Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πάντως η εύα η ξανθιά κοπέλα αν είναι ακόμη εκεί είναι πάρα πολύ καλή πραγματικά σε όλα της...γυναίκα που σέβεται τον εκάστοτε πελάτη.Μπράβο της γενικά!
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
 

  τι προσπαθειες εκανε ?  αρση βαρων εκανε ?    αν  ειναι να προσπαθει και να μην της βγαινει απο μεσα της.........

Φιλαράκο Jerry 5 έχεις δίκιο. Ήθελα να γράψω ήρθε από πάνω και κατά λάθος έγραψα ήρθα. Τώρα όσο για το γυμνό παρουσιαστικό της έχει 1,5άρι περίπου στήθος το οποίο δεν είναι στητό ούτε πεσμένο. ενδιάμεσα. Λεπτή μέση και ωραίο πεταχτό κώλο. Άνω του μέσου όρου το σύνολο.
Τώρα δεν κατάλαβα πως συμφωνείς στο πρώτο σου ποστ από τα τρία, σχετικά με την συμπεριφορά της, κάτι που απαιτεί να έχεις μιλήσει μαζί της αρκετά λεπτά, αλλά δεν την έχεις δει γυμνή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
εσύ μιλάς με τις γυναίκες μόνο αν δεν φοράνε ρούχα  :grin: :grin: :grin:
απλά όταν είχε περάσει από το μαγαζί θα έπιασαν την κουβέντα...αυτό δεν προϋποθέτει να είναι γυμνή..σωστά?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Αν μέσα σε ένα δύο λεπτά που μπορείς να μιλήσεις με την κοπέλα στο σαλόνι κατάφερε ο φίλος να σχηματίσει την γνώμη του για αυτή ενώ εγώ έκανα είκοσι τουλάχιστον, μάλλον είμαι αργόστροφος. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
βρε μην κάνεις χαρακτηρισμούς για τον εαυτό σου...τον αδικείς.
σκέψου ότι μπορεί να έχουν μιλήσει παραπάνω απο μια φορά και σε περισσότερα απο ένα μαγαζιά και απλά να μην έχει περάσει με συνέπεια να μην την έχει δει γυμνή...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τώρα δεν κατάλαβα πως συμφωνείς στο πρώτο σου ποστ από τα τρία, σχετικά με την συμπεριφορά της, κάτι που απαιτεί να έχεις μιλήσει μαζί της αρκετά λεπτά, αλλά δεν την έχεις δει γυμνή.
 

  ειναι , οπως τα ειπε ο σμυρνης .
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ siko (όνομα και αυτό) δεν είσαι αργόστροφος. Καλά το σκέφτεσαι. Εσύ πας και μιλάς στο σαλόνι μισό λεπτό και ή μπαίνεις ή φεύγεις. Το δίδυμο Jerry 5 και n.smirni 76 γυρίζουν τα μαγαζιά από ότι ακούγετε και αρχίζουν το μπίρι μπίρι μπας και βρει καμμία γκόμενα μασατζού ο Jerry 5. Που σου έκανε και το σχετικό χιουμοράκι. Όσο για σένα φίλε n.smirni76 το ξέρεις ότι σε εκτιμώ και συγνώμη, αλλά μερικές φορές πάς φιρί φιρί.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
                                             
images
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Ρε συ siko (όνομα και αυτό) δεν είσαι αργόστροφος. Καλά το σκέφτεσαι. Εσύ πας και μιλάς στο σαλόνι μισό λεπτό και ή μπαίνεις ή φεύγεις. Το δίδυμο Jerry 5 και n.smirni 76 γυρίζουν τα μαγαζιά από ότι ακούγετε και αρχίζουν το μπίρι μπίρι μπας και βρει καμμία γκόμενα μασατζού ο Jerry 5. Που σου έκανε και το σχετικό χιουμοράκι. Όσο για σένα φίλε n.smirni76 το ξέρεις ότι σε εκτιμώ και συγνώμη, αλλά μερικές φορές πάς φιρί φιρί.
μπράβο έχεις τρομερή πληροφόρηση............καταρχήν έκτος απο μερικές φορές πιο παλιά , όλες της άλλες σόλο της κάνω τις βόλτες μου.....
επειδή όμως τώρα γράφεις ότι πάω φιρί φιρί στην προκειμένη περίπτωση τί ήταν αυτό που έιπα και σε ενόχλησε?γιατί εμφανίζεσαι πάντα και μόνο για να σχολιάσεις αν θα πώ κάτι εγώ....
και μετά λές απ ότι ακούγεται , άρα δεν ξέρεις τι συμβαίνει και με συκοφαντείς....θα ήθελα μια απάντηση που να έχει βάση και να μην στηρίζεται σε φήμες... 
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Άντε λοιπόν να πούμε γύριζαν τα μαγαζιά και όχι γυρίζουν. Γιατί και η Αγγελική είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Δεν είναι νέα.
Αν συκοφαντώ κάποιον είναι ο Jerry 5 και όχι εσύ. Το φιρί φιρί πάει στο ότι ενώ ο συναγωνιστής sikos είχε μια απορία σχετικά με τον Jerry 5, και ενώ ξέρεις ότι έχετε κάποιο παρελθόν, αντί να αφήσεις τον ίδιο να απαντήσει, κάνεις το δικηγόρο του. Γιαυτό στην είπα. Γιατί στους γνωρίζοντες είναι γνωστός ο Jerry 5. Και νομίζω ότι δεν τον συκοφαντώ. Ο καθένας έχει την ιστορία του.
Αυτά, την καλημέρα μου και νάσαι καλά.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Άντε λοιπόν να πούμε γύριζαν τα μαγαζιά και όχι γυρίζουν. Γιατί και η Αγγελική είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Δεν είναι νέα.
Αν συκοφαντώ κάποιον είναι ο Jerry 5 και όχι εσύ. Το φιρί φιρί πάει στο ότι ενώ ο συναγωνιστής sikos είχε μια απορία σχετικά με τον Jerry 5, και ενώ ξέρεις ότι έχετε κάποιο παρελθόν, αντί να αφήσεις τον ίδιο να απαντήσει, κάνεις το δικηγόρο του. Γιαυτό στην είπα. Γιατί στους γνωρίζοντες είναι γνωστός ο Jerry 5. Και νομίζω ότι δεν τον συκοφαντώ. Ο καθένας έχει την ιστορία του.
Αυτά, την καλημέρα μου και νάσαι καλά.

 πιο παλια  τα  εβαζες με τον σμυρνη.     τωρα με μενα.   ποιος  νομιζεις οτι εισαι  ?  και με ποιο   δικαιωμα ?   παλι  απαντηση θελεις  απο μενα  ?  δεν πρεπει να πηγαινεις  καλα.         γιατι  ψαχνεσαι  αδικως ?      δεν  εχεις  τιποτα  αλλο  να  ασχοληθεις ?   εγω  ασχολουμαι  μαζι  σου ?   οπως κανω  εγω ,  το ιδιο  θα επρεπε  να κανεις  και  εσυ.     ολο  σου  απανταω   και ευχαριστημενος  δεν  εισαι.    :2funny:    δεν με συκοφαντεις .   δεν με ενδιαφερει η γνωμη  σου.    συνεχεια μπλεκεις τα πραγματα και μπλεκεσαι παντου.     δεν  ξερω το γιατι.     μου αρεσει η διαφημιση και η δυσφημιση.  παει να πει οτι δεν περνας  απαρατηρητος.    η πρωτη περιπτωση  φανερωνει αλλα πραγματα και η  δευτερη καποια αλλα εντελως  διαφορετικα.   αγαπητε  olym  καθοδηγεισαι απο καποιον ?   η  τα μαθαινεις απο καποιον- καποια ?  η  ειναι  δικη σου γνωμη ? (  και απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα ? )    παντως  ειτε  καθοδηγεισαι, ειτε τα μαθαινεις και κουτσομπολευεις  απο εδω και απο εκει  και με πιανεις  στο στομα  σου ,  με ποιο  δικαιωμα  αναφερεσαι  σε προσωπικα δεδομενα αλλουνου ?   οτι και αν κανει ο αλλος , τι σε νοιαζει  εσενα ?   αυτος  ειναι ο ρολος  εδω  μεσα ?    αγαπητε γνωριζομαστε ?  οχι. θα ηθελες να με γνωρισεις ?  οχι.   δεν ειναι κακο και δεν σε υποτιμα  καθολου ,   το να σου πουνε  ψεματα και να τα πιστεψεις.  το να σε κοροιδεψουν, να  σε εξαπατησουν.  το να βγαλεις καποια λανθασμενα  συμπερασματα.  το να μην εχεις  σωστη κριση.   η και να λες και την αληθεια ακομη.  

αν  εισαι αντρας με αρχιδια (  και οχι αρχιδια αντρας )  βγες και γραψε  παντα μα παντα ον-λινε  οτι μου το ειπε το ταδε μελος.  μου το ειπε η ταδε μασατζου.   μου το ειπε το ταδε μαγαζι.  η αυτα που λεω ειναι δικη μου γνωμη.  

οποια περιπτωση και να παιζει και εχεις τα κοτσια  και θελεις να μετραει εδω μεσα ο λογος  σου και η γνωμη  σου  και οχι να παιζεις  το κρυφτουλι και τις κουμπαρες  ,  απαντησε  σε αυτα που σε ρωταω  και  θα σε παραδεχτω και εγω και ολα τα υπολοιπα μελη  που θα περιμενουν  την  απαντηση   σου.      να εισαι ομως  συγκεκριμενος  , με αποδειξεις με επιχειρηματα.    

θα αντιγραψω  το κειμενο  αυτο  και στις παπαρολογιες.  η  συνεχεια  εκει.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Φιλαράκο Jerry 5 έχεις δίκιο. Ήθελα να γράψω ήρθε από πάνω και κατά λάθος έγραψα ήρθα. Τώρα όσο για το γυμνό παρουσιαστικό της έχει 1,5άρι περίπου στήθος το οποίο δεν είναι στητό ούτε πεσμένο. ενδιάμεσα. Λεπτή μέση και ωραίο πεταχτό κώλο. Άνω του μέσου όρου το σύνολο.
Τώρα δεν κατάλαβα πως συμφωνείς στο πρώτο σου ποστ από τα τρία, σχετικά με την συμπεριφορά της, κάτι που απαιτεί να έχεις μιλήσει μαζί της αρκετά λεπτά, αλλά δεν την έχεις δει γυμνή.

 την  ειχα  δει  2   φορες   στην ιμβρου , που ανοιγε την πορτα.     ειχε παντα λιγο ξυνισμενα  μουτρα  και  οχι ιδιαιτερα  κοινωνικη .    πολυ θελει ?  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Άντε λοιπόν να πούμε γύριζαν τα μαγαζιά και όχι γυρίζουν. Γιατί και η Αγγελική είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Δεν είναι νέα.
Γιατί στους γνωρίζοντες είναι γνωστός ο Jerry 5.
 

  ακριβως οπως το ειπες ειναι.  στους γνωριζοντες.  και οχι  στους  μη γνωριζοντες  σαν του λογου σου .         
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ρε συ siko (όνομα και αυτό) δεν είσαι αργόστροφος. Καλά το σκέφτεσαι. Εσύ πας και μιλάς στο σαλόνι μισό λεπτό και ή μπαίνεις ή φεύγεις. Το δίδυμο Jerry 5 και n.smirni 76 γυρίζουν τα μαγαζιά από ότι ακούγετε και αρχίζουν το μπίρι μπίρι μπας και βρει καμμία γκόμενα μασατζού ο Jerry 5. Που σου έκανε και το σχετικό χιουμοράκι. Όσο για σένα φίλε n.smirni76 το ξέρεις ότι σε εκτιμώ και συγνώμη, αλλά μερικές φορές πάς φιρί φιρί.


και του εχω  πει να μην με βοηθαει,  θα τα καταφερω  και μονος μου.  αλλα αυτος τιποτα.  αλλα  και  ετσι να ειναι ,    εσενα  αγαπητε , τι σε κοφτει ?    γιατι παντα θιγεσαι ?  γιατι ανακατευεσαι  σε συζητησεις  αλλων ?    οταν  δεν σου δινουν και την αδεια η τον λογο ?  τι θες  να αποδειξεις ?  γιατι θες να δημιουργεις  προβληματα  και να χαλας  το κλιμα  εδω  μεσα ?      δεν θα ηταν καλυτερα την φαντασια  σου    να την αξιοποιεις  στην ζωη σου  για κατι καλυτερο  και δημιουργικοτερο  ,  παρα  εδω μεσα ? 
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Οlym συμβαινει κατι ?

Αγαπητέ μου εδώ μέσα υπάρχουν 124.000 μέλη που και 30.000 ή 40.000 να είναι πραγματικά (εννοώ δηλαδή χωρίς τους κλώνους) ενημερώνονται. Και ενημέρωση σημαίνει ότι κοινοποιώ την προσωπική μου γνώμη σε άλλους.
Όταν γυρνάω στα μαγαζιά και λέω, για οποιοδήποτε λόγω, ότι είμαι αυτός και γράφω εκεί, τότε δεν έχουμε ενημέρωση αλλά προσωπικά παιγνίδια. Εις βάρος του κάθε ένα από μας που διαβάζουμε και νομίζουμε ότι μας μεταφέρουν αντικειμενικές γνώμες.
Εκτός αυτού λοιπόν δεν έχω τίποτε άλλο.
Τα υπόλοιπα στις παπαρολογίες. 
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Πω Πω ρε παιδιά. Μία απορία εξέφρασα και έγινε της πουτάνας. Αφήστε τα μίση και πιάστε το .......
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πω Πω ρε παιδιά. Μία απορία εξέφρασα και έγινε της πουτάνας. Αφήστε τα μίση και πιάστε το .......

  εσυ πραγματικα  ειχες μια απορια και νομιζω οτι σου  απαντησα , σου εξηγησα.  ο αλλος τι δουλεια ειχε να κανει  πικροχολες κριτικες , και να γραφει αυτα που γραφει.
 

Blockhot11

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Είμαι σιμερα κοντά στο κατάστημα  αυτό. Γνωρίζει κανις με τι μπορω να ασχοληθώ  :fuck2: Να μι χάσω τα λεφτά κε το χρόνο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom