευω μονο οτι δω πραγματικα και μονο αν το δω πραγματικα.....



Με λιγα λογια ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ να γαμισω μεσω φειςμπουκ η οποιασδηποτε αλλης μαλακιας....
Το μονο που ηθελα εγω και επιδιωξα, αλλα αποδειχτηκε καυτη πατατα, ηταν γνωριμιες ΦΙΛΙΚΕΣ....
και απο εκει μεσα οτι βγει ...

Αυτο το λαθος ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΟΜΩΣ.....  ;)
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
χαχαχα έτσι Δημήτρη! Ρε καταλάβετε το αν η γκόμενα είναι ωραια τι να το κάνει το facebook?? Θα βγει εκεί έξω, θα βάλει ένα κολάν ωραίο λίγο να βαφτεί, λίγο να προσέξει τον εαυτό της, ξέρεις πόσοι λίγουρες θα τη πατήσουν μαζί της; Ρε σου λέω δεν έχουν πρόβλημα. Το facebook απλώς είναι ένα χασιμο χρόνο για όσους νομίζουν ότι απο εκεί μπορούν να "χτυπήσουν" γκόμενα. Γκόμενα χτυπάς πλέον με τον παλαιό τρόπο: Συνοικέσιον .. αλλά μέσω γνωστών φίλων κλπ. Το φλερτ ακόμα και το ηλεκτρονικό που πιστεουν κάποιοι δεν υπάρχει. Πρεπει να είναι τελειωμένος για να πιστευεις αυτούς που λένε οτι υπάρχει φλερτ. Πλέον οι άνρωποι φοβόμαστε ο ένας τον άλλον. Δες στο δρόμο. Μπορεις να φλερτάρεις; ΟΧΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΦΑΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
χαχαχα έτσι Δημήτρη! Ρε καταλάβετε το αν η γκόμενα είναι ωραια τι να το κάνει το facebook?? Θα βγει εκεί έξω, θα βάλει ένα κολάν ωραίο λίγο να βαφτεί, λίγο να προσέξει τον εαυτό της, ξέρεις πόσοι λίγουρες θα τη πατήσουν μαζί της; Ρε σου λέω δεν έχουν πρόβλημα. Το facebook απλώς είναι ένα χασιμο χρόνο για όσους νομίζουν ότι απο εκεί μπορούν να "χτυπήσουν" γκόμενα. Γκόμενα χτυπάς πλέον με τον παλαιό τρόπο: Συνοικέσιον .. αλλά μέσω γνωστών φίλων κλπ. Το φλερτ ακόμα και το ηλεκτρονικό που πιστεουν κάποιοι δεν υπάρχει. Πρεπει να είναι τελειωμένος για να πιστευεις αυτούς που λένε οτι υπάρχει φλερτ. Πλέον οι άνρωποι φοβόμαστε ο ένας τον άλλον. Δες στο δρόμο. Μπορεις να φλερτάρεις; ΟΧΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΦΑΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.
ΣΩΣΤΟΣ σε ολα !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ειδικα εκει που λες οτι φοβομαστε ο ενας τον αλλον... ΑΠΟΛΥΤΟΣ !!!!!!!!!!

Μια ενσταση μονο στο θεμα ομορφιας
Δεν περιμενει κανεις εστω και λιγο εξυπνος να βρει καμια μοντελα...
Το ολο θεμα ειναι καθαρα και μονο θεμα συντροφικοτητας και μονο.... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
Ειδικα στην εποχη μας που οι ανθρωπινες σχεσεις δυστυχως εχουν γινει ειδος προς εξαφανιση............
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ τουλάχιτον δεν φλερτάρω πλεον.. κοιτάζω τους γαμημένους τους κύκλους γνωριμιών. Μόνον έτσι. Το φλερτ τέλειωσε.

Υπάρχουν κάποιοι που λένε οτι υπάρχουν μπαρ που βρίσκεις ευκολες γκόμενες που γουστάρουν το σεξ μιας βραδιάς, χωρίς να είναι επαγγελματίες (το τονίζω)
Εγώ προσφέρω 10000 ευρω σε όποιον μου βρει τέτοιο μπαρ. Μπαρ δηλαδή όπου θα φλερτάρεις και ίσως πάρεις ανταπόκριση έστω και για μια βραδια. Σας λέω πως αν πάρεις ανταπόκριση θα είναι από καμία επαγγελματία και μόνο.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Εγώ τουλάχιτον δεν φλερτάρω πλεον.. κοιτάζω τους γαμημένους τους κύκλους γνωριμιών. Μόνον έτσι. Το φλερτ τέλειωσε.

Υπάρχουν κάποιοι που λένε οτι υπάρχουν μπαρ που βρίσκεις ευκολες γκόμενες που γουστάρουν το σεξ μιας βραδιάς, χωρίς να είναι επαγγελματίες (το τονίζω)
Εγώ προσφέρω 10000 ευρω σε όποιον μου βρει τέτοιο μπαρ. Μπαρ δηλαδή όπου θα φλερτάρεις και ίσως πάρεις ανταπόκριση έστω και για μια βραδια. Σας λέω πως αν πάρεις ανταπόκριση θα είναι από καμία επαγγελματία και μόνο.
Εστω οτι υπαρχει ρε φιλε....
Το θεμα ειναι αλλο.... ΘΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ μια τετοια γνωριμια μια κι εξω ?
Δεν ειναι ολα σεξ φιλαρακο
Υπαρχουν και αλλα πραγματα μεσα σε μια γνωριμια .... ενα χαδι, ενα χαμογελο, μια παρηγορια οταν δεν εισαι στα πανω σου .....
πολλα μπορω να γραφω αλλα θα με πουν γραφικο
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Φυσικά και δεν θα σε γεμίσει μια τέτοια γνωριμία, αλλά τουλάχιστον θα γλιτώσεις την φρικτή μα αναγκαία φάση: "Γαμήστε σκουπίστε φύγατε"
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Φυσικά και δεν θα σε γεμίσει μια τέτοια γνωριμία, αλλά τουλάχιστον θα γλιτώσεις την φρικτή μα αναγκαία φάση: "Γαμήστε σκουπίστε φύγατε"
Αν δεν σε γεμιζει κατι φιλε τοτε δεν εχει νοημα να το κανεις....
Θα νιωθεις το κενο μεσα σου να σε βασανιζει....
Θα κοροιδευεις τον εαυτο σου περισσοτερο παρα αυτη που ισως σε κοροιδευει....
και λεω ισως γιατι παιζει και το ενδεχομενο να μην μπορει και αυτη να διαχειριστει τα αισθηματα της
και να παιζει ασυναισθητα....
Μια αρρωστη κατασταση οντως αλλα τυχαινει κι αυτη
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Πρωτα θα σε "γαμήσουν" και μετα ΙΣΩΣ βγεις μ αυτες...

εχω βγει με καποιες κ παλιοτερα κ τωρα κ με πολυ λιγα μνμ εκατσαν ισως ειναι θεμα τυχης τελικα
 

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Πάιδες μην τρελένεστε!!
!Παιχνίδι ακόμη παίζει αλλά έχει γίνει πολύ δύσκολο γιατί οι γκόμενες είναι πλέον δύσπιστες στο ΦΒ και θέλουν οι περισσότερες το χρόνο τους :jerking:. Πολλές επίσης είναι αυτές που την "πάτησαν" με κάποιον και είναι πλέον "κλΕιστές" σε νέες γνωριμίες :(. Αν πέσεις σε κάποια που είναι σχετικά νέα στο άθλημα και καταφέρεις να ξεχωρίσεις από τους άλλους υποψήφιους γαμίκουλες είσαι τυχερός. Υπάρχουν αρκετοί στο site που έχουν κάνει καριέρα μέχρι και αρκετά πρόσφατα. Το πιστεύετε ή όχι συνολικά έχω πάει με περίπου 35-40 γυναίκες όλων των ειδών μέσω ιντερνετ όλα αυτά τα χρόνια. Οι 25 ήταν μέσα σε ένα έτος από το φβ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ και αφού έφαγα και πάρα πολλές απορρίψεις!!!! Ανατρέξτε σε παλιότερα post για λεπτομέρειες κλπ. Άμα ασχοληθείς πολύ και αποκτήσεις τρόπο ψησίματος όλα γίνονται (το βασικό είναι αυτοπεποίθηση και χιούμορ έξυπνο)αρκεί να βλέπεσαι φυσικά!
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
εδω και λιγους μηνες εχει δυσκολεψει πολυ η υποθεση
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχα έτσι Δημήτρη! Ρε καταλάβετε το αν η γκόμενα είναι ωραια τι να το κάνει το facebook?? Θα βγει εκεί έξω, θα βάλει ένα κολάν ωραίο λίγο να βαφτεί, λίγο να προσέξει τον εαυτό της, ξέρεις πόσοι λίγουρες θα τη πατήσουν μαζί της; Ρε σου λέω δεν έχουν πρόβλημα. Το facebook απλώς είναι ένα χασιμο χρόνο για όσους νομίζουν ότι απο εκεί μπορούν να "χτυπήσουν" γκόμενα. Γκόμενα χτυπάς πλέον με τον παλαιό τρόπο: Συνοικέσιον .. αλλά μέσω γνωστών φίλων κλπ. Το φλερτ ακόμα και το ηλεκτρονικό που πιστεουν κάποιοι δεν υπάρχει. Πρεπει να είναι τελειωμένος για να πιστευεις αυτούς που λένε οτι υπάρχει φλερτ. Πλέον οι άνρωποι φοβόμαστε ο ένας τον άλλον. Δες στο δρόμο. Μπορεις να φλερτάρεις; ΟΧΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΦΑΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.
Χωρις να θελω να το παιξω ξυπνητζης και εντελως φιλικα σου λεω να αλλαξεις μυαλα και λογικη.Η μαγκια ειναι να βγαζεις γκομενα ειτε στον εξω κοσμο ειτε και στο facebook απο μονος σου,χωρις την αναγκη καμιας παρεας.Για να το κανεις αυτο χρειαζεται αυτοπεποιθηση.Ξυπνηστε ρε γαμωτο και αρχιστε να μιλατε,δεν δαγκωνουν οι κοπελες.
Δηλαδη αν σου γουσταρει καποια και δεν υπαρχει καποιος κοινος γνωστος δεν θα της μιλησεις ποτε;
Σιγουρα υπαρχουν περιπτωσεις που θα φας αδιαφορια αλλα υπαρχουν και περιπτωσεις που θα φας μουνακια..
Γι αυτο αξιζει να προσπαθησεις ;)
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Πάιδες μην τρελένεστε!!
!Παιχνίδι ακόμη παίζει αλλά έχει γίνει πολύ δύσκολο γιατί οι γκόμενες είναι πλέον δύσπιστες στο ΦΒ και θέλουν οι περισσότερες το χρόνο τους :jerking:. Πολλές επίσης είναι αυτές που την "πάτησαν" με κάποιον και είναι πλέον "κλΕιστές" σε νέες γνωριμίες :(. Αν πέσεις σε κάποια που είναι σχετικά νέα στο άθλημα και καταφέρεις να ξεχωρίσεις από τους άλλους υποψήφιους γαμίκουλες είσαι τυχερός. Υπάρχουν αρκετοί στο site που έχουν κάνει καριέρα μέχρι και αρκετά πρόσφατα. Το πιστεύετε ή όχι συνολικά έχω πάει με περίπου 35-40 γυναίκες όλων των ειδών μέσω ιντερνετ όλα αυτά τα χρόνια. Οι 25 ήταν μέσα σε ένα έτος από το φβ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ και αφού έφαγα και πάρα πολλές απορρίψεις!!!! Ανατρέξτε σε παλιότερα post για λεπτομέρειες κλπ. Άμα ασχοληθείς πολύ και αποκτήσεις τρόπο ψησίματος όλα γίνονται (το βασικό είναι αυτοπεποίθηση και χιούμορ έξυπνο)αρκεί να βλέπεσαι φυσικά!
:thumbsup:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ναι ρε παιδί μου..
Έχει πολλές διαφημίσεις στη σελίδα δεξιά..και μπερδεύεσαι λίγο.. :think:

Εγω μπερδευομαι πολυ!
Δεν μπορω να κανω παιχνιδι ανετα!  :grin:

Αφου σε καποια φαση θελω να πω στην αλλη,
"παμε για ενα μικρο διαφημιστικο διαλειμμα κι επανερχομαστε"!  :dunno:

Εχεις να μου προτεινεις κατι? Ζω ενα δραμα! Δεν μπορω να γ@μησω μεσω Facebook!
Σου λεω δηλαδη, ενα τρομερο πραγμα! :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πάιδες μην τρελένεστε!!
!Παιχνίδι ακόμη παίζει αλλά έχει γίνει πολύ δύσκολο γιατί οι γκόμενες είναι πλέον δύσπιστες στο ΦΒ και θέλουν οι περισσότερες το χρόνο τους :jerking:. Πολλές επίσης είναι αυτές που την "πάτησαν" με κάποιον και είναι πλέον "κλΕιστές" σε νέες γνωριμίες :(. Αν πέσεις σε κάποια που είναι σχετικά νέα στο άθλημα και καταφέρεις να ξεχωρίσεις από τους άλλους υποψήφιους γαμίκουλες είσαι τυχερός. Υπάρχουν αρκετοί στο site που έχουν κάνει καριέρα μέχρι και αρκετά πρόσφατα. Το πιστεύετε ή όχι συνολικά έχω πάει με περίπου 35-40 γυναίκες όλων των ειδών μέσω ιντερνετ όλα αυτά τα χρόνια. Οι 25 ήταν μέσα σε ένα έτος από το φβ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ και αφού έφαγα και πάρα πολλές απορρίψεις!!!! Ανατρέξτε σε παλιότερα post για λεπτομέρειες κλπ. Άμα ασχοληθείς πολύ και αποκτήσεις τρόπο ψησίματος όλα γίνονται (το βασικό είναι αυτοπεποίθηση και χιούμορ έξυπνο)αρκεί να βλέπεσαι φυσικά!

Μην χανεις τσαμπα τα λογια σου σε ανθρωπους
που δεν θελουν να καταλαβουν.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πάιδες μην τρελένεστε!!
!Παιχνίδι ακόμη παίζει αλλά έχει γίνει πολύ δύσκολο γιατί οι γκόμενες είναι πλέον δύσπιστες στο ΦΒ και θέλουν οι περισσότερες το χρόνο τους :jerking:. Πολλές επίσης είναι αυτές που την "πάτησαν" με κάποιον και είναι πλέον "κλΕιστές" σε νέες γνωριμίες :(. Αν πέσεις σε κάποια που είναι σχετικά νέα στο άθλημα και καταφέρεις να ξεχωρίσεις από τους άλλους υποψήφιους γαμίκουλες είσαι τυχερός. Υπάρχουν αρκετοί στο site που έχουν κάνει καριέρα μέχρι και αρκετά πρόσφατα. Το πιστεύετε ή όχι συνολικά έχω πάει με περίπου 35-40 γυναίκες όλων των ειδών μέσω ιντερνετ όλα αυτά τα χρόνια. Οι 25 ήταν μέσα σε ένα έτος από το φβ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ και αφού έφαγα και πάρα πολλές απορρίψεις!!!! Ανατρέξτε σε παλιότερα post για λεπτομέρειες κλπ. Άμα ασχοληθείς πολύ και αποκτήσεις τρόπο ψησίματος όλα γίνονται (το βασικό είναι αυτοπεποίθηση και χιούμορ έξυπνο)αρκεί να βλέπεσαι φυσικά!
συμφωνω ειδικα στην αρχη ηταν το μεγαλυτερο νυφοπαζαρο.προσφατα εκανα προφιλ στο φβ.εχασα βεβαια τα καλυτερα χρονια αλλα ακομα παραμενει το νουμερο ενα σε θεματα γνωριμιων.μονο δειτε το πρακτικα.πρωτον δεν πληρωνεις καμια ουτε κερνας ποτο για να της μιλησεις αν αρχισετε κουβεντα μαζι.δευτερον δεν χρειαζεται να εισαι στην πενα απλως βαζεισ τις πιο τοπ φοτο σου.τριτον αντι να χαλας τα λεφτα σου εποχες που ειναι σε μπομπες και χυλοπιτες απο ξεκωλα στα μπαρ μια χαρα σου πεφτει η κουβεντα στο φβ.τεταρτον μπορεις να μιλας ταυτοχρονα με πολλες οπως το ιδιο ισχυει και για αυτες.πεμπτον αν επιμεινεις και αποκτησεις οικειοτητα ολο και κατι θα φας.εκτον επειδη εχει πεσει φτωχια πολλες αντι να βγαινουν εξω καθονται και μαλακιζονται στο φβ κριση γαρ...εκτος απο αυτες που βρισκουν ευκολα θυματα να τους αδειαζουν την τσεπη εξω στα μπαρακια αλλα αυτες δεν μας ενδιαφερουν εκτος αν ειμαστε εμφανισιμοι και θελουν πηδημα με εναν ωραιο αντρα αφου τρωνε λεφτα απο αλλους σαν γνησιες βρωμοπουτανες.υπαροχυν πολλοι αλλοι λογοι που συμφερει να ασχολεισαι με φβ μαγκες.απλως ειπα μερικους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom