Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Τι ψαχνεστε ρε συναγωνιστες μεχρι να γινουν εδω αυτα αν γινουν ποτε εμεις θα ειμαστε τοσο
χουφταλα που θα ψαχνουμε που ειναι η πουτσα μας για να κατουρησουμε οχι να γαμησουμε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μακαρι φιλε μου...δεν μπορει να γινει κατι τετοιο! δεν το επιτρεπει η νομοθεσια! επισης ο Ελληνας ειναι μου....νο! αν γινει κατι τετοιο ποιος θα ξανα παει σε μπουρδελα, studio, στριπιτζαδικα κλπ ???? ΚΑΝΕΝΑΣ! Ειναι ολοκληρο κυκλωμα!
Δυστυχώς φίλε δυστυχώς!!! Εντο ινε Ε Λ Λ Α Ν Τ Ι Σ Τ Α Ν  :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τι ψαχνεστε ρε συναγωνιστες μεχρι να γινουν εδω αυτα αν γινουν ποτε εμεις θα ειμαστε τοσο
χουφταλα που θα ψαχνουμε που ειναι η πουτσα μας για να κατουρησουμε οχι να γαμησουμε
Ενα ταξιδάκι αξίζει τον κόπο! Ευκολο είναι!
Και να σκεφτείς ότι κάποιοι όπως λένε τα σκανε τα 500 για δυο ωρίτσες με ct σε ένα δωμάτιο με στοιχειώδεις υπηρεσίες...
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
επειδη προκειται να ταξιδεψω για Βερολινο τον Μαϊο θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος για swinger club που ομως να δεχεται και αντρες μονους (γιατι πολλα εποτρεπουν την εισοδο μονο σε ζευγαρια). Οποιος εχει καποια πληροφορια ή εμπειρια για swinger club σρο Βερολινο ας γραψει... ευχαριστω
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ενα ταξιδάκι αξίζει τον κόπο! Ευκολο είναι!
Και να σκεφτείς ότι κάποιοι όπως λένε τα σκανε τα 500 για δυο ωρίτσες με ct σε ένα δωμάτιο με στοιχειώδεις υπηρεσίες...
σε αυτο που λες εχεις απολυτο δικιο! τα νουμερα ειναι απιστευτα! οταν με 100 ευρω(easyjet) αεροπορικα πας Γερμανια και οι διαμονες ειναι σχετικα φθηνες! μετα οτι φας οτι πιεις και οτι αρπαξει ο π....ς σου!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
επειδη προκειται να ταξιδεψω για Βερολινο τον Μαϊο θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος για swinger club που ομως να δεχεται και αντρες μονους (γιατι πολλα εποτρεπουν την εισοδο μονο σε ζευγαρια). Οποιος εχει καποια πληροφορια ή εμπειρια για swinger club σρο Βερολινο ας γραψει... ευχαριστω
αδερφε εχω παει 3φορες κ πραγματικα αυτο δεν το ειχα ψαξει! σιγουρα θα υπαρχει!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τελειος προορισμος!!
+ οτι καλα τα γαμησια αλλα το βερολινο ειναι κ μια εκπληκτικη πολη για τα παντα ολα κ σε παρα πολυ καλες τιμες!!!
καλα τα CT αλλα οπως πολυ καλα εγραψε και ο KOSTASF16(ελπιζω να μην κανω λαθος) σε ενα αλλο thread δεν υπαρχει sex  που να το ευχααριστιεσαι οταν οι 2 ωρες κοστιζουν 600 γιουρια! το βερολινο ειναι top...κ γενικα η γερμανια! 
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες αυτο το ARTEMIS πόσο κοντά είναι στο κέντρο της πόλης?

ευχαριστώ

 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

kwstas_oeo

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ποσυ ειναι η ταριφα απο κεντρο για το μαγαζι , γνωριζει καποιος?
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Ποσυ ειναι η ταριφα απο κεντρο για το μαγαζι , γνωριζει καποιος?
Είναι λιγότερο από 15 λεπτά (χωρίς κίνηση) από κέντρο, alexanderplatz και το κόστος πολύ νορμάλ, κανα 10ευρω αν θυμάμαι καλά.
Για την επιστροφή, μη νοιάζεσαι, δε θα θες να φύγεις από εκεί έτσι κι αλλιώς!  :2funny:
Σημείωση (σόρυ αν αναφέρθηκε νωρίτερα): τα κορίτσια πληρώνονται ΜΕΤΡΗΤΑ και καμμία σχέση δεν έχουν τα νταραβέρια με την επιχείρηση, αλλά μόνο απευθείας μαζί τους γίνονται και κανονίζονται τα πάντα όλα  :grin:
Έχει ΑΤΜ εντός...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Η wiki λεει οτι οι γκομενες στο Αρτεμις πληρωνουν 80 ευρω εισοδο... Οποτε εχουμε και λεμε... Αν δουλευεις εκει 8 ωρες τη μερα και γαμιεσαι τις 4 βγαζεις 4*120=480ευρω. Πλην 80 ευρω της εισοδου, 400 ευρω τη μερα. Επι 5 μερες, 2000 τη βδομαδα. Επι 4 βδομαδες, 8000 το μηνα...

Τωρα αν χαλας 3000 το μηνα για να ζησεις (πολυ καλα θα ελεγα), βαζεις στην ακρη 5000 το μηνα. Επι 10 μηνες, 50000 το χρονο στην ακρη... Τι διαολο??? Λεω μαλακιες???

[URL unfurl="true"]http://en.wikipedia.org/wiki/Artemis_(brothel)[/url]
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Η wiki λεει οτι οι γκομενες στο Αρτεμις πληρωνουν 80 ευρω εισοδο... Οποτε εχουμε και λεμε... Αν δουλευεις εκει 8 ωρες τη μερα και γαμιεσαι τις 4 βγαζεις 4*120=480ευρω. Πλην 80 ευρω της εισοδου, 400 ευρω τη μερα. Επι 5 μερες, 2000 τη βδομαδα. Επι 4 βδομαδες, 8000 το μηνα...

Τωρα αν χαλας 3000 το μηνα για να ζησεις (πολυ καλα θα ελεγα), βαζεις στην ακρη 5000 το μηνα. Επι 10 μηνες, 50000 το χρονο στην ακρη... Τι διαολο??? Λεω μαλακιες???

[URL unfurl="true"]http://en.wikipedia.org/wiki/Artemis_(brothel)[/url]
καλα τα λες...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
στα παπαρια μας ομως! εμεις να περναμε καλα και αυτες να βγαζουν οσα λεφτα μπορουν!  :dancing:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
στα παπαρια μας ομως! εμεις να περναμε καλα και αυτες να βγαζουν οσα λεφτα μπορουν!  :dancing:
Δε το λεω για κακο ποσα λεφτα βγαζουν... Απλα το λεω. Και γενικοτερα στο παρακατω λινκ λεει οτι γενικα βγαζουν λεφτα οι πουτανες στη Γερμανια (τουλαχιστον αυτες που δεν ειναι ναρκομανεις και μακρυα απο νταβατζηδες...)
[URL unfurl="true"]http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Germany[/url]
 

sakis71

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες.......εγω ειμαι ενας απο τους τυχερους που κερδισαμε απο την cosmote 4 μερες για το Final 4 στο Βερολινο....ολα πληρωμενα!!!! ηξερα για τα FKK σε αλλη πολη......και τωρα μου δινεται η ευκαιρια να παω.....αν και βαζελος το μυαλο μου ειναι στο Artemis......!!!! οταν γυρισω θα γραψω και εγω την εμπειρια μου!!!!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα μαγκες.......εγω ειμαι ενας απο τους τυχερους που κερδισαμε απο την cosmote 4 μερες για το Final 4 στο Βερολινο....ολα πληρωμενα!!!! ηξερα για τα FKK σε αλλη πολη......και τωρα μου δινεται η ευκαιρια να παω.....αν και βαζελος το μυαλο μου ειναι στο Artemis......!!!! οταν γυρισω θα γραψω και εγω την εμπειρια μου!!!!
εισαι πολυ τυχερος ρε φιλε!!! ζηλευω...καλα να περασεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom