Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Γαυροβαζελακια ελπιζω να  μην ειστε ξενερωτοι και ολη μερα παο και θρυλολε. Συμβουλη. ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ  ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜ@@@ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ-Η.
Αντε καλα να περασετε.
 

gr0001

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεύθηκα πρίν λίγες μέρες το εν λόγω ίδρυμα και μπορώ να πώ ότι έπαθα πλάκα!

Αν και η εμπειρία μου με τον πληρωμένο έρωτα είναι μηδαμινή και ότι είχα κάνει με τ@νες ήταν στην ηλικία των 16-17 (τώρα είμαι 15 χρόνια +) οπότε δεν ξέρω τι πάιζει γενικότερα με τις φάσεις αυτές, μπορώ να πώ ότι έμεινα κατευχαριστημένος σε όλα τα επίπεδα.

Οι γυναίκες ήταν φιλικές και πρόθυμες για όλα, χωρίς βιασύνη ή πίεση για να προχωρήσεις στο κυρίως πιάτο. Οι περισσότερες επίσης ήταν αστεράκια.. Επιπέδου στριπτιτζάδικου Ελλάδας μόνο που εκεί αντί για χορό πάς για π!δ!μ@  ;) ;) ;)

Με τις 2 που τελικά προχώρησα πρός τα ιδιαίτερα δωμάτια, διαπίστωσα ότι ήταν αρκετά καθαρές και περιποιητικές. Καπότα φυσικά και στις 2 περιπτώσεις μόνο που η μια πήγε να μου κάνει π!π@ χωρίς σκούφο αλλά την υποχρέωσα να το βάλει. Όσοι λοιπόν θέλουν ακάποτα τσιμπού και τέτοια - παίζει.

Αυτά τα λίγα... Ελπίζω να με βγάλει ξανά ο δρόμος μου στο Βερολίνο για μια ακόμη επίσκεψη  :) :)
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Επισκεύθηκα πρίν λίγες μέρες το εν λόγω ίδρυμα και μπορώ να πώ ότι έπαθα πλάκα!

Αν και η εμπειρία μου με τον πληρωμένο έρωτα είναι μηδαμινή και ότι είχα κάνει με τ@νες ήταν στην ηλικία των 16-17 (τώρα είμαι 15 χρόνια +) οπότε δεν ξέρω τι πάιζει γενικότερα με τις φάσεις αυτές, μπορώ να πώ ότι έμεινα κατευχαριστημένος σε όλα τα επίπεδα.

Οι γυναίκες ήταν φιλικές και πρόθυμες για όλα, χωρίς βιασύνη ή πίεση για να προχωρήσεις στο κυρίως πιάτο. Οι περισσότερες επίσης ήταν αστεράκια.. Επιπέδου στριπτιτζάδικου Ελλάδας μόνο που εκεί αντί για χορό πάς για π!δ!μ@  ;) ;) ;)

Με τις 2 που τελικά προχώρησα πρός τα ιδιαίτερα δωμάτια, διαπίστωσα ότι ήταν αρκετά καθαρές και περιποιητικές. Καπότα φυσικά και στις 2 περιπτώσεις μόνο που η μια πήγε να μου κάνει π!π@ χωρίς σκούφο αλλά την υποχρέωσα να το βάλει. Όσοι λοιπόν θέλουν ακάποτα τσιμπού και τέτοια - παίζει.

Αυτά τα λίγα... Ελπίζω να με βγάλει ξανά ο δρόμος μου στο Βερολίνο για μια ακόμη επίσκεψη  :) :)


....αυριο  πεταω κι εγω για Βερολινο......αν  εχεις  να  προτεινεις κατι , περα απο  Artemis , στειλε pm............θα σου ημουν ευγνωμων.........
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
....αυριο  πεταω κι εγω για Βερολινο......αν  εχεις  να  προτεινεις κατι , περα απο  Artemis , στειλε pm............θα σου ημουν ευγνωμων.........

τα παντα ολα ειναι το αρτεμις  ;)  δεν υπαρχει κατι αλλο καλυτερο σε αυτη τη φαση.
εκτός κι αν εισαι των extreme sports, οποτε ναι, υπαρχουν και τετοια εξειδικευμενα ιδρυματα!!!
αντε, τυχερουλη, καλα να περασεις!!! 
:dancing:

οτι ζηλευω τοπα???   :2funny:

επισης προσοχή! μη διανοηθείς να παρεις γκομενα απο το δρομο! εκει στην περιφημη κουκουρουκου-πλατζ (δε θυμαμαι πως τη λενε...) στο πρωην ανατολικο βερολινο, που ειναι μπαρακια μαζεμενα και κανουν πιατσα, ομολογουμενως ωραια γκομενακια, μην τα πλησιασεις! θα σε γδυσουν και θα μεινεις με τον μερακλή στο χερι....
επισης, προσοχη στα στριπ! προσθεού! μην πας σε κανα στριπ που ΜΟΙΑΖΕΙ με τα δικα μας (στο κεντρο, κοντα στη βομβαρδισμένη εκκλησία μωρε, που εινα μιση, πως τη λενε!!!) για "κανα ποτακι"!! τα πουτά των κοριτσιώνε ειναι πανακρίβου και για να πας δωματιο θες το λιγότερο μισο μισθο!!! μακρυάαααααααα
θεά άρτεμις λέμε! θεικά πράγματα εκεί!!!

οτι ζηλευω τοπα???   :2funny:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ο δρομος αδερφε που λες ειναι η Hackescher Markt και ειναι 700m απο Alexanderplatz...εγς την πατησα εκει κ πληρςσα τα παντα ολα για ενα πολυ απλο γαμησι αλλα με ενα τρελο μουνι! εχει φοβερα κομματια αλλα προς Θεου δεν πρεπει να πηγαινει κανενας εκει γιαυτο το λογο! ο δρομος γενικα εχει αλλα πολυ καλα πραγματα αλλa οχι οσον αφορα sex επι πληρωμη!   
                            A R T E M I  S    =====      ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
μπράβο ρε φίλε, ναι! ειναι τόσο εύκολο αλλά όλο το ξεχνώ! ( το όνομα της πλατείας, όχι της οδού, γιατί αυτό άστα να πάνε  :grin: )
επειδή μια φορά ήθελα να δω τι φαση παιζει και εις γνώση μου πηγα να πιαστώ μαλάκας, χωρις διευκρινήσεις απο πριν, με το μινιμουν που ζητησε μονο, τσιμπάω ενα θεικο ξανθό και παμε παρακατω στο δωματιο. οποτε και ξεκιναει: για μασαζ και κλαρινέτο ηρθαμε. βλεπεις, δεν πιανεις, δε γδυνομαι, δε μαμεις φυσικα, κλπ κλπ.
για να γδυθω + τοσα για να χουφτώσεις + τοσα για να μαμησεις + τοσα κλπ  :-
σαν τα γερμανικά αυτοκινητα, δηλαδή, ειδικά παλιότερα: το βασικό πακέτο περιλαμβάνει μόνο ρόδες και πόρτες, ούτε καν... τιμόνι μερικές φορές  :P  :2funny:
παρεπιπτοντως, εκεί πάντως έχει και κάτι τούρκικα φαγαδικα που διανυκτερεύουν και έχουν πολύ συμπαθητικό φαί! πιτογυρόνια κλπ κλπ.
 

gr0001

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως οι Γερμανοί πολύ μπροστά ρε παιδιά. Ακόμα και πάνω στα λεωφορεία τους είχαν διαφημίσεις του Αρτεμις...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.........molis  girisa  apo  Artemis.........sas  grafo  apo ena  Internet cafe  tou   BERLIN.............ti  na po.......apla  epatha  politismiko  sok.........na   fanasteite , tosa xronia  melos  tou  site , proti  fora  ksexasa   to  password  :idiot: gia   na  bo.............den tha  sas  kouraso poli ,  den  boro  na grapso  kai sta ellinika  alloste  :headbang:............skepseis polles  , gia  tin genikoteri  sigrisi  anamesa  stin  piotita  zois  ton  2 xoron  :headbang:..............opoios  exei  erthei  ,  sigoura  pathainei  maniokatathlipsi    otan  girizei  stin  patrida.............telos  panton ,  tha  akolouthisi  reportaz  se  liges meres pou tha epistrepso  kai  tha  anafero  kai  kapoious  provlimatismous  gia  to  Artemis.......
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
περιμένουμε ρεπορτάζ!!!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μπράβο ρε φίλε, ναι! ειναι τόσο εύκολο αλλά όλο το ξεχνώ! ( το όνομα της πλατείας, όχι της οδού, γιατί αυτό άστα να πάνε  :grin: )
επειδή μια φορά ήθελα να δω τι φαση παιζει και εις γνώση μου πηγα να πιαστώ μαλάκας, χωρις διευκρινήσεις απο πριν, με το μινιμουν που ζητησε μονο, τσιμπάω ενα θεικο ξανθό και παμε παρακατω στο δωματιο. οποτε και ξεκιναει: για μασαζ και κλαρινέτο ηρθαμε. βλεπεις, δεν πιανεις, δε γδυνομαι, δε μαμεις φυσικα, κλπ κλπ.
για να γδυθω + τοσα για να χουφτώσεις + τοσα για να μαμησεις + τοσα κλπ  :-
σαν τα γερμανικά αυτοκινητα, δηλαδή, ειδικά παλιότερα: το βασικό πακέτο περιλαμβάνει μόνο ρόδες και πόρτες, ούτε καν... τιμόνι μερικές φορές  :P  :2funny:
παρεπιπτοντως, εκεί πάντως έχει και κάτι τούρκικα φαγαδικα που διανυκτερεύουν και έχουν πολύ συμπαθητικό φαί! πιτογυρόνια κλπ κλπ.
κ εγω εκει με ενα ξανθο τρελαθηκα! αngie ονομα! απιστευτο...βεβαια εγω αν και ασχετος τελειως με το σπορ τοτε το πηγα μεχρι τερμα με τρελα παζαρια! πληρωσα πολλα μεν αλλα ηθελα να το κανω! οταν πηγα artemis κτλβ οτι ειχα πληρωσει απειρα!!! τα κεπαμπτζιδικα των τουρκων ειναι πολυ καλα! τα τιμουσα συνεχεια!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
κ εγω εκει με ενα ξανθο τρελαθηκα! αngie ονομα! απιστευτο...βεβαια εγω αν και ασχετος τελειως με το σπορ τοτε το πηγα μεχρι τερμα με τρελα παζαρια! πληρωσα πολλα μεν αλλα ηθελα να το κανω! οταν πηγα artemis κτλβ οτι ειχα πληρωσει απειρα!!! τα κεπαμπτζιδικα των τουρκων ειναι πολυ καλα! τα τιμουσα συνεχεια!

ναι μην χάσετε τους βρωμιάρηδες ρε σείς....
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
ti  na po.......apla  epatha  politismiko   sok.........na   fanasteite , tosa xronia  melos  tou  site , proti  fora  ksexasa   to  password  :idiot: gia   na  bo.............
Το ρεπορτάζ σου θα δώσει πολύτιμες πληροφορίες σε εμάς που σκεπτόμαστε να το επισκεπτούμε.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
.........molis  girisa  apo  Artemis.........sas  grafo  apo ena  Internet cafe  tou   BERLIN.............ti  na po.......apla  epatha  politismiko   sok.........na   fanasteite , tosa xronia  melos  tou  site , proti  fora  ksexasa   to  password  :idiot: gia   na  bo.............den tha  sas  kouraso poli ,  den  boro  na grapso  kai sta ellinika  alloste  :headbang:............skepseis polles  , gia  tin genikoteri  sigrisi  anamesa  stin  piotita  zois  ton  2 xoron  :headbang:..............opoios   exei  erthei   ,  sigoura   pathainei  maniokatathlipsi    otan   girizei   stin   patrida.............telos  panton ,  tha   akolouthisi   reportaz   se   liges meres pou tha epistrepso   kai   tha   anafero   kai  kapoious   provlimatismous  gia  to  Artemis.......
περιμενουμε φιλε...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
..............γυρισα λοιπον και οπως σας υποσχεθηκα θα σας πω για το Αρτεμις...............πρωτη φορα πηγαινα και ημουν λες και πηγαινα πρωτη φορα πιτσιρικας  σε μπουρδελο.............αμηχανος και νευρικος για το  τι  θα συναντησω.................στον δρομο επιανα τον εαυτο μου να    σκεφτεται τον ιο της γριπης και αλλες λοιπες ασυναρτησιες :uglystupid:...............πηρα το τρενο και  σταματησα  στην σταση         Westkreuz  εξω απο Δυτ.Βερολινο...............στον σταθμο ακολουθεις την  ταμπελα που γραφει    Halenseestraße , ειναι η οδος..............στην εξοδο του σταθμου  , ακολουθεις τον δρομο που βγαζει στην κεντρικη λεωφορο και κανεις  αριστερα...............απο το σταθμο δεν φαινεται γιατι κρυβεται απο δεντρα , ειναι στα 50 μετρα ,  πολυ ευκολο να το βρεις..................με το που βλεπω το κτιριο , ολοι οι ενδοιασμοι φευγουν...........εδω που φτασαμε λεω , θα μπουκαρουμε.................μεγαλο ωραιο κτιριο με φωτα διακριτικα , Mercedes , Range Rover απο εξω παρκαρισμενα  , 7-8 ταξι να περιμενουν................ωραια λεω , ουτε ερημια αλλα ουτε και πανικος , ηταν αλλωστε καθημερινη....................στην  υποδοχη μια κοπελα  μου δινει μια ρομπα , ενα λουρακι για τον καρπο  που αποδεικνυει  οτι ειμαι πελατης οταν θα παραγγελνω απο το  μπαρ και 1 κλειδι........................ για το safe box οπου βαζεις λεφτα , κινητο   και για το ντουλαπι σου  οπου βαζεις τα ρουχα σου............. δινω 80 Ε σαν εισιτηριο...........περιττο να σας πω οτι τα παντα μεσα  γυαλιζουν απο καθαριοτητα , 2 κοπελες  σφουγγαριζουν εκεινη την στιγμη......................συνεχιζω  ομως να ειμαι νευρικος..............2 απιστευτες γυμνοστηθες μουναρες παιρνανε απο μπροστα μου και πανε στο ντουζ των γυναικων..................προσπαθω να συντονιστω................αλλαζω , βαζω την ρομπα και παω να κανω ενα χαλαρωτικο ντουζακι.............2-3 αλλαζουν μπροστα σε ολους σαν να μην συμβαινει τιποτα κι αλλοι  2-3 γυμνοι κανουν ντουζ...............ησυχοι και διακριτικοι , ξεθαρρευω κι εγω , παρ’ολο που ολο το σκηνικο ειναι εντελως καινουργιο για μενα.....................ξαναφοραω ρομπα και προχωραω στο μπαρ.....................μια μεγαλη αιθουσα μπροστα μου ,  καναπεδες και πολυθρονες τριγυρω , ωραιος φωτισμος , μουσικη ποπ που δεν σε ξεκουφαινει..................γυναικες καμια 30αρια  να περιφερονται   ολογυμνες ή φορωντας απλα στρινγκ ειναι ξαπλωμενες , καθονται στο μπαρ ή στους καναπεδες..................μαυρες , λατινες , ξανθιες οτι μπορεις να φανταστεις ο αντρικος νους  :o................οι περισσοτερες ειναι μουναρες , μερικες νομιζεις οτι ξεπηδησαν απο πασαρελα του Βαλεντινο  , ενω ακομα και οι μετριοτερες  μοιαζουν προσχαρεις και φιλικες..........οπως  ακριβως οι γκομενες και οι γυναικες μας :headbang: σκεφτομαι  με μια δοση ειρωνειας και μελαγχολιας....................... αλλα το ολο σκηνικο απλα δεν σε αφηνει να παρεκκλινεις σε αρνητικες σκεψεις....................ηδη ο Tom Jones ακουγεται να τραγουδαει το Sex Bomb. ...........σκεφτομαι οτι αν υπαρχει οντως Θεος , μαλλον ετσι πρεπει να ειναι ο παραδεισος ...............για να πιεις αλκοολουχο πρεπει ηδη απο την reception να εχεις παρει μαρκες των 10 ευρω η μια για καθε ποτο..................απο τα υπολοιπα , οπως μπυρα χωρις αλκοολ  ή αναψυκτικα μπορεις να πιεις οσο θελεις.........................βλεπεις αντρες καθε ηλικιας , απο 20 + μεχρι  πενηνταπενταρηδες  καλοστεκουμενους................παραμενω επιφυλακτικος.........................στους καναπεδες καποια ζευγαρια χαιδευονται , καποιοι αλλοι απλα εχουν αραξει και πινουν το ποτο τους  , βλεπω και μια αντροπαρεα Βερολινεζων , μοιαζουν με φιλαρακια ,  να συζητα ηρεμα ,    διακριτικα , χωρις να κοιτανε  , χωρις να επιδιδονται σε εναν «δηθεν» θορυβωδη χαβαλε ,  το ολο σκηνικο μοιαζει πολυ φυσικο.............................δεν αργει να ερθει κατα πανω μου μια Λιθουανη.................μιλφακι , 35αρα  , πολυ καλη , ολο γελαει , μελαχροινη και  με τροπικο χρωμα απο το σολαριουμ...................αρχιζω κουβεντουλα για Σαρας και Σισκαουσκας ...............μου εξηγει λιγο πως λειτουργουν τα πραγματα εκει μεσα , οτι στον κατω οροφο υπαρχουν διαφορα facilities οπως σαουνα , πισινα κλπ κλπ......................μου λεει οτι κανει  εκπληκτικο μασαζ και προτεινει να παμε στο δωματιο......................αρχιζω να συνειδητοποιω οτι βιωνω μια απο τις σπανιες στιγμες στην ζωη μου...............ειμαι σε θεση ισχυος , ειμαι ενας  και ειναι πολλες.......................επιλεγω , δεν με επιλεγουν........................ειναι κουκλαρα αλλα δεν μπορω να συγκεντρωθω στην συζητηση γιατι τριγυρω κυκλοφορουν απιστευτες γυναικες........................με την ακρη του ματιου μου πιανω μια κουκλαρα απεναντι να πινει το ποτο της..........................ειναι η ιδια η Καμερον Ντιαζ και καταλαβαινω οτι  «εδω ειμαστε».............καταλαβαινει οτι την κοιταω και ερχεται προς εμενα...................η Λιθουανη το καταλαβαινει και αποσυρεται διακριτικα εστιαζοντας την προσοχη της σε εναν αλλο τυπο παραδιπλα........................το εκπληκτικο  εκει μεσα ειναι οτι οι κοπελες δεν ειναι φορτικες............................γνωριζομαστε , ειναι Ουγγαρεζα , συζηταμε και  αρχιζουμε τα χαδια σε κοινη θεα ............ εδω πρεπει να σας πω οτι δεν ειμαι ο πιο θαρραλεος αντρας του κοσμου , απλα η ατμοσφαιρα του Αρτεμις ευνοει τετοιες κινησεις.....μου λεει οτι  κανει ακαποτο , κατι που εμενα με χαλαει ,  δεν τα γουσταρω αυτα παρολο που με βεβαιωσε οτι περνανε συχνα ελεγχο απο γιατρους.........αργοτερα  συνειδητοποιω οτι σχεδον ολες οι κοπελες  εκει μεσα τα κανουν αυτα και αυτο  για  μενα  ειναι  το μοναδικο αρνητικο που βρηκα στο Αρτεμις :think:...............................Τελος παντων , στους πανω οροφους υπαρχουν πολλα δωματια οποτε καταληγουμε σε ενα απο αυτα...................πεντακαθαρα και με εκπληκτικη διακοσμηση.........................εδω δεν θα σας κουρασω με λεπτομερειες  , τα υπολοιπα εννοουνται :fuck2:................απλα να επισημανω οτι η κοπελα ειχε ορεξη μετα για  χαλαρη κουβεντουλα , καμια σχεση  με τα στουντιο στην Ελλαδα.....................μου λεει οτι πριν λιγες μερες(εννοωντας το final 4) το μαγαζι ηταν γεματο Ελληνες και αναρωτιεμαι ,  καλα ενας απο αυτους δεν φιλοτιμηθηκε να γραψει μια κριτικη  :think:
Κατεβαινουμε κατω και την πληρωνω...60 Ευρω η συνευρεση................. κατεβαινω παλι στο μπαρ , παιρνω ενα ποτακι και αραζω..............νιωθω αδειασμενος , ενεργειακα εννοω  ;)................στην απανθρωπη Αθηνα τωρα θα ημουν λιωμα..................εδω ομως ως εκ θαυματος , σε 1 λεπτο ειμαι παλι τουρμπο.........................κανω μια βολτα , ετσι για να κοψω κινηση................παω και καθομαι διπλα σε μια τριαδα γυναικων...............η ακριανη ειναι η λιγοτερη καλη.................μου πιανει την κουβεντα , λεγεται Πωλινα , ειναι Βουλγαρα................δεν ειναι η απιστευτη μουναρα , αλλα εμενα μου κλικ.................την καλω να κατσει διπλα μου στον καναπε και μιλαμε για το Bansko............το να καλεσεις μια κοπελα διπλα σου ειναι ενα σημαδι οτι ενδιαφερεσαι ενεργα να προχωρησεις  στα  ενδοτερα...................... το απιστευτο ειναι οτι  σου  μιλαει  , δεν ειναι φορτικη και απο οτι διεκρινα ολες οι κοπελες εκει μεσα , λειτουργουν με αυτον τον τροπο αφου ξερουν αλλωστε οτι με μαθηματικη ακριβεια θα καταληξεις στα πανω δωματια..............και οντως ετσι γινεται........πεντακαθαρη μου λεει οτι ολες οι κοπελες κανουν ντουζ μετα απο καθε συνευρεση.......η κοπελα ειναι και στο κρεβατι απλα εκπληκτικη...................κατεβαινω , ποτακι , χαλαρωνω και καταληγω παλι στην Πωλινα για δευτερο γυρο......................σκεφτομαι οτι  η κλωνοποιηση ειναι θεμιτη παρεμβαση  για τετοιες γυναικες και ο Καιαδας επισης για κατι μαλακισμενες Μεγαιρες που ολοι τρωμε στην μαπα στο γραφειο,στο σχολειο κλπ............ειναι και η στιγμη που συνειδητοποιω οτι το Αρτεμις ειναι σαν Μαυρη Τρυπα , ο χωροχρονος αποκτα αλλες διαστασεις.....................πηγα  απογευμα και τωρα ειναι ηδη 02:00 , ο φυσικος νομος «ολα τα ωραια καποια στιγμη τελειωνουν»  βρισκει εδω και εφαρμογη , το ταξι απ'εξω με περιμενει......................ελπιζω να βοηθησα με την περιγραφη μου αλλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι ολο και κατι ξεχασα , ειμαι στην διαθεση του καθενος για διευκρινισεις  :rockon:
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
που θα παει , θα ερθει η στιγμη που θα γραψω και εγω ρεπορταζ για fkk  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom