Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
(Μην με πείτε προμότορα...... με έχουν ήδη αποκαλέσει έτσι σε άλλο thread που αναφέρεται σε οίκο μασάζ του κέντρου). :grin: :grin: :grin:

Ε, όχι και προμότορας ο ... Σέρλοκ Χολμς :cool2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:
Παρεμπιπτόντως, εξαιρετική η ενημέρωσή σου σύντροφε!!! :thumbsup:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.169
Πόντοι
5.006
Μερικές χρηστικές πληροφορίες για τους συναγωνιστές:

* Το οίκημα έχει δύο κουδούνια. Πρώτη επιλογή το κουδούνι του 1ου ορόφου (όπου και τα διπλά κρεβάτια). Στο ισόγειο υπάρχουν οι κλίνες για μασάζ.

* Αν κάποιος συναγωνιστής δεν έχει πολύ χρόνο στη διάθεσή του, μπορεί να επιλέξει το πρόγραμμα των 50 ευρώ που ΔΕΝ περιλαμβάνει μασάζ, αλλά περιλαμβάνει όλα τα υπόλοιπα. ;) Και πάλι ευχαριστημένος θα φύγει!

* Η αναμονή για να σου ανοίξουν την εξώπορτα δεν είναι μεγάλη, αλλά ίσως έλθεις σε δύσκολη θέση από τους επιβάτες των οχημάτων που θα σε κοιτάζουν, ενώ βρίσκονται δίπλα σου περιμένοντας να γίνει πράσινος ο φωτεινός σηματοδότης.

* Πανεύκολη πρόσβαση και με το λεωφορείο 732 (σε αφήνει μόλις λίγα μέτρα μακριά).

* Για parking επί της Φορμίωνος.....ξεχάστε το. Αλλά στα παρακείμενα στενά, ίσως κάτι γίνει.

* Ο οίκος προσφέρει τις υπηρεσίες του 11.30-20.30 καθημερινά. Ανοικτά και τις Κυριακές.

Καλές εξορμήσεις.
Μπράβο σύντροφε πολύ εμπεριστατωμένη ενημέρωση.
promotoras είσαι και φαίνεσαι μάλλον προς πληροφοριοδότης μου κάνεις :2funny: :2funny: :2funny:
Δωρεάν δώσατε δωρεάν θα λάβετε.......... :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
promotoras είσαι και φαίνεσαι μάλλον προς πληροφοριοδότης μου κάνεις :2funny: :2funny: :2funny:
Δωρεάν δώσατε δωρεάν θα λάβετε.......... :grin:

Μπάάάάά...... Τι δωρεάν λες? Όλα είναι πληρωτέα επι τη εμφανίσει!  :boobies: :grin: :grin: :grin:

Παρεπιπτόντως, αν κάποιος μπορέσει και λάβει σκόντο στις προαναφερθείσες τιμές, ας κάνει τον κόπο να ενημερώσει και για το ύψος της μείωσης αλλά και για τον τρόπο που το επέτυχε, γιατί οι εποχές που κυκλοφορούσαμε με γεμάτες τσέπες έχουν παρέλθει.
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Καλημέρα  Σύντροφοι    
Λοιπόν  έγινε     εξερεύνηση  του  καταστήματος  Εχθές  
1.  Το  Parking  είναι  εύκολο  στα  γύρω  στενά  , βεβαίως  Ελλοχεύει  ο κίνδυνος   να  σε  δει  κάποιος  την  ώρα  που  χτυπάς  τα  κουδούνια  εμένα  προσωπικά  δεν  με  ενδιαφέρει  αυτό
2.  Η  Περσα  που  εκτελεί  χρέη  Αρχηγού   είναι  οκ   στην  ενημέρωση  αλλά  λίγο  Φοβισμένη  μου  φάνηκε  (Προσωπική  γνώμη )
3.  Τα τεμάχια  είναι  μέτρια     (Προσωπική  γνώμη )
4. Εγώ  πήρα  Αλεξάνδρα   με  πλούσια  εμπειρία  (  Σολομού   και  Κ48) από  τι  φάνηκε  στην  Δοκιμή  (ΜΑΣΑΖ +Μπριζόλα+ :pipa2:)
δεν  τρελάθηκα  βέβαια  αλλά  οκ    Κόστος  80 ε  με  συνολικό  χρόνο  50 λεπτά
Το  μαγαζί  είναι    Foul ψησταριά
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
4. Εγώ  πήρα  Αλεξάνδρα   με  πλούσια  εμπειρία  (  Σολομού   και  Κ48) από  τι  φάνηκε  στην  Δοκιμή  (ΜΑΣΑΖ +Μπριζόλα+ :pipa2:)

Αλεξάνδρα?
ποιά λές?
την μελαχρινή λεπτουλα Αλβανίδα ή την ξανθιά Ρωσογερμανιδα μιλφ με τα ωραια βυζια?
η άλλη?
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
καμιά  από  τις  2  άλλη  ήταν  αυτή  που  πήρα  εγώ 
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Αλεξάνδρα?
ποιά λές?
την μελαχρινή λεπτουλα Αλβανίδα ή την ξανθιά Ρωσογερμανιδα μιλφ με τα ωραια βυζια?
η άλλη?
μια από τα ίδια δηλαδή.οι μασατζούδες ανακυκλώνονται και πάνε αλλού, οι ίδιες είναι....δεν έρχεται καινούργιο αίμα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
μια από τα ίδια δηλαδή.οι μασατζούδες ανακυκλώνονται και πάνε αλλού, οι ίδιες είναι....δεν έρχεται καινούργιο αίμα

...Φαίνεται ότι έχει πολλούς που σκάνε ακόμη τα 80άρια...κι έτσι το σύστημα είναι ευχαριστημένο...δουλεύει απλά με ανακύκλωση...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.682
Πόντοι
266
κύριοι, επειδήςςςς είμαι βλαχάκος, και πέρα από μπουρδέλα δεν ξέρω τίποτα άλλο, μου κάνετε μια μετάφραση σε φράσεις όπως σεριφισα - μπριζόλα και μια πιο απλή περιγραφή στο τι προσφέρουν τα εν λόγο καταστήματα, ευχαριστώ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
κύριοι, επειδήςςςς είμαι βλαχάκος, και πέρα από μπουρδέλα δεν ξέρω τίποτα άλλο, μου κάνετε μια μετάφραση σε φράσεις όπως σεριφισα - μπριζόλα και μια πιο απλή περιγραφή στο τι προσφέρουν τα εν λόγο καταστήματα, ευχαριστώ

Σερίφισσα: H κυρία γενικών καθηκόντων στον οίκο. Ένα από αυτά είναι κι η παρουσίαση των θεραπευτριών.

Μπριζόλα: Προϊόν κρέατος προς βρώσιν, υπο κανονικές συνθήκες μαγειρεμένο ή ψημένο κατά προτίμηση μαριναρισμένο πριν την παρασκευή. Σε συνθήκες μασαζομάγαζου, καταναλώνεται και ωμό, ενώ όσο πιό ζουμερό γίνεται, τόσο το καλύτερο......  ;) :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Δεν  παίζεσαι  Respect 
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.682
Πόντοι
266
Σερίφισσα: H κυρία γενικών καθηκόντων στον οίκο. Ένα από αυτά είναι κι η παρουσίαση των θεραπευτριών.

Μπριζόλα: Προϊόν κρέατος προς βρώσιν, υπο κανονικές συνθήκες μαγειρεμένο ή ψημένο κατά προτίμηση μαριναρισμένο πριν την παρασκευή. Σε συνθήκες μασαζομάγαζου, καταναλώνεται και ωμό, ενώ όσο πιό ζουμερό γίνεται, τόσο το καλύτερο......  ;) :cheesy: :cheesy:
ρε χριστιανέ, γαμάς στο μαγαζι ή μόνο μασαζ? και στον μινάρουν - μαλακιζουν-
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Eπίσκεψη σήμερα στο συγκεκριμένο μαγαζί, βρήκα θέση για το αμάξι σχετικά εύκολα (στάθηκα τυχερός φαίνεται). Το μαγαζί καλοφτιαγμένο, πήρα το βασικό πρόγραμμα των 50 Ευρώ για μισή ώρα με την Ελενίτσα από Αρμενία. Πολύ καλή μες στο δωμάτιο και gfe κατάσταση. Οι υπόλοιπες κοπέλες ήταν από ανατολικό μπλοκ αν θυμάμαι καλά.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Eπίσκεψη σήμερα στο συγκεκριμένο μαγαζί, βρήκα θέση για το αμάξι σχετικά εύκολα (στάθηκα τυχερός φαίνεται). Το μαγαζί καλοφτιαγμένο, πήρα το βασικό πρόγραμμα των 50 Ευρώ για μισή ώρα με την Ελενίτσα από Αρμενία. Πολύ καλή μες στο δωμάτιο και gfe κατάσταση. Οι υπόλοιπες κοπέλες ήταν από ανατολικό μπλοκ αν θυμάμαι καλά.

Μιλαμε για κοπελεs παντα ε???
Κοπελεs η.....μεγαλοκοπελεs???????
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
τι ζήτησα ο πουστης :headbang: :headbang:

Ρε ΓιώργοςΚ, άκου τι θα κάνεις

Θα βάλεις τα καλά σου
Θ΄αράξεις στα κιλά σου

Στον όροφο θα ανεβείς
και τη Σερίφισα θα δείς
θα κάτσεις λίγο να σκεφτείς
και ούτω πως θα ξηγηθείς :

Μ΄αρέσει τούτο το κομμάτι
μου κάθεται καλά στο μάτι
λέω να το πάρω στο κρεβάτι
να μου ισιώσει το κατάρτι

Αμα με τη Σερίφισα τα βρεις
τιμοκατάλογο αφού δεις
ξαπλώνεις να ξεκουραστείς
μα πρώτα απ όλα να πλυθείς !

Ρώτα τι έχει στο μενού
κι άμα την κόψεις κουλουρού
μετά το λαδοτρίψιμο
ξεκίνα τη, για στύψιμο !


:grin:












 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom