Νέα

Φωνές κατά την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Χαιρετίζω τη γειτόνισα του απέναντι διαμερίσματος, που ξεσήκωσε τον κόσμο με τις υπέροχα καβλωτικές και αισθησιακές άριες της σήμερα στις 5:30 το πρωϊ. Μάλλον επαιξε και κώλος , αν κρίνω από τα σχόλια "μη, πονάει πούστη", "σιγά ... ΣΙΓΑ, λέω !!!!" και από τον τόνο που άλλαξε σε πιο μπάσο και ζωώδη από ένα σημείο και μετά.
Χαιρετίζω επίσης και το συνάδελφο που βόλευε την εν λόγω γειτόνισα, αφενός για τις τρελές κατουρόκαβλες που είχε χαράματα, αλλά κι από το ξυλίκι που έριχνε. Τα μπλαστρώματα ακουγόντουσαν σε όλο τον ακάλυπτο. Είχε και Στιβεν Σιγκαλ χθες και μάλλον παρασύρθηκε.

Καταδικάζω τα κωλομηχανάκια, που μας χαλούσαν την ακρόαση. Πάνω που η κοπέλα έδινε τα όλα της, περνούσε το παπί κι ακούγαμε την τρυπια Sebring. Για όνομα του θεού ρε παιδιά. Ο άνθρωπος πηδάει, σεβαστείτε εμάς τους ωτακουστές  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
...σεβαστείτε εμάς τους ωτακουστές  :2funny:

Kάποτε σερφάροντας είχα βρει ένα ΦΟΒΕΡΟ site με ήχους από γαμήσια!
Επειδή το αρχείο μου είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ, μόλις βρω λίγο χρόνο θα προσπαθήσω να βρω το link και θα το ποστάρω εδώ... προς ευχαρίστηση όλων των συναγωνιστών-ωτακουστών ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Χαιρετίζω τη γειτόνισα του απέναντι διαμερίσματος, που ξεσήκωσε τον κόσμο με τις υπέροχα καβλωτικές και αισθησιακές άριες της σήμερα στις 5:30 το πρωϊ. Μάλλον επαιξε και κώλος , αν κρίνω από τα σχόλια "μη, πονάει πούστη", "σιγά ... ΣΙΓΑ, λέω !!!!" και από τον τόνο που άλλαξε σε πιο μπάσο και ζωώδη από ένα σημείο και μετά. Τα μπλαστρώματα ακουγόντουσαν σε όλο τον ακάλυπτο...

Τυχεράκια! Ωραίος τρόπος για να ξυπνάς κ να ξεκινάς την μέρα σου... ;)
Σε ποιά περιοχή έγινε η φάση;
Κρίμα που δεν την ηχογράφησες με το κινητό σου για να ποστάριζες εδώ το wav...
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Αθήνα, προς τα βόρεια ας πούμε  ;)
Και φυσικά ηχογράφησα, αλλά η ποιότητα δεν είναι καλή. Εκτός από τις διόπτρες, τα κυαλια κλπ για τους μπανιστηρτζήδες πρέπει να βρούμε και εξοπλισμό για τους ωτακουστές  :think:

Δε νομίζω να υπάρχει άντρας που να μη φτιάχνεται όταν ακούει γυναίκα που φχαριστιέται το σεξ !  :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Και φυσικά ηχογράφησα, αλλά η ποιότητα δεν είναι καλή. Εκτός από τις διόπτρες, τα κυαλια κλπ για τους μπανιστηρτζήδες πρέπει να βρούμε και εξοπλισμό για τους ωτακουστές  :think:

Υπάρχει ήδη σχετικός εξοπλισμός... και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ! Λεφτά να υπάρχουν... ;)
 

Συνημμένα

  • spy-mic.jpg
    spy-mic.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 12

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
υπαρχουν σεξ-hotel που με ενα 5€ σε βαζουν να ακους τα ζευγαρακια που γαμιουνται.
οταν καβλωσεις σου σκαν το παραμυθι και σου στελνουν κατι μιλφ με 100€ που στην φιλης δεν τα γαμαγες ουτε με 0,50€!!!
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχαχα!!!! Εγώ ξέρω ότι τα μωρά μας το παίζουν αθώες παρθένες έξω, αλλά στο κρεβάτι είναι κανονικά ιερόδουλες της αρχαίας εποχής, με φωνές και άλλα κόλπα, γιατί οι τωρινές ιερόδουλες μάλλον σαν αγγαρεία το αντιμετωπίζουν. Υπάρχουν βέβαια και λαμπρές εξαιρέσεις!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Υπάρχει ήδη σχετικός εξοπλισμός... και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ! Λεφτά να υπάρχουν... ;)
καθώτι άσχετος με θέματα ήχου γενικά και επειδή κάποτε ήθελα κάτι παρόμοιο: αν είσαι στο μπαλκόνι σου και σημαδεύεις το απέναντι διαμέρισμα, τα ακουστικά στα αυτιά και απο κάτω γκαζώσει ένα δίχρονο, θα πας απο καρδιακό?
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
καθώτι άσχετος με θέματα ήχου γενικά και επειδή κάποτε ήθελα κάτι παρόμοιο: αν είσαι στο μπαλκόνι σου και σημαδεύεις το απέναντι διαμέρισμα, τα ακουστικά στα αυτιά και απο κάτω γκαζώσει ένα δίχρονο, θα πας απο καρδιακό?

Λογικά πρέπει να ακούς σύμφωνα με αυτό που σημαδεύεις.. Καρδιακό επεισόδιο βλέπω μόνο αν το μηχανάκι που γκαζώνει έχει αναβάτες τα αδέλφια της.. :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλα να δωσω ενα σκασμο λεφτα για να ακουω αχαχουχ και τι με κανεις καβλιαρη πουτσοκαβλογιαρμα!!
εγω την γκομενα την θελω να τα λεει σε μενα!!!!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Λογικά πρέπει να ακούς σύμφωνα με αυτό που σημαδεύεις.. Καρδιακό επεισόδιο βλέπω μόνο αν το μηχανάκι που γκαζώνει έχει αναβάτες τα αδέλφια της.. :grin:

Ή ανοίξει το timer του ηχοσυστήματος και παίζει metal στη διαπασών  :2funny:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
καλα να δωσω ενα σκασμο λεφτα για να ακουω αχαχουχ και τι με κανεις καβλιαρη πουτσοκαβλογιαρμα!!
εγω την γκομενα την θελω να τα λεει σε μενα!!!!

Είναι απλό....Ηχογραφείς..Πάτας το play...και κλείνεις τα μάτια σου... :grin:

Πως νομίζεις γάμησα προχθές τη γνωστή Jennifer??? :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πωλουνται κασσετες δεκαετιας 80 απο καμπινκ με ατελειωτα αχ βαχ και με ατακες που εμειναν ιστορικες.
CD'S 90'S με πολλη αισθημα γαμησια απο ησυχα απογευματα σε σοφτ συνοικιες των αθηνων!!
για νεες παραλαβες παρτε τηλ 694********2

τιμη κασσετας μονο 5€
τιμη cd            12€

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
διπλανη σκηνη απο εμενα,αυτος μαλλον προσπαθει να την γαμησει απο κολο αυτη σκουζει και φωναζει και ακουγεται το θεικο " Σιγα σιγα θα μου κανεις καμια ζημια" :rockon: :rockon:
ενα αλλο, ηταν απογευμα και πηγαινα στο μαρκετ του καμπινκ και απο ενα τροχοσπιτο ακουγεται τι θα γινει θα τελειωσεις καμια φορα πιαστικα ετσι που με εχεις και απαντα αυτος αν δεν σου κανω το μουνι φινιστρινι δεν μπορω να χυσω!!! κ.α πολλα
προλαβεται...................
ηδη εχω 18 παραγγελιες και ολο ολο το αποθεμα ειναι 50 κομματια!!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
διπλανη σκηνη απο εμενα,αυτος μαλλον προσπαθει να την γαμησει απο κολο αυτη σκουζει και φωναζει και ακουγεται το θεικο " Σιγα σιγα θα μου κανεις καμια ζημια" :rockon: :rockon:
ενα αλλο, ηταν απογευμα και πηγαινα στο μαρκετ του καμπινκ και απο ενα τροχοσπιτο ακουγεται τι θα γινει θα τελειωσεις καμια φορα πιαστικα ετσι που με εχεις και απαντα αυτος αν δεν σου κανω το μουνι φινιστρινι δεν μπορω να χυσω!!! κ.α πολλα
προλαβεται...................
ηδη εχω 18 παραγγελιες και ολο ολο το αποθεμα ειναι 50 κομματια!!!

:thumbsup:

Respect στη νεανική επιχειρηματικότητα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom