Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να υποθεσω οτι λειτουργει με την ιδια φιλοσοφια του 212 ?

Δηλαδη τηλεφωνο απο πριν και τα σχετικά ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ακριβώς αυτό.

Έχω όμως την πληροφόρηση (που μπορεί να μην είναι και 100% ακριβής) ότι έχει περισσότερα σκαλοπάτια, χωρίς χώρο στο ισόγειο. Αυτά, από πληροφορίες τρίτων. Ιδία άποψη θα σχηματίσω οσονούπω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ακριβώς αυτό.

Έχω όμως την πληροφόρηση (που μπορεί να μην είναι και 100% ακριβής) ότι έχει περισσότερα σκαλοπάτια, χωρίς χώρο στο ισόγειο. Αυτά, από πληροφορίες τρίτων. Ιδία άποψη θα σχηματίσω οσονούπω.
Εν αναμονη.........
;) ;) ;) ;)

ΥΓ: χαθηκαμε..........

:( :( :( :( :(
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Χωρίς να έχω επισκεφθεί κι εγώ το νέο χώρο, δε νομίζω ότι αλλά ζει η φιλοσοφία της Γιάννας! Συνεπώς θα διαπιστώσουμε τα πάντα εκ του σύνεγγυς! Και λίαν συντόμως!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Χωρίς να έχω επισκεφθεί κι εγώ το νέο χώρο, δε νομίζω ότι αλλά ζει η φιλοσοφία της Γιάννας! Συνεπώς θα διαπιστώσουμε τα πάντα εκ του σύνεγγυς! Και λίαν συντόμως!

  δεν εχει αλλαξει κατι στην πολιτικη του μαγαζιου.  το  θεμα ειναι οπως παντα , σε ποια  ακριβως (  και οχι μονο εδω  )  θεραπευτρια  πεφτουμε. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 χθες που πηγα  απο το ροστερ ,  η γκιλφ η ρωσιδα δουλεψε για λιγο και τερμα (  δεν χασαμε και τιποτα ).  η βικτωρια  ειχε ρεπο.    ηταν   η σμαραγδα  η αλβανιδουλα (  στους  τυφλους  ο μονοφθαλμος  μεσουρανει )    , μια αλλη  κοντουλα  στρουμπουλουλα  πολυ μελαχροινη ( δεν βλεποταν )    , και ενα αλλο μικρο πολυ αδυνατο ( επισης  δεν βλεποταν ).  
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
 χθες που πηγα  απο το ροστερ ,  η γκιλφ η ρωσιδα δουλεψε για λιγο και τερμα (  δεν χασαμε και τιποτα ).  η βικτωρια  ειχε ρεπο.    ηταν   η σμαραγδα  η αλβανιδουλα (  στους  τυφλους  ο μονοφθαλμος  μεσουρανει )    , μια αλλη  κοντουλα  στρουμπουλουλα  πολυ μελαχροινη ( δεν βλεποταν )    , και ενα αλλο μικρο πολυ αδυνατο ( επισης  δεν βλεποταν ).  

Ζει ακόμα η Λαρίσα;;;;;;;;; πω πω πω τι λες βρε φιλε μου

η κυρα Γιάννα ακομη μαγερευει;;;;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ζει ακόμα η Λαρίσα;;;;;;;;; πω πω πω τι λες βρε φιλε μου

η κυρα Γιάννα ακομη μαγερευει;;;;

    :2funny:      αλλο γκιλφ ηταν αυτο που δουλεψε για 2-3 βδομαδες ( μαρινα ).  η λαρισα  δεν ειναι πια εκει, εδω και καιρο.    νηστικια θα μεινει ?  τρωει  μονο  υγιεινα πια. 
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
To μαγαζάκι αυτό, επειδή είναι φτηνό, ενδείνκνυται για πειραματισμούς  :grin:

Έτσι δοκίμασα νεαρό teen αλβανάκι, μελαχροινό, εντελώς άβυζο, 40 κιλά με το ζόρι... Δηλ καμια σχεση με τα γούστα μου  :sunglasses: :rolleyes: Επικοινωνία τα εντελώς basic....
Στον αγώνα όμως το σαμιαμίδι αποδείχτηκε ανθεκτικό και ζωηρό! Το κλου είναι οι κραυγούλες και "λογάκια" σε καλά Ιταλικά  :sunglasses: ;)
Overall όμως τίποτα το ιδιαίτερο. Μια και έχω δοκιμάσει όλο το τρεχον ρόστερ, επαναβεβαιώνω ότι η Βικτώρια εκεί μεσα είναι by far η καλύτερη...

ΥΓ: Ενα παρόμοιο μικροσκοπικο αλβανακι (σαπιοδόντικο όμως) και μια κοντόχοντρη μελαψή γυφτοβαλκάνια, έχουν τζάσει απο εδώ..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτην την βικτωρια την παω .    πολυ  δεκτικη,  ομορφουλα ειναι , ψηλη , ωραιο σωμα.  βυζακι 2,5 πρεπει να ειναι( και με καλη ρογα ).    χορταστικη( απο κολαρακι και μπουτια ).
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.877
Πόντοι
5.595
Περασα μετα απο καιρο στην κυρα Γιαννα να δω και το νεο χωρο . Απο το τηλεφωνο ειχε 2 κοπελες.
Ερχεται πρωτη μια Σμαραγδα , Ιταλιδα (κ.Γ.) * κ.Γ.=κατα Γιάννα  :jerking:
Λεπτη, με χοντρους καρπους χαρακτηριστικο της φυλης της , ομορφο γλυκο προσωπακι και με φιλησε σταυρωτα.
Επαθα πλακα με την αλλη ομως μαγκες...

Αλπινικο πιπινι, με γαλαζια ματακια, ροζ επιδερμιδα, ανηλικο, που μολις με ειδε χυθηκε στην αγκαλια μου και γουργουριζε...Μιλα φυσικα για την γατα της κυρα Γιαννας  :2funny:

Εχει αγορασει ενα γατι, και μιας και ειναι τα αγαπημενα μου κατοικιδια, ασχοληθηκα με αυτο, αφου τελικα η αλλη κοπελα ηταν στο δωματιο. 40 ευρω για τη Σμαραγδα θα τα εδινα, αν δεν ημουν στο τελος του μηνα! Θα επανελθω ομως να γραψω εντυπωσεις και απο το σεξ, αν και οταν γινει!
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
αυτην την βικτωρια την παω .     πολυ  δεκτικη,  ομορφουλα ειναι , ψηλη , ωραιο σωμα.  βυζακι 2,5 πρεπει να ειναι( και με καλη ρογα ).    χορταστικη( απο κολαρακι και μπουτια ).
Που ειναι το 2,5 μαλλον 1.3 και πολυ πεσμενο [χρηματιστηριο αθηνων]
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το μαγαζακι σημερα  ειχε κινηση.    απο κοπελες  βικτωρια,  σμαραγδα και το μικρο και μινιον  ελενακι  ( το ατιμουλικο.  πολυ βογγητο και αχ - αχ εριχνε.  ακουγοταν παρα πολυ ) . 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
το μαγαζακι σημερα  ειχε κινηση.     απο κοπελες   βικτωρια,  σμαραγδα και το μικρο και μινιον  ελενακι  ( το ατιμουλικο.  πολυ βογγητο και αχ - αχ εριχνε.  ακουγοταν παρα πολυ ) .   

θα το αγαπήσω μόλις το δω;

:rolleyes:



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom