Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Γαλατσίου 2-4,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης


περασμα σημερα το απογευμα απο το καταστημα.ηταν εκει η Νικολ, η Χριστινα, η Αγγελικη και η Ελενη.περασα με Χριστινα το μιλφονι απο Βουλγαρια εξπερ στο μασαζ.τα παντα ολα :rockon:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εκεί ήταν σήμερα που πέρασα.Δεν ξέρω ρε γαμώτο.Αυτή η γυναίκα μου βγάζει κάτι αρνητικό.Ηταν εκεί και η Χριστίνα και η Αγγελική, φανερά αδυνατισμένη και ανανεωμένη...
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Οχι.Δεν είναι καθόλου του γούστου μου.Αλωστε όταν είναι εκεί η Αγγελική ή η Ελένη, δεν θα έπαιρνα ποτέ την Ερρικα...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Οχι.Δεν είναι καθόλου του γούστου μου.Αλωστε όταν είναι εκεί η Αγγελική ή η Ελένη, δεν θα έπαιρνα ποτέ την Ερρικα...
ποιά Αγγελική λες την γνωστή μελαχρινή που ήταν παλιά Ίμβρου και έκανε μόνο φραπεδιά?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ποιά Αγγελική λες την γνωστή μελαχρινή που ήταν παλιά Ίμβρου και έκανε μόνο φραπεδιά?
ελα,ελα...ακομα να γνωρισεις την φιλη σου?....εδω και καιρο ειναι στο καταστημα και δεν εχεις παει να της πεις ενα γεια?....απαραδεκτος!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
πρωινο σημερινο περασμα απο το καταστημα,οπου υπηρχε μονο η χριστινα!Σε ερωτηση μου αν δουλευει αλλη,απαντησε οχι σημερα.Τι εγινε ολες σε τριημερο πηγαν???
 

Επισκέπτης


σήμερα που πέρασα το ρόστερ ήταν σε πλήρη σύνθεση...Αγγελική,Χριστίνα, Ελένη, Έρρικα και Νικόλ! :rockon:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ. Αρκετα καλη αν και σφιγμενη. μετριο μασαζ , μετριο γαμησι. αλλα πολυ ωραιο κορμι , και κατα την αποψη μου τα πιο ωραια φυσικα βυζια που χω δει τελευταια. Βοηθαει η ηλικια βλεπεις
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινο περασμα και πηρα την χριστινα μια και ηταν η μονη διαθεσιμη.Φιλοτιμη στο μασαζ και στα υπολοιπα χωρις κατι το ιδιαιτερο
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ. Αρκετα καλη αν και σφιγμενη. μετριο μασαζ , μετριο γαμησι. αλλα πολυ ωραιο κορμι , και κατα την αποψη μου τα πιο ωραια φυσικα βυζια που χω δει τελευταια. Βοηθαει η ηλικια βλεπεις

Από φάτσα όμως χάνει ψιλογυφτοφερνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom