Νέα

Φωνές κατά την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Το γαμησι μαθαινετε, ειναι θεμα αμπειριας και πρακτικης. και δεν το μαθαινεις στα μπορδελα. στη ζωη καθε αντρα υπάρχουν 2-3 κυριες που παιξαν το ρολο του γκουρου. Απο εκει μαθαινεις. Σαφως και η ομιλια στο γαμησι δρα αφροδησιακα στο 90% των γυναικων. αρκει να γθνεται σταδιακα, και με δοκιμη και σφαλμα. δεν λές απευθείας ''πατωνει η πυτσα μου στη μουνάρα σου πουτανάκι μου''  :2funny:. Αρχίζεις με το ''σου αρέσει μωρό μου''  :boobies: και σταδιακά ανεβάζεις ανάλογα με την ανταπόκριση :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Το γαμησι μαθαινετε, ειναι θεμα αμπειριας και πρακτικης. και δεν το μαθαινεις στα μπορδελα. στη ζωη καθε αντρα υπάρχουν 2-3 κυριες που παιξαν το ρολο του γκουρου. Απο εκει μαθαινεις. Σαφως και η ομιλια στο γαμησι δρα αφροδησιακα στο 90% των γυναικων. αρκει να γθνεται σταδιακα, και με δοκιμη και σφαλμα. δεν λές απευθείας ''πατωνει η πυτσα μου στη μουνάρα σου πουτανάκι μου''  :2funny:. Αρχίζεις με το ''σου αρέσει μωρό μου''  :boobies: και σταδιακά ανεβάζεις ανάλογα με την ανταπόκριση :2funny:

ναι εχεις απολυτο δικιο δεν μπορεις να της την μπεις ετσι αποτομα..και εννοειτε πως δ ειναι κ λογικο κιολας αλλα το θεμα ειναι οτι απο την στιγμη που το ξερουν ολες καταβαθος οτι λειτουργει αφροδισιακα το να μιλας προστυχα κ καβλωτικα την ωρα του γαμησιου πολλες το θεωρουν ταμπου και υποκρινονται
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
14
Like
3.673
Πόντοι
2.777
Γενικά τις γουστάρω να σκούζουν αλλά να το κάνουν όταν πρέπει κι όταν συμβαίνει, όχι στο φτιαχτό ρυθμικό αου αου κλπ...΄
Πήδαγα μια που όποτε τον έτρωγε λίγο πιο δυνατά μας άκουγε όλη η παραλιακή. Έβγαινε ένας συνταξιούχος (καλό του ταξίδι) από το απέναντι παράθυρο κι έριχνε χριστοπαναγίες τα ξημερώματα...κι η καριόλα έβγαινε μπαλκόνι με τουρλωτό τον κώλο και ξανάμπαινε - εννοείται μόκο ο συνταξιούχος, έπαιρνε και δουλειά για το κρεβάτι- τέτοια πράματα.
Πάντως μου τη σπάνε οι ανέκφραστες που κρατάνε και την αναπνοή τους, μου τη σπάνε και οι νευρωτικές που με το που τον βάζεις στη σάρκα τους σκούζουν λες και τις σφάζουν.
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Α-Ω

η τυπισσα στο αβαταρ  σου ειναι ο ορισμος της γυναικας φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom