Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα χτες και βρικα ξανά την Ανιτα :pipa1: :pipa1:. Μελαχρινη σκιστοματα απο Καζακστάν πόλη καλό μασάζ και στοι υποληπα τα πάντα :fuck2: εχη και μια μικρή απο πολονια τη λένε Νικολ. Ορεο σώμα μέσα δεν ξέρω
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Και οι δύο καλές είναι.Η Ανίτα είναι πολύ καιρό εκεί. Η μικρή είναι καινούρια.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Ξέρει κανένας που βρίσκεται η Αγγελική ???
 

xroma2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Παντοσ περασα πριν μερεσ και ειδα μονο δυο κοπελεσ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:Τελικα τι γινετε?????????? :think: :think: :think: :think: :think: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χτες πέρασα να δω τι κάνουν κε πος το κάνουν. Μου είπε η Ελένη ότι απο σήμερα έρχεται η Ριτα η γνωστή  :tits2:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
σήμερα έρχεται η Ριτα η γνωστή   :tits2:

σε ποιους είναι γνωστή? Στη μανα της? Στο χωριό της?  :grin: :grin:

Δε μας λέτε και μας περι τινος προκειται.... μια και μπηκε το εικονιδιο  :tits2: για παρτη της???  ;) ;) :rockon:
 

rocky5

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Χτες πέρασα να δω τι κάνουν κε πος το κάνουν. Μου είπε η Ελένη ότι απο σήμερα έρχεται η Ριτα η γνωστή   :tits2:
αφου εκανες την αρχη πεσμας περισσοτερα  η ριτα που παλια δουλευε ...... να ξερουμε και εμεις να την επισκεφθουμε αν αξιζει τον κοπο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.489
Κριτικές
178
Like
40.366
Πόντοι
21.896
μιας και ερχομαι απο εξωτερικο ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ που διαμενω και ο αδερφος μου μενει κοντα στο εν λογω καταστημα ΑΦΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ το τι ειναι αυτ ατ μασατζιδικα? πχ στην βουλγαρια οπου εργαζομαι μασατζιδικα εστι σουντιο πολυτελειας αλα στην φωκι νεγρη εκτος απο μασαζ εχει και τπτ αλλα????και ποσο το μαλλι? ευχαρηστω
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οτι αναφορά τι μάνα τις δεν γνωρίζω μπορεί να την ξέρει κε ο πατέρα σου :grin: :grin:
Παντός εγω τιν ...... γνωρίζω απο θ81 με όνομα  Λινα κε αν είσαι τόσο περίεργος γιατί δεν περνάς απο κι μιπος κε τιν ξέρεις κε να μι σου αρέσει μια είναι άλλες πέντε. :grin: :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Οτι αναφορά τι μάνα τις δεν γνωρίζω μπορεί να την ξέρει κε ο πατέρα σου :grin: :grin:
Παντός εγω τιν ...... γνωρίζω απο θ81 με όνομα  Λινα κε αν είσαι τόσο περίεργος γιατί δεν περνάς απο κι μιπος κε τιν ξέρεις κε να μι σου αρέσει μια είναι άλλες πέντε. :grin: :grin:

μαλιστα.... μας επεισες κι εσύ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.191
Πόντοι
45.465
φίλε το ξέρεις αυτό που λένε......3 λαλούν και 2 χορεύουν.........
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
3-4 φορες που ειχα περασει πιο παλια , πάνω απο 2 δεν ειδα ποτε και δεν ξαναπηγα. Μακαρι να εχει γεμισει και να υπαρχουν περισσοτερες επιλογες.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Οτι αναφορά τι μάνα τις δεν γνωρίζω μπορεί να την ξέρει κε ο πατέρα σου :grin: :grin:
Παντός εγω τιν ...... γνωρίζω απο θ81 με όνομα  Λινα κε αν είσαι τόσο περίεργος γιατί δεν περνάς απο κι μιπος κε τιν ξέρεις κε να μι σου αρέσει μια είναι άλλες πέντε. :grin: :grin:

Μπα τι βλέπω; Και αλλοδαπός βοηθός λόρδου; Σε λίγο βλέπω και πολυεθνικές στο χώρο των μασάζ!!!
 

s0meb0dyKn0ws

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα πριν κανα μήνα και μου λέει η σερίφισα πως δεν κάνουν τίποτα εκτός απο μασαζ και λέω συνθηματικό θα είναι επέλεξα μία αγγελική και ξεκινάει το μασαζ και τζίφος η δουλειά, ΤΣΑΜΠΑ τα 60 ευρώ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩ ξανα!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom