Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Γαλατσίου 2-4,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, αλλά οι περισότερες έχουν ένα ηλίθιο ψευτοτσαμπουκά, που εμένα μου την σπάει...
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Δεν λέω για την συγκεκριμένη κοπέλα. Γενικά μιλάω.
 

johnpar

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
ρε την Αγγελική...

Όνομα: xroma
Ημερομηνία εγγραφής: 24/04/12, 14:02
Τελευταία σύνδεση: 07/05/12, 10:10

Όνομα: gianaki
Ημερομηνία εγγραφής: 24/04/12, 15:03
Τελευταία σύνδεση: 07/05/12, 11:11

χαχαχα,,,κουτοπόνηρη....από το "κουτοπόνηρη" κρατάμε μόνο το "κουτή"

η ελεινιδα, μ αρέσει που κατηγοράει τις άλλες κοπέλες....


Πηγα σημερα το μεσημερι,ητανε μονο δυο παρουσεσ.Περασα με την Ελενη,κοντουλα,με πολυ αδυνατα ποδια,και κοκινα μαλια,αλλα καποσ ξεβαμμενα!!Τι να σασ πω ρε παιδια,απο μασαζ πολυ χαλια και συνεχεια ενιωσα οτι βιαζοταν η κοπελα!!! :jerking: :jerking:Στο προγραμμα πολυ μετρια,εκλαψα τα λεφτα μου,αυτο ητανε!!!Θα ξανα παω ομωσ για την Αγγελικουλα!Δεν ξερω γιατι αλλα σημερα δεν την ειδα,δεν πιστευω να εχει σταματισει η κοπελα;; :tits2: :tits2: :think: :think: :think: >:( >:(Παντοσ το καλυτερο μασαζ και το χιουμορ τησ  δεν το εχει κανενασ οσο και να την βριζουμε!Παντα ευγενικη και χαμογελαστη :rockon: :rockon: :rockon: ;) ;) :fuck1: :fuck1: :fuck1:


Περασα σαββατο το βραδυ με την Χριστινα.Μασαζ κατω απο το μετριο,και στα λοιπα ετσι ακριβοσ οπωσ τα λεσ φιλε,το κλασικο προγραμμα χωρισ καμια ορεξη!!Και για κατι παραπανω εξτρα ζητησε :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb:




 

Επισκέπτης
Κυριακατικο περασμα απο το ιδρυμα και στο ροστερ του παρουσες η Αγγελικη,η Χριστινα,η Ελενη και η Νικολ. στην υποδοχη η ευγενεστατη Χριστινα. ο χωρος πολυ προσεγμενος και καθαρος με αιχμη του δορατος το χαμαμ.περασα με το μικρο Αλβανακι την Ελενη με πολυ καλο μασαζ και καβλιαρικη διαθεση.θα περασω παλι συντομα απο το χωρο που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση οπως και οι λαδοκορες βεβαιως βεβαιως :grin: εξάλλου δεν ειναι και η πρωτη φορα που επιλεγω το ιδρυμα αυτο :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Κυριακατικο περασμα απο το ιδρυμα και στο ροστερ του παρουσες η Αγγελικη,η Χριστινα,η Ελενη και η Νικολ. στην υποδοχη η ευγενεστατη Χριστινα. ο χωρος πολυ προσεγμενος και καθαρος με αιχμη του δορατος το χαμαμ.περασα με το μικρο Αλβανακι την Ελενη με πολυ καλο μασαζ και καβλιαρικη διαθεση.θα περασω παλι συντομα απο το χωρο που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση οπως και οι λαδοκορες βεβαιως βεβαιως :grin: εξάλλου δεν ειναι και η πρωτη φορα που επιλεγω το ιδρυμα αυτο :sunglasses:

καλή επιλογή η Ελένη ;)
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Πέρασα με την Αγγελική με το προγρ. των 60 €. Την περίμενα καλύτερη αλλά μου την έσπασε ο επαγγελματισμός της και το αυτόματο που είχε βάλει. . Θα ήθελα επίσης να ήταν λίγο περισσότερο ανωμαλιάρα π.χ να έλεγε βρωμόλογα να έγλυφε αρκετά όλη την γύρω περιοχή (μπαλάκια και από πίσω)και να καταλάβαινε ότι ήθελα να πάξω με τα πατουσάκια της :humpleg: Το γαμάτο είναι να προσαρμόζεται η κάθε θεραπενίς στις ορέξεις του πελάτη
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα με την Αγγελική με το προγρ. των 60 €. Την περίμενα καλύτερη αλλά μου την έσπασε ο επαγγελματισμός της και το αυτόματο που είχε βάλει. . Θα ήθελα επίσης να ήταν λίγο περισσότερο ανωμαλιάρα π.χ να έλεγε βρωμόλογα να έγλυφε αρκετά όλη την γύρω περιοχή (μπαλάκια και από πίσω)και να καταλάβαινε ότι ήθελα να πάξω με τα πατουσάκια της :humpleg: Το γαμάτο είναι να προσαρμόζεται η κάθε θεραπενίς στις ορέξεις του πελάτη
σωστος εισαι!Η αγγελικη ειναι μεχρι ενα σημειο...Βεβαια ειναι ωραια γκομενα απ την αλλη...
 

Επισκέπτης
σωστος εισαι!Η αγγελικη ειναι μεχρι ενα σημειο...Βεβαια ειναι ωραια γκομενα απ την αλλη...

ρε παίκτες η Αγγελική άμα βρείς το κουμπί της είναι για gfe καταστάσεις αν και η πρώτη εντύπωση που σου δημιουργεί είναι για pse!
 

Επισκέπτης


νέες αφίξεις στο ίδρυμα...Laura και Ava Ρουμάνες καλλονές! :rockon: :rockon: :rockon:
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Περνα μωρη και κατω πατησια μιας και περνας απο γαλατσιου συνεχεια για να στον φορμαρω λιγο  :fuck1:

Καμμιά πληροφορία για την συμπεριφορα των νεοφερμενων από Ρουμανία αδελφοι μου όταν είναι στα ενδότερα μετά του πελάτου?
 

Επισκέπτης
Καμμιά πληροφορία για την συμπεριφορα των νεοφερμενων από Ρουμανία αδελφοι μου όταν είναι στα ενδότερα μετά του πελάτου?

δεν είχα χρόνο για μασαζοθεραπεία και δεν τις τίμησα φίλε...κάνε μια βόλτα να σου λυθεί η απορία ;)
 

gianaki73

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινο περασμα απο το ιδρυμα.Διαλεξα την Ερρικα,πολυ καλο μασαζ,το κοριτσι με το κολαρακι της υπεροχο!!Περασα πολυ ωραια :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:Οσο για το καινουργιο προσωπικο,δεν ειδα καμια κοπελα!! :booty: :booty: :2on1: :2on1:
 

Επισκέπτης
Χθεσινο περασμα απο το ιδρυμα.Διαλεξα την Ερρικα,πολυ καλο μασαζ,το κοριτσι με το κολαρακι της υπεροχο!!Περασα πολυ ωραια :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:Οσο για το καινουργιο προσωπικο,δεν ειδα καμια κοπελα!! :booty: :booty: :2on1: :2on1:

αφού η Ερρικα δεν είχε σταματήσει ρε φίλε? :think: επανήλθε? οι άλλες μάλλον θα την έκαναν :-
 

jevjev

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα την προηγούμενη εβδομάδα.
Τέτοια ασχήμια δεν έχω ξαναδεί. Απελπισία.
Φεύγω και ακόμα φεύγω.....
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινο περασμα απο το ιδρυμα.Διαλεξα την Ερρικα,πολυ καλο μασαζ,το κοριτσι με το κολαρακι της υπεροχο!!Περασα πολυ ωραια :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:Οσο για το καινουργιο προσωπικο,δεν ειδα καμια κοπελα!! :booty: :booty: :2on1: :2on1:
Οκ Αγγελικη!οτι πεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom