Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι ,στην υποδοχή(περνάει και στο δωμάτιο) Ανίτα φορώντας ιατρική άσπρη ρόμπα ,μίλφ με  καστανοκόκκινα μαλλιά ωραίο χαμόγελο κανονικό σώμα λεπτά πόδια , μεσαίο βυζί και μια ακόμα κοπέλα
Αλεξία ψηλόλιγνο μιλφογκίλφ με καστανόξανθα μαλλιά σπαστά και μικρό βυζί.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι ,στην υποδοχή(περνάει και στο δωμάτιο) Ανίτα φορώντας ιατρική άσπρη ρόμπα ,μίλφ με  καστανοκόκκινα μαλλιά ωραίο χαμόγελο κανονικό σώμα λεπτά πόδια , μεσαίο βυζί και μια ακόμα κοπέλα
Αλεξία ψηλόλιγνο μιλφογκίλφ με καστανόξανθα μαλλιά σπαστά και μικρό βυζί.



παει και  αυτο  το μαγαζι.  τον κατηφορο εχει παρει  εδω και τοσο καιρο.  αυτη η ανιτα πρεπει να ειναι κατι χρονια  εκει μεσα (  και παντα με την ιατρικη της  ρομπα )
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Οτι εχει παρει την κατηφορα , πάει στα κομματια. Να το παιζουν και ιστορία σε μερικούς οτι ειναι σοβαρό μαγαζί και δεν .... , οπως εγραψε και ενας πιο πριν , ε ειναι για κλοτσιές μετά. Πως περιμενουν να μαζεψουν πελατεία? Ας το κλεισουν να τελειωνουν. 1ΟΟ μετρα πιο κάτω εχει άλλο με φουλ χωρις μαλακίες.
 

s0meb0dyKn0ws

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Και να πεις ντάξει δεν γάμησα μου κάναν καλό μασαζ πάει στο διάλο, και δε γαμάς και πιάνεσαι από την ασχετοσύνη του τάχα μου επαγγελματικού μασαζ, και αν ήταν αθώο το μαγαζάκι τους και δεν έτρεχε τίποτα δεν θα σε έβαζαν να διαλέξεις γκόμενα για το μασάζ.. αντε την είδαν όλα!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
187
Like
4.145
Πόντοι
14.175
Ξέρει κανείς σε ποιο ...ρδελο δουλεύει η Αγγελική ???
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Η ελενη η ξανθια milf ειναι ακομα εδω??
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Πέρασα από το εν λόγω μαγαζί. Στην πόρτα η Αγγελική. Κανονικού αναστήματος με μαύρα μαλιά μέχρι τους ώμους στηθος μικρό και καλό σώμα. Το μαγαζί μπουρδέλο. Και εξηγώ γιατί. Λέει η Αγγελική είμαι μόνο εγώ τώρα γιατί η άλλη κοπέλα έχει φύγει. Μέχρι να τελειώσει τη φράση της ανοίγει μια πόρτα και βγαίνει μάλλον από πελάτη μια άλλη κοπέλα. Δεν την είδα καλά. Προφανώς μοιράζουν τους πελάτες μια η μια και μια η άλλη. Εγώ την έκανα. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Οτι εχει παρει την κατηφορα , πάει στα κομματια. Να το παιζουν και ιστορία σε μερικούς οτι ειναι σοβαρό μαγαζί και δεν .... , οπως εγραψε και ενας πιο πριν , ε ειναι για κλοτσιές μετά. Πως περιμενουν να μαζεψουν πελατεία? Ας το κλεισουν να τελειωνουν. 1ΟΟ μετρα πιο κάτω εχει άλλο με φουλ χωρις μαλακίες.

Συναγωνιστη.... δωσε ακριβες πληροφοριες για το 100 μετρα παρακατω(τουλαχιστον διευθηση)!!!!!!!!!!!!
 

THS Spiros

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί εδώ έκλεισε. Αγαπητέ Pathos, μπορείς αν θέλεις να το κλειδώσεις.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom