Νέα

Φωνές κατά την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και οι πουτανες που βγαζουν διαφορους ηχους εχουν πλακα......αλλα ειναι ξενερωτες
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Η χρησιμοτητα του να χωναζει η γκομενα την ωρα του σεξ ειναι για να καβλωνει ΚΑΙ ο... γειτονας
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Μια φορά είχα πάει με μία γκόμενα σε ένα άδειο παλιό μου διαμέρισμα στο κέντρο.  Καλοκαίρι, βράδυ τα παράθυρα (όλου του κόσμου) ανοιχτά.  Ξεκινάμε και σιγά σιγά αρχίζει η κυρία να ανεβάζει ένταση. Ενώ στην αρχή ήμουν συγκεντρωμένος στην πράξη, μετά από λίγο άρχισα να ανησυχώ για τους περίοικους που όπου να είναι θα εντοπίζαν την πηγή των ανεξέλγκτων βογγητών και φυσικά δεν είχα καμμία όρεξη να γίνω η συζήτηση της γειτονιάς. Ήσυχα μωρό μου μία, κάνε πιο σιγά δύο, >:( μου αρέσει να φωνάζω λέει,  :oε δεν άντεξα, διέκοψα προ της λήξης και λέω πα να φύγουμε δεν μου πιάνεται να μας ακούει η ομύγηρη.  Βέβαια εάν έπαιζα εκτός έδρας λίγο θα με ενδιέφερε, θα το απολάμβανα κιόλας... :)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
όχι και νάναι μουγκή ρε παιδιά...άμα δεν αρπάζει την σκυτάλη και να τρέχει σκυταλοδρομία 4χ100 φωνάζωντας νενικήκαμεν δεν γίνεται τίποτα......ή το πολύ πολύ κανένα....πες μου που κάθομαι αντρούτσο μου......και μην πει κανένας πούστης ..στο παγκράτι...θα χεστούμε.... :2funny:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ολα με μετρο μαγκες!Αν ειναι να ακουω αριες ριχνω και πουτσο στον παβαροτι!
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
σύντροφοι εχω γαμίσει μουγκή και ακουγότανε ως τον πρώτο(μένω στον τρίτο)..
της ελεγα "που στον βάζω?" και μου έλεγε.."στο μουνάκι μου μέσα"...στουμουνακιμουμεσσσαα
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
σύντροφοι εχω γαμίσει μουγκή και ακουγότανε ως τον πρώτο(μένω στον τρίτο)..
της ελεγα "που στον βάζω?" και μου έλεγε.."στο μουνάκι μου μέσα"...στουμουνακιμουμεσσσαα

το'χεις κανει με μουγκη?
για λεγε... πως ειναι τα ΑΜΕΑ στο κρεβατι? καβλιαρες?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
σύντροφοι εχω γαμίσει μουγκή και ακουγότανε ως τον πρώτο(μένω στον τρίτο)..
της ελεγα "που στον βάζω?" και μου έλεγε.."στο μουνάκι μου μέσα"...στουμουνακιμουμεσσσαα

  ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ την εκανες να μιλήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!
(μαλλον κωφαλαλη εννοεις)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ νόμιζα ότι ακούς φωνές την ώρα του σεξ... Και μπήκα μπας και έχει καμιά ιστορία με φαντάσματα.

Πάντως εγώ είμαι φαν των κυριών που σφίγγουν τα χείλη και βγάζουν αυτό το φύσημα από το στόμά τους. Ελπίζω να καταλαβαίνετε, μπας και υπάρχει κανείς ομοιοπαθής.
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
  ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ την εκανες να μιλήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!
(μαλλον κωφαλαλη εννοεις)

ΑΝ ηταν ΚΟΥΦΗ τοτε ΠΩΣ ακουσε την "ερωτηση"?
εκτος αν απαντησε... ΜΑΝΤΕΥΟΝΤΑΣ την επιμαχη ερωτηση...
Σωστα... θα μου πειτε: "εκεινη τη στιγμη ΤΙ ΑΛΛΟ θα ρωτουσε ο γκομενος"? Αν τυχον "πληρωσε το λογαριασμο της ΔΕΗ?"
Αν και μερικοι "τη βρισκουν" κανοντας ασχετες κουβεντες και φτανουν στην κορυφωση συζητωντας για τον "εμφυλιο στο Νταρφουρ" ή για τις προσφορες στο... Καρφουρ"
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
    Μαγκες πριν απο χρονια εκανα ενα καμακι καλη εμφανισιμη γκομενα και την παω σπιτι. Ηταν καλοκαιρι και απογευματακι και ειχα ανοιξει λιγο το μπαλκονι.
    Η γκομενα αφου αρχισα να της τον βαζω αρχισε δυσαναλογα σκουσμαρια σαν γουρουνι που το σφαζουν .Κατα τη διαρκεια του γαμισι@υ ταλαντευομουνα αναμεσα στο να διακοψω το γaμισι γιατι ειχα γινει σιγουρα ρεζιλι στη γειτονια και στο να βιαστω να χυσ@ να ξεμπερδευω με αυτην.
  Αποφασισα το δευτερο... Αρχισε με ατακα που δεν θα ξεχασω  κaβλiαρη ειδα την καυλa στα ματια σου.... θελω να μου σκισεις το μ@υνι και να μου γεμισεις την μητρa ψωλ@χυμα..... Oλα θα ηταν βεβαια ευχαριστα αν δεν ηταν πανω απο 120 ντεσιμπελ.
  Ο κατοικος του γειτονικου διαμερισματος οποτε με εβλεπε για 2-3 μηνες στο ασανσερ μου χαμογελουσε πονηρα αλλα ποτε δεν ειπε τιποτε.
    Δεν την ξαναπηρα ποτε......
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
    Μαγκες πριν απο χρονια εκανα ενα καμακι καλη εμφανισιμη γκομενα και την παω σπιτι. Ηταν καλοκαιρι και απογευματακι και ειχα ανοιξει λιγο το μπαλκονι.
    Η γκομενα αφου αρχισα να της τον βαζω αρχισε δυσαναλογα σκουσμαρια σαν γουρουνι που το σφαζουν .Κατα τη διαρκεια του γαμισι@υ ταλαντευομουνα αναμεσα στο να διακοψω το γaμισι γιατι ειχα γινει σιγουρα ρεζιλι στη γειτονια και στο να βιαστω να χυσ@ να ξεμπερδευω με αυτην.
  Αποφασισα το δευτερο... Αρχισε με ατακα που δεν θα ξεχασω  κaβλiαρη ειδα την καυλa στα ματια σου.... θελω να μου σκισεις το μ@υνι και να μου γεμισεις την μητρa ψωλ@χυμα..... Oλα θα ηταν βεβαια ευχαριστα αν δεν ηταν πανω απο 120 ντεσιμπελ.
   Ο κατοικος του γειτονικου διαμερισματος οποτε με εβλεπε για 2-3 μηνες στο ασανσερ μου χαμογελουσε πονηρα αλλα ποτε δεν ειπε τιποτε.
     Δεν την ξαναπηρα ποτε......

κανονικα μετα απο εκεινο το συμβαν, θα επρεπε να εχουν ανεβει πολυ οι "μετοχες" σου στην γειτονια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom